Division 2 - Grup 1 - Norveç
Cumartesi, 17.10.2026
13:00
1 - 3
(1 - 1, 0 - 2)
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Bergen |
| Deplasman: |
Mjondalen |
| Mesafe: |
269.9 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
13:00 (14:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.56 |
4.22 |
1.53 |
2 |
|
|
|
2.28 |
1.16 |
| 29% |
12% |
59% |
1.53 |
|
|
|
33% |
67% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.08 |
5.94 |
|
|
|
1.32 |
3.08 |
|
|
|
1.84 |
1.85 |
| 69% |
31% |
|
|
|
61% |
39% |
|
|
|
45% |
55% |
Son 1 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-05-23 |
Mjondalen
|
4 - 0 |
IL Sandviken
|
IL Sandviken son 12 maçlar
|
2026-10-11 |
Traeff
|
1 - 0 |
IL Sandviken
|
|
2026-10-04 |
IL Sandviken
|
1 - 0 |
Arendal
|
|
2026-09-26 |
Lysekloster IL
|
2 - 3 |
IL Sandviken
|
|
2026-09-19 |
IL Sandviken
|
0 - 1 |
Vidar
|
|
2026-09-16 |
IL Sandviken
|
2 - 2 |
Åsane
|
|
2026-09-12 |
Sotra SK
|
3 - 0 |
IL Sandviken
|
|
2026-09-05 |
IL Sandviken
|
2 - 0 |
Eik Tonsberg
|
|
2026-08-30 |
Brattvåg
|
4 - 4 |
IL Sandviken
|
|
2026-08-16 |
IL Sandviken
|
2 - 2 |
Jerv
|
|
2026-08-08 |
Notodden
|
1 - 0 |
IL Sandviken
|
|
2026-08-01 |
IL Sandviken
|
4 - 5 |
Kvik Halden
|
|
2026-07-25 |
Eik Tonsberg
|
5 - 6 |
IL Sandviken
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
8 |
7 |
6 |
| 33% |
25% |
42% |
|
67% |
58% |
50% |
Mjondalen son 12 maçlar
|
2026-10-10 |
Mjondalen
|
1 - 0 |
Pors Grenland
|
|
2026-10-04 |
Mjondalen
|
4 - 0 |
Traeff
|
|
2026-09-26 |
Vidar
|
1 - 3 |
Mjondalen
|
|
2026-09-19 |
Mjondalen
|
3 - 1 |
Sotra SK
|
|
2026-09-12 |
Lysekloster IL
|
2 - 3 |
Mjondalen
|
|
2026-09-05 |
Mjondalen
|
0 - 3 |
Jerv
|
|
2026-08-30 |
Bjarg
|
1 - 0 |
Mjondalen
|
|
2026-08-22 |
Baerum
|
4 - 0 |
Mjondalen
|
|
2026-08-15 |
Mjondalen
|
2 - 1 |
Eik Tonsberg
|
|
2026-08-08 |
Kvik Halden
|
0 - 1 |
Mjondalen
|
|
2026-08-01 |
Mjondalen
|
0 - 1 |
Notodden
|
|
2026-07-25 |
Brattvåg
|
3 - 5 |
Mjondalen
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
0 |
4 |
|
8 |
8 |
6 |
| 67% |
0% |
33% |
|
67% |
67% |
50% |
Puan Durumu Division 2 - Grup 1
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Jerv |
23 |
16 |
5 |
2 |
49 |
23 |
+26 |
53 |
| 2 |
Brattvåg |
23 |
15 |
3 |
5 |
50 |
29 |
+21 |
48 |
| 3 |
Bjarg |
23 |
15 |
2 |
6 |
52 |
30 |
+22 |
47 |
| 4 |
Mjondalen |
23 |
15 |
2 |
6 |
44 |
28 |
+16 |
47 |
| 5 |
Sotra SK |
23 |
13 |
3 |
7 |
50 |
25 |
+25 |
42 |
| 6 |
Notodden |
23 |
10 |
5 |
8 |
33 |
25 |
+8 |
35 |
| 7 |
Kvik Halden |
23 |
10 |
4 |
9 |
34 |
30 |
+4 |
34 |
| 8 |
Traeff |
23 |
9 |
6 |
8 |
37 |
44 |
-7 |
33 |
| 9 |
Arendal |
23 |
7 |
6 |
10 |
32 |
40 |
-8 |
27 |
| 10 |
Pors Grenland |
23 |
7 |
5 |
11 |
28 |
32 |
-4 |
26 |
| 11 |
IL Sandviken |
23 |
7 |
4 |
12 |
33 |
46 |
-13 |
25 |
| 12 |
Lysekloster IL |
23 |
4 |
6 |
13 |
29 |
49 |
-20 |
18 |
| 13 |
Eik Tonsberg |
23 |
3 |
1 |
19 |
25 |
53 |
-28 |
10 |
| 14 |
Vidar |
23 |
2 |
4 |
17 |
21 |
63 |
-42 |
10 |
Lig maçlarının kronolojisi
| IL Sandviken |
|
| Mjondalen |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
IL Sandviken |
Mjondalen |
| 1 |
Jerv |
2 - 2 |
1 - 0 |
| 2 |
Brattvåg |
1 - 0 |
3 - 5 |
| 3 |
Bjarg |
|
1 - 0 |
| 4 |
Mjondalen |
|
- |
| 5 |
Sotra SK |
1 - 3 |
4 - 0 |
| 6 |
Notodden |
0 - 4 |
1 - 2 |
| 7 |
Kvik Halden |
4 - 5 |
0 - 1 |
| 8 |
Traeff |
4 - 2 |
2 - 2 |
| 9 |
Arendal |
1 - 0 |
|
| 10 |
Pors Grenland |
0 - 1 |
1 - 0 |
| 11 |
IL Sandviken |
- |
|
| 12 |
Lysekloster IL |
2 - 3 |
2 - 3 |
| 13 |
Eik Tonsberg |
2 - 0 |
1 - 2 |
| 14 |
Vidar |
0 - 1 |
1 - 3 |
Takım istatistikleri
| |
IL Sandviken |
Mjondalen |
| Galibiyet |
7 |
15 |
| Beraberlik |
4 |
2 |
| Mağlubiyet |
12 |
6 |
| Attığı gol |
33 |
44 |
| Yediği gol |
46 |
28 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.43 |
1.91 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
2.00 |
1.22 |
| Oyun attığı gol |
61% |
74% |
| Oyun yediği gol |
74% |
74% |
| Karşılıklı Gol Var |
43% |
48% |
| Üst 1.5 |
61% |
70% |
| Üst 2.5 |
57% |
65% |
| Üst 3.5 |
48% |
43% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
4 |
6 |
| Beraberlik |
1 |
1 |
| Mağlubiyet |
6 |
4 |
| Attığı gol |
17 |
18 |
| Yediği gol |
21 |
17 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.55 |
1.64 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.91 |
1.55 |
| Oyun attığı gol |
73% |
64% |
| Oyun yediği gol |
73% |
91% |
| Karşılıklı Gol Var |
45% |
55% |
| Üst 1.5 |
64% |
64% |
| Üst 2.5 |
55% |
64% |
| Üst 3.5 |
55% |
45% |
Genel i̇statistikler Division 2 - Grup 1
| Oyun (161) |
| Ev sahibi galibiyet |
43% |
| Beraberlik |
17% |
| Deplasman galibiyet |
39% |
| Oynadığı maç |
88% |
| Goller (517) |
| Maç başına gol |
3.21 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.73 |
| Maç başına deplasman gol |
1.48 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
80% |
| Deplasman takımı gol attı |
72% |
| Karşılıklı Gol Var |
55% |
| Üst 1.5 |
80% |
| Üst 2.5 |
62% |
| Üst 3.5 |
44% |
IL Sandviken sonraki 3 maçlar
|
2026-10-17 |
IL Sandviken
|
- |
Mjondalen
|
|
2026-10-24 |
Pors Grenland
|
- |
IL Sandviken
|
|
2026-10-31 |
IL Sandviken
|
- |
Bjarg
|
Mjondalen sonraki 3 maçlar
|
2026-10-17 |
IL Sandviken
|
- |
Mjondalen
|
|
2026-10-24 |
Mjondalen
|
- |
Brattvåg
|
|
2026-10-31 |
Arendal
|
- |
Mjondalen
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
4.56 |
4.22 |
1.53 |
| Olasılık |
29% |
12% |
59% |
|
2 @ 1.53 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
2.28 |
1.16 |
| Olasılık |
33% |
67% |
|
X2 @ 1.16 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.08 |
5.94 |
| Olasılık |
|
69% |
31% |
|
Üst 1.5 @ 1.08 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.32 |
3.08 |
| Olasılık |
|
61% |
39% |
|
Üst 2.5 @ 1.32 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.84 |
1.85 |
| Olasılık |
|
45% |
55% |
|
Alt 3.5 @ 1.85 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.40 |
2.68 |
| Olasılık |
|
48% |
52% |
|
Hay @ 2.68 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-10-17 12:04. Şu anda değişiklikler mümkündür!