Erovnuli Liga - Gürcistan
Pazartesi, 09.11.2026
16:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Tiflis |
| Deplasman: |
Tiflis |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
16:00 (20:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.39 |
4.20 |
6.27 |
1 |
|
|
|
1.08 |
2.59 |
| 46% |
31% |
23% |
1.39 |
|
|
|
66% |
34% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
3.97 |
|
|
|
1.67 |
2.04 |
|
|
|
2.70 |
1.38 |
| 76% |
24% |
|
|
|
49% |
51% |
|
|
|
19% |
81% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-08-31 |
Gagra
|
2 - 0 |
Iberia 1999
|
|
2026-05-20 |
Iberia 1999
|
1 - 0 |
Gagra
|
|
2026-04-03 |
Gagra
|
1 - 2 |
Iberia 1999
|
|
2025-12-06 |
Iberia 1999
|
2 - 1 |
Gagra
|
|
2025-10-03 |
Gagra
|
1 - 3 |
Iberia 1999
|
|
2025-05-29 |
Iberia 1999
|
3 - 1 |
Gagra
|
|
2025-04-19 |
Gagra
|
0 - 1 |
Iberia 1999
|
|
2024-12-01 |
Gagra
|
1 - 2 |
Iberia 1999
|
|
2024-09-26 |
Iberia 1999
|
1 - 1 |
Gagra
|
|
2024-05-28 |
Gagra
|
4 - 0 |
Iberia 1999
|
|
2024-04-11 |
Iberia 1999
|
3 - 1 |
Gagra
|
|
2023-11-11 |
Gagra
|
2 - 1 |
Iberia 1999
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
1 |
3 |
|
10 |
8 |
4 |
| 67% |
8% |
25% |
|
83% |
67% |
33% |
Iberia 1999 son 12 maçlar
|
2026-11-05 |
Copenhagen
|
2 - 1 |
Iberia 1999
|
|
2026-10-31 |
Din. Tbilisi
|
0 - 0 |
Iberia 1999
|
|
2026-10-26 |
Iberia 1999
|
3 - 2 |
Torpedo Kutaisi
|
|
2026-10-22 |
Iberia 1999
|
1 - 1 |
Mjallby
|
|
2026-10-19 |
Dila Gori
|
0 - 2 |
Iberia 1999
|
|
2026-10-15 |
St. Truiden
|
2 - 0 |
Iberia 1999
|
|
2026-10-10 |
Meshakhte Tkibuli
|
1 - 2 |
Iberia 1999
|
|
2026-10-04 |
Iberia 1999
|
1 - 2 |
Din. Tbilisi
|
|
2026-09-21 |
Rustavi
|
0 - 2 |
Iberia 1999
|
|
2026-09-17 |
Iberia 1999
|
2 - 1 |
Dila Gori
|
|
2026-09-13 |
Iberia 1999
|
1 - 0 |
Spaeri
|
|
2026-09-09 |
Dinamo Batumi
|
2 - 0 |
Iberia 1999
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
10 |
5 |
1 |
| 50% |
17% |
33% |
|
83% |
42% |
8% |
Gagra son 12 maçlar
|
2026-11-01 |
Gagra
|
2 - 2 |
Rustavi
|
|
2026-10-27 |
Gagra
|
2 - 1 |
Rustavi
|
|
2026-10-23 |
Spaeri
|
0 - 0 |
Gagra
|
|
2026-10-17 |
Gagra
|
1 - 3 |
Dinamo Batumi
|
|
2026-10-11 |
Samgurali
|
3 - 0 |
Gagra
|
|
2026-09-19 |
Gagra
|
1 - 1 |
Meshakhte Tkibuli
|
|
2026-09-14 |
Din. Tbilisi
|
4 - 0 |
Gagra
|
|
2026-09-10 |
Gagra
|
1 - 1 |
Torpedo Kutaisi
|
|
2026-09-05 |
Dila Gori
|
1 - 0 |
Gagra
|
|
2026-08-31 |
Gagra
|
2 - 0 |
Iberia 1999
|
|
2026-08-22 |
Rustavi
|
3 - 0 |
Gagra
|
|
2026-08-17 |
Gagra
|
1 - 1 |
Spaeri
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
5 |
5 |
|
10 |
6 |
3 |
| 17% |
42% |
42% |
|
83% |
50% |
25% |
Puan Durumu Erovnuli Liga
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Dinamo Batumi |
32 |
17 |
8 |
7 |
56 |
40 |
+16 |
59 |
| 2 |
Iberia 1999 |
31 |
17 |
5 |
9 |
45 |
33 |
+12 |
56 |
| 3 |
Rustavi |
32 |
16 |
8 |
8 |
40 |
28 |
+12 |
56 |
| 4 |
Din. Tbilisi |
31 |
15 |
10 |
6 |
50 |
32 |
+18 |
55 |
| 5 |
Torpedo Kutaisi |
32 |
11 |
10 |
11 |
53 |
44 |
+9 |
43 |
| 6 |
Dila Gori |
31 |
12 |
4 |
15 |
41 |
39 |
+2 |
40 |
| 7 |
Samgurali |
32 |
11 |
6 |
15 |
43 |
57 |
-14 |
39 |
| 8 |
Spaeri |
32 |
6 |
13 |
13 |
41 |
51 |
-10 |
31 |
| 9 |
Gagra |
31 |
6 |
13 |
12 |
28 |
45 |
-17 |
31 |
| 10 |
Meshakhte Tkibuli |
32 |
3 |
11 |
18 |
25 |
53 |
-28 |
20 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Iberia 1999 |
|
| Gagra |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Iberia 1999 |
Gagra |
| 1 |
Dinamo Batumi |
1 - 0 |
2 - 2 |
| 2 |
Iberia 1999 |
- |
1 - 0 |
| 3 |
Rustavi |
1 - 2 |
3 - 0 |
| 4 |
Din. Tbilisi |
1 - 2 |
4 - 0 |
| 5 |
Torpedo Kutaisi |
3 - 2 |
1 - 2 |
| 6 |
Dila Gori |
2 - 1 |
1 - 0 |
| 7 |
Samgurali |
2 - 1 |
3 - 0 |
| 8 |
Spaeri |
1 - 0 |
0 - 0 |
| 9 |
Gagra |
1 - 0 |
- |
| 10 |
Meshakhte Tkibuli |
2 - 1 |
1 - 1 |
Takım istatistikleri
| |
Iberia 1999 |
Gagra |
| Galibiyet |
17 |
6 |
| Beraberlik |
5 |
13 |
| Mağlubiyet |
9 |
12 |
| Attığı gol |
45 |
28 |
| Yediği gol |
33 |
45 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.45 |
0.90 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.06 |
1.45 |
| Oyun attığı gol |
81% |
65% |
| Oyun yediği gol |
65% |
84% |
| Karşılıklı Gol Var |
52% |
55% |
| Üst 1.5 |
74% |
81% |
| Üst 2.5 |
48% |
45% |
| Üst 3.5 |
16% |
16% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
9 |
3 |
| Beraberlik |
4 |
5 |
| Mağlubiyet |
2 |
7 |
| Attığı gol |
21 |
10 |
| Yediği gol |
14 |
24 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.40 |
0.67 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.93 |
1.60 |
| Oyun attığı gol |
93% |
47% |
| Oyun yediği gol |
67% |
87% |
| Karşılıklı Gol Var |
67% |
40% |
| Üst 1.5 |
67% |
73% |
| Üst 2.5 |
53% |
47% |
| Üst 3.5 |
13% |
13% |
Genel i̇statistikler Erovnuli Liga
| Oyun (158) |
| Ev sahibi galibiyet |
42% |
| Beraberlik |
28% |
| Deplasman galibiyet |
30% |
| Oynadığı maç |
88% |
| Goller (422) |
| Maç başına gol |
2.67 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.43 |
| Maç başına deplasman gol |
1.24 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
77% |
| Deplasman takımı gol attı |
70% |
| Karşılıklı Gol Var |
56% |
| Üst 1.5 |
73% |
| Üst 2.5 |
54% |
| Üst 3.5 |
27% |
Iberia 1999 sonraki 6 maçlar
|
2026-11-21 |
Samgurali
|
- |
Iberia 1999
|
|
2026-11-26 |
Iberia 1999
|
- |
Getafe
|
|
2026-11-28 |
Iberia 1999
|
- |
Dinamo Batumi
|
|
2026-12-02 |
Spaeri
|
- |
Iberia 1999
|
|
2026-12-06 |
Iberia 1999
|
- |
Rustavi
|
|
2026-12-10 |
Iberia 1999
|
- |
Crvena zvezda
|
Gagra sonraki 6 maçlar
|
2026-11-21 |
Gagra
|
- |
Dila Gori
|
|
2026-11-28 |
Torpedo Kutaisi
|
- |
Gagra
|
|
2026-12-02 |
Gagra
|
- |
Din. Tbilisi
|
|
2026-12-06 |
Meshakhte Tkibuli
|
- |
Gagra
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.39 |
4.20 |
6.27 |
| Olasılık |
46% |
31% |
23% |
|
1 @ 1.39 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.08 |
2.59 |
| Olasılık |
66% |
34% |
|
1X @ 1.08 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.18 |
3.97 |
| Olasılık |
|
76% |
24% |
|
Üst 1.5 @ 1.18 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.67 |
2.04 |
| Olasılık |
|
49% |
51% |
|
Alt 2.5 @ 2.04 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.70 |
1.38 |
| Olasılık |
|
19% |
81% |
|
Alt 3.5 @ 1.38 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.86 |
1.81 |
| Olasılık |
|
54% |
46% |
|
Evt @ 1.86 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-11-08 08:04. Şu anda değişiklikler mümkündür!