2. Bundesliga - Almanya
Cuma, 16.10.2026
17:30
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Kiel |
| Deplasman: |
Berlin |
| Mesafe: |
295.0 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Holstein-Stadion
|
| Kapasite: |
11 386 |
| Boyutlar: |
104 x 68 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
17:30 (18:30 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.80 |
3.75 |
2.20 |
2 |
|
|
|
1.67 |
1.40 |
| 8% |
43% |
49% |
2.20 |
|
|
|
14% |
86% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.13 |
6.00 |
|
|
|
1.44 |
2.70 |
|
|
|
2.00 |
1.73 |
| 77% |
23% |
|
|
|
63% |
37% |
|
|
|
40% |
60% |
Son 5 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-04-25 |
Hertha
|
0 - 1 |
Kiel
|
|
2025-11-29 |
Kiel
|
0 - 1 |
Hertha
|
|
2024-03-01 |
Hertha
|
2 - 2 |
Kiel
|
|
2023-09-24 |
Kiel
|
2 - 3 |
Hertha
|
|
2019-03-21 |
Hertha
|
1 - 3 |
Kiel
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
1 |
2 |
|
3 |
3 |
3 |
| 40% |
20% |
40% |
|
60% |
60% |
60% |
Kiel son 12 maçlar
|
2026-10-09 |
Braunschweig
|
1 - 0 |
Kiel
|
|
2026-10-03 |
Kiel
|
3 - 1 |
Viborg
|
|
2026-09-19 |
Kiel
|
1 - 1 |
Osnabruck
|
|
2026-09-13 |
Heidenheim
|
1 - 0 |
Kiel
|
|
2026-09-05 |
Kiel
|
2 - 2 |
Nurnberg
|
|
2026-08-30 |
Magdeburg
|
2 - 0 |
Kiel
|
|
2026-08-22 |
Munchen 1860
|
0 - 2 |
Kiel
|
|
2026-08-14 |
Kiel
|
2 - 2 |
St. Pauli
|
|
2026-08-08 |
Darmstadt
|
2 - 2 |
Kiel
|
|
2026-07-29 |
Hoffenheim
|
3 - 1 |
Kiel
|
|
2026-07-25 |
Mainz
|
3 - 0 |
Kiel
|
|
2026-07-18 |
Swansea
|
2 - 2 |
Kiel
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
5 |
5 |
|
10 |
7 |
6 |
| 17% |
42% |
42% |
|
83% |
58% |
50% |
Hertha son 12 maçlar
|
2026-10-11 |
Hertha
|
2 - 1 |
Furth
|
|
2026-10-02 |
Augsburg
|
2 - 2 |
Hertha
|
|
2026-09-19 |
Dresden
|
1 - 2 |
Hertha
|
|
2026-09-13 |
Osnabruck
|
1 - 3 |
Hertha
|
|
2026-09-06 |
Hertha
|
2 - 1 |
Magdeburg
|
|
2026-08-28 |
Braunschweig
|
3 - 5 |
Hertha
|
|
2026-08-22 |
Saarbrucken
|
1 - 1 |
Hertha
|
|
2026-08-15 |
Hertha
|
4 - 1 |
Heidenheim
|
|
2026-08-07 |
Bochum
|
0 - 1 |
Hertha
|
|
2026-07-31 |
FC Koln
|
2 - 2 |
Hertha
|
|
2026-07-21 |
Hertha
|
1 - 1 |
Mamelodi
|
|
2026-05-17 |
Bielefeld
|
6 - 1 |
Hertha
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
4 |
1 |
|
11 |
9 |
6 |
| 58% |
33% |
8% |
|
92% |
75% |
50% |
Puan Durumu 2. Bundesliga
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Hertha |
7 |
7 |
0 |
0 |
19 |
8 |
+11 |
21 |
| 2 |
Nurnberg |
7 |
5 |
2 |
0 |
20 |
10 |
+10 |
17 |
| 3 |
Heidenheim |
7 |
4 |
2 |
1 |
14 |
12 |
+2 |
14 |
| 4 |
Magdeburg |
7 |
4 |
1 |
2 |
14 |
9 |
+5 |
13 |
| 5 |
Wolfsburg |
7 |
3 |
3 |
1 |
19 |
12 |
+7 |
12 |
| 6 |
Kaiserslautern |
7 |
3 |
3 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
12 |
| 7 |
St. Pauli |
7 |
2 |
4 |
1 |
10 |
8 |
+2 |
10 |
| 8 |
Energie Cottbus |
7 |
2 |
2 |
3 |
15 |
16 |
-1 |
8 |
| 9 |
Bielefeld |
7 |
2 |
2 |
3 |
11 |
12 |
-1 |
8 |
| 10 |
Osnabruck |
7 |
2 |
2 |
3 |
10 |
13 |
-3 |
8 |
| 11 |
Braunschweig |
7 |
2 |
1 |
4 |
13 |
13 |
0 |
7 |
| 12 |
Bochum |
7 |
2 |
1 |
4 |
5 |
7 |
-2 |
7 |
| 13 |
Hannover |
7 |
2 |
1 |
4 |
7 |
12 |
-5 |
7 |
| 14 |
Darmstadt |
7 |
2 |
1 |
4 |
8 |
14 |
-6 |
7 |
| 15 |
Furth |
7 |
1 |
3 |
3 |
10 |
13 |
-3 |
6 |
| 16 |
Dresden |
7 |
1 |
2 |
4 |
9 |
15 |
-6 |
5 |
| 17 |
Karlsruher |
7 |
1 |
2 |
4 |
6 |
14 |
-8 |
5 |
| 18 |
Kiel |
7 |
0 |
4 |
3 |
7 |
11 |
-4 |
4 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Kiel |
|
| Hertha |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Kiel |
Hertha |
| 1 |
Hertha |
|
- |
| 2 |
Nurnberg |
2 - 2 |
|
| 3 |
Heidenheim |
|
|
| 4 |
Magdeburg |
|
|
| 5 |
Wolfsburg |
|
|
| 6 |
Kaiserslautern |
|
|
| 7 |
St. Pauli |
2 - 2 |
|
| 8 |
Energie Cottbus |
|
|
| 9 |
Bielefeld |
|
|
| 10 |
Osnabruck |
1 - 1 |
1 - 3 |
| 11 |
Braunschweig |
|
3 - 5 |
| 12 |
Bochum |
|
0 - 1 |
| 13 |
Hannover |
|
|
| 14 |
Darmstadt |
|
|
| 15 |
Furth |
|
|
| 16 |
Dresden |
|
1 - 2 |
| 17 |
Karlsruher |
|
|
| 18 |
Kiel |
- |
|
Takım istatistikleri
| |
Kiel |
Hertha |
| Galibiyet |
0 |
7 |
| Beraberlik |
4 |
0 |
| Mağlubiyet |
3 |
0 |
| Attığı gol |
7 |
19 |
| Yediği gol |
11 |
8 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.00 |
2.71 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.57 |
1.14 |
| Oyun attığı gol |
57% |
100% |
| Oyun yediği gol |
100% |
86% |
| Karşılıklı Gol Var |
57% |
86% |
| Üst 1.5 |
71% |
86% |
| Üst 2.5 |
43% |
86% |
| Üst 3.5 |
43% |
43% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
0 |
4 |
| Beraberlik |
3 |
0 |
| Mağlubiyet |
0 |
0 |
| Attığı gol |
5 |
11 |
| Yediği gol |
5 |
5 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.67 |
2.75 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.67 |
1.25 |
| Oyun attığı gol |
100% |
100% |
| Oyun yediği gol |
100% |
75% |
| Karşılıklı Gol Var |
100% |
75% |
| Üst 1.5 |
100% |
75% |
| Üst 2.5 |
67% |
75% |
| Üst 3.5 |
67% |
50% |
Genel i̇statistikler 2. Bundesliga
| Oyun (63) |
| Ev sahibi galibiyet |
41% |
| Beraberlik |
29% |
| Deplasman galibiyet |
30% |
| Oynadığı maç |
21% |
| Goller (203) |
| Maç başına gol |
3.22 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.75 |
| Maç başına deplasman gol |
1.48 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
79% |
| Deplasman takımı gol attı |
76% |
| Karşılıklı Gol Var |
60% |
| Üst 1.5 |
75% |
| Üst 2.5 |
62% |
| Üst 3.5 |
37% |
Kiel sonraki 6 maçlar
|
2026-10-25 |
Kiel
|
- |
Dresden
|
|
2026-11-01 |
Furth
|
- |
Kiel
|
|
2026-11-07 |
Kiel
|
- |
Bielefeld
|
|
2026-11-21 |
Wolfsburg
|
- |
Kiel
|
|
2026-11-28 |
Kiel
|
- |
Kaiserslautern
|
|
2026-12-05 |
Karlsruher
|
- |
Kiel
|
Hertha sonraki 6 maçlar
|
2026-10-24 |
Hertha
|
- |
Bielefeld
|
|
2026-10-31 |
Kaiserslautern
|
- |
Hertha
|
|
2026-11-07 |
Hertha
|
- |
Wolfsburg
|
|
2026-11-22 |
Energie Cottbus
|
- |
Hertha
|
|
2026-11-28 |
Hertha
|
- |
Karlsruher
|
|
2026-12-05 |
Hannover
|
- |
Hertha
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.80 |
3.75 |
2.20 |
| Olasılık |
8% |
43% |
49% |
|
2 @ 2.20 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.67 |
1.40 |
| Olasılık |
14% |
86% |
|
X2 @ 1.40 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.13 |
6.00 |
| Olasılık |
|
77% |
23% |
|
Üst 1.5 @ 1.13 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.44 |
2.70 |
| Olasılık |
|
63% |
37% |
|
Üst 2.5 @ 1.44 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.00 |
1.73 |
| Olasılık |
|
40% |
60% |
|
Alt 3.5 @ 1.73 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.40 |
2.75 |
| Olasılık |
|
67% |
33% |
|
Evt @ 1.40 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-10-13 20:01. Şu anda değişiklikler mümkündür!