1. Divisjon - Norveç
Pazar, 18.10.2026
16:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Ulsteinvik |
| Deplasman: |
Raufoss |
| Mesafe: |
309.9 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Høddvoll Stadyumu
|
| Kapasite: |
4 433 (3 120) |
| Boyutlar: |
105 x 68 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
16:00 (17:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.81 |
3.86 |
3.49 |
1 |
|
|
|
1.25 |
1.86 |
| 61% |
14% |
25% |
1.81 |
|
|
|
70% |
30% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.11 |
5.57 |
|
|
|
1.41 |
2.67 |
|
|
|
2.10 |
1.66 |
| 87% |
13% |
|
|
|
70% |
30% |
|
|
|
43% |
57% |
Son 7 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-04-26 |
Raufoss
|
1 - 1 |
Hodd
|
|
2025-08-30 |
Hodd
|
2 - 4 |
Raufoss
|
|
2025-06-21 |
Raufoss
|
6 - 1 |
Hodd
|
|
2023-10-29 |
Raufoss
|
0 - 1 |
Hodd
|
|
2023-04-10 |
Hodd
|
1 - 0 |
Raufoss
|
|
2016-08-21 |
Raufoss
|
2 - 0 |
Hodd
|
|
2016-06-05 |
Hodd
|
1 - 0 |
Raufoss
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
3 |
|
4 |
2 |
2 |
| 43% |
14% |
43% |
|
57% |
29% |
29% |
Hodd son 12 maçlar
|
2026-10-14 |
Hodd
|
1 - 1 |
Ranheim
|
|
2026-10-11 |
Egersunds
|
3 - 1 |
Hodd
|
|
2026-10-03 |
Hodd
|
2 - 3 |
Odds
|
|
2026-09-20 |
Kongsvinger
|
5 - 1 |
Hodd
|
|
2026-09-16 |
Traeff
|
0 - 3 |
Hodd
|
|
2026-09-13 |
Hodd
|
0 - 2 |
Lyn Oslo
|
|
2026-09-05 |
Åsane
|
2 - 2 |
Hodd
|
|
2026-08-30 |
Hodd
|
2 - 1 |
Stabaek
|
|
2026-08-26 |
Strömsgodset
|
3 - 1 |
Hodd
|
|
2026-08-16 |
Hodd
|
4 - 3 |
Strømmen
|
|
2026-08-09 |
Sandnes Ulf
|
3 - 4 |
Hodd
|
|
2026-08-02 |
Hodd
|
2 - 1 |
Moss FK
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
12 |
10 |
7 |
| 42% |
17% |
42% |
|
100% |
83% |
58% |
Raufoss son 12 maçlar
|
2026-10-14 |
Bryne
|
1 - 1 |
Raufoss
|
|
2026-10-11 |
Raufoss
|
1 - 2 |
Moss FK
|
|
2026-10-06 |
Raufoss
|
1 - 5 |
Start
|
|
2026-09-20 |
Raufoss
|
0 - 2 |
Strömsgodset
|
|
2026-09-16 |
Elverum
|
0 - 3 |
Raufoss
|
|
2026-09-13 |
Raufoss
|
2 - 1 |
Odds
|
|
2026-09-05 |
Kongsvinger
|
9 - 1 |
Raufoss
|
|
2026-08-30 |
Raufoss
|
0 - 3 |
Sandnes Ulf
|
|
2026-08-26 |
Strømmen
|
3 - 1 |
Raufoss
|
|
2026-08-16 |
Raufoss
|
1 - 2 |
Åsane
|
|
2026-08-09 |
Haugesund
|
7 - 2 |
Raufoss
|
|
2026-08-02 |
Raufoss
|
0 - 2 |
Stabaek
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
1 |
9 |
|
12 |
9 |
4 |
| 17% |
8% |
75% |
|
100% |
75% |
33% |
Puan Durumu 1. Divisjon
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Haugesund |
26 |
19 |
2 |
5 |
78 |
40 |
+38 |
59 |
| 2 |
Strömsgodset |
26 |
17 |
6 |
3 |
71 |
33 |
+38 |
57 |
| 3 |
Kongsvinger |
26 |
17 |
5 |
4 |
77 |
42 |
+35 |
56 |
| 4 |
Stabaek |
26 |
15 |
4 |
7 |
63 |
34 |
+29 |
49 |
| 5 |
Odds |
26 |
13 |
6 |
7 |
53 |
39 |
+14 |
45 |
| 6 |
Bryne |
26 |
12 |
3 |
11 |
35 |
34 |
+1 |
39 |
| 7 |
Hodd |
26 |
10 |
5 |
11 |
42 |
52 |
-10 |
35 |
| 8 |
Egersunds |
26 |
9 |
6 |
11 |
39 |
50 |
-11 |
33 |
| 9 |
Ranheim |
26 |
9 |
5 |
12 |
64 |
65 |
-1 |
32 |
| 10 |
Strømmen |
26 |
8 |
6 |
12 |
46 |
58 |
-12 |
30 |
| 11 |
Moss FK |
26 |
8 |
5 |
13 |
40 |
55 |
-15 |
29 |
| 12 |
Lyn Oslo |
26 |
8 |
4 |
14 |
40 |
57 |
-17 |
28 |
| 13 |
Sandnes Ulf |
26 |
7 |
5 |
14 |
37 |
50 |
-13 |
26 |
| 14 |
Sogndal |
25 |
6 |
5 |
14 |
39 |
56 |
-17 |
23 |
| 15 |
Åsane |
26 |
6 |
5 |
15 |
37 |
60 |
-23 |
22 |
| 16 |
Raufoss |
25 |
6 |
2 |
17 |
28 |
64 |
-36 |
20 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Hodd |
|
| Raufoss |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Hodd |
Raufoss |
| 1 |
Haugesund |
0 - 2 |
7 - 2 |
| 2 |
Strömsgodset |
4 - 3 |
6 - 1 |
| 3 |
Kongsvinger |
1 - 2 |
9 - 1 |
| 4 |
Stabaek |
2 - 1 |
1 - 2 |
| 5 |
Odds |
2 - 3 |
1 - 0 |
| 6 |
Bryne |
|
1 - 1 |
| 7 |
Hodd |
- |
|
| 8 |
Egersunds |
3 - 1 |
2 - 1 |
| 9 |
Ranheim |
1 - 1 |
5 - 1 |
| 10 |
Strømmen |
4 - 3 |
3 - 1 |
| 11 |
Moss FK |
2 - 1 |
1 - 2 |
| 12 |
Lyn Oslo |
0 - 2 |
|
| 13 |
Sandnes Ulf |
2 - 1 |
3 - 0 |
| 14 |
Sogndal |
2 - 2 |
|
| 15 |
Åsane |
1 - 0 |
3 - 0 |
| 16 |
Raufoss |
|
- |
Takım istatistikleri
| |
Hodd |
Raufoss |
| Galibiyet |
10 |
6 |
| Beraberlik |
5 |
2 |
| Mağlubiyet |
11 |
17 |
| Attığı gol |
42 |
28 |
| Yediği gol |
52 |
64 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.62 |
1.12 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
2.00 |
2.56 |
| Oyun attığı gol |
77% |
72% |
| Oyun yediği gol |
92% |
92% |
| Karşılıklı Gol Var |
73% |
64% |
| Üst 1.5 |
85% |
88% |
| Üst 2.5 |
69% |
72% |
| Üst 3.5 |
50% |
32% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
7 |
2 |
| Beraberlik |
2 |
1 |
| Mağlubiyet |
4 |
9 |
| Attığı gol |
24 |
12 |
| Yediği gol |
22 |
42 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.85 |
1.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.69 |
3.50 |
| Oyun attığı gol |
85% |
75% |
| Oyun yediği gol |
92% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
77% |
75% |
| Üst 1.5 |
92% |
92% |
| Üst 2.5 |
69% |
83% |
| Üst 3.5 |
38% |
42% |
Genel i̇statistikler 1. Divisjon
| Oyun (207) |
| Ev sahibi galibiyet |
50% |
| Beraberlik |
18% |
| Deplasman galibiyet |
32% |
| Oynadığı maç |
86% |
| Goller (789) |
| Maç başına gol |
3.81 |
| Maç başına ev sahibi gol |
2.14 |
| Maç başına deplasman gol |
1.67 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
85% |
| Deplasman takımı gol attı |
78% |
| Karşılıklı Gol Var |
65% |
| Üst 1.5 |
89% |
| Üst 2.5 |
71% |
| Üst 3.5 |
50% |
Hodd sonraki 3 maçlar
|
2026-10-25 |
Haugesund
|
- |
Hodd
|
|
2026-11-01 |
Hodd
|
- |
Bryne
|
|
2026-11-08 |
Sogndal
|
- |
Hodd
|
Raufoss sonraki 3 maçlar
|
2026-10-21 |
Sogndal
|
- |
Raufoss
|
|
2026-10-25 |
Raufoss
|
- |
Ranheim
|
|
2026-11-01 |
Lyn Oslo
|
- |
Raufoss
|
|
2026-11-08 |
Raufoss
|
- |
Egersunds
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.81 |
3.86 |
3.49 |
| Olasılık |
61% |
14% |
25% |
|
1 @ 1.81 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.25 |
1.86 |
| Olasılık |
70% |
30% |
|
1X @ 1.25 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.11 |
5.57 |
| Olasılık |
|
87% |
13% |
|
Üst 1.5 @ 1.11 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.41 |
2.67 |
| Olasılık |
|
70% |
30% |
|
Üst 2.5 @ 1.41 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.10 |
1.66 |
| Olasılık |
|
43% |
57% |
|
Alt 3.5 @ 1.66 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.42 |
2.63 |
| Olasılık |
|
67% |
33% |
|
Evt @ 1.42 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-10-15 04:01. Şu anda değişiklikler mümkündür!