Premier League - Galler
Cuma, 06.11.2026
19:45
Haverfordwest
Cardiff Met
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.42 |
3.28 |
2.52 |
2 |
|
|
|
1.43 |
1.46 |
| 31% |
16% |
53% |
2.52 |
|
|
|
37% |
63% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
3.66 |
|
|
|
1.72 |
1.96 |
|
|
|
2.85 |
1.35 |
| 71% |
29% |
|
|
|
53% |
47% |
|
|
|
35% |
65% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-09-29 |
Cardiff Met
|
1 - 0 |
Haverfordwest
|
|
2026-03-13 |
Haverfordwest
|
1 - 0 |
Cardiff Met
|
|
2026-01-23 |
Cardiff Met
|
0 - 2 |
Haverfordwest
|
|
2025-12-30 |
Cardiff Met
|
0 - 0 |
Haverfordwest
|
|
2025-08-22 |
Haverfordwest
|
2 - 2 |
Cardiff Met
|
|
2025-04-11 |
Cardiff Met
|
1 - 1 |
Haverfordwest
|
|
2025-02-21 |
Haverfordwest
|
1 - 0 |
Cardiff Met
|
|
2024-09-27 |
Haverfordwest
|
1 - 0 |
Cardiff Met
|
|
2024-08-26 |
Cardiff Met
|
0 - 0 |
Haverfordwest
|
|
2023-12-09 |
Haverfordwest
|
1 - 1 |
Cardiff Met
|
|
2023-11-28 |
Haverfordwest
|
1 - 1 |
Cardiff Met
|
|
2023-09-26 |
Cardiff Met
|
1 - 1 |
Haverfordwest
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
7 |
1 |
|
6 |
1 |
1 |
| 33% |
58% |
8% |
|
50% |
8% |
8% |
Haverfordwest son 12 maçlar
|
2026-10-30 |
Ammanford AFC
|
0 - 1 |
Haverfordwest
|
|
2026-10-24 |
Barry
|
1 - 3 |
Haverfordwest
|
|
2026-10-09 |
Haverfordwest
|
1 - 2 |
Caernarfon Town
|
|
2026-10-03 |
Haverfordwest
|
0 - 1 |
Flint Town Utd
|
|
2026-09-29 |
Cardiff Met
|
1 - 0 |
Haverfordwest
|
|
2026-09-26 |
Colwyn Bay
|
1 - 0 |
Haverfordwest
|
|
2026-09-18 |
Haverfordwest
|
1 - 0 |
Holywell Town
|
|
2026-09-11 |
Haverfordwest
|
3 - 1 |
Briton Ferry
|
|
2026-09-04 |
Connah's Q.
|
1 - 1 |
Haverfordwest
|
|
2026-08-31 |
Haverfordwest
|
2 - 1 |
Trefelin BGC
|
|
2026-08-28 |
Llandudno
|
2 - 0 |
Haverfordwest
|
|
2026-08-21 |
Haverfordwest
|
0 - 3 |
Cambrian United
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
6 |
|
7 |
5 |
2 |
| 42% |
8% |
50% |
|
58% |
42% |
17% |
Cardiff Met son 12 maçlar
|
2026-10-31 |
Cardiff Met
|
0 - 5 |
Pen-y-Bont
|
|
2026-10-23 |
Colwyn Bay
|
2 - 2 |
Cardiff Met
|
|
2026-10-09 |
Cardiff Met
|
1 - 3 |
Trefelin BGC
|
|
2026-10-03 |
Llandudno
|
0 - 1 |
Cardiff Met
|
|
2026-09-29 |
Cardiff Met
|
1 - 0 |
Haverfordwest
|
|
2026-09-26 |
Cardiff Met
|
2 - 2 |
Caernarfon Town
|
|
2026-09-18 |
Connah's Q.
|
1 - 0 |
Cardiff Met
|
|
2026-09-11 |
Flint Town Utd
|
1 - 1 |
Cardiff Met
|
|
2026-09-04 |
Cardiff Met
|
2 - 2 |
Cambrian United
|
|
2026-08-31 |
Ammanford AFC
|
0 - 5 |
Cardiff Met
|
|
2026-08-28 |
Cardiff Met
|
3 - 0 |
Briton Ferry
|
|
2026-08-21 |
Cardiff Met
|
0 - 5 |
TNS
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
9 |
8 |
7 |
| 33% |
33% |
33% |
|
75% |
67% |
58% |
Puan Durumu Premier League
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
TNS |
15 |
13 |
2 |
0 |
53 |
6 |
+47 |
41 |
| 2 |
Connah's Q. |
15 |
11 |
2 |
2 |
32 |
9 |
+23 |
35 |
| 3 |
Pen-y-Bont |
14 |
10 |
3 |
1 |
30 |
11 |
+19 |
33 |
| 4 |
Caernarfon Town |
15 |
9 |
2 |
4 |
42 |
19 |
+23 |
29 |
| 5 |
Colwyn Bay |
15 |
9 |
2 |
4 |
26 |
17 |
+9 |
29 |
| 6 |
Barry |
15 |
9 |
1 |
5 |
32 |
26 |
+6 |
28 |
| 7 |
Airbus UK |
15 |
9 |
0 |
6 |
31 |
22 |
+9 |
27 |
| 8 |
Cardiff Met |
15 |
6 |
4 |
5 |
26 |
23 |
+3 |
22 |
| 9 |
Cambrian United |
15 |
5 |
3 |
7 |
23 |
38 |
-15 |
18 |
| 10 |
Llandudno |
15 |
5 |
1 |
9 |
22 |
28 |
-6 |
16 |
| 11 |
Haverfordwest |
15 |
5 |
1 |
9 |
12 |
20 |
-8 |
16 |
| 12 |
Briton Ferry |
15 |
4 |
3 |
8 |
16 |
25 |
-9 |
15 |
| 13 |
Flint Town Utd |
15 |
4 |
2 |
9 |
19 |
25 |
-6 |
14 |
| 14 |
Ammanford AFC |
15 |
2 |
3 |
10 |
10 |
42 |
-32 |
9 |
| 15 |
Trefelin BGC |
15 |
1 |
3 |
11 |
8 |
36 |
-28 |
6 |
| 16 |
Holywell Town |
14 |
0 |
2 |
12 |
14 |
49 |
-35 |
2 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Haverfordwest |
|
| Cardiff Met |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Haverfordwest |
Cardiff Met |
| 1 |
TNS |
|
|
| 2 |
Connah's Q. |
|
1 - 0 |
| 3 |
Pen-y-Bont |
0 - 3 |
|
| 4 |
Caernarfon Town |
1 - 2 |
|
| 5 |
Colwyn Bay |
|
2 - 2 |
| 6 |
Barry |
|
1 - 0 |
| 7 |
Airbus UK |
0 - 1 |
0 - 2 |
| 8 |
Cardiff Met |
|
- |
| 9 |
Cambrian United |
0 - 3 |
|
| 10 |
Llandudno |
|
0 - 1 |
| 11 |
Haverfordwest |
- |
|
| 12 |
Briton Ferry |
3 - 1 |
|
| 13 |
Flint Town Utd |
0 - 1 |
1 - 1 |
| 14 |
Ammanford AFC |
|
0 - 5 |
| 15 |
Trefelin BGC |
2 - 1 |
|
| 16 |
Holywell Town |
1 - 0 |
|
Takım istatistikleri
| |
Haverfordwest |
Cardiff Met |
| Galibiyet |
5 |
6 |
| Beraberlik |
1 |
4 |
| Mağlubiyet |
9 |
5 |
| Attığı gol |
12 |
26 |
| Yediği gol |
20 |
23 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.80 |
1.73 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.33 |
1.53 |
| Oyun attığı gol |
47% |
73% |
| Oyun yediği gol |
87% |
67% |
| Karşılıklı Gol Var |
33% |
40% |
| Üst 1.5 |
60% |
73% |
| Üst 2.5 |
40% |
60% |
| Üst 3.5 |
13% |
53% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
3 |
3 |
| Beraberlik |
0 |
2 |
| Mağlubiyet |
5 |
2 |
| Attığı gol |
7 |
11 |
| Yediği gol |
12 |
5 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.88 |
1.57 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.50 |
0.71 |
| Oyun attığı gol |
50% |
71% |
| Oyun yediği gol |
88% |
57% |
| Karşılıklı Gol Var |
38% |
29% |
| Üst 1.5 |
62% |
57% |
| Üst 2.5 |
62% |
29% |
| Üst 3.5 |
12% |
29% |
Genel i̇statistikler Premier League
| Oyun (119) |
| Ev sahibi galibiyet |
50% |
| Beraberlik |
14% |
| Deplasman galibiyet |
36% |
| Oynadığı maç |
50% |
| Goller (396) |
| Maç başına gol |
3.33 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.85 |
| Maç başına deplasman gol |
1.48 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
78% |
| Deplasman takımı gol attı |
70% |
| Karşılıklı Gol Var |
50% |
| Üst 1.5 |
81% |
| Üst 2.5 |
61% |
| Üst 3.5 |
40% |
Haverfordwest sonraki 6 maçlar
|
2026-11-20 |
Pen-y-Bont
|
- |
Haverfordwest
|
|
2026-11-27 |
Haverfordwest
|
- |
Connah's Q.
|
|
2026-12-05 |
Caernarfon Town
|
- |
Haverfordwest
|
|
2026-12-18 |
Cambrian United
|
- |
Haverfordwest
|
|
2026-12-26 |
Haverfordwest
|
- |
Ammanford AFC
|
|
2027-01-01 |
Briton Ferry
|
- |
Haverfordwest
|
Cardiff Met sonraki 6 maçlar
|
2026-11-20 |
Cardiff Met
|
- |
Ammanford AFC
|
|
2026-11-27 |
Cardiff Met
|
- |
Airbus UK
|
|
2026-12-05 |
Trefelin BGC
|
- |
Cardiff Met
|
|
2026-12-18 |
Cardiff Met
|
- |
Connah's Q.
|
|
2026-12-26 |
Cambrian United
|
- |
Cardiff Met
|
|
2026-12-31 |
Cardiff Met
|
- |
Barry
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.42 |
3.28 |
2.52 |
| Olasılık |
31% |
16% |
53% |
|
2 @ 2.52 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.43 |
1.46 |
| Olasılık |
37% |
63% |
|
X2 @ 1.46 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.22 |
3.66 |
| Olasılık |
|
71% |
29% |
|
Üst 1.5 @ 1.22 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.72 |
1.96 |
| Olasılık |
|
53% |
47% |
|
Üst 2.5 @ 1.72 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.85 |
1.35 |
| Olasılık |
|
35% |
65% |
|
Alt 3.5 @ 1.35 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.60 |
2.17 |
| Olasılık |
|
40% |
60% |
|
Hay @ 2.17 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-11-03 16:00. Şu anda değişiklikler mümkündür!