Ligat ha'Al - İsrail
Perşembe, 03.09.2026
18:30
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Tel Aviv |
| Deplasman: |
Kudüs |
| Mesafe: |
53.8 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Bloomfield
|
| Kapasite: |
14 413 |
| Boyutlar: |
105 x 68 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
18:30 (20:30 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.85 |
3.60 |
2.15 |
12 |
|
|
|
1.63 |
1.38 |
| 32% |
31% |
37% |
1.27 |
|
|
|
41% |
59% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.10 |
|
|
|
1.65 |
2.10 |
|
|
|
2.65 |
1.42 |
| 54% |
46% |
|
|
|
51% |
49% |
|
|
|
39% |
61% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-07-18 |
B. Jerusalem
|
2 - 2 |
H. Tel Aviv
|
|
2026-05-23 |
B. Jerusalem
|
1 - 1 |
H. Tel Aviv
|
|
2026-05-06 |
H. Tel Aviv
|
0 - 1 |
B. Jerusalem
|
|
2026-01-01 |
B. Jerusalem
|
1 - 0 |
H. Tel Aviv
|
|
2025-10-28 |
H. Tel Aviv
|
1 - 2 |
B. Jerusalem
|
|
2025-09-15 |
H. Tel Aviv
|
3 - 2 |
B. Jerusalem
|
|
2024-04-27 |
H. Tel Aviv
|
1 - 5 |
B. Jerusalem
|
|
2024-01-22 |
H. Tel Aviv
|
0 - 1 |
B. Jerusalem
|
|
2023-10-02 |
B. Jerusalem
|
0 - 3 |
H. Tel Aviv
|
|
2023-03-18 |
B. Jerusalem
|
2 - 1 |
H. Tel Aviv
|
|
2023-03-05 |
B. Jerusalem
|
1 - 3 |
H. Tel Aviv
|
|
2022-11-09 |
H. Tel Aviv
|
2 - 1 |
B. Jerusalem
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
9 |
8 |
4 |
| 33% |
17% |
50% |
|
75% |
67% |
33% |
H. Tel Aviv son 12 maçlar
|
2026-08-30 |
H. Haifa
|
0 - 0 |
H. Tel Aviv
|
|
2026-08-27 |
H. Tel Aviv
|
0 - 1 |
Atalanta
|
|
2026-08-20 |
Atalanta
|
0 - 0 |
H. Tel Aviv
|
|
2026-08-16 |
Shmona
|
1 - 2 |
H. Tel Aviv
|
|
2026-08-12 |
Katowice
|
2 - 1 |
H. Tel Aviv
|
|
2026-08-06 |
H. Tel Aviv
|
2 - 0 |
Katowice
|
|
2026-07-30 |
Ludogorets
|
2 - 2 |
H. Tel Aviv
|
|
2026-07-23 |
H. Tel Aviv
|
2 - 0 |
Ludogorets
|
|
2026-07-18 |
B. Jerusalem
|
2 - 2 |
H. Tel Aviv
|
|
2026-07-14 |
Dukla B. Bystrica
|
0 - 0 |
H. Tel Aviv
|
|
2026-07-03 |
Yehuda
|
3 - 3 |
H. Tel Aviv
|
|
2026-05-23 |
B. Jerusalem
|
1 - 1 |
H. Tel Aviv
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
7 |
2 |
|
8 |
5 |
3 |
| 25% |
58% |
17% |
|
67% |
42% |
25% |
B. Jerusalem son 12 maçlar
|
2026-08-29 |
B. Jerusalem
|
1 - 4 |
Netanya
|
|
2026-08-17 |
Hap. Ramat Gan
|
3 - 3 |
B. Jerusalem
|
|
2026-08-13 |
Austria Vienna
|
1 - 2 |
B. Jerusalem
|
|
2026-08-06 |
B. Jerusalem
|
1 - 2 |
Austria Vienna
|
|
2026-07-30 |
B. Jerusalem
|
2 - 3 |
AEK Larnaca
|
|
2026-07-23 |
AEK Larnaca
|
0 - 1 |
B. Jerusalem
|
|
2026-07-18 |
B. Jerusalem
|
2 - 2 |
H. Tel Aviv
|
|
2026-07-09 |
B. Jerusalem
|
1 - 0 |
Dukagjini
|
|
2026-07-07 |
Arda Kardzhali
|
0 - 0 |
B. Jerusalem
|
|
2026-07-03 |
Botev Vratsa
|
2 - 2 |
B. Jerusalem
|
|
2026-05-23 |
B. Jerusalem
|
1 - 1 |
H. Tel Aviv
|
|
2026-05-19 |
H. Petah Tikva
|
0 - 0 |
B. Jerusalem
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
6 |
3 |
|
8 |
7 |
5 |
| 25% |
50% |
25% |
|
67% |
58% |
42% |
Puan Durumu Ligat ha'Al
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
M. Petach Tikva |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
6 |
| 2 |
Netanya |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
4 |
| 3 |
M. Tel Aviv |
1 |
1 |
0 |
0 |
5 |
2 |
+3 |
3 |
| 4 |
Shmona |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
2 |
+1 |
3 |
| 5 |
H. Beer Sheva |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 5 |
M. Haifa |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 7 |
H. Petah Tikva |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
1 |
0 |
3 |
| 8 |
Ironi Tiberias |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
3 |
| 9 |
H. Tel Aviv |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 9 |
H. Haifa |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 11 |
Sakhnin |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
1 |
| 12 |
Hap. Ramat Gan |
2 |
0 |
0 |
2 |
2 |
4 |
-2 |
0 |
| 13 |
B. Jerusalem |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
4 |
-3 |
0 |
| 14 |
Hapoel Jerusalem |
2 |
0 |
0 |
2 |
2 |
6 |
-4 |
0 |
Lig maçlarının kronolojisi
| H. Tel Aviv |
|
| B. Jerusalem |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Takım istatistikleri
| |
H. Tel Aviv |
B. Jerusalem |
| Galibiyet |
0 |
0 |
| Beraberlik |
1 |
0 |
| Mağlubiyet |
0 |
1 |
| Attığı gol |
0 |
1 |
| Yediği gol |
0 |
4 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.00 |
1.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.00 |
4.00 |
| Oyun attığı gol |
0% |
100% |
| Oyun yediği gol |
0% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
0% |
100% |
| Üst 1.5 |
0% |
100% |
| Üst 2.5 |
0% |
100% |
| Üst 3.5 |
0% |
100% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
0 |
0 |
| Beraberlik |
0 |
0 |
| Mağlubiyet |
0 |
0 |
| Attığı gol |
0 |
0 |
| Yediği gol |
0 |
0 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.00 |
0.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.00 |
0.00 |
| Oyun attığı gol |
0% |
0% |
| Oyun yediği gol |
0% |
0% |
| Karşılıklı Gol Var |
0% |
0% |
| Üst 1.5 |
0% |
0% |
| Üst 2.5 |
0% |
0% |
| Üst 3.5 |
0% |
0% |
Genel i̇statistikler Ligat ha'Al
| Oyun (11) |
| Ev sahibi galibiyet |
45% |
| Beraberlik |
18% |
| Deplasman galibiyet |
36% |
| Oynadığı maç |
6% |
| Goller (28) |
| Maç başına gol |
2.55 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.18 |
| Maç başına deplasman gol |
1.36 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
82% |
| Deplasman takımı gol attı |
55% |
| Karşılıklı Gol Var |
55% |
| Üst 1.5 |
64% |
| Üst 2.5 |
55% |
| Üst 3.5 |
18% |
H. Tel Aviv sonraki 6 maçlar
|
2026-09-05 |
H. Tel Aviv
|
- |
Hap. Ramat Gan
|
|
2026-09-14 |
M. Tel Aviv
|
- |
H. Tel Aviv
|
|
2026-09-19 |
H. Tel Aviv
|
- |
H. Petah Tikva
|
|
2026-10-10 |
Shmona
|
- |
H. Tel Aviv
|
|
2026-10-17 |
H. Tel Aviv
|
- |
Ironi Tiberias
|
|
2026-10-24 |
Hapoel Jerusalem
|
- |
H. Tel Aviv
|
B. Jerusalem sonraki 6 maçlar
|
2026-09-05 |
Sakhnin
|
- |
B. Jerusalem
|
|
2026-09-14 |
B. Jerusalem
|
- |
M. Petach Tikva
|
|
2026-09-19 |
B. Jerusalem
|
- |
H. Haifa
|
|
2026-10-10 |
Hap. Ramat Gan
|
- |
B. Jerusalem
|
|
2026-10-17 |
B. Jerusalem
|
- |
M. Tel Aviv
|
|
2026-10-24 |
H. Petah Tikva
|
- |
B. Jerusalem
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.85 |
3.60 |
2.15 |
| Olasılık |
32% |
31% |
37% |
|
12 @ 1.27 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.63 |
1.38 |
| Olasılık |
41% |
59% |
|
X2 @ 1.38 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.20 |
4.10 |
| Olasılık |
|
54% |
46% |
|
Üst 1.5 @ 1.20 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.65 |
2.10 |
| Olasılık |
|
51% |
49% |
|
Üst 2.5 @ 1.65 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.65 |
1.42 |
| Olasılık |
|
39% |
61% |
|
Alt 3.5 @ 1.42 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.57 |
2.25 |
| Olasılık |
|
51% |
49% |
|
Evt @ 1.57 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-08-31 04:04. Şu anda değişiklikler mümkündür!