Yükselme Grubu - İsrail
Cuma, 06.05.2022
14:00
14:00

H. Kfar Saba

Kafr Qasim
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Kfar Saba |
| Deplasman: | Kafr Qasim |
| Mesafe: | 9.2 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | Levita |
| Kapasite: | 5 800 |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 14:00 (16:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.75 | 3.20 | 1.87 | X2 | 1.83 | 1.24 | |||
| 29% | 33% | 38% | 1.24 | 36% | 64% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 2.95 | 2.05 | 1.68 | 3.60 | 1.25 | ||||||
| 71% | 29% | 46% | 54% | 28% | 72% |
Son 4 doğrudan karşılaşmaları
| 2022-02-07 | H. Kfar Saba | 2 - 1 | Kafr Qasim |
| 2021-10-15 | Kafr Qasim | 2 - 2 | H. Kfar Saba |
| 2021-02-19 | Kafr Qasim | 0 - 2 | H. Kfar Saba |
| 2019-12-19 | Kafr Qasim | 1 - 0 | H. Kfar Saba |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 50% | 25% |
H. Kfar Saba son 12 maçlar
| 2022-04-29 | M. Bnei Reineh | 2 - 0 | H. Kfar Saba |
| 2022-04-24 | H. Kfar Saba | 5 - 2 | H. Umm al-Fahm |
| 2022-04-18 | Hapoel Ashdod | 3 - 1 | H. Kfar Saba |
| 2022-04-10 | Yehuda | 0 - 1 | H. Kfar Saba |
| 2022-04-04 | H. Kfar Saba | 2 - 1 | H. Petah Tikva |
| 2022-03-28 | S. Nes Tziona | 3 - 2 | H. Kfar Saba |
| 2022-03-18 | Ramat Hasharon | 4 - 0 | H. Kfar Saba |
| 2022-03-11 | H. Kfar Saba | 0 - 1 | M. Nazareth |
| 2022-03-04 | H. Umm al-Fahm | 1 - 1 | H. Kfar Saba |
| 2022-02-28 | H. Kfar Saba | 1 - 1 | S. Nes Tziona |
| 2022-02-18 | H. Raanana | 2 - 0 | H. Kfar Saba |
| 2022-02-15 | H. Kfar Saba | 3 - 0 | Hapoel Afula |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 6 | 4 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 50% | 33% |
Kafr Qasim son 12 maçlar
| 2022-04-29 | Kafr Qasim | 4 - 1 | Yehuda |
| 2022-04-24 | H. Petah Tikva | 0 - 3 | Kafr Qasim |
| 2022-04-18 | Kafr Qasim | 1 - 1 | S. Nes Tziona |
| 2022-04-11 | Kafr Qasim | 2 - 1 | Hapoel Ashdod |
| 2022-04-04 | M. Bnei Reineh | 1 - 0 | Kafr Qasim |
| 2022-03-27 | Kafr Qasim | 0 - 2 | H. Umm al-Fahm |
| 2022-03-17 | Kafr Qasim | 1 - 1 | Beitar Tel Aviv |
| 2022-03-11 | H. Raanana | 1 - 1 | Kafr Qasim |
| 2022-03-04 | Kafr Qasim | 1 - 1 | Hap. Ramat Gan |
| 2022-02-28 | Hapoel Afula | 1 - 3 | Kafr Qasim |
| 2022-02-18 | Kafr Qasim | 3 - 0 | H. Petah Tikva |
| 2022-02-15 | Hapoel Ashdod | 1 - 1 | Kafr Qasim |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 11 | 5 | 2 | |
| 42% | 42% | 17% | 92% | 42% | 17% |
Puan Durumu Yükselme Grubu
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | M. Bnei Reineh | 6 | +2 | 61 |
| 2 | Kafr Qasim | 36 | -1 | 60 |
| 3 | S. Nes Tziona | 6 | +7 | 58 |
| 4 | Hapoel Ashdod | 6 | 0 | 53 |
| 5 | H. Petah Tikva | 6 | 0 | 53 |
| 6 | H. Kfar Saba | 36 | -1 | 51 |
| 7 | H. Umm al-Fahm | 6 | -4 | 43 |
| 8 | Yehuda | 36 | -12 | 42 |
Lig maçlarının kronolojisi
| H. Kfar Saba | |
| Kafr Qasim | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | H. Kfar Saba | Kafr Qasim |
|---|---|---|---|
| 1 | M. Bnei Reineh | 1 - 0 | |
| 2 | Kafr Qasim | - | |
| 3 | S. Nes Tziona | ||
| 4 | Hapoel Ashdod | ||
| 5 | H. Petah Tikva | 2 - 1 | 0 - 3 |
| 6 | H. Kfar Saba | - | |
| 7 | H. Umm al-Fahm | 5 - 2 | |
| 8 | Yehuda |
Lig sıralaması
| H. Kfar Saba | Kafr Qasim | |
| Pozisyon | 6 | 2 |
| Puan | 51 | 60 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 5 | 2 |
| Puan | 6 | 3 |
Lig form
| H. Kfar Saba | Kafr Qasim | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
3
0 3 |
3
1 2 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
2
0 0 |
1
0 1 |
Lig Golleri
| H. Kfar Saba | Kafr Qasim | |
|
Attığı gol Yediği gol |
11
11 |
10
6 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
7
3 |
3
1 |
Genel i̇statistikler Yükselme Grubu
| Oyun (24) | |
| Ev sahibi galibiyet | 62% |
| Beraberlik | 12% |
| Deplasman galibiyet | 25% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (78) | |
| Maç başına gol | 3.25 |
| Maç başına ev sahibi gol | 2.04 |
| Maç başına deplasman gol | 1.21 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 83% |
| Deplasman takımı gol attı | 75% |
| Karşılıklı Gol Var | 62% |
| Üst 1.5 | 88% |
| Üst 2.5 | 71% |
| Üst 3.5 | 38% |
H. Kfar Saba sonraki 6 maçlar
| 2022-08-01 | H. Kfar Saba | - | Ironi Tiberias |
| 2022-08-04 | H. Kfar Saba | - | Hapoel Afula |
| 2022-08-08 | Hap. Ramat Gan | - | H. Kfar Saba |
| 2022-08-18 | H. Ironi Rishon | - | H. Kfar Saba |
| 2022-08-29 | H. Kfar Saba | - | Hap. Ramat Gan |
| 2022-09-05 | H. Petah Tikva | - | H. Kfar Saba |
Kafr Qasim sonraki 6 maçlar
| 2022-08-01 | Kafr Qasim | - | Maccabi Jaffa |
| 2022-08-04 | Kafr Qasim | - | Ramat Hasharon |
| 2022-08-08 | Hapoel Ashdod | - | Kafr Qasim |
| 2022-08-18 | H. Petah Tikva | - | Kafr Qasim |
| 2022-08-29 | Kafr Qasim | - | Hapoel Afula |
| 2022-09-01 | H. Umm al-Fahm | - | Kafr Qasim |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 3.75 | 3.20 | 1.87 |
| Olasılık | 29% | 33% | 38% |
| X2 @ 1.24 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.83 | 1.24 |
| Olasılık | 36% | 64% |
| X2 @ 1.24 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.36 | 2.95 | |
| Olasılık | 71% | 29% | |
| Üst 1.5 @ 1.36 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.05 | 1.68 | |
| Olasılık | 46% | 54% | |
| Alt 2.5 @ 1.68 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 3.60 | 1.25 | |
| Olasılık | 28% | 72% | |
| Alt 3.5 @ 1.25 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.93 | 1.78 | |
| Olasılık | 51% | 49% | |
| Evt @ 1.93 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2022-05-06 12:00. Şu anda değişiklikler mümkündür!
