Düşme Grubu - İsrail
Pazar, 08.05.2022
18:30
18:30

Hapoel Hadera

B. Jerusalem
1 - 2
(1 - 0, 0 - 2)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Hadera |
| Deplasman: | Kudüs |
| Mesafe: | 78.8 km |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 18:30 (20:30 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.20 | 3.40 | 2.05 | X2 | 1.72 | 1.36 | |||
| 30% | 33% | 37% | 1.36 | 39% | 61% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.05 | 1.80 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 68% | 32% | 44% | 56% | 24% | 76% |
Son 9 doğrudan karşılaşmaları
| 2022-02-19 | Hapoel Hadera | 1 - 0 | B. Jerusalem |
| 2021-11-27 | B. Jerusalem | 0 - 0 | Hapoel Hadera |
| 2021-05-19 | B. Jerusalem | 0 - 3 | Hapoel Hadera |
| 2021-01-06 | Hapoel Hadera | 0 - 4 | B. Jerusalem |
| 2020-11-04 | B. Jerusalem | 4 - 0 | Hapoel Hadera |
| 2020-02-22 | Hapoel Hadera | 1 - 4 | B. Jerusalem |
| 2019-12-04 | B. Jerusalem | 2 - 0 | Hapoel Hadera |
| 2018-12-27 | Hapoel Hadera | 0 - 3 | B. Jerusalem |
| 2018-09-03 | B. Jerusalem | 0 - 1 | Hapoel Hadera |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 5 | 6 | 5 | 3 | |
| 33% | 11% | 56% | 67% | 56% | 33% |
Hapoel Hadera son 12 maçlar
| 2022-04-30 | H. Nazareth | 0 - 2 | Hapoel Hadera |
| 2022-04-24 | Hapoel Hadera | 2 - 3 | Ashdod |
| 2022-04-09 | H. Haifa | 1 - 0 | Hapoel Hadera |
| 2022-04-03 | Hapoel Hadera | 1 - 4 | Shmona |
| 2022-03-21 | Hapoel Hadera | 3 - 1 | Hapoel Jerusalem |
| 2022-03-12 | Hapoel Hadera | 0 - 2 | M. Tel Aviv |
| 2022-03-05 | Sakhnin | 1 - 0 | Hapoel Hadera |
| 2022-03-01 | M. Haifa | 1 - 0 | Hapoel Hadera |
| 2022-02-26 | Hapoel Hadera | 1 - 4 | M. Petach Tikva |
| 2022-02-19 | Hapoel Hadera | 1 - 0 | B. Jerusalem |
| 2022-02-12 | H. Nazareth | 1 - 1 | Hapoel Hadera |
| 2022-02-06 | Hapoel Hadera | 1 - 0 | H. Haifa |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 7 | 4 | 4 | |
| 33% | 8% | 58% | 58% | 33% | 33% |
B. Jerusalem son 12 maçlar
| 2022-04-30 | B. Jerusalem | 2 - 2 | M. Petach Tikva |
| 2022-04-23 | Hapoel Jerusalem | 0 - 1 | B. Jerusalem |
| 2022-04-09 | H. Nazareth | 0 - 2 | B. Jerusalem |
| 2022-04-03 | B. Jerusalem | 1 - 0 | Ashdod |
| 2022-03-20 | H. Haifa | 1 - 1 | B. Jerusalem |
| 2022-03-14 | B. Jerusalem | 0 - 1 | M. Haifa |
| 2022-03-07 | M. Tel Aviv | 3 - 1 | B. Jerusalem |
| 2022-02-27 | B. Jerusalem | 1 - 1 | Sakhnin |
| 2022-02-19 | Hapoel Hadera | 1 - 0 | B. Jerusalem |
| 2022-02-13 | B. Jerusalem | 2 - 1 | M. Petach Tikva |
| 2022-02-06 | B. Jerusalem | 0 - 0 | H. Nazareth |
| 2022-01-29 | H. Haifa | 5 - 1 | B. Jerusalem |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 7 | 4 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 58% | 33% | 25% |
Puan Durumu Düşme Grubu
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Shmona | 31 | +1 | 46 |
| 2 | Hapoel Hadera | 5 | -1 | 42 |
| 3 | Ashdod | 31 | -17 | 36 |
| 4 | H. Haifa | 31 | -18 | 35 |
| 5 | B. Jerusalem | 31 | +36 | 33 |
| 6 | Hapoel Jerusalem | 31 | -17 | 27 |
| 7 | H. Nazareth | 5 | -2 | 24 |
| 8 | M. Petach Tikva | 5 | -5 | 24 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Hapoel Hadera | |
| B. Jerusalem | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Hapoel Hadera | B. Jerusalem |
|---|---|---|---|
| 1 | Shmona | 1 - 4 | |
| 2 | Hapoel Hadera | - | |
| 3 | Ashdod | 2 - 3 | |
| 4 | H. Haifa | 1 - 1 | |
| 5 | B. Jerusalem | - | |
| 6 | Hapoel Jerusalem | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 7 | H. Nazareth | 0 - 2 | |
| 8 | M. Petach Tikva |
Lig sıralaması
| Hapoel Hadera | B. Jerusalem | |
| Pozisyon | 2 | 5 |
| Puan | 42 | 33 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 5 | 1 |
| Puan | 3 | 7 |
Lig form
| Hapoel Hadera | B. Jerusalem | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
2
0 3 |
3
2 0 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
1
0 2 |
2
1 0 |
Lig Golleri
| Hapoel Hadera | B. Jerusalem | |
|
Attığı gol Yediği gol |
8
9 |
7
3 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
6
8 |
4
1 |
Genel i̇statistikler Düşme Grubu
| Oyun (20) | |
| Ev sahibi galibiyet | 35% |
| Beraberlik | 25% |
| Deplasman galibiyet | 40% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (49) | |
| Maç başına gol | 2.45 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.10 |
| Maç başına deplasman gol | 1.35 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 65% |
| Deplasman takımı gol attı | 65% |
| Karşılıklı Gol Var | 40% |
| Üst 1.5 | 70% |
| Üst 2.5 | 40% |
| Üst 3.5 | 35% |
Hapoel Hadera sonraki 6 maçlar
| 2022-05-14 | M. Petach Tikva | - | Hapoel Hadera |
| 2022-07-31 | Hapoel Hadera | - | Shmona |
| 2022-08-03 | Sakhnin | - | Hapoel Hadera |
| 2022-08-08 | Hapoel Hadera | - | M. Bnei Reineh |
| 2022-08-13 | H. Haifa | - | Hapoel Hadera |
| 2022-08-20 | Hapoel Jerusalem | - | Hapoel Hadera |
B. Jerusalem sonraki 6 maçlar
| 2022-05-14 | B. Jerusalem | - | Shmona |
| 2022-07-15 | B. Jerusalem | - | Maccabi Jaffa |
| 2022-07-21 | Dnipro-1 | - | B. Jerusalem |
| 2022-07-30 | Ashdod | - | B. Jerusalem |
| 2022-08-09 | B. Jerusalem | - | S. Nes Tziona |
| 2022-08-13 | H. Tel Aviv | - | B. Jerusalem |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 3.20 | 3.40 | 2.05 |
| Olasılık | 30% | 33% | 37% |
| X2 @ 1.36 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.72 | 1.36 |
| Olasılık | 39% | 61% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.30 | 3.40 | |
| Olasılık | 68% | 32% | |
| Üst 1.5 @ 1.30 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.05 | 1.80 | |
| Olasılık | 44% | 56% | |
| Alt 2.5 @ 1.80 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 3.50 | 1.28 | |
| Olasılık | 24% | 76% | |
| Alt 3.5 @ 1.28 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.80 | 1.90 | |
| Olasılık | 49% | 51% | |
| Hay @ 1.90 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2022-05-08 16:06. Şu anda değişiklikler mümkündür!
