Düşme Grubu - İsrail
Pazartesi, 25.04.2022
18:30
18:30

H. Akko

H. Raanana
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Acre |
| Deplasman: | Raanana |
| Mesafe: | 85.2 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | Akka Şehir Stadyumu |
| Kapasite: | 5 000 |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 18:30 (20:30 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 2.80 | 3.50 | 1X | 1.27 | 1.65 | |||
| 37% | 33% | 30% | 1.27 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.43 | 2.65 | 2.25 | 1.57 | 4.10 | 1.21 | ||||||
| 67% | 33% | 42% | 58% | 23% | 77% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
| 2022-01-07 | H. Akko | 1 - 1 | H. Raanana |
| 2021-09-19 | H. Raanana | 1 - 3 | H. Akko |
| 2021-04-12 | H. Raanana | 4 - 2 | H. Akko |
| 2021-04-02 | H. Akko | 2 - 2 | H. Raanana |
| 2020-12-21 | H. Raanana | 0 - 1 | H. Akko |
| 2018-04-07 | H. Raanana | 1 - 1 | H. Akko |
| 2018-02-03 | H. Raanana | 0 - 1 | H. Akko |
| 2017-10-21 | H. Akko | 0 - 2 | H. Raanana |
| 2016-01-23 | H. Raanana | 3 - 1 | H. Akko |
| 2015-10-17 | H. Akko | 0 - 1 | H. Raanana |
| 2015-05-02 | H. Akko | 2 - 0 | H. Raanana |
| 2015-01-24 | H. Akko | 0 - 2 | H. Raanana |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 4 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 33% | 33% |
H. Akko son 12 maçlar
| 2022-04-14 | M. Nazareth | 4 - 1 | H. Akko |
| 2022-04-08 | Beitar Tel Aviv | 0 - 1 | H. Akko |
| 2022-04-01 | H. Akko | 0 - 0 | Hapoel Afula |
| 2022-03-28 | Hap. Ramat Gan | 2 - 0 | H. Akko |
| 2022-03-18 | H. Akko | 1 - 1 | Yehuda |
| 2022-03-11 | M. Bnei Reineh | 1 - 0 | H. Akko |
| 2022-03-04 | H. Akko | 1 - 1 | H. Ironi Rishon |
| 2022-02-25 | Beitar Tel Aviv | 1 - 1 | H. Akko |
| 2022-02-18 | H. Akko | 0 - 0 | Hap. Ramat Gan |
| 2022-02-15 | H. Petah Tikva | 2 - 1 | H. Akko |
| 2022-02-11 | Kafr Qasim | 1 - 0 | H. Akko |
| 2022-02-04 | H. Akko | 3 - 0 | Ramat Hasharon |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 7 | 3 | 1 | |
| 17% | 42% | 42% | 58% | 25% | 8% |
H. Raanana son 12 maçlar
| 2022-04-18 | H. Raanana | 2 - 2 | Beitar Tel Aviv |
| 2022-04-08 | Hapoel Afula | 2 - 1 | H. Raanana |
| 2022-04-04 | H. Raanana | 2 - 1 | Hap. Ramat Gan |
| 2022-03-28 | Ramat Hasharon | 2 - 0 | H. Raanana |
| 2022-03-18 | S. Nes Tziona | 3 - 2 | H. Raanana |
| 2022-03-11 | H. Raanana | 1 - 1 | Kafr Qasim |
| 2022-03-04 | H. Raanana | 1 - 2 | Hapoel Afula |
| 2022-02-28 | Hapoel Ashdod | 2 - 2 | H. Raanana |
| 2022-02-18 | H. Raanana | 2 - 0 | H. Kfar Saba |
| 2022-02-15 | Yehuda | 0 - 1 | H. Raanana |
| 2022-02-11 | H. Raanana | 0 - 2 | M. Bnei Reineh |
| 2022-02-04 | H. Ironi Rishon | 1 - 0 | H. Raanana |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 6 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 50% | 25% |
Puan Durumu Düşme Grubu
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | M. Nazareth | 4 | +7 | 46 |
| 2 | Hap. Ramat Gan | 34 | +14 | 44 |
| 3 | Hapoel Afula | 34 | -16 | 44 |
| 4 | Ramat Hasharon | 4 | +2 | 43 |
| 5 | H. Ironi Rishon | 34 | +7 | 39 |
| 6 | H. Akko | 34 | -14 | 39 |
| 7 | H. Raanana | 34 | -9 | 38 |
| 8 | Beitar Tel Aviv | 4 | -2 | 30 |
Lig maçlarının kronolojisi
| H. Akko | |
| H. Raanana | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | H. Akko | H. Raanana |
|---|---|---|---|
| 1 | M. Nazareth | ||
| 2 | Hap. Ramat Gan | ||
| 3 | Hapoel Afula | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 4 | Ramat Hasharon | 2 - 0 | |
| 5 | H. Ironi Rishon | ||
| 6 | H. Akko | - | |
| 7 | H. Raanana | - | |
| 8 | Beitar Tel Aviv |
Lig sıralaması
| H. Akko | H. Raanana | |
| Pozisyon | 6 | 7 |
| Puan | 39 | 38 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 6 | 8 |
| Puan | 1 | 0 |
Lig form
| H. Akko | H. Raanana | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
1
1 2 |
1
1 2 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
0
1 0 |
0
0 2 |
Lig Golleri
| H. Akko | H. Raanana | |
|
Attığı gol Yediği gol |
2
6 |
5
7 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
0
0 |
1
4 |
Genel i̇statistikler Düşme Grubu
| Oyun (16) | |
| Ev sahibi galibiyet | 44% |
| Beraberlik | 31% |
| Deplasman galibiyet | 25% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (32) | |
| Maç başına gol | 2.00 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.25 |
| Maç başına deplasman gol | 0.75 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 56% |
| Deplasman takımı gol attı | 56% |
| Karşılıklı Gol Var | 31% |
| Üst 1.5 | 56% |
| Üst 2.5 | 38% |
| Üst 3.5 | 19% |
H. Akko sonraki 6 maçlar
| 2022-04-29 | H. Ironi Rishon | - | H. Akko |
| 2022-05-06 | H. Akko | - | Ramat Hasharon |
| 2022-08-01 | H. Akko | - | M. Nazareth |
| 2022-08-04 | H. Umm al-Fahm | - | H. Akko |
| 2022-08-08 | H. Akko | - | H. Nazareth |
| 2022-08-18 | H. Akko | - | Ironi Tiberias |
H. Raanana sonraki 6 maçlar
| 2022-04-29 | M. Nazareth | - | H. Raanana |
| 2022-05-06 | H. Raanana | - | H. Ironi Rishon |
| 2024-01-09 | H. Raanana | - | Maccabi Jaffa |
| 2024-07-12 | H. Raanana | - | H. Petah Tikva |
| 2024-07-18 | H. Raanana | - | Maccabi Jaffa |
| 2024-08-01 | M. Herzliya | - | H. Raanana |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.10 | 2.80 | 3.50 |
| Olasılık | 37% | 33% | 30% |
| 1X @ 1.27 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.27 | 1.65 |
| Olasılık | 59% | 41% |
| 1X @ 1.27 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.43 | 2.65 | |
| Olasılık | 67% | 33% | |
| Üst 1.5 @ 1.43 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.25 | 1.57 | |
| Olasılık | 42% | 58% | |
| Alt 2.5 @ 1.57 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 4.10 | 1.21 | |
| Olasılık | 23% | 77% | |
| Alt 3.5 @ 1.21 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.95 | 1.75 | |
| Olasılık | 49% | 51% | |
| Hay @ 1.75 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2022-04-25 16:00. Şu anda değişiklikler mümkündür!
