Şampiyona Grubu - Finlandiya
Pazar, 08.11.2026
13:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Helsinki |
| Deplasman: |
Vaasa |
| Mesafe: |
369.6 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
13:00 (15:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.00 |
3.75 |
3.10 |
12 |
|
|
|
1.36 |
1.80 |
| 38% |
30% |
32% |
1.25 |
|
|
|
60% |
40% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
5.00 |
|
|
|
1.53 |
2.40 |
|
|
|
2.25 |
1.57 |
| 80% |
20% |
|
|
|
61% |
39% |
|
|
|
40% |
60% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-10-12 |
VPS
|
1 - 0 |
Gnistan
|
|
2026-06-27 |
Gnistan
|
1 - 1 |
VPS
|
|
2026-05-09 |
VPS
|
1 - 1 |
Gnistan
|
|
2025-08-15 |
Gnistan
|
0 - 0 |
VPS
|
|
2025-06-18 |
VPS
|
0 - 0 |
Gnistan
|
|
2024-10-23 |
VPS
|
0 - 1 |
Gnistan
|
|
2024-08-04 |
Gnistan
|
3 - 0 |
VPS
|
|
2024-04-20 |
VPS
|
3 - 2 |
Gnistan
|
|
2021-10-16 |
Gnistan
|
1 - 4 |
VPS
|
|
2021-07-18 |
Gnistan
|
2 - 0 |
VPS
|
|
2021-05-12 |
VPS
|
2 - 0 |
Gnistan
|
|
2020-10-25 |
VPS
|
3 - 5 |
Gnistan
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
8 |
4 |
3 |
| 33% |
33% |
33% |
|
67% |
33% |
25% |
Gnistan son 12 maçlar
|
2026-11-02 |
Inter Turku
|
4 - 3 |
Gnistan
|
|
2026-10-29 |
KuPS
|
1 - 1 |
Gnistan
|
|
2026-10-24 |
Gnistan
|
3 - 4 |
Oulu
|
|
2026-10-17 |
HJK
|
4 - 0 |
Gnistan
|
|
2026-10-12 |
VPS
|
1 - 0 |
Gnistan
|
|
2026-10-07 |
Gnistan
|
0 - 0 |
Inter Turku
|
|
2026-09-18 |
Gnistan
|
1 - 1 |
HJK
|
|
2026-09-12 |
Oulu
|
1 - 2 |
Gnistan
|
|
2026-09-08 |
Gnistan
|
1 - 1 |
KuPS
|
|
2026-08-31 |
Gnistan
|
1 - 1 |
TPS Turku
|
|
2026-08-23 |
HJK
|
2 - 3 |
Gnistan
|
|
2026-08-17 |
Gnistan
|
3 - 2 |
Ilves
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
10 |
6 |
5 |
| 25% |
42% |
33% |
|
83% |
50% |
42% |
VPS son 12 maçlar
|
2026-11-02 |
VPS
|
0 - 4 |
HJK
|
|
2026-10-28 |
Oulu
|
0 - 0 |
VPS
|
|
2026-10-24 |
VPS
|
0 - 1 |
Inter Turku
|
|
2026-10-18 |
KuPS
|
2 - 0 |
VPS
|
|
2026-10-12 |
VPS
|
1 - 0 |
Gnistan
|
|
2026-10-08 |
HJK
|
6 - 0 |
VPS
|
|
2026-09-19 |
VPS
|
0 - 2 |
KuPS
|
|
2026-09-14 |
Inter Turku
|
1 - 0 |
VPS
|
|
2026-09-08 |
VPS
|
1 - 0 |
Oulu
|
|
2026-08-31 |
VPS
|
0 - 1 |
Lahti
|
|
2026-08-22 |
Ilves
|
0 - 1 |
VPS
|
|
2026-08-14 |
VPS
|
1 - 3 |
TPS Turku
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
8 |
|
5 |
3 |
3 |
| 25% |
8% |
67% |
|
42% |
25% |
25% |
Puan Durumu Şampiyona Grubu
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
HJK |
31 |
17 |
7 |
7 |
63 |
36 |
+27 |
58 |
| 2 |
Inter Turku |
31 |
16 |
10 |
5 |
41 |
27 |
+14 |
58 |
| 3 |
KuPS |
31 |
14 |
11 |
6 |
46 |
31 |
+15 |
53 |
| 4 |
Oulu |
31 |
14 |
5 |
12 |
38 |
37 |
+1 |
47 |
| 5 |
Gnistan |
31 |
11 |
10 |
10 |
47 |
46 |
+1 |
43 |
| 6 |
VPS |
31 |
11 |
7 |
13 |
31 |
38 |
-7 |
40 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Gnistan |
|
| VPS |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Gnistan |
VPS |
| 1 |
HJK |
1 - 1 |
6 - 0 |
| 2 |
Inter Turku |
0 - 0 |
1 - 0 |
| 3 |
KuPS |
1 - 1 |
2 - 0 |
| 4 |
Oulu |
3 - 4 |
0 - 0 |
| 5 |
Gnistan |
- |
|
| 6 |
VPS |
|
- |
Takım istatistikleri
| |
Gnistan |
VPS |
| Galibiyet |
11 |
11 |
| Beraberlik |
10 |
7 |
| Mağlubiyet |
10 |
13 |
| Attığı gol |
47 |
31 |
| Yediği gol |
46 |
38 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.52 |
1.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.48 |
1.23 |
| Oyun attığı gol |
74% |
58% |
| Oyun yediği gol |
81% |
71% |
| Karşılıklı Gol Var |
58% |
39% |
| Üst 1.5 |
81% |
55% |
| Üst 2.5 |
45% |
35% |
| Üst 3.5 |
32% |
26% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
6 |
4 |
| Beraberlik |
5 |
4 |
| Mağlubiyet |
4 |
7 |
| Attığı gol |
26 |
11 |
| Yediği gol |
23 |
20 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.73 |
0.73 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.53 |
1.33 |
| Oyun attığı gol |
80% |
53% |
| Oyun yediği gol |
73% |
73% |
| Karşılıklı Gol Var |
60% |
40% |
| Üst 1.5 |
80% |
53% |
| Üst 2.5 |
47% |
33% |
| Üst 3.5 |
40% |
20% |
Genel i̇statistikler Şampiyona Grubu
| Oyun (27) |
| Ev sahibi galibiyet |
37% |
| Beraberlik |
26% |
| Deplasman galibiyet |
37% |
| Oynadığı maç |
90% |
| Goller (73) |
| Maç başına gol |
2.70 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.44 |
| Maç başına deplasman gol |
1.26 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
70% |
| Deplasman takımı gol attı |
59% |
| Karşılıklı Gol Var |
41% |
| Üst 1.5 |
63% |
| Üst 2.5 |
41% |
| Üst 3.5 |
30% |
Gnistan sonraki maçlar
Sistemde veri yok
VPS sonraki maçlar
Sistemde veri yok
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.00 |
3.75 |
3.10 |
| Olasılık |
38% |
30% |
32% |
|
12 @ 1.25 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.36 |
1.80 |
| Olasılık |
60% |
40% |
|
1X @ 1.36 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.17 |
5.00 |
| Olasılık |
|
80% |
20% |
|
Üst 1.5 @ 1.17 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.53 |
2.40 |
| Olasılık |
|
61% |
39% |
|
Üst 2.5 @ 1.53 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.25 |
1.57 |
| Olasılık |
|
40% |
60% |
|
Alt 3.5 @ 1.57 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.53 |
2.38 |
| Olasılık |
|
62% |
38% |
|
Evt @ 1.53 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-11-07 00:00. Şu anda değişiklikler mümkündür!