Türkiye Kupası
Çarşamba, 13.05.2026
18:30
Gençlerbirliği
Trabzonspor
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 5.00 |
3.60 |
1.62 |
2 |
|
|
|
2.10 |
1.14 |
| 26% |
33% |
41% |
1.62 |
|
|
|
26% |
74% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.75 |
|
|
|
1.80 |
2.00 |
|
|
|
3.00 |
1.36 |
| 74% |
26% |
|
|
|
52% |
48% |
|
|
|
31% |
69% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2025-12-22 |
Gençlerbirliği
|
4 - 3 |
Trabzonspor
|
|
2024-02-08 |
Gençlerbirliği
|
1 - 1 |
Trabzonspor
|
|
2021-05-15 |
Trabzonspor
|
2 - 1 |
Gençlerbirliği
|
|
2021-01-23 |
Gençlerbirliği
|
1 - 2 |
Trabzonspor
|
|
2020-02-08 |
Gençlerbirliği
|
0 - 2 |
Trabzonspor
|
|
2019-09-15 |
Trabzonspor
|
2 - 2 |
Gençlerbirliği
|
|
2018-02-10 |
Gençlerbirliği
|
0 - 0 |
Trabzonspor
|
|
2017-09-10 |
Trabzonspor
|
3 - 1 |
Gençlerbirliği
|
|
2017-04-29 |
Trabzonspor
|
0 - 0 |
Gençlerbirliği
|
|
2016-11-27 |
Gençlerbirliği
|
0 - 0 |
Trabzonspor
|
|
2016-04-18 |
Gençlerbirliği
|
3 - 1 |
Trabzonspor
|
|
2015-11-22 |
Trabzonspor
|
1 - 0 |
Gençlerbirliği
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
5 |
5 |
|
8 |
6 |
4 |
| 17% |
42% |
42% |
|
67% |
50% |
33% |
Gençlerbirliği son 12 maçlar
|
2026-05-09 |
Gençlerbirliği
|
3 - 2 |
Kasımpaşa
|
|
2026-05-03 |
Fatih Karagumruk
|
1 - 0 |
Gençlerbirliği
|
|
2026-04-26 |
Gençlerbirliği
|
1 - 0 |
Kocaelispor
|
|
2026-04-22 |
Galatasaray
|
0 - 2 |
Gençlerbirliği
|
|
2026-04-18 |
Gençlerbirliği
|
1 - 2 |
Galatasaray
|
|
2026-04-11 |
Başakşehir
|
3 - 0 |
Gençlerbirliği
|
|
2026-04-04 |
Gençlerbirliği
|
0 - 2 |
Göztepe
|
|
2026-03-19 |
Konyaspor
|
1 - 0 |
Gençlerbirliği
|
|
2026-03-15 |
Gençlerbirliği
|
0 - 2 |
Beşiktaş
|
|
2026-03-09 |
Alanyaspor
|
0 - 0 |
Gençlerbirliği
|
|
2026-03-01 |
Gençlerbirliği
|
0 - 0 |
Kayserispor
|
|
2026-02-21 |
Eyupspor
|
1 - 0 |
Gençlerbirliği
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
6 |
3 |
1 |
| 25% |
17% |
58% |
|
50% |
25% |
8% |
Trabzonspor son 12 maçlar
|
2026-05-09 |
Beşiktaş
|
1 - 2 |
Trabzonspor
|
|
2026-05-02 |
Trabzonspor
|
1 - 1 |
Göztepe
|
|
2026-04-27 |
Konyaspor
|
2 - 1 |
Trabzonspor
|
|
2026-04-23 |
Samsunspor
|
0 - 0 |
Trabzonspor
|
|
2026-04-19 |
Trabzonspor
|
1 - 1 |
Başakşehir
|
|
2026-04-11 |
Alanyaspor
|
1 - 1 |
Trabzonspor
|
|
2026-04-04 |
Trabzonspor
|
2 - 1 |
Galatasaray
|
|
2026-03-18 |
Eyupspor
|
0 - 1 |
Trabzonspor
|
|
2026-03-14 |
Trabzonspor
|
1 - 0 |
Rizespor
|
|
2026-03-09 |
Kayserispor
|
1 - 3 |
Trabzonspor
|
|
2026-03-03 |
Başakşehir
|
2 - 4 |
Trabzonspor
|
|
2026-02-27 |
Trabzonspor
|
3 - 1 |
Fatih Karagumruk
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
4 |
1 |
|
9 |
6 |
3 |
| 58% |
33% |
8% |
|
75% |
50% |
25% |
Puan Durumu Süper Lig
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Galatasaray |
33 |
24 |
5 |
4 |
77 |
29 |
+48 |
77 |
| 2 |
Fenerbahçe |
33 |
21 |
10 |
2 |
74 |
34 |
+40 |
73 |
| 3 |
Trabzonspor |
33 |
20 |
9 |
4 |
61 |
36 |
+25 |
69 |
| 4 |
Beşiktaş |
33 |
17 |
8 |
8 |
57 |
38 |
+19 |
59 |
| 5 |
Göztepe |
33 |
14 |
13 |
6 |
42 |
29 |
+13 |
55 |
| 6 |
Başakşehir |
33 |
15 |
9 |
9 |
56 |
34 |
+22 |
54 |
| 7 |
Samsunspor |
33 |
12 |
12 |
9 |
43 |
45 |
-2 |
48 |
| 8 |
Rizespor |
33 |
10 |
10 |
13 |
44 |
50 |
-6 |
40 |
| 9 |
Konyaspor |
33 |
10 |
10 |
13 |
42 |
48 |
-6 |
40 |
| 10 |
Kocaelispor |
33 |
9 |
10 |
14 |
26 |
37 |
-11 |
37 |
| 11 |
Alanyaspor |
33 |
7 |
16 |
10 |
40 |
39 |
+1 |
37 |
| 12 |
Gazişehir FK |
33 |
9 |
10 |
14 |
42 |
56 |
-14 |
37 |
| 13 |
Eyupspor |
33 |
8 |
8 |
17 |
30 |
45 |
-15 |
32 |
| 14 |
Kasımpaşa |
33 |
7 |
11 |
15 |
32 |
49 |
-17 |
32 |
| 15 |
Gençlerbirliği |
33 |
8 |
7 |
18 |
33 |
47 |
-14 |
31 |
| 16 |
Antalyaspor |
33 |
7 |
8 |
18 |
32 |
55 |
-23 |
29 |
| 17 |
Kayserispor |
33 |
5 |
12 |
16 |
25 |
61 |
-36 |
27 |
| 18 |
Fatih Karagumruk |
33 |
7 |
6 |
20 |
29 |
53 |
-24 |
27 |
Gençlerbirliği sonraki 1 maçlar
|
2026-05-17 |
Trabzonspor
|
- |
Gençlerbirliği
|
Trabzonspor sonraki 1 maçlar
|
2026-05-17 |
Trabzonspor
|
- |
Gençlerbirliği
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
5.00 |
3.60 |
1.62 |
| Olasılık |
26% |
33% |
41% |
|
2 @ 1.62 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
2.10 |
1.14 |
| Olasılık |
26% |
74% |
|
X2 @ 1.14 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.25 |
3.75 |
| Olasılık |
|
74% |
26% |
|
Üst 1.5 @ 1.25 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.80 |
2.00 |
| Olasılık |
|
52% |
48% |
|
Üst 2.5 @ 1.80 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.00 |
1.36 |
| Olasılık |
|
31% |
69% |
|
Alt 3.5 @ 1.36 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.80 |
1.91 |
| Olasılık |
|
52% |
48% |
|
Evt @ 1.80 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-05-12 12:05. Şu anda değişiklikler mümkündür!