I liga - Ukrayna
Cumartesi, 17.10.2026
11:00
4 - 1
(1 - 0, 3 - 1)
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Mariupol |
| Deplasman: |
Petrove |
| Mesafe: |
347.9 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
11:00 (13:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.82 |
3.23 |
3.78 |
1X |
|
|
|
1.21 |
1.82 |
| 42% |
33% |
25% |
1.21 |
|
|
|
62% |
38% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.35 |
2.91 |
|
|
|
2.05 |
1.65 |
|
|
|
3.74 |
1.22 |
| 71% |
29% |
|
|
|
52% |
48% |
|
|
|
18% |
82% |
Son 4 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-04-19 |
FSC Mariupol
|
1 - 1 |
Inhulets
|
|
2025-10-03 |
Inhulets
|
2 - 0 |
FSC Mariupol
|
|
2023-10-28 |
Inhulets
|
0 - 1 |
FSC Mariupol
|
|
2023-08-28 |
FSC Mariupol
|
1 - 1 |
Inhulets
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
2 |
1 |
|
3 |
0 |
0 |
| 25% |
50% |
25% |
|
75% |
0% |
0% |
FSC Mariupol son 12 maçlar
|
2026-10-11 |
UCSA Tarasivka
|
1 - 2 |
FSC Mariupol
|
|
2026-10-05 |
FSC Mariupol
|
0 - 0 |
Nyva Ternopil
|
|
2026-09-27 |
Oleksandriya
|
1 - 1 |
FSC Mariupol
|
|
2026-09-20 |
FSC Mariupol
|
2 - 1 |
Polissya-2
|
|
2026-09-13 |
Probiy Horodenka
|
0 - 2 |
FSC Mariupol
|
|
2026-09-09 |
FSC Mariupol
|
0 - 2 |
Zorya
|
|
2026-09-05 |
FSC Mariupol
|
1 - 1 |
Kulykiv-Bilka
|
|
2026-08-28 |
Lokomotyv Kyiv
|
1 - 3 |
FSC Mariupol
|
|
2026-08-20 |
Dinaz Vyshhorod
|
0 - 6 |
FSC Mariupol
|
|
2026-08-16 |
FSC Mariupol
|
3 - 1 |
Kolos-2
|
|
2026-08-09 |
FSC Mariupol
|
0 - 3 |
SC Poltava
|
|
2026-07-31 |
Ahrobiznes
|
2 - 0 |
FSC Mariupol
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
11 |
6 |
3 |
| 50% |
25% |
25% |
|
92% |
50% |
25% |
Inhulets son 12 maçlar
|
2026-10-10 |
Inhulets
|
0 - 1 |
Ahrobiznes
|
|
2026-10-03 |
Viktoriya Sumy
|
1 - 0 |
Inhulets
|
|
2026-09-26 |
Inhulets
|
2 - 1 |
Prykarpattia
|
|
2026-09-12 |
Inhulets
|
1 - 0 |
Metalist Kharkov
|
|
2026-09-04 |
SC Poltava
|
0 - 0 |
Inhulets
|
|
2026-08-29 |
UCSA Tarasivka
|
1 - 2 |
Inhulets
|
|
2026-08-22 |
Inhulets
|
1 - 4 |
Veres Rivne
|
|
2026-08-16 |
Inhulets
|
1 - 2 |
Nyva Ternopil
|
|
2026-08-08 |
Oleksandriya
|
3 - 0 |
Inhulets
|
|
2026-08-03 |
Inhulets
|
2 - 1 |
Polissya-2
|
|
2026-07-26 |
Probiy Horodenka
|
2 - 2 |
Inhulets
|
|
2026-06-01 |
Inhulets
|
1 - 3 |
Livyi Bereh Kyiv
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
8 |
8 |
3 |
| 33% |
17% |
50% |
|
67% |
67% |
25% |
Puan Durumu I liga
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Viktoriya Sumy |
11 |
6 |
3 |
2 |
14 |
8 |
+6 |
21 |
| 2 |
Kulykiv-Bilka |
11 |
6 |
2 |
3 |
24 |
13 |
+11 |
20 |
| 3 |
Ahrobiznes |
11 |
6 |
2 |
3 |
18 |
14 |
+4 |
20 |
| 4 |
Oleksandriya |
11 |
5 |
4 |
2 |
16 |
10 |
+6 |
19 |
| 5 |
SC Poltava |
11 |
5 |
3 |
3 |
18 |
10 |
+8 |
18 |
| 6 |
FSC Mariupol |
11 |
5 |
3 |
3 |
14 |
12 |
+2 |
18 |
| 7 |
Lokomotyv Kyiv |
11 |
4 |
4 |
3 |
15 |
13 |
+2 |
16 |
| 8 |
Prykarpattia |
11 |
4 |
3 |
4 |
12 |
10 |
+2 |
15 |
| 9 |
Metalist Kharkov |
11 |
4 |
3 |
4 |
13 |
13 |
0 |
15 |
| 10 |
Nyva Ternopil |
11 |
3 |
5 |
3 |
12 |
10 |
+2 |
14 |
| 11 |
Inhulets |
10 |
4 |
2 |
4 |
10 |
12 |
-2 |
14 |
| 12 |
Kolos-2 |
11 |
4 |
0 |
7 |
12 |
20 |
-8 |
12 |
| 13 |
FC Chernihiv |
10 |
2 |
4 |
4 |
11 |
14 |
-3 |
10 |
| 14 |
UCSA Tarasivka |
11 |
2 |
4 |
5 |
15 |
19 |
-4 |
10 |
| 15 |
Probiy Horodenka |
11 |
2 |
2 |
7 |
11 |
29 |
-18 |
8 |
| 16 |
Polissya-2 |
11 |
1 |
4 |
6 |
16 |
24 |
-8 |
7 |
Lig maçlarının kronolojisi
| FSC Mariupol |
|
| Inhulets |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
FSC Mariupol |
Inhulets |
| 1 |
Viktoriya Sumy |
0 - 1 |
1 - 0 |
| 2 |
Kulykiv-Bilka |
1 - 1 |
|
| 3 |
Ahrobiznes |
|
|
| 4 |
Oleksandriya |
|
3 - 0 |
| 5 |
SC Poltava |
0 - 3 |
0 - 0 |
| 6 |
FSC Mariupol |
- |
|
| 7 |
Lokomotyv Kyiv |
|
|
| 8 |
Prykarpattia |
|
|
| 9 |
Metalist Kharkov |
|
|
| 10 |
Nyva Ternopil |
0 - 0 |
|
| 11 |
Inhulets |
|
- |
| 12 |
Kolos-2 |
3 - 1 |
|
| 13 |
FC Chernihiv |
|
|
| 14 |
UCSA Tarasivka |
|
1 - 2 |
| 15 |
Probiy Horodenka |
|
2 - 2 |
| 16 |
Polissya-2 |
2 - 1 |
|
Takım istatistikleri
| |
FSC Mariupol |
Inhulets |
| Galibiyet |
5 |
4 |
| Beraberlik |
3 |
2 |
| Mağlubiyet |
3 |
4 |
| Attığı gol |
14 |
10 |
| Yediği gol |
12 |
12 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.27 |
1.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.09 |
1.20 |
| Oyun attığı gol |
64% |
60% |
| Oyun yediği gol |
82% |
80% |
| Karşılıklı Gol Var |
55% |
50% |
| Üst 1.5 |
82% |
60% |
| Üst 2.5 |
45% |
60% |
| Üst 3.5 |
18% |
10% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
2 |
1 |
| Beraberlik |
2 |
2 |
| Mağlubiyet |
2 |
2 |
| Attığı gol |
6 |
4 |
| Yediği gol |
7 |
7 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.00 |
0.80 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.17 |
1.40 |
| Oyun attığı gol |
50% |
40% |
| Oyun yediği gol |
83% |
80% |
| Karşılıklı Gol Var |
50% |
40% |
| Üst 1.5 |
67% |
60% |
| Üst 2.5 |
50% |
60% |
| Üst 3.5 |
17% |
20% |
Genel i̇statistikler I liga
| Oyun (87) |
| Ev sahibi galibiyet |
44% |
| Beraberlik |
28% |
| Deplasman galibiyet |
29% |
| Oynadığı maç |
36% |
| Goller (231) |
| Maç başına gol |
2.66 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.46 |
| Maç başına deplasman gol |
1.20 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
75% |
| Deplasman takımı gol attı |
69% |
| Karşılıklı Gol Var |
53% |
| Üst 1.5 |
71% |
| Üst 2.5 |
53% |
| Üst 3.5 |
28% |
FSC Mariupol sonraki 6 maçlar
|
2026-10-24 |
Metalist Kharkov
|
- |
FSC Mariupol
|
|
2026-10-31 |
FC Chernihiv
|
- |
FSC Mariupol
|
|
2026-11-07 |
Prykarpattia
|
- |
FSC Mariupol
|
|
2026-11-14 |
Viktoriya Sumy
|
- |
FSC Mariupol
|
|
2026-11-21 |
FSC Mariupol
|
- |
Ahrobiznes
|
|
2026-11-28 |
SC Poltava
|
- |
FSC Mariupol
|
Inhulets sonraki 6 maçlar
|
2026-10-24 |
Inhulets
|
- |
Kolos-2
|
|
2026-10-31 |
Lokomotyv Kyiv
|
- |
Inhulets
|
|
2026-11-07 |
Inhulets
|
- |
Kulykiv-Bilka
|
|
2026-11-11 |
FC Chernihiv
|
- |
Inhulets
|
|
2026-11-14 |
Inhulets
|
- |
Probiy Horodenka
|
|
2026-11-21 |
Polissya-2
|
- |
Inhulets
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.82 |
3.23 |
3.78 |
| Olasılık |
42% |
33% |
25% |
|
1X @ 1.21 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.21 |
1.82 |
| Olasılık |
62% |
38% |
|
1X @ 1.21 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.35 |
2.91 |
| Olasılık |
|
71% |
29% |
|
Üst 1.5 @ 1.35 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.05 |
1.65 |
| Olasılık |
|
52% |
48% |
|
Üst 2.5 @ 2.05 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.74 |
1.22 |
| Olasılık |
|
18% |
82% |
|
Alt 3.5 @ 1.22 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.92 |
1.75 |
| Olasılık |
|
52% |
48% |
|
Evt @ 1.92 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-10-17 08:05. Şu anda değişiklikler mümkündür!