Serie C - Grup B - Brezilya
Pazar, 06.09.2026
20:00
20:00

Floresta CE

Maringa PR
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Fortaleza |
| Deplasman: | Maringa |
| Mesafe: | 2 621.4 km |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 20:00 (16:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.95 | 2.60 | 2.50 | X2 | 1.46 | 1.35 | |||
| 31% | 35% | 34% | 1.35 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.55 | 2.25 | 2.80 | 1.38 | 5.75 | 1.12 | ||||||
| 60% | 40% | 34% | 66% | 17% | 83% |
Son 2 doğrudan karşılaşmaları
| 2026-07-28 | Floresta CE | 1 - 1 | Maringa PR |
| 2025-08-03 | Maringa PR | 1 - 1 | Floresta CE |
Floresta CE son 12 maçlar
| 2026-08-29 | Floresta CE | 2 - 0 | Ituano SP |
| 2026-08-22 | Volta Redonda | 1 - 2 | Floresta CE |
| 2026-08-16 | Floresta CE | 1 - 0 | Anapolis GO |
| 2026-08-09 | Ypiranga FC | 4 - 1 | Floresta CE |
| 2026-07-28 | Floresta CE | 1 - 1 | Maringa PR |
| 2026-07-11 | Caxias RS | 0 - 0 | Floresta CE |
| 2026-07-05 | Guarani | 0 - 0 | Floresta CE |
| 2026-06-27 | Floresta CE | 2 - 1 | Barra SC |
| 2026-06-21 | Brusque SC | 2 - 1 | Floresta CE |
| 2026-06-14 | Floresta CE | 1 - 2 | Figueirense |
| 2026-05-30 | Floresta CE | 1 - 0 | Confianca |
| 2026-05-26 | Paysandu | 2 - 1 | Floresta CE |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 6 | 1 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 50% | 8% |
Maringa PR son 12 maçlar
| 2026-08-29 | Paysandu | 0 - 1 | Maringa PR |
| 2026-08-23 | Maringa PR | 2 - 1 | Barra SC |
| 2026-08-16 | Confianca | 1 - 1 | Maringa PR |
| 2026-08-09 | Maringa PR | 0 - 3 | Amazonas AM |
| 2026-07-28 | Floresta CE | 1 - 1 | Maringa PR |
| 2026-07-12 | Anapolis GO | 0 - 1 | Maringa PR |
| 2026-07-04 | Maringa PR | 4 - 0 | Volta Redonda |
| 2026-06-27 | Inter Limeira SP | 2 - 2 | Maringa PR |
| 2026-06-21 | Caxias RS | 1 - 1 | Maringa PR |
| 2026-06-15 | Maringa PR | 0 - 0 | Maranhao MA |
| 2026-05-30 | Botafogo PB | 2 - 1 | Maringa PR |
| 2026-05-23 | Maringa PR | 1 - 1 | Santa Cruz |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 9 | 5 | 2 | |
| 33% | 50% | 17% | 75% | 42% | 17% |
Puan Durumu Serie C - Grup B
| P | Takım | O | GF | P | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Botafogo PB | 0 | 0 | 0 | |||||
| 1 | Maringa PR | 0 | 0 | 0 | |||||
| 1 | Santa Cruz | 0 | 0 | 0 | |||||
| 1 | Floresta CE | 0 | 0 | 0 | |||||
| 1 | Inter Limeira SP | 1 | 0 | 1 | |||||
| 1 | Ferroviaria SP | 1 | 0 | 1 | |||||
| 3 | Brusque SC | 0 | 0 | 0 | |||||
| 3 | Paysandu | 0 | 0 | 0 | |||||
Lig sıralaması
| Floresta CE | Maringa PR | |
| Pozisyon | 1 | 1 |
| Puan | 0 | 0 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 1 | 1 |
| Puan | 0 | 0 |
Lig form
| Floresta CE | Maringa PR | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
0
0 0 |
0
0 0 |
Lig Golleri
| Floresta CE | Maringa PR | |
|
Attığı gol Yediği gol |
0
0 |
0
0 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
0
0 |
0
0 |
Genel i̇statistikler Serie C - Grup B
| Oyun (1) | |
| Ev sahibi galibiyet | 0% |
| Beraberlik | 100% |
| Deplasman galibiyet | 0% |
| Oynadığı maç | 2% |
| Goller (6) | |
| Maç başına gol | 6.00 |
| Maç başına ev sahibi gol | 3.00 |
| Maç başına deplasman gol | 3.00 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 100% |
| Deplasman takımı gol attı | 100% |
| Karşılıklı Gol Var | 100% |
| Üst 1.5 | 100% |
| Üst 2.5 | 100% |
| Üst 3.5 | 100% |
Floresta CE sonraki 5 maçlar
| 2026-09-12 | Botafogo PB | - | Floresta CE |
| 2026-09-20 | Santa Cruz | - | Floresta CE |
| 2026-09-26 | Floresta CE | - | Santa Cruz |
| 2026-10-03 | Floresta CE | - | Botafogo PB |
| 2026-10-10 | Maringa PR | - | Floresta CE |
Maringa PR sonraki 5 maçlar
| 2026-09-12 | Maringa PR | - | Santa Cruz |
| 2026-09-19 | Maringa PR | - | Botafogo PB |
| 2026-09-26 | Botafogo PB | - | Maringa PR |
| 2026-10-03 | Santa Cruz | - | Maringa PR |
| 2026-10-10 | Maringa PR | - | Floresta CE |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.95 | 2.60 | 2.50 |
| Olasılık | 31% | 35% | 34% |
| X2 @ 1.35 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.46 | 1.35 |
| Olasılık | 45% | 55% |
| X2 @ 1.35 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.55 | 2.25 | |
| Olasılık | 60% | 40% | |
| Üst 1.5 @ 1.55 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.80 | 1.38 | |
| Olasılık | 34% | 66% | |
| Alt 2.5 @ 1.38 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 5.75 | 1.12 | |
| Olasılık | 17% | 83% | |
| Alt 3.5 @ 1.12 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.15 | 1.61 | |
| Olasılık | 43% | 57% | |
| Hay @ 1.61 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-09-06 08:02. Şu anda değişiklikler mümkündür!
