Düşme Grubu - Sırbistan
Perşembe, 21.04.2022
16:00
16:00

Novi Pazar

Mladost
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Novi Pazar |
| Deplasman: | Lucani |
| Mesafe: | 85.6 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | Novi Pazar Şehir Stadyumu |
| Kapasite: | 12 000 |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 16:00 (17:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.25 | 3.70 | 1 | 1.24 | 1.85 | |||
| 39% | 32% | 29% | 1.85 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.10 | 1.98 | 1.75 | 3.40 | 1.28 | ||||||
| 71% | 29% | 46% | 54% | 25% | 75% |
Son 11 doğrudan karşılaşmaları
| 2022-03-14 | Novi Pazar | 0 - 0 | Mladost |
| 2021-10-03 | Mladost | 3 - 0 | Novi Pazar |
| 2021-05-08 | Novi Pazar | 4 - 1 | Mladost |
| 2020-12-06 | Mladost | 3 - 2 | Novi Pazar |
| 2017-03-04 | Mladost | 0 - 1 | Novi Pazar |
| 2016-09-17 | Novi Pazar | 1 - 2 | Mladost |
| 2016-05-08 | Mladost | 1 - 0 | Novi Pazar |
| 2015-11-07 | Novi Pazar | 1 - 3 | Mladost |
| 2015-07-25 | Mladost | 1 - 1 | Novi Pazar |
| 2015-03-21 | Mladost | 1 - 3 | Novi Pazar |
| 2014-09-13 | Novi Pazar | 1 - 2 | Mladost |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 6 | 8 | 7 | 4 | |
| 27% | 18% | 55% | 73% | 64% | 36% |
Novi Pazar son 12 maçlar
| 2022-04-17 | Sp. Subotica | 1 - 3 | Novi Pazar |
| 2022-04-11 | Radnik | 2 - 0 | Novi Pazar |
| 2022-04-06 | Novi Pazar | 1 - 0 | Metalac |
| 2022-04-01 | Novi Pazar | 1 - 0 | Napredak |
| 2022-03-20 | Sp. Subotica | 1 - 2 | Novi Pazar |
| 2022-03-14 | Novi Pazar | 0 - 0 | Mladost |
| 2022-03-06 | Crvena zvezda | 5 - 0 | Novi Pazar |
| 2022-03-01 | Novi Pazar | 0 - 1 | Radnicki 1923 |
| 2022-02-25 | Radnicki Nis | 1 - 1 | Novi Pazar |
| 2022-02-19 | Novi Pazar | 1 - 2 | Kolubara |
| 2022-02-13 | Metalac | 1 - 0 | Novi Pazar |
| 2022-01-30 | Novi Pazar | 1 - 1 | Arsenal Tula |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 7 | 4 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 58% | 33% | 17% |
Mladost son 12 maçlar
| 2022-04-16 | Mladost | 0 - 0 | Proleter N. Sad |
| 2022-04-09 | Mladost | 2 - 0 | Radnicki Nis |
| 2022-04-01 | Kolubara | 2 - 2 | Mladost |
| 2022-03-20 | Mladost | 3 - 3 | Metalac |
| 2022-03-14 | Novi Pazar | 0 - 0 | Mladost |
| 2022-03-08 | Mladost | 2 - 4 | FK Vozdovac |
| 2022-03-03 | Partizan | 2 - 1 | Mladost |
| 2022-02-25 | Mladost | 2 - 1 | Proleter N. Sad |
| 2022-02-19 | Cukaricki | 1 - 0 | Mladost |
| 2022-02-13 | Mladost | 2 - 0 | TSC Backa Topola |
| 2022-01-31 | Beroe | 0 - 1 | Mladost |
| 2022-01-28 | LASK Linz | 2 - 2 | Mladost |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 8 | 6 | 4 | |
| 33% | 42% | 25% | 67% | 50% | 33% |
Puan Durumu Düşme Grubu
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Radnik | 32 | +2 | 38 |
| 2 | Kolubara | 1 | +2 | 37 |
| 3 | Mladost | 31 | -23 | 37 |
| 4 | Sp. Subotica | 31 | -23 | 34 |
| 5 | Radnicki 1923 | 31 | -5 | 31 |
| 6 | Proleter N. Sad | 2 | 0 | 31 |
| 7 | Novi Pazar | 31 | +3 | 28 |
| 8 | Metalac | 1 | -2 | 27 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Novi Pazar | |
| Mladost | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Lig sıralaması
| Novi Pazar | Mladost | |
| Pozisyon | 7 | 3 |
| Puan | 28 | 37 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 6 | 6 |
| Puan | 0 | 0 |
Lig form
| Novi Pazar | Mladost | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
1
0 0 |
0
1 0 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
0
0 0 |
0
0 0 |
Lig Golleri
| Novi Pazar | Mladost | |
|
Attığı gol Yediği gol |
3
1 |
0
0 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
0
0 |
0
0 |
Genel i̇statistikler Düşme Grubu
| Oyun (5) | |
| Ev sahibi galibiyet | 20% |
| Beraberlik | 60% |
| Deplasman galibiyet | 20% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (8) | |
| Maç başına gol | 1.60 |
| Maç başına ev sahibi gol | 0.80 |
| Maç başına deplasman gol | 0.80 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 60% |
| Deplasman takımı gol attı | 40% |
| Karşılıklı Gol Var | 40% |
| Üst 1.5 | 60% |
| Üst 2.5 | 20% |
| Üst 3.5 | 20% |
Novi Pazar sonraki 6 maçlar
| 2022-04-26 | Kolubara | - | Novi Pazar |
| 2022-04-30 | Novi Pazar | - | Radnicki 1923 |
| 2022-05-07 | Metalac | - | Novi Pazar |
| 2022-05-11 | Crvena zvezda | - | Novi Pazar |
| 2022-05-15 | Novi Pazar | - | Radnik |
| 2022-05-20 | Proleter N. Sad | - | Novi Pazar |
Mladost sonraki 6 maçlar
| 2022-04-26 | Mladost | - | Radnicki 1923 |
| 2022-04-30 | Kolubara | - | Mladost |
| 2022-05-08 | Mladost | - | Radnik |
| 2022-05-14 | Metalac | - | Mladost |
| 2022-05-20 | Mladost | - | Sp. Subotica |
| 2022-06-19 | Mladost | - | Buducnost |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.85 | 3.25 | 3.70 |
| Olasılık | 39% | 32% | 29% |
| 1 @ 1.85 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.24 | 1.85 |
| Olasılık | 65% | 35% |
| 1X @ 1.24 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.33 | 3.10 | |
| Olasılık | 71% | 29% | |
| Üst 1.5 @ 1.33 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.98 | 1.75 | |
| Olasılık | 46% | 54% | |
| Alt 2.5 @ 1.75 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 3.40 | 1.28 | |
| Olasılık | 25% | 75% | |
| Alt 3.5 @ 1.28 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.85 | 1.85 | |
| Olasılık | 51% | 49% | |
| Evt @ 1.85 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2022-04-21 12:03. Şu anda değişiklikler mümkündür!
