Şampiyona Grubu - Sırbistan
Cumartesi, 16.04.2022
13:00
13:00

Cukaricki

TSC Backa Topola
2 - 3
(0 - 1, 2 - 2)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Belgrat |
| Deplasman: | Backa Topola |
| Mesafe: | 128.9 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | Stadion Cukaricki |
| Kapasite: | 4 070 |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 13:00 (14:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.78 | 3.40 | 3.90 | 1 | 1.22 | 1.93 | |||
| 40% | 33% | 27% | 1.78 | 69% | 31% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.30 | 1.88 | 1.82 | 3.20 | 1.32 | ||||||
| 72% | 28% | 48% | 52% | 29% | 71% |
Son 6 doğrudan karşılaşmaları
| 2022-03-12 | Cukaricki | 1 - 1 | TSC Backa Topola |
| 2021-10-02 | TSC Backa Topola | 1 - 2 | Cukaricki |
| 2021-04-10 | Cukaricki | 0 - 0 | TSC Backa Topola |
| 2020-10-26 | TSC Backa Topola | 0 - 0 | Cukaricki |
| 2019-12-04 | Cukaricki | 2 - 1 | TSC Backa Topola |
| 2019-08-10 | TSC Backa Topola | 1 - 0 | Cukaricki |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 1 | 3 | 2 | 0 | |
| 33% | 50% | 17% | 50% | 33% | 0% |
Cukaricki son 12 maçlar
| 2022-04-10 | Cukaricki | 0 - 0 | Partizan |
| 2022-04-04 | Proleter N. Sad | 1 - 1 | Cukaricki |
| 2022-03-19 | Vojvodina | 1 - 2 | Cukaricki |
| 2022-03-12 | Cukaricki | 1 - 1 | TSC Backa Topola |
| 2022-03-07 | Radnik | 0 - 0 | Cukaricki |
| 2022-03-02 | Cukaricki | 3 - 0 | Napredak |
| 2022-02-25 | Sp. Subotica | 1 - 2 | Cukaricki |
| 2022-02-19 | Cukaricki | 1 - 0 | Mladost |
| 2022-02-12 | Crvena zvezda | 3 - 0 | Cukaricki |
| 2022-02-02 | Cukaricki | 2 - 3 | Dyn. Kiev |
| 2022-01-31 | Dun. Streda | 0 - 2 | Cukaricki |
| 2022-01-26 | Cukaricki | 1 - 1 | Mura |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 9 | 5 | 1 | |
| 42% | 42% | 17% | 75% | 42% | 8% |
TSC Backa Topola son 12 maçlar
| 2022-04-10 | TSC Backa Topola | 2 - 1 | FK Vozdovac |
| 2022-04-06 | Crvena zvezda | 4 - 0 | TSC Backa Topola |
| 2022-04-02 | Partizan | 2 - 0 | TSC Backa Topola |
| 2022-03-18 | TSC Backa Topola | 2 - 1 | Proleter N. Sad |
| 2022-03-12 | Cukaricki | 1 - 1 | TSC Backa Topola |
| 2022-03-06 | Vojvodina | 0 - 1 | TSC Backa Topola |
| 2022-03-02 | TSC Backa Topola | 0 - 0 | Radnik |
| 2022-02-26 | Napredak | 2 - 2 | TSC Backa Topola |
| 2022-02-19 | TSC Backa Topola | 2 - 1 | Sp. Subotica |
| 2022-02-13 | Mladost | 2 - 0 | TSC Backa Topola |
| 2022-01-27 | Dun. Streda | 1 - 1 | TSC Backa Topola |
| 2022-01-18 | Radomiak Radom | 2 - 1 | TSC Backa Topola |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 6 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 50% | 17% |
Puan Durumu Şampiyona Grubu
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Vozdovac | 1 | 0 | 41 |
| 1 | Radnicki Nis | 31 | -6 | 41 |
| 3 | Crvena zvezda | 30 | +64 | 81 |
| 4 | Partizan | 30 | +23 | 79 |
| 5 | Cukaricki | 30 | -1 | 54 |
| 6 | TSC Backa Topola | 30 | -9 | 41 |
| 7 | Vojvodina | 30 | +26 | 39 |
| 8 | Napredak | 30 | -39 | 37 |
Lig sıralaması
| Cukaricki | TSC Backa Topola | |
| Pozisyon | 5 | 6 |
| Puan | 54 | 41 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 2 | 2 |
| Puan | 0 | 0 |
Lig form
| Cukaricki | TSC Backa Topola | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
0
0 0 |
0
0 0 |
Lig Golleri
| Cukaricki | TSC Backa Topola | |
|
Attığı gol Yediği gol |
0
0 |
0
0 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
0
0 |
0
0 |
Genel i̇statistikler Şampiyona Grubu
| Oyun (1) | |
| Ev sahibi galibiyet | 0% |
| Beraberlik | 100% |
| Deplasman galibiyet | 0% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (0) | |
| Maç başına gol | 0.00 |
| Maç başına ev sahibi gol | 0.00 |
| Maç başına deplasman gol | 0.00 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 0% |
| Deplasman takımı gol attı | 0% |
| Karşılıklı Gol Var | 0% |
| Üst 1.5 | 0% |
| Üst 2.5 | 0% |
| Üst 3.5 | 0% |
Cukaricki sonraki 6 maçlar
| 2022-04-20 | Partizan | - | Cukaricki |
| 2022-04-27 | Crvena zvezda | - | Cukaricki |
| 2022-05-02 | Cukaricki | - | Radnicki Nis |
| 2022-05-09 | Cukaricki | - | FK Vozdovac |
| 2022-05-15 | Vojvodina | - | Cukaricki |
| 2022-05-19 | Cukaricki | - | Napredak |
TSC Backa Topola sonraki 6 maçlar
| 2022-04-20 | TSC Backa Topola | - | Crvena zvezda |
| 2022-04-27 | Partizan | - | TSC Backa Topola |
| 2022-05-01 | TSC Backa Topola | - | FK Vozdovac |
| 2022-05-06 | TSC Backa Topola | - | Napredak |
| 2022-05-13 | Radnicki Nis | - | TSC Backa Topola |
| 2022-05-22 | TSC Backa Topola | - | Vojvodina |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.78 | 3.40 | 3.90 |
| Olasılık | 40% | 33% | 27% |
| 1 @ 1.78 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.22 | 1.93 |
| Olasılık | 69% | 31% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.29 | 3.30 | |
| Olasılık | 72% | 28% | |
| Üst 1.5 @ 1.29 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.88 | 1.82 | |
| Olasılık | 48% | 52% | |
| Alt 2.5 @ 1.82 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 3.20 | 1.32 | |
| Olasılık | 29% | 71% | |
| Alt 3.5 @ 1.32 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.82 | 1.88 | |
| Olasılık | 52% | 48% | |
| Evt @ 1.82 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2022-04-16 12:04. Şu anda değişiklikler mümkündür!
