Erste Liga - Avusturya
Perşembe, 14.05.2026
16:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Döbling |
| Deplasman: |
Bregenz |
| Mesafe: |
498.0 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Stadion Hohe Warte
|
| Kapasite: |
5 500 |
| Boyutlar: |
100 x 64 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
16:00 (17:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.63 |
3.90 |
4.40 |
1 |
|
|
|
1.19 |
2.15 |
| 52% |
23% |
25% |
1.63 |
|
|
|
67% |
33% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.19 |
4.20 |
|
|
|
1.60 |
2.15 |
|
|
|
2.50 |
1.47 |
| 80% |
20% |
|
|
|
51% |
49% |
|
|
|
26% |
74% |
Son 5 doğrudan karşılaşmaları
|
2025-11-30 |
SW Bregenz
|
3 - 0 |
First Vienna
|
|
2025-04-11 |
First Vienna
|
2 - 1 |
SW Bregenz
|
|
2024-09-27 |
SW Bregenz
|
3 - 2 |
First Vienna
|
|
2024-02-17 |
First Vienna
|
1 - 2 |
SW Bregenz
|
|
2023-07-28 |
SW Bregenz
|
2 - 0 |
First Vienna
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
0 |
4 |
|
5 |
4 |
1 |
| 20% |
0% |
80% |
|
100% |
80% |
20% |
First Vienna son 12 maçlar
|
2026-05-08 |
Rapid Wien II
|
1 - 0 |
First Vienna
|
|
2026-05-02 |
First Vienna
|
1 - 0 |
Hertha Wels
|
|
2026-04-24 |
Amstetten
|
0 - 0 |
First Vienna
|
|
2026-04-17 |
Admira
|
0 - 0 |
First Vienna
|
|
2026-04-12 |
First Vienna
|
2 - 1 |
Sturm Graz II
|
|
2026-04-06 |
FAC Wien
|
0 - 1 |
First Vienna
|
|
2026-04-03 |
First Vienna
|
1 - 2 |
Kapfenberg
|
|
2026-03-27 |
Sturm Graz
|
1 - 1 |
First Vienna
|
|
2026-03-20 |
A. Klagenfurt
|
0 - 2 |
First Vienna
|
|
2026-03-15 |
First Vienna
|
0 - 2 |
Austria Wien II
|
|
2026-03-06 |
A. Lustenau
|
0 - 3 |
First Vienna
|
|
2026-02-27 |
Liefering
|
1 - 0 |
First Vienna
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
6 |
3 |
0 |
| 42% |
25% |
33% |
|
50% |
25% |
0% |
SW Bregenz son 12 maçlar
|
2026-05-08 |
SW Bregenz
|
2 - 2 |
Austria Wien II
|
|
2026-05-03 |
A. Lustenau
|
2 - 0 |
SW Bregenz
|
|
2026-04-24 |
SW Bregenz
|
2 - 3 |
Hertha Wels
|
|
2026-04-17 |
Kapfenberg
|
3 - 1 |
SW Bregenz
|
|
2026-04-10 |
Amstetten
|
2 - 3 |
SW Bregenz
|
|
2026-04-06 |
SW Bregenz
|
1 - 3 |
Sturm Graz II
|
|
2026-04-03 |
Austria Salzburg
|
2 - 2 |
SW Bregenz
|
|
2026-03-13 |
SW Bregenz
|
1 - 4 |
Admira
|
|
2026-03-10 |
FAC Wien
|
2 - 0 |
SW Bregenz
|
|
2026-03-06 |
Liefering
|
4 - 3 |
SW Bregenz
|
|
2026-02-27 |
SW Bregenz
|
1 - 1 |
A. Klagenfurt
|
|
2025-12-12 |
SW Bregenz
|
2 - 1 |
St. Polten
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
12 |
9 |
8 |
| 17% |
25% |
58% |
|
100% |
75% |
67% |
Puan Durumu Erste Liga
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
A. Lustenau |
27 |
15 |
6 |
6 |
38 |
25 |
+13 |
51 |
| 2 |
St. Polten |
27 |
15 |
5 |
7 |
43 |
26 |
+17 |
50 |
| 3 |
FAC Wien |
27 |
14 |
6 |
7 |
42 |
17 |
+25 |
48 |
| 4 |
Admira |
27 |
11 |
12 |
4 |
49 |
29 |
+20 |
45 |
| 5 |
Amstetten |
27 |
11 |
11 |
5 |
40 |
32 |
+8 |
44 |
| 6 |
Liefering |
27 |
12 |
8 |
7 |
44 |
39 |
+5 |
44 |
| 7 |
Austria Wien II |
27 |
11 |
6 |
10 |
32 |
38 |
-6 |
39 |
| 8 |
First Vienna |
27 |
10 |
7 |
10 |
28 |
25 |
+3 |
37 |
| 9 |
Austria Salzburg |
28 |
9 |
10 |
9 |
36 |
37 |
-1 |
37 |
| 10 |
Hertha Wels |
27 |
9 |
6 |
12 |
36 |
36 |
0 |
33 |
| 11 |
A. Klagenfurt |
27 |
9 |
6 |
12 |
31 |
41 |
-10 |
30 |
| 12 |
Rapid Wien II |
27 |
8 |
5 |
14 |
31 |
44 |
-13 |
29 |
| 13 |
Kapfenberg |
27 |
7 |
4 |
16 |
29 |
52 |
-23 |
25 |
| 14 |
Sturm Graz II |
27 |
5 |
6 |
16 |
24 |
43 |
-19 |
21 |
| 15 |
SW Bregenz |
27 |
3 |
10 |
14 |
36 |
55 |
-19 |
16 |
| 16 |
SV Stripfing |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Lig maçlarının kronolojisi
| First Vienna |
|
| SW Bregenz |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
First Vienna |
SW Bregenz |
| 1 |
A. Lustenau |
1 - 1 |
2 - 0 |
| 2 |
St. Polten |
2 - 1 |
4 - 2 |
| 3 |
FAC Wien |
0 - 2 |
2 - 0 |
| 4 |
Admira |
1 - 3 |
2 - 2 |
| 5 |
Amstetten |
2 - 3 |
2 - 3 |
| 6 |
Liefering |
0 - 0 |
4 - 3 |
| 7 |
Austria Wien II |
0 - 2 |
2 - 1 |
| 8 |
First Vienna |
- |
|
| 9 |
Austria Salzburg |
3 - 0 |
2 - 2 |
| 10 |
Hertha Wels |
1 - 0 |
1 - 1 |
| 11 |
A. Klagenfurt |
0 - 2 |
2 - 1 |
| 12 |
Rapid Wien II |
2 - 0 |
3 - 1 |
| 13 |
Kapfenberg |
1 - 2 |
3 - 1 |
| 14 |
Sturm Graz II |
2 - 1 |
3 - 1 |
| 15 |
SW Bregenz |
|
- |
| 16 |
SV Stripfing |
|
3 - 0* |
Takım istatistikleri
| |
First Vienna |
SW Bregenz |
| Galibiyet |
11 |
3 |
| Beraberlik |
7 |
10 |
| Mağlubiyet |
10 |
15 |
| Attığı gol |
30 |
36 |
| Yediği gol |
25 |
58 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.07 |
1.29 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.89 |
2.07 |
| Oyun attığı gol |
61% |
82% |
| Oyun yediği gol |
50% |
93% |
| Karşılıklı Gol Var |
29% |
79% |
| Üst 1.5 |
68% |
96% |
| Üst 2.5 |
36% |
68% |
| Üst 3.5 |
7% |
46% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
5 |
1 |
| Beraberlik |
2 |
3 |
| Mağlubiyet |
6 |
10 |
| Attığı gol |
15 |
18 |
| Yediği gol |
17 |
35 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.15 |
1.29 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.31 |
2.50 |
| Oyun attığı gol |
69% |
79% |
| Oyun yediği gol |
69% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
46% |
79% |
| Üst 1.5 |
85% |
100% |
| Üst 2.5 |
46% |
79% |
| Üst 3.5 |
15% |
57% |
Genel i̇statistikler Erste Liga
| Oyun (203) |
| Ev sahibi galibiyet |
41% |
| Beraberlik |
27% |
| Deplasman galibiyet |
32% |
| Oynadığı maç |
85% |
| Goller (539) |
| Maç başına gol |
2.66 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.41 |
| Maç başına deplasman gol |
1.25 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
72% |
| Deplasman takımı gol attı |
70% |
| Karşılıklı Gol Var |
51% |
| Üst 1.5 |
78% |
| Üst 2.5 |
50% |
| Üst 3.5 |
27% |
First Vienna sonraki maçlar
Sistemde veri yok
SW Bregenz sonraki maçlar
Sistemde veri yok
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.63 |
3.90 |
4.40 |
| Olasılık |
52% |
23% |
25% |
|
1 @ 1.63 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.19 |
2.15 |
| Olasılık |
67% |
33% |
|
1X @ 1.19 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.19 |
4.20 |
| Olasılık |
|
80% |
20% |
|
Üst 1.5 @ 1.19 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.60 |
2.15 |
| Olasılık |
|
51% |
49% |
|
Üst 2.5 @ 1.60 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.50 |
1.47 |
| Olasılık |
|
26% |
74% |
|
Alt 3.5 @ 1.47 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.66 |
2.05 |
| Olasılık |
|
52% |
48% |
|
Evt @ 1.66 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-05-12 12:05. Şu anda değişiklikler mümkündür!