UEFA Konferans Ligi - Lig aşaması
Perşembe, 05.11.2026
17:45
17:45

Midtjylland
(Danimarka)

Ajax
(Hollanda)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Herning (Dan) |
| Deplasman: | Amsterdam (Hol) |
| Mesafe: | 495.5 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | MCH Arena (Herning / Dan) |
| Kapasite: | 11 809 (7 409) |
| Boyutlar: | 104 x 65 m |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 17:45 (18:45 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.70 | 3.75 | 2.38 | 12 | 1.53 | 1.44 | |||
| 34% | 30% | 36% | 1.25 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.50 | 1.48 | 2.60 | 2.10 | 1.67 | ||||||
| 82% | 18% | 63% | 37% | 42% | 58% |
Son 2 doğrudan karşılaşmaları
| 2020-11-25 | Ajax | 3 - 1 | Midtjylland |
| 2020-11-03 | Midtjylland | 1 - 2 | Ajax |
Midtjylland son 12 maçlar
| 2026-11-01 | Nordsjaelland | 2 - 3 | Midtjylland |
| 2026-10-29 | Midtjylland | 2 - 1 | Odense |
| 2026-10-25 | Midtjylland | 3 - 2 | Lyngby |
| 2026-10-22 | Midtjylland | 0 - 1 | St. Truiden |
| 2026-10-19 | Viborg | 1 - 2 | Midtjylland |
| 2026-10-15 | Egnatia | 1 - 1 | Midtjylland |
| 2026-10-11 | Midtjylland | 2 - 1 | Copenhagen |
| 2026-09-19 | Odense | 1 - 1 | Midtjylland |
| 2026-09-14 | Midtjylland | 4 - 1 | Brondby |
| 2026-09-07 | Midtjylland | 2 - 2 | Nordsjaelland |
| 2026-09-02 | Aarhus | 0 - 2 | Midtjylland |
| 2026-08-30 | Silkeborg | 1 - 1 | Midtjylland |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 11 | 7 | 4 | |
| 58% | 33% | 8% | 92% | 58% | 33% |
Ajax son 12 maçlar
| 2026-10-31 | Ajax | 1 - 0 | Alkmaar |
| 2026-10-25 | Sparta Rotterdam | 1 - 2 | Ajax |
| 2026-10-22 | Ajax | 2 - 0 | Atalanta |
| 2026-10-18 | Groningen | 2 - 5 | Ajax |
| 2026-10-15 | Hajduk Split | 2 - 1 | Ajax |
| 2026-10-10 | Ajax | 1 - 1 | Nijmegen |
| 2026-09-19 | Ajax | 2 - 2 | Excelsior |
| 2026-09-15 | Ajax | 5 - 1 | Willem II |
| 2026-09-12 | Sittard | 1 - 5 | Ajax |
| 2026-09-05 | Ajax | 1 - 3 | PSV |
| 2026-08-30 | Telstar | 0 - 4 | Ajax |
| 2026-08-27 | Ajax | 5 - 3 | Sion |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 11 | 9 | 7 | |
| 67% | 17% | 17% | 92% | 75% | 58% |
Puan Durumu UEFA Konferans Ligi - Lig aşaması
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Panathinaikos | 2 | +5 | 6 |
| 2 | Lugano | 2 | +4 | 6 |
| 3 | Brann | 2 | +4 | 6 |
| 3 | Trabzonspor | 2 | +4 | 6 |
| 5 | Monaco | 2 | +4 | 6 |
| 5 | Twente | 2 | +4 | 6 |
| 7 | St. Truiden | 2 | +3 | 6 |
| 8 | Hajduk Split | 2 | +2 | 6 |
| 9 | Brighton | 2 | +4 | 4 |
| 10 | Copenhagen | 2 | +3 | 4 |
| 11 | CS U. Craiova | 2 | +2 | 4 |
| 12 | Mjallby | 2 | +2 | 4 |
| 13 | Ajax | 2 | +1 | 3 |
| 13 | Borac Banja Luka | 2 | +1 | 3 |
| 15 | Atalanta | 2 | 0 | 3 |
| 16 | Braga | 2 | -1 | 3 |
| 17 | Gent | 2 | -1 | 3 |
| 18 | Freiburg | 2 | -2 | 3 |
| 19 | Nordsjaelland | 2 | 0 | 2 |
| 20 | Egnatia | 2 | 0 | 2 |
| 20 | Riga FC | 2 | 0 | 2 |
| 22 | Crvena zvezda | 2 | -1 | 1 |
| 23 | CSKA Sofia | 2 | -1 | 1 |
| 24 | Jablonec | 2 | -1 | 1 |
| 25 | Midtjylland | 2 | -1 | 1 |
| 25 | Aarhus | 2 | -1 | 1 |
| 27 | Paphos | 2 | -2 | 1 |
| 28 | Iberia 1999 | 2 | -2 | 1 |
| 28 | Hearts | 2 | -2 | 1 |
| 30 | Getafe | 2 | -3 | 1 |
| 31 | K. Almaty | 2 | -4 | 1 |
| 32 | Thun | 2 | -2 | 0 |
| 33 | KuPS | 2 | -4 | 0 |
| 33 | Lincoln | 2 | -4 | 0 |
| 35 | Inter Escaldes | 2 | -4 | 0 |
| 36 | Kauno Zalgiris | 2 | -7 | 0 |
Gruptaki maçların kronolojisi
| Midtjylland | |
| Ajax | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Grup sıralaması
| Midtjylland | Ajax | |
| Pozisyon | 25 | 13 |
| Puan | 1 | 3 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 29 | 22 |
| Puan | 0 | 0 |
Grup form
| Midtjylland | Ajax | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
0
1 1 |
1
0 1 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
0
0 1 |
0
0 1 |
Grup golleri
| Midtjylland | Ajax | |
|
Attığı gol Yediği gol |
1
2 |
3
2 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
0
1 |
1
2 |
Midtjylland sonraki 6 maçlar
| 2026-11-08 | Midtjylland | - | Sonderjyske |
| 2026-11-22 | Brondby | - | Midtjylland |
| 2026-11-26 | Paphos | - | Midtjylland |
| 2026-11-29 | Copenhagen | - | Midtjylland |
| 2026-12-06 | Midtjylland | - | Silkeborg |
| 2026-12-10 | Lincoln | - | Midtjylland |
Ajax sonraki 6 maçlar
| 2026-11-08 | Twente | - | Ajax |
| 2026-11-22 | Ajax | - | Den Haag |
| 2026-11-26 | Ajax | - | Thun |
| 2026-11-29 | Feyenoord | - | Ajax |
| 2026-12-06 | Ajax | - | Utrecht |
| 2026-12-10 | St. Truiden | - | Ajax |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.70 | 3.75 | 2.38 |
| Olasılık | 34% | 30% | 36% |
| 12 @ 1.25 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.53 | 1.44 |
| Olasılık | 46% | 54% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.14 | 5.50 | |
| Olasılık | 82% | 18% | |
| Üst 1.5 @ 1.14 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.48 | 2.60 | |
| Olasılık | 63% | 37% | |
| Üst 2.5 @ 1.48 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.10 | 1.67 | |
| Olasılık | 42% | 58% | |
| Alt 3.5 @ 1.67 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.40 | 2.75 | |
| Olasılık | 65% | 35% | |
| Evt @ 1.40 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-11-03 16:00. Şu anda değişiklikler mümkündür!
