Premier Liga - Ukrayna
Cumartesi, 16.05.2026
11:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Buzova |
| Deplasman: |
Cherkasy |
| Mesafe: |
180.6 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
11:00 (13:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 5.25 |
3.60 |
1.65 |
2 |
|
|
|
2.15 |
1.15 |
| 19% |
24% |
57% |
1.65 |
|
|
|
25% |
75% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.40 |
2.70 |
|
|
|
2.20 |
1.58 |
|
|
|
4.10 |
1.20 |
| 68% |
32% |
|
|
|
42% |
58% |
|
|
|
25% |
75% |
Son 1 doğrudan karşılaşmaları
|
2025-11-29 |
LNZ Cherkasy
|
1 - 0 |
FC Kudrivka
|
FC Kudrivka son 12 maçlar
|
2026-05-14 |
FC Kudrivka
|
2 - 1 |
Rukh Vynnyky
|
|
2026-05-08 |
Kolos Kovalyovka
|
1 - 0 |
FC Kudrivka
|
|
2026-05-03 |
Obolon
|
1 - 1 |
FC Kudrivka
|
|
2026-04-26 |
FC Kudrivka
|
1 - 3 |
Shakhtar
|
|
2026-04-18 |
Metalist 1925
|
1 - 0 |
FC Kudrivka
|
|
2026-04-12 |
FC Kudrivka
|
1 - 2 |
Kryvbas
|
|
2026-04-06 |
Epitsentr
|
1 - 0 |
FC Kudrivka
|
|
2026-03-24 |
Zorya
|
2 - 4 |
FC Kudrivka
|
|
2026-03-18 |
FC Kudrivka
|
0 - 2 |
Polissya
|
|
2026-03-14 |
FC Kudrivka
|
0 - 0 |
Veres Rivne
|
|
2026-03-08 |
Karpaty
|
1 - 1 |
FC Kudrivka
|
|
2026-03-03 |
UCSA Tarasivka
|
3 - 0 |
FC Kudrivka
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
8 |
5 |
2 |
| 17% |
25% |
58% |
|
67% |
42% |
17% |
LNZ Cherkasy son 12 maçlar
|
2026-05-13 |
LNZ Cherkasy
|
2 - 0 |
SC Poltava
|
|
2026-05-09 |
LNZ Cherkasy
|
0 - 0 |
Dyn. Kiev
|
|
2026-05-02 |
Karpaty
|
0 - 0 |
LNZ Cherkasy
|
|
2026-04-26 |
LNZ Cherkasy
|
1 - 1 |
Metalist 1925
|
|
2026-04-18 |
Kolos Kovalyovka
|
1 - 0 |
LNZ Cherkasy
|
|
2026-04-13 |
LNZ Cherkasy
|
2 - 2 |
Shakhtar
|
|
2026-04-05 |
Kryvbas
|
0 - 3 |
LNZ Cherkasy
|
|
2026-03-29 |
Epitsentr
|
0 - 2 |
LNZ Cherkasy
|
|
2026-03-21 |
Rukh Vynnyky
|
1 - 2 |
LNZ Cherkasy
|
|
2026-03-14 |
LNZ Cherkasy
|
2 - 0 |
Oleksandriya
|
|
2026-03-09 |
Veres Rivne
|
0 - 3 |
LNZ Cherkasy
|
|
2026-03-04 |
LNZ Cherkasy
|
0 - 0 |
Bukovyna
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
5 |
1 |
|
8 |
4 |
1 |
| 50% |
42% |
8% |
|
67% |
33% |
8% |
Puan Durumu Premier Liga
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Shakhtar |
28 |
21 |
6 |
1 |
68 |
18 |
+50 |
69 |
| 2 |
LNZ Cherkasy |
28 |
17 |
6 |
5 |
38 |
16 |
+22 |
57 |
| 3 |
Polissya |
28 |
17 |
4 |
7 |
49 |
21 |
+28 |
55 |
| 4 |
Dyn. Kiev |
28 |
15 |
6 |
7 |
61 |
34 |
+27 |
51 |
| 5 |
Kryvbas |
28 |
13 |
8 |
7 |
50 |
42 |
+8 |
47 |
| 6 |
Metalist 1925 |
28 |
12 |
11 |
5 |
34 |
18 |
+16 |
47 |
| 7 |
Kolos Kovalyovka |
28 |
12 |
10 |
6 |
29 |
23 |
+6 |
46 |
| 8 |
Zorya |
28 |
11 |
9 |
8 |
40 |
35 |
+5 |
42 |
| 9 |
Karpaty |
28 |
9 |
11 |
8 |
37 |
29 |
+8 |
38 |
| 10 |
Veres Rivne |
28 |
7 |
10 |
11 |
26 |
37 |
-11 |
31 |
| 11 |
Epitsentr |
28 |
8 |
6 |
14 |
35 |
44 |
-9 |
30 |
| 12 |
Obolon |
28 |
6 |
10 |
12 |
26 |
48 |
-22 |
28 |
| 13 |
FC Kudrivka |
28 |
6 |
7 |
15 |
29 |
45 |
-16 |
25 |
| 14 |
Rukh Vynnyky |
28 |
6 |
3 |
19 |
19 |
46 |
-27 |
21 |
| 15 |
Oleksandriya |
28 |
2 |
7 |
19 |
20 |
56 |
-36 |
13 |
| 16 |
SC Poltava |
28 |
2 |
6 |
20 |
23 |
72 |
-49 |
12 |
Lig maçlarının kronolojisi
| FC Kudrivka |
|
| LNZ Cherkasy |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
FC Kudrivka |
LNZ Cherkasy |
| 1 |
Shakhtar |
1 - 3 |
1 - 4 |
| 2 |
LNZ Cherkasy |
|
- |
| 3 |
Polissya |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 4 |
Dyn. Kiev |
1 - 2 |
0 - 1 |
| 5 |
Kryvbas |
1 - 2 |
0 - 3 |
| 6 |
Metalist 1925 |
1 - 1 |
0 - 1 |
| 7 |
Kolos Kovalyovka |
1 - 3 |
1 - 0 |
| 8 |
Zorya |
2 - 2 |
0 - 0 |
| 9 |
Karpaty |
2 - 2 |
0 - 0 |
| 10 |
Veres Rivne |
0 - 0 |
0 - 3 |
| 11 |
Epitsentr |
2 - 1 |
0 - 2 |
| 12 |
Obolon |
1 - 0 |
|
| 13 |
FC Kudrivka |
- |
|
| 14 |
Rukh Vynnyky |
2 - 1 |
1 - 2 |
| 15 |
Oleksandriya |
3 - 1 |
4 - 1 |
| 16 |
SC Poltava |
3 - 1 |
0 - 2 |
Takım istatistikleri
| |
FC Kudrivka |
LNZ Cherkasy |
| Galibiyet |
6 |
17 |
| Beraberlik |
7 |
6 |
| Mağlubiyet |
15 |
5 |
| Attığı gol |
29 |
38 |
| Yediği gol |
45 |
16 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.04 |
1.36 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.61 |
0.57 |
| Oyun attığı gol |
68% |
75% |
| Oyun yediği gol |
89% |
32% |
| Karşılıklı Gol Var |
61% |
21% |
| Üst 1.5 |
79% |
57% |
| Üst 2.5 |
50% |
29% |
| Üst 3.5 |
32% |
14% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
5 |
9 |
| Beraberlik |
4 |
2 |
| Mağlubiyet |
5 |
2 |
| Attığı gol |
20 |
21 |
| Yediği gol |
21 |
7 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.43 |
1.62 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.50 |
0.54 |
| Oyun attığı gol |
86% |
77% |
| Oyun yediği gol |
86% |
31% |
| Karşılıklı Gol Var |
79% |
23% |
| Üst 1.5 |
86% |
62% |
| Üst 2.5 |
71% |
38% |
| Üst 3.5 |
43% |
15% |
Genel i̇statistikler Premier Liga
| Oyun (224) |
| Ev sahibi galibiyet |
38% |
| Beraberlik |
27% |
| Deplasman galibiyet |
35% |
| Oynadığı maç |
93% |
| Goller (584) |
| Maç başına gol |
2.61 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.32 |
| Maç başına deplasman gol |
1.29 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
71% |
| Deplasman takımı gol attı |
63% |
| Karşılıklı Gol Var |
44% |
| Üst 1.5 |
71% |
| Üst 2.5 |
49% |
| Üst 3.5 |
30% |
FC Kudrivka sonraki 1 maçlar
|
2026-05-24 |
Dyn. Kiev
|
- |
FC Kudrivka
|
LNZ Cherkasy sonraki 1 maçlar
|
2026-05-24 |
Obolon
|
- |
LNZ Cherkasy
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
5.25 |
3.60 |
1.65 |
| Olasılık |
19% |
24% |
57% |
|
2 @ 1.65 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
2.15 |
1.15 |
| Olasılık |
25% |
75% |
|
X2 @ 1.15 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.40 |
2.70 |
| Olasılık |
|
68% |
32% |
|
Üst 1.5 @ 1.40 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.20 |
1.58 |
| Olasılık |
|
42% |
58% |
|
Alt 2.5 @ 1.58 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
4.10 |
1.20 |
| Olasılık |
|
25% |
75% |
|
Alt 3.5 @ 1.20 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
2.20 |
1.58 |
| Olasılık |
|
41% |
59% |
|
Hay @ 1.58 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-05-15 12:04. Şu anda değişiklikler mümkündür!