S.League - Singapur
Pazar, 18.10.2026
12:30
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Jurong East |
| Deplasman: |
Bishan |
| Mesafe: |
13.5 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
12:30 (19:30 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.33 |
4.00 |
1.57 |
1X |
|
|
|
2.20 |
1.18 |
| 44% |
42% |
14% |
2.20 |
|
|
|
75% |
25% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.13 |
6.00 |
|
|
|
1.44 |
2.70 |
|
|
|
2.10 |
1.67 |
| 94% |
6% |
|
|
|
92% |
8% |
|
|
|
73% |
27% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-05-10 |
Home Utd
|
0 - 2 |
FC Jurong
|
|
2026-02-28 |
FC Jurong
|
3 - 3 |
Home Utd
|
|
2025-10-27 |
Home Utd
|
3 - 0 |
FC Jurong
|
|
2025-04-25 |
FC Jurong
|
0 - 2 |
Home Utd
|
|
2025-01-17 |
Home Utd
|
6 - 0 |
FC Jurong
|
|
2024-08-25 |
FC Jurong
|
3 - 1 |
Home Utd
|
|
2024-06-23 |
Home Utd
|
7 - 1 |
FC Jurong
|
|
2024-05-04 |
FC Jurong
|
0 - 2 |
Home Utd
|
|
2024-03-03 |
FC Jurong
|
3 - 1 |
Home Utd
|
|
2023-07-16 |
FC Jurong
|
3 - 1 |
Home Utd
|
|
2023-05-21 |
Home Utd
|
3 - 2 |
FC Jurong
|
|
2023-03-09 |
FC Jurong
|
4 - 0 |
Home Utd
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
6 |
|
12 |
9 |
8 |
| 42% |
8% |
50% |
|
100% |
75% |
67% |
FC Jurong son 12 maçlar
|
2026-10-10 |
Geylang
|
3 - 1 |
FC Jurong
|
|
2026-09-18 |
FC Jurong
|
3 - 0 |
Hougang
|
|
2026-09-13 |
Young Lions
|
0 - 4 |
FC Jurong
|
|
2026-05-16 |
FC Jurong
|
3 - 0 |
Young Lions
|
|
2026-05-10 |
Home Utd
|
0 - 2 |
FC Jurong
|
|
2026-05-04 |
FC Jurong
|
1 - 0 |
Young Lions
|
|
2026-04-30 |
FC Jurong
|
2 - 1 |
Tampines
|
|
2026-04-25 |
FC Jurong
|
4 - 0 |
Tanjong Pagar
|
|
2026-04-18 |
Hougang
|
0 - 4 |
FC Jurong
|
|
2026-04-13 |
Balestier Khalsa
|
2 - 1 |
FC Jurong
|
|
2026-04-04 |
FC Jurong
|
3 - 2 |
Tampines
|
|
2026-03-15 |
Geylang
|
1 - 0 |
FC Jurong
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
0 |
3 |
|
10 |
9 |
5 |
| 75% |
0% |
25% |
|
83% |
75% |
42% |
Home Utd son 12 maçlar
|
2026-10-11 |
Home Utd
|
6 - 1 |
Young Lions
|
|
2026-10-08 |
Home Utd
|
0 - 1 |
Cong An Ha Noi
|
|
2026-09-17 |
Home Utd
|
1 - 1 |
BG Pathum Utd
|
|
2026-09-12 |
Hougang
|
2 - 2 |
Home Utd
|
|
2026-05-17 |
Tampines
|
3 - 2 |
Home Utd
|
|
2026-05-10 |
Home Utd
|
0 - 2 |
FC Jurong
|
|
2026-05-03 |
Tampines
|
0 - 0 |
Home Utd
|
|
2026-04-26 |
Geylang
|
0 - 3 |
Home Utd
|
|
2026-04-20 |
Home Utd
|
2 - 0 |
Young Lions
|
|
2026-04-12 |
Home Utd
|
4 - 1 |
Hougang
|
|
2026-04-06 |
Tanjong Pagar
|
0 - 4 |
Home Utd
|
|
2026-03-15 |
Balestier Khalsa
|
0 - 3 |
Home Utd
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
10 |
7 |
5 |
| 50% |
25% |
25% |
|
83% |
58% |
42% |
Puan Durumu S.League
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Geylang |
4 |
3 |
1 |
0 |
9 |
2 |
+7 |
10 |
| 2 |
Tampines |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
0 |
+6 |
6 |
| 3 |
FC Jurong |
3 |
2 |
0 |
1 |
8 |
3 |
+5 |
6 |
| 4 |
Tanjong Pagar |
4 |
2 |
0 |
2 |
6 |
9 |
-3 |
6 |
| 5 |
Home Utd |
2 |
1 |
1 |
0 |
8 |
3 |
+5 |
4 |
| 6 |
Balestier Khalsa |
4 |
1 |
1 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
4 |
| 7 |
Hougang |
4 |
0 |
1 |
3 |
4 |
9 |
-5 |
1 |
| 8 |
Young Lions |
3 |
0 |
0 |
3 |
2 |
15 |
-13 |
0 |
Lig maçlarının kronolojisi
| FC Jurong |
|
| Home Utd |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
FC Jurong |
Home Utd |
| 1 |
Geylang |
|
|
| 2 |
Tampines |
|
|
| 3 |
FC Jurong |
- |
|
| 4 |
Tanjong Pagar |
|
|
| 5 |
Home Utd |
|
- |
| 6 |
Balestier Khalsa |
|
|
| 7 |
Hougang |
3 - 0 |
2 - 2 |
| 8 |
Young Lions |
|
|
Takım istatistikleri
| |
FC Jurong |
Home Utd |
| Galibiyet |
2 |
1 |
| Beraberlik |
0 |
1 |
| Mağlubiyet |
1 |
0 |
| Attığı gol |
8 |
8 |
| Yediği gol |
3 |
3 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
2.67 |
4.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.00 |
1.50 |
| Oyun attığı gol |
100% |
100% |
| Oyun yediği gol |
33% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
33% |
100% |
| Üst 1.5 |
100% |
100% |
| Üst 2.5 |
100% |
100% |
| Üst 3.5 |
67% |
100% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
1 |
0 |
| Beraberlik |
0 |
1 |
| Mağlubiyet |
0 |
0 |
| Attığı gol |
3 |
2 |
| Yediği gol |
0 |
2 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
3.00 |
2.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.00 |
2.00 |
| Oyun attığı gol |
100% |
100% |
| Oyun yediği gol |
0% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
0% |
100% |
| Üst 1.5 |
100% |
100% |
| Üst 2.5 |
100% |
100% |
| Üst 3.5 |
0% |
100% |
Genel i̇statistikler S.League
| Oyun (13) |
| Ev sahibi galibiyet |
46% |
| Beraberlik |
15% |
| Deplasman galibiyet |
38% |
| Oynadığı maç |
15% |
| Goller (48) |
| Maç başına gol |
3.69 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.85 |
| Maç başına deplasman gol |
1.85 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
77% |
| Deplasman takımı gol attı |
69% |
| Karşılıklı Gol Var |
54% |
| Üst 1.5 |
85% |
| Üst 2.5 |
77% |
| Üst 3.5 |
54% |
FC Jurong sonraki 6 maçlar
|
2026-10-25 |
FC Jurong
|
- |
Tampines
|
|
2026-10-30 |
Tanjong Pagar
|
- |
FC Jurong
|
|
2026-11-20 |
FC Jurong
|
- |
Balestier Khalsa
|
|
2026-11-29 |
Tampines
|
- |
FC Jurong
|
|
2027-02-14 |
Home Utd
|
- |
FC Jurong
|
|
2027-02-20 |
FC Jurong
|
- |
Young Lions
|
Home Utd sonraki 6 maçlar
|
2026-10-21 |
Home Utd
|
- |
Tampines
|
|
2026-10-25 |
Home Utd
|
- |
Tanjong Pagar
|
|
2026-11-01 |
Balestier Khalsa
|
- |
Home Utd
|
|
2026-11-22 |
Home Utd
|
- |
Geylang
|
|
2026-11-29 |
Young Lions
|
- |
Home Utd
|
|
2027-02-14 |
Home Utd
|
- |
FC Jurong
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
4.33 |
4.00 |
1.57 |
| Olasılık |
44% |
42% |
14% |
|
1X @ 2.20 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
2.20 |
1.18 |
| Olasılık |
75% |
25% |
|
1X @ 2.20 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.13 |
6.00 |
| Olasılık |
|
94% |
6% |
|
Üst 1.5 @ 1.13 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.44 |
2.70 |
| Olasılık |
|
92% |
8% |
|
Üst 2.5 @ 1.44 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.10 |
1.67 |
| Olasılık |
|
73% |
27% |
|
Üst 3.5 @ 2.10 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.50 |
2.50 |
| Olasılık |
|
62% |
38% |
|
Evt @ 1.50 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-10-18 00:02. Şu anda değişiklikler mümkündür!