Premier League - İngiltere
Pazar, 06.09.2026
14:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Liverpool |
| Deplasman: |
Manchester |
| Mesafe: |
49.7 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Hill Dickinson Stadium
|
| Kapasite: |
52 769 |
| Boyutlar: |
105 x 68 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Antrenör |
| Ev sahibi: |
David Moyes (Isk) |
| Deplasman: |
Michael Carrick (Ing) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
14:00 (14:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.10 |
3.50 |
2.15 |
12 |
|
|
|
1.67 |
1.36 |
| 32% |
31% |
37% |
1.29 |
|
|
|
40% |
60% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.33 |
|
|
|
1.67 |
2.20 |
|
|
|
2.75 |
1.44 |
| 93% |
7% |
|
|
|
35% |
65% |
|
|
|
28% |
72% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-02-23 |
Everton
|
0 - 1 |
Manchester Utd
|
|
2025-11-24 |
Manchester Utd
|
0 - 1 |
Everton
|
|
2025-08-03 |
Manchester Utd
|
2 - 2 |
Everton
|
|
2025-02-22 |
Everton
|
2 - 2 |
Manchester Utd
|
|
2024-12-01 |
Manchester Utd
|
4 - 0 |
Everton
|
|
2024-03-09 |
Manchester Utd
|
2 - 0 |
Everton
|
|
2023-11-26 |
Everton
|
0 - 3 |
Manchester Utd
|
|
2023-04-08 |
Manchester Utd
|
2 - 0 |
Everton
|
|
2023-01-06 |
Manchester Utd
|
3 - 1 |
Everton
|
|
2022-10-09 |
Everton
|
1 - 2 |
Manchester Utd
|
|
2022-04-09 |
Everton
|
1 - 0 |
Manchester Utd
|
|
2021-10-02 |
Manchester Utd
|
1 - 1 |
Everton
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
9 |
6 |
4 |
| 17% |
25% |
58% |
|
75% |
50% |
33% |
Everton son 12 maçlar
|
2026-08-29 |
Bournemouth
|
1 - 1 |
Everton
|
|
2026-08-26 |
Preston
|
0 - 4 |
Everton
|
|
2026-08-22 |
Everton
|
2 - 0 |
Crystal Palace
|
|
2026-08-15 |
Everton
|
1 - 1 |
Lille
|
|
2026-08-12 |
Newcastle
|
1 - 3 |
Everton
|
|
2026-08-08 |
Stuttgart
|
3 - 1 |
Everton
|
|
2026-08-01 |
Hamburger SV
|
1 - 2 |
Everton
|
|
2026-07-28 |
Stoke
|
1 - 0 |
Everton
|
|
2026-07-25 |
Bolton
|
0 - 0 |
Everton
|
|
2026-07-18 |
Dundee FC
|
0 - 4 |
Everton
|
|
2026-05-24 |
Tottenham
|
1 - 0 |
Everton
|
|
2026-05-17 |
Everton
|
1 - 3 |
Sunderland
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
9 |
6 |
5 |
| 42% |
25% |
33% |
|
75% |
50% |
42% |
Manchester Utd son 12 maçlar
|
2026-08-30 |
Manchester Utd
|
5 - 2 |
Ipswich
|
|
2026-08-22 |
Hull
|
2 - 0 |
Manchester Utd
|
|
2026-08-15 |
Manchester Utd
|
2 - 4 |
AC Milan
|
|
2026-08-12 |
Manchester Utd
|
1 - 1 |
Leeds
|
|
2026-08-08 |
Manchester Utd
|
1 - 1 |
PSG
|
|
2026-08-01 |
Manchester Utd
|
2 - 1 |
Atl. Madrid
|
|
2026-07-24 |
Rosenborg
|
0 - 5 |
Manchester Utd
|
|
2026-07-18 |
Manchester Utd
|
0 - 1 |
Wrexham
|
|
2026-05-24 |
Brighton
|
0 - 3 |
Manchester Utd
|
|
2026-05-17 |
Manchester Utd
|
3 - 2 |
Nottingham
|
|
2026-05-09 |
Sunderland
|
0 - 0 |
Manchester Utd
|
|
2026-05-03 |
Manchester Utd
|
3 - 2 |
Liverpool
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
10 |
7 |
5 |
| 50% |
25% |
25% |
|
83% |
58% |
42% |
Puan Durumu Premier League
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Manchester City |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
2 |
+4 |
6 |
| 2 |
Arsenal |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
0 |
+4 |
6 |
| 3 |
Hull |
2 |
2 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
6 |
| 4 |
Chelsea |
2 |
2 |
0 |
0 |
7 |
5 |
+2 |
6 |
| 5 |
Brentford |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
4 |
| 6 |
Newcastle |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
4 |
| 7 |
Everton |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
4 |
| 8 |
Leeds |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 9 |
Brighton |
2 |
1 |
0 |
1 |
7 |
4 |
+3 |
3 |
| 10 |
Manchester Utd |
2 |
1 |
0 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
3 |
| 11 |
Sunderland |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
3 |
| 12 |
Ipswich |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
6 |
-2 |
3 |
| 13 |
Liverpool |
2 |
0 |
2 |
0 |
4 |
4 |
0 |
2 |
| 14 |
Bournemouth |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 14 |
Nottingham |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 16 |
Fulham |
2 |
0 |
0 |
2 |
2 |
4 |
-2 |
0 |
| 17 |
Coventry |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
4 |
-4 |
0 |
| 18 |
Crystal Palace |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
6 |
-5 |
0 |
| 19 |
Aston Villa |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
5 |
-5 |
0 |
| 19 |
Tottenham |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
5 |
-5 |
0 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Everton |
|
| Manchester Utd |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Everton |
Manchester Utd |
| 1 |
Manchester City |
|
|
| 2 |
Arsenal |
|
|
| 3 |
Hull |
|
2 - 0 |
| 4 |
Chelsea |
|
|
| 5 |
Brentford |
|
|
| 6 |
Newcastle |
|
|
| 7 |
Everton |
- |
|
| 8 |
Leeds |
|
|
| 9 |
Brighton |
|
|
| 10 |
Manchester Utd |
|
- |
| 11 |
Sunderland |
|
|
| 12 |
Ipswich |
|
|
| 13 |
Liverpool |
|
|
| 14 |
Bournemouth |
|
|
| 14 |
Nottingham |
|
|
| 16 |
Fulham |
|
|
| 17 |
Coventry |
|
|
| 18 |
Crystal Palace |
2 - 0 |
|
| 19 |
Aston Villa |
|
|
| 19 |
Tottenham |
|
|
Takım istatistikleri
| |
Everton |
Manchester Utd |
| Galibiyet |
1 |
1 |
| Beraberlik |
1 |
0 |
| Mağlubiyet |
0 |
1 |
| Attığı gol |
3 |
5 |
| Yediği gol |
1 |
4 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.50 |
2.50 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.50 |
2.00 |
| Oyun attığı gol |
100% |
50% |
| Oyun yediği gol |
50% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
50% |
50% |
| Üst 1.5 |
100% |
100% |
| Üst 2.5 |
0% |
50% |
| Üst 3.5 |
0% |
50% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
1 |
0 |
| Beraberlik |
0 |
0 |
| Mağlubiyet |
0 |
1 |
| Attığı gol |
2 |
0 |
| Yediği gol |
0 |
2 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
2.00 |
0.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.00 |
2.00 |
| Oyun attığı gol |
100% |
0% |
| Oyun yediği gol |
0% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
0% |
0% |
| Üst 1.5 |
100% |
100% |
| Üst 2.5 |
0% |
0% |
| Üst 3.5 |
0% |
0% |
Genel i̇statistikler Premier League
| Oyun (20) |
| Ev sahibi galibiyet |
50% |
| Beraberlik |
20% |
| Deplasman galibiyet |
30% |
| Oynadığı maç |
5% |
| Goller (62) |
| Maç başına gol |
3.10 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.85 |
| Maç başına deplasman gol |
1.25 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
80% |
| Deplasman takımı gol attı |
70% |
| Karşılıklı Gol Var |
50% |
| Üst 1.5 |
80% |
| Üst 2.5 |
55% |
| Üst 3.5 |
35% |
Everton sonraki 6 maçlar
|
2026-09-12 |
Tottenham
|
- |
Everton
|
|
2026-09-19 |
Everton
|
- |
Ipswich
|
|
2026-10-10 |
Hull
|
- |
Everton
|
|
2026-10-17 |
Everton
|
- |
Chelsea
|
|
2026-10-24 |
Arsenal
|
- |
Everton
|
|
2026-10-31 |
Newcastle
|
- |
Everton
|
Manchester Utd sonraki 6 maçlar
|
2026-09-13 |
Manchester Utd
|
- |
Manchester City
|
|
2026-09-20 |
Fulham
|
- |
Manchester Utd
|
|
2026-10-10 |
Manchester Utd
|
- |
Tottenham
|
|
2026-10-17 |
Leeds
|
- |
Manchester Utd
|
|
2026-10-24 |
Manchester Utd
|
- |
Bournemouth
|
|
2026-10-31 |
Chelsea
|
- |
Manchester Utd
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
3.10 |
3.50 |
2.15 |
| Olasılık |
32% |
31% |
37% |
|
12 @ 1.29 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.67 |
1.36 |
| Olasılık |
40% |
60% |
|
X2 @ 1.36 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.22 |
4.33 |
| Olasılık |
|
93% |
7% |
|
Üst 1.5 @ 1.22 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.67 |
2.20 |
| Olasılık |
|
35% |
65% |
|
Alt 2.5 @ 2.20 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.75 |
1.44 |
| Olasılık |
|
28% |
72% |
|
Alt 3.5 @ 1.44 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.57 |
2.25 |
| Olasılık |
|
50% |
50% |
|
Evt @ 1.57 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-09-03 04:05. Şu anda değişiklikler mümkündür!