NPFL - Nijerya
Çarşamba, 04.11.2026
15:00
Enugu Rangers
Bendel Insurance
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Enugu |
| Deplasman: |
Benin City |
| Mesafe: |
209.2 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
15:00 (16:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.53 |
3.54 |
5.79 |
1X |
|
|
|
1.06 |
2.18 |
| 45% |
17% |
38% |
1.06 |
|
|
|
54% |
46% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.34 |
2.78 |
|
|
|
2.12 |
1.62 |
|
|
|
3.84 |
1.18 |
| 78% |
22% |
|
|
|
58% |
42% |
|
|
|
26% |
74% |
Son 8 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-05-10 |
Enugu Rangers
|
2 - 1 |
Bendel Insurance
|
|
2025-12-13 |
Bendel Insurance
|
1 - 1 |
Enugu Rangers
|
|
2025-04-16 |
Bendel Insurance
|
0 - 1 |
Enugu Rangers
|
|
2025-04-05 |
Bendel Insurance
|
0 - 0 |
Enugu Rangers
|
|
2024-11-17 |
Enugu Rangers
|
3 - 2 |
Bendel Insurance
|
|
2024-06-16 |
Enugu Rangers
|
2 - 0 |
Bendel Insurance
|
|
2024-01-06 |
Bendel Insurance
|
2 - 0 |
Enugu Rangers
|
|
2023-06-21 |
Bendel Insurance
|
1 - 0 |
Enugu Rangers
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
2 |
|
5 |
2 |
1 |
| 50% |
25% |
25% |
|
62% |
25% |
12% |
Enugu Rangers son 12 maçlar
|
2026-11-01 |
Rivers United
|
1 - 1 |
Enugu Rangers
|
|
2026-10-23 |
MC Alger
|
3 - 0 |
Enugu Rangers
|
|
2026-10-18 |
Enugu Rangers
|
2 - 0 |
MC Alger
|
|
2026-10-11 |
Barau
|
2 - 2 |
Enugu Rangers
|
|
2026-10-04 |
Enugu Rangers
|
3 - 1 |
Abia Warriors
|
|
2026-09-30 |
Warri Wolves
|
0 - 1 |
Enugu Rangers
|
|
2026-09-27 |
Ikorodu City
|
2 - 0 |
Enugu Rangers
|
|
2026-09-23 |
Enugu Rangers
|
1 - 0 |
Ranchers Bees
|
|
2026-09-20 |
Kun Khalifat
|
2 - 4 |
Enugu Rangers
|
|
2026-09-18 |
Enugu Rangers
|
2 - 1 |
Nasarawa United
|
|
2026-08-30 |
Enugu Rangers
|
1 - 1 |
Katsina United
|
|
2026-06-01 |
Rivers United
|
3 - 2 |
Enugu Rangers
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
10 |
6 |
4 |
| 50% |
25% |
25% |
|
83% |
50% |
33% |
Bendel Insurance son 12 maçlar
|
2026-11-01 |
Kwara United
|
1 - 2 |
Bendel Insurance
|
|
2026-10-25 |
Bendel Insurance
|
2 - 1 |
Rivers United
|
|
2026-10-11 |
Sporting Lagos
|
2 - 1 |
Bendel Insurance
|
|
2026-10-04 |
Bendel Insurance
|
4 - 1 |
Barau
|
|
2026-09-27 |
Abia Warriors
|
3 - 0 |
Bendel Insurance
|
|
2026-09-23 |
Bendel Insurance
|
2 - 1 |
Ikorodu City
|
|
2026-09-19 |
Ranchers Bees
|
2 - 1 |
Bendel Insurance
|
|
2026-09-13 |
Bendel Insurance
|
4 - 2 |
Kun Khalifat
|
|
2026-09-06 |
Nasarawa United
|
1 - 0 |
Bendel Insurance
|
|
2026-08-30 |
Bendel Insurance
|
2 - 1 |
Warri Wolves
|
|
2026-06-06 |
Bendel Insurance
|
3 - 3 |
El-Kanemi
|
|
2026-05-24 |
Bendel Insurance
|
1 - 1 |
Remo Stars
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
11 |
10 |
3 |
| 50% |
17% |
33% |
|
92% |
83% |
25% |
Puan Durumu NPFL
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Rivers United |
11 |
4 |
6 |
1 |
15 |
5 |
+10 |
18 |
| 2 |
Enugu Rangers |
9 |
5 |
3 |
1 |
15 |
10 |
+5 |
18 |
| 3 |
Bendel Insurance |
10 |
6 |
0 |
4 |
18 |
15 |
+3 |
18 |
| 4 |
Kano Pillars |
11 |
4 |
6 |
1 |
14 |
11 |
+3 |
18 |
| 5 |
Nasarawa United |
11 |
5 |
2 |
4 |
11 |
10 |
+1 |
17 |
| 6 |
Plateau United |
11 |
4 |
4 |
3 |
18 |
14 |
+4 |
16 |
| 7 |
Barau |
11 |
3 |
7 |
1 |
13 |
10 |
+3 |
16 |
| 8 |
Niger Tornadoes |
11 |
4 |
4 |
3 |
9 |
8 |
+1 |
16 |
| 9 |
Katsina United |
11 |
4 |
4 |
3 |
14 |
15 |
-1 |
16 |
| 10 |
Shooting Stars |
11 |
4 |
3 |
4 |
16 |
15 |
+1 |
15 |
| 11 |
Sporting Lagos |
10 |
4 |
3 |
3 |
14 |
13 |
+1 |
15 |
| 12 |
Doma United |
10 |
4 |
3 |
3 |
13 |
13 |
0 |
15 |
| 13 |
Ikorodu City |
11 |
3 |
5 |
3 |
15 |
13 |
+2 |
14 |
| 14 |
Warri Wolves |
11 |
3 |
4 |
4 |
7 |
8 |
-1 |
13 |
| 15 |
Kwara United |
11 |
3 |
3 |
5 |
12 |
13 |
-1 |
12 |
| 16 |
Kun Khalifat |
11 |
3 |
3 |
5 |
9 |
16 |
-7 |
12 |
| 17 |
Enyimba |
11 |
3 |
2 |
6 |
12 |
15 |
-3 |
11 |
| 18 |
Abia Warriors |
11 |
2 |
4 |
5 |
10 |
17 |
-7 |
10 |
| 19 |
Ranchers Bees |
10 |
2 |
3 |
5 |
11 |
14 |
-3 |
9 |
| 20 |
Inter Lagos |
11 |
1 |
3 |
7 |
6 |
17 |
-11 |
3 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Enugu Rangers |
|
| Bendel Insurance |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Enugu Rangers |
Bendel Insurance |
| 1 |
Rivers United |
|
|
| 2 |
Enugu Rangers |
- |
|
| 3 |
Bendel Insurance |
|
- |
| 4 |
Kano Pillars |
|
|
| 5 |
Nasarawa United |
2 - 1 |
1 - 0 |
| 6 |
Plateau United |
|
|
| 7 |
Barau |
|
|
| 8 |
Niger Tornadoes |
|
|
| 9 |
Katsina United |
1 - 1 |
|
| 10 |
Shooting Stars |
|
|
| 11 |
Sporting Lagos |
|
2 - 1 |
| 12 |
Doma United |
|
|
| 13 |
Ikorodu City |
|
|
| 14 |
Warri Wolves |
|
|
| 15 |
Kwara United |
|
1 - 2 |
| 16 |
Kun Khalifat |
|
|
| 17 |
Enyimba |
|
|
| 18 |
Abia Warriors |
3 - 1 |
3 - 0 |
| 19 |
Ranchers Bees |
1 - 0 |
2 - 1 |
| 20 |
Inter Lagos |
|
|
Takım istatistikleri
| |
Enugu Rangers |
Bendel Insurance |
| Galibiyet |
5 |
6 |
| Beraberlik |
3 |
0 |
| Mağlubiyet |
1 |
4 |
| Attığı gol |
15 |
18 |
| Yediği gol |
10 |
15 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.67 |
1.80 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.11 |
1.50 |
| Oyun attığı gol |
89% |
80% |
| Oyun yediği gol |
78% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
67% |
80% |
| Üst 1.5 |
78% |
90% |
| Üst 2.5 |
44% |
90% |
| Üst 3.5 |
33% |
20% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
3 |
1 |
| Beraberlik |
1 |
0 |
| Mağlubiyet |
0 |
4 |
| Attığı gol |
7 |
4 |
| Yediği gol |
3 |
9 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.75 |
0.80 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.75 |
1.80 |
| Oyun attığı gol |
100% |
60% |
| Oyun yediği gol |
75% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
75% |
60% |
| Üst 1.5 |
75% |
80% |
| Üst 2.5 |
50% |
80% |
| Üst 3.5 |
25% |
0% |
Genel i̇statistikler NPFL
| Oyun (107) |
| Ev sahibi galibiyet |
56% |
| Beraberlik |
34% |
| Deplasman galibiyet |
10% |
| Oynadığı maç |
28% |
| Goller (252) |
| Maç başına gol |
2.36 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.59 |
| Maç başına deplasman gol |
0.77 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
79% |
| Deplasman takımı gol attı |
55% |
| Karşılıklı Gol Var |
49% |
| Üst 1.5 |
69% |
| Üst 2.5 |
41% |
| Üst 3.5 |
25% |
Enugu Rangers sonraki 6 maçlar
|
2026-11-08 |
Enugu Rangers
|
- |
Kwara United
|
|
2026-11-15 |
Niger Tornadoes
|
- |
Enugu Rangers
|
|
2026-11-22 |
Enugu Rangers
|
- |
Shooting Stars
|
|
2026-11-25 |
Sporting Lagos
|
- |
Enugu Rangers
|
|
2026-11-28 |
Doma United
|
- |
Enugu Rangers
|
|
2026-12-06 |
Enugu Rangers
|
- |
Inter Lagos
|
Bendel Insurance sonraki 6 maçlar
|
2026-11-08 |
Bendel Insurance
|
- |
Niger Tornadoes
|
|
2026-11-15 |
Shooting Stars
|
- |
Bendel Insurance
|
|
2026-11-22 |
Bendel Insurance
|
- |
Doma United
|
|
2026-11-29 |
Inter Lagos
|
- |
Bendel Insurance
|
|
2026-12-06 |
Bendel Insurance
|
- |
Enyimba
|
|
2026-12-13 |
Kano Pillars
|
- |
Bendel Insurance
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.53 |
3.54 |
5.79 |
| Olasılık |
45% |
17% |
38% |
|
1X @ 1.06 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.06 |
2.18 |
| Olasılık |
54% |
46% |
|
1X @ 1.06 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.34 |
2.78 |
| Olasılık |
|
78% |
22% |
|
Üst 1.5 @ 1.34 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.12 |
1.62 |
| Olasılık |
|
58% |
42% |
|
Üst 2.5 @ 2.12 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.84 |
1.18 |
| Olasılık |
|
26% |
74% |
|
Alt 3.5 @ 1.18 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
2.13 |
1.61 |
| Olasılık |
|
65% |
35% |
|
Evt @ 2.13 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-11-03 16:00. Şu anda değişiklikler mümkündür!