League Two - İskoçya
Cumartesi, 07.11.2026
15:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Elgin |
| Deplasman: |
Dumbarton |
| Mesafe: |
204.1 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Borough Briggs
|
| Kapasite: |
4 520 (478) |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
15:00 (15:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.65 |
3.75 |
4.20 |
1 |
|
|
|
1.17 |
2.10 |
| 61% |
18% |
21% |
1.65 |
|
|
|
73% |
27% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
4.50 |
|
|
|
1.60 |
2.30 |
|
|
|
2.50 |
1.50 |
| 85% |
15% |
|
|
|
65% |
35% |
|
|
|
35% |
65% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-09-05 |
Dumbarton
|
2 - 1 |
Elgin
|
|
2026-03-14 |
Elgin
|
1 - 1 |
Dumbarton
|
|
2026-01-24 |
Dumbarton
|
2 - 2 |
Elgin
|
|
2025-11-15 |
Elgin
|
2 - 0 |
Dumbarton
|
|
2025-08-16 |
Dumbarton
|
1 - 1 |
Elgin
|
|
2024-04-27 |
Dumbarton
|
2 - 2 |
Elgin
|
|
2024-01-27 |
Elgin
|
0 - 1 |
Dumbarton
|
|
2023-11-18 |
Dumbarton
|
1 - 0 |
Elgin
|
|
2023-09-16 |
Elgin
|
2 - 0 |
Dumbarton
|
|
2023-04-29 |
Elgin
|
1 - 0 |
Dumbarton
|
|
2023-02-25 |
Dumbarton
|
1 - 2 |
Elgin
|
|
2022-11-12 |
Elgin
|
0 - 4 |
Dumbarton
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
9 |
5 |
3 |
| 33% |
33% |
33% |
|
75% |
42% |
25% |
Elgin son 12 maçlar
|
2026-11-03 |
Airdrieonians
|
5 - 0 |
Elgin
|
|
2026-10-31 |
Kelty Hearts
|
0 - 1 |
Elgin
|
|
2026-10-17 |
Elgin
|
0 - 0 |
Edinburgh City
|
|
2026-10-10 |
Forfar
|
1 - 2 |
Elgin
|
|
2026-10-03 |
Elgin
|
6 - 2 |
Clyde
|
|
2026-09-26 |
Peterhead
|
0 - 1 |
Elgin
|
|
2026-09-19 |
Elgin
|
1 - 5 |
Stranraer
|
|
2026-09-12 |
Annan
|
2 - 0 |
Elgin
|
|
2026-09-05 |
Dumbarton
|
2 - 1 |
Elgin
|
|
2026-08-29 |
Elgin
|
4 - 0 |
Stirling
|
|
2026-08-22 |
The Spartans
|
3 - 3 |
Elgin
|
|
2026-08-15 |
Elgin
|
4 - 1 |
Kelty Hearts
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
9 |
8 |
6 |
| 50% |
17% |
33% |
|
75% |
67% |
50% |
Dumbarton son 12 maçlar
|
2026-10-31 |
Edinburgh City
|
2 - 1 |
Dumbarton
|
|
2026-10-17 |
Dumbarton
|
1 - 1 |
Stirling
|
|
2026-10-10 |
Clyde
|
2 - 1 |
Dumbarton
|
|
2026-10-03 |
Dumbarton
|
2 - 1 |
Forfar
|
|
2026-09-19 |
Dumbarton
|
3 - 0 |
The Spartans
|
|
2026-09-12 |
Stranraer
|
3 - 1 |
Dumbarton
|
|
2026-09-08 |
Cove Rangers
|
6 - 1 |
Dumbarton
|
|
2026-09-05 |
Dumbarton
|
2 - 1 |
Elgin
|
|
2026-08-29 |
Annan
|
2 - 0 |
Dumbarton
|
|
2026-08-22 |
Kelty Hearts
|
3 - 1 |
Dumbarton
|
|
2026-08-15 |
Dumbarton
|
0 - 3 |
Edinburgh City
|
|
2026-08-11 |
Dumbarton
|
1 - 3 |
Airdrieonians
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
8 |
|
12 |
10 |
4 |
| 25% |
8% |
67% |
|
100% |
83% |
33% |
Puan Durumu League Two
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Stranraer |
12 |
7 |
3 |
2 |
25 |
9 |
+16 |
24 |
| 2 |
Clyde |
12 |
7 |
3 |
2 |
27 |
18 |
+9 |
24 |
| 3 |
Elgin |
12 |
6 |
3 |
3 |
28 |
17 |
+11 |
21 |
| 4 |
The Spartans |
12 |
5 |
3 |
4 |
25 |
22 |
+3 |
18 |
| 5 |
Kelty Hearts |
12 |
5 |
0 |
7 |
16 |
22 |
-6 |
15 |
| 6 |
Stirling |
12 |
4 |
3 |
5 |
19 |
26 |
-7 |
15 |
| 7 |
Edinburgh City |
12 |
5 |
4 |
3 |
22 |
19 |
+3 |
14 |
| 8 |
Dumbarton |
12 |
4 |
1 |
7 |
13 |
20 |
-7 |
13 |
| 9 |
Forfar |
12 |
3 |
2 |
7 |
13 |
24 |
-11 |
11 |
| 10 |
Annan |
12 |
3 |
0 |
9 |
13 |
24 |
-11 |
9 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Elgin |
|
| Dumbarton |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Elgin |
Dumbarton |
| 1 |
Stranraer |
1 - 5 |
3 - 1 |
| 2 |
Clyde |
6 - 2 |
2 - 1 |
| 3 |
Elgin |
- |
|
| 4 |
The Spartans |
|
|
| 5 |
Kelty Hearts |
4 - 1 |
3 - 1 |
| 6 |
Stirling |
4 - 0 |
2 - 0 |
| 7 |
Edinburgh City |
0 - 0 |
2 - 1 |
| 8 |
Dumbarton |
|
- |
| 9 |
Forfar |
1 - 1 |
|
| 10 |
Annan |
|
2 - 0 |
Takım istatistikleri
| |
Elgin |
Dumbarton |
| Galibiyet |
6 |
4 |
| Beraberlik |
3 |
1 |
| Mağlubiyet |
3 |
7 |
| Attığı gol |
28 |
13 |
| Yediği gol |
17 |
20 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
2.33 |
1.08 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.42 |
1.67 |
| Oyun attığı gol |
83% |
75% |
| Oyun yediği gol |
67% |
83% |
| Karşılıklı Gol Var |
58% |
58% |
| Üst 1.5 |
83% |
92% |
| Üst 2.5 |
67% |
67% |
| Üst 3.5 |
50% |
17% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
3 |
0 |
| Beraberlik |
2 |
0 |
| Mağlubiyet |
1 |
6 |
| Attığı gol |
16 |
4 |
| Yediği gol |
9 |
14 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
2.67 |
0.67 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.50 |
2.33 |
| Oyun attığı gol |
83% |
67% |
| Oyun yediği gol |
67% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
67% |
67% |
| Üst 1.5 |
83% |
100% |
| Üst 2.5 |
67% |
67% |
| Üst 3.5 |
67% |
33% |
Genel i̇statistikler League Two
| Oyun (60) |
| Ev sahibi galibiyet |
55% |
| Beraberlik |
18% |
| Deplasman galibiyet |
27% |
| Oynadığı maç |
33% |
| Goller (201) |
| Maç başına gol |
3.35 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.92 |
| Maç başına deplasman gol |
1.43 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
80% |
| Deplasman takımı gol attı |
73% |
| Karşılıklı Gol Var |
58% |
| Üst 1.5 |
82% |
| Üst 2.5 |
63% |
| Üst 3.5 |
40% |
Elgin sonraki 6 maçlar
|
2026-11-14 |
Stirling
|
- |
Elgin
|
|
2026-11-21 |
Stranraer
|
- |
Elgin
|
|
2026-12-05 |
Elgin
|
- |
Annan
|
|
2026-12-12 |
Clyde
|
- |
Elgin
|
|
2026-12-19 |
Elgin
|
- |
The Spartans
|
|
2026-12-26 |
Elgin
|
- |
Forfar
|
Dumbarton sonraki 6 maçlar
|
2026-11-14 |
Dumbarton
|
- |
Annan
|
|
2026-11-21 |
The Spartans
|
- |
Dumbarton
|
|
2026-12-05 |
Dumbarton
|
- |
Stranraer
|
|
2026-12-12 |
Dumbarton
|
- |
Kelty Hearts
|
|
2026-12-19 |
Forfar
|
- |
Dumbarton
|
|
2026-12-26 |
Dumbarton
|
- |
Clyde
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.65 |
3.75 |
4.20 |
| Olasılık |
61% |
18% |
21% |
|
1 @ 1.65 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.17 |
2.10 |
| Olasılık |
73% |
27% |
|
1X @ 1.17 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.17 |
4.50 |
| Olasılık |
|
85% |
15% |
|
Üst 1.5 @ 1.17 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.60 |
2.30 |
| Olasılık |
|
65% |
35% |
|
Üst 2.5 @ 1.60 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.50 |
1.50 |
| Olasılık |
|
35% |
65% |
|
Alt 3.5 @ 1.50 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.62 |
2.20 |
| Olasılık |
|
58% |
42% |
|
Evt @ 1.62 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-11-06 16:03. Şu anda değişiklikler mümkündür!