Bundesliga - Almanya
Pazar, 06.09.2026
16:30
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Frankfurt am Main |
| Deplasman: |
Augsburg |
| Mesafe: |
251.6 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Deutsche Bank Park
|
| Kapasite: |
51 500 |
| Boyutlar: |
105 x 68 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Antrenör |
| Ev sahibi: |
Adi Hutter (Aut) |
| Deplasman: |
Manuel Baum (Alm) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
16:30 (17:30 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.90 |
3.90 |
3.50 |
1 |
|
|
|
1.29 |
1.91 |
| 39% |
30% |
31% |
1.90 |
|
|
|
63% |
37% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
5.50 |
|
|
|
1.44 |
2.75 |
|
|
|
2.10 |
1.73 |
| 96% |
4% |
|
|
|
92% |
8% |
|
|
|
51% |
49% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-04-25 |
Augsburg
|
1 - 1 |
Frankfurt
|
|
2025-12-13 |
Frankfurt
|
1 - 0 |
Augsburg
|
|
2025-04-20 |
Augsburg
|
0 - 0 |
Frankfurt
|
|
2024-12-07 |
Frankfurt
|
2 - 2 |
Augsburg
|
|
2024-04-19 |
Frankfurt
|
3 - 1 |
Augsburg
|
|
2023-12-03 |
Augsburg
|
2 - 1 |
Frankfurt
|
|
2023-04-29 |
Frankfurt
|
1 - 1 |
Augsburg
|
|
2022-11-05 |
Augsburg
|
1 - 2 |
Frankfurt
|
|
2022-01-16 |
Augsburg
|
1 - 1 |
Frankfurt
|
|
2021-08-21 |
Frankfurt
|
0 - 0 |
Augsburg
|
|
2021-04-20 |
Frankfurt
|
2 - 0 |
Augsburg
|
|
2020-12-19 |
Augsburg
|
0 - 2 |
Frankfurt
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
6 |
1 |
|
9 |
4 |
2 |
| 42% |
50% |
8% |
|
75% |
33% |
17% |
Frankfurt son 12 maçlar
|
2026-08-29 |
Union Berlin
|
3 - 3 |
Frankfurt
|
|
2026-08-15 |
Brentford
|
7 - 0 |
Frankfurt
|
|
2026-08-12 |
FSV Frankfurt
|
1 - 5 |
Frankfurt
|
|
2026-08-08 |
Frankfurt
|
2 - 0 |
Hull
|
|
2026-08-01 |
Waldhof Mannheim
|
0 - 1 |
Frankfurt
|
|
2026-07-26 |
Trabzonspor
|
0 - 3 |
Frankfurt
|
|
2026-05-20 |
Sandhausen
|
3 - 3 |
Frankfurt
|
|
2026-05-16 |
Frankfurt
|
2 - 2 |
Stuttgart
|
|
2026-05-08 |
Dortmund
|
3 - 2 |
Frankfurt
|
|
2026-05-02 |
Frankfurt
|
1 - 2 |
Hamburger SV
|
|
2026-04-25 |
Augsburg
|
1 - 1 |
Frankfurt
|
|
2026-04-18 |
Frankfurt
|
1 - 3 |
RB Leipzig
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
11 |
9 |
7 |
| 33% |
33% |
33% |
|
92% |
75% |
58% |
Augsburg son 12 maçlar
|
2026-08-30 |
Augsburg
|
3 - 0 |
Schalke
|
|
2026-08-22 |
Energie Cottbus
|
0 - 2 |
Augsburg
|
|
2026-08-15 |
Leeds
|
4 - 0 |
Augsburg
|
|
2026-08-08 |
Augsburg
|
3 - 2 |
Sassuolo
|
|
2026-07-30 |
Augsburg
|
2 - 5 |
Bournemouth
|
|
2026-07-25 |
Augsburg
|
1 - 1 |
Saarbrucken
|
|
2026-05-16 |
Union Berlin
|
4 - 0 |
Augsburg
|
|
2026-05-09 |
Augsburg
|
3 - 1 |
Monchengladbach
|
|
2026-05-02 |
Bremen
|
1 - 3 |
Augsburg
|
|
2026-04-25 |
Augsburg
|
1 - 1 |
Frankfurt
|
|
2026-04-18 |
Leverkusen
|
1 - 2 |
Augsburg
|
|
2026-04-10 |
Augsburg
|
2 - 2 |
Hoffenheim
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
12 |
9 |
7 |
| 50% |
25% |
25% |
|
100% |
75% |
58% |
Puan Durumu Bundesliga
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Bayern |
1 |
1 |
0 |
0 |
5 |
1 |
+4 |
3 |
| 2 |
Freiburg |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
3 |
| 3 |
Augsburg |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
3 |
| 3 |
RB Leipzig |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
3 |
| 5 |
Dortmund |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 6 |
Elversberg |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
3 |
| 6 |
FC Koln |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
3 |
| 8 |
Frankfurt |
1 |
0 |
1 |
0 |
3 |
3 |
0 |
1 |
| 8 |
Union Berlin |
1 |
0 |
1 |
0 |
3 |
3 |
0 |
1 |
| 10 |
Mainz |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 10 |
Paderborn |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 12 |
Leverkusen |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
0 |
| 12 |
Hoffenheim |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
0 |
| 14 |
Hamburger SV |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 15 |
Bremen |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
4 |
-3 |
0 |
| 16 |
Monchengladbach |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
| 16 |
Schalke |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
| 18 |
Stuttgart |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
5 |
-4 |
0 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Frankfurt |
|
| Augsburg |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Takım istatistikleri
| |
Frankfurt |
Augsburg |
| Galibiyet |
0 |
1 |
| Beraberlik |
1 |
0 |
| Mağlubiyet |
0 |
0 |
| Attığı gol |
3 |
3 |
| Yediği gol |
3 |
0 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
3.00 |
3.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
3.00 |
0.00 |
| Oyun attığı gol |
100% |
100% |
| Oyun yediği gol |
100% |
0% |
| Karşılıklı Gol Var |
100% |
0% |
| Üst 1.5 |
100% |
100% |
| Üst 2.5 |
100% |
100% |
| Üst 3.5 |
100% |
0% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
0 |
0 |
| Beraberlik |
0 |
0 |
| Mağlubiyet |
0 |
0 |
| Attığı gol |
0 |
0 |
| Yediği gol |
0 |
0 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.00 |
0.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.00 |
0.00 |
| Oyun attığı gol |
0% |
0% |
| Oyun yediği gol |
0% |
0% |
| Karşılıklı Gol Var |
0% |
0% |
| Üst 1.5 |
0% |
0% |
| Üst 2.5 |
0% |
0% |
| Üst 3.5 |
0% |
0% |
Genel i̇statistikler Bundesliga
| Oyun (9) |
| Ev sahibi galibiyet |
78% |
| Beraberlik |
22% |
| Deplasman galibiyet |
0% |
| Oynadığı maç |
3% |
| Goller (35) |
| Maç başına gol |
3.89 |
| Maç başına ev sahibi gol |
2.89 |
| Maç başına deplasman gol |
1.00 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
89% |
| Deplasman takımı gol attı |
56% |
| Karşılıklı Gol Var |
56% |
| Üst 1.5 |
89% |
| Üst 2.5 |
78% |
| Üst 3.5 |
56% |
Frankfurt sonraki 6 maçlar
|
2026-09-12 |
Mainz
|
- |
Frankfurt
|
|
2026-09-19 |
Frankfurt
|
- |
Freiburg
|
|
2026-10-10 |
RB Leipzig
|
- |
Frankfurt
|
|
2026-10-17 |
Frankfurt
|
- |
FC Koln
|
|
2026-10-24 |
Dortmund
|
- |
Frankfurt
|
|
2026-10-31 |
Frankfurt
|
- |
Hamburger SV
|
Augsburg sonraki 6 maçlar
|
2026-09-12 |
Augsburg
|
- |
Leverkusen
|
|
2026-09-19 |
Bremen
|
- |
Augsburg
|
|
2026-10-10 |
Augsburg
|
- |
Bayern
|
|
2026-10-17 |
Elversberg
|
- |
Augsburg
|
|
2026-10-24 |
Augsburg
|
- |
Union Berlin
|
|
2026-10-31 |
Augsburg
|
- |
Freiburg
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.90 |
3.90 |
3.50 |
| Olasılık |
39% |
30% |
31% |
|
1 @ 1.90 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.29 |
1.91 |
| Olasılık |
63% |
37% |
|
1X @ 1.29 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.14 |
5.50 |
| Olasılık |
|
96% |
4% |
|
Üst 1.5 @ 1.14 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.44 |
2.75 |
| Olasılık |
|
92% |
8% |
|
Üst 2.5 @ 1.44 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.10 |
1.73 |
| Olasılık |
|
51% |
49% |
|
Üst 3.5 @ 2.10 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.44 |
2.63 |
| Olasılık |
|
51% |
49% |
|
Evt @ 1.44 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-09-03 04:05. Şu anda değişiklikler mümkündür!