Premier Lig - Faroe Adaları
Pazar, 18.10.2026
15:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Streymnes |
| Deplasman: |
Torshavn |
| Mesafe: |
24.7 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Vid Margair |
| Kapasite: |
2 000 |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
15:00 (15:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.71 |
4.06 |
1.52 |
2 |
|
|
|
2.27 |
1.14 |
| 28% |
23% |
49% |
1.52 |
|
|
|
36% |
64% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.13 |
4.93 |
|
|
|
1.48 |
2.49 |
|
|
|
2.19 |
1.60 |
| 84% |
16% |
|
|
|
61% |
39% |
|
|
|
31% |
69% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-05-18 |
HB Torshavn
|
3 - 4 |
Streymur
|
|
2026-04-12 |
Streymur
|
1 - 2 |
HB Torshavn
|
|
2025-09-28 |
Streymur
|
0 - 4 |
HB Torshavn
|
|
2025-08-10 |
HB Torshavn
|
2 - 1 |
Streymur
|
|
2025-04-03 |
Streymur
|
0 - 3 |
HB Torshavn
|
|
2024-10-26 |
Streymur
|
1 - 4 |
HB Torshavn
|
|
2024-08-10 |
Streymur
|
0 - 4 |
HB Torshavn
|
|
2024-05-09 |
Streymur
|
1 - 1 |
HB Torshavn
|
|
2024-04-19 |
HB Torshavn
|
2 - 1 |
Streymur
|
|
2023-10-29 |
Streymur
|
0 - 1 |
HB Torshavn
|
|
2023-05-29 |
HB Torshavn
|
6 - 1 |
Streymur
|
|
2023-05-05 |
Streymur
|
0 - 3 |
HB Torshavn
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
1 |
10 |
|
11 |
10 |
5 |
| 8% |
8% |
83% |
|
92% |
83% |
42% |
Streymur son 12 maçlar
|
2026-10-10 |
07 Vestur
|
3 - 0 |
Streymur
|
|
2026-09-19 |
B68 Toftir
|
2 - 3 |
Streymur
|
|
2026-09-13 |
Streymur
|
2 - 1 |
B36 Torshavn
|
|
2026-08-31 |
Klaksvik
|
3 - 0 |
Streymur
|
|
2026-08-23 |
Streymur
|
2 - 0 |
AB Argir
|
|
2026-08-16 |
Runavik
|
4 - 2 |
Streymur
|
|
2026-08-07 |
07 Vestur
|
3 - 2 |
Streymur
|
|
2026-08-02 |
Streymur
|
1 - 2 |
Vikingur
|
|
2026-07-04 |
AB Argir
|
1 - 2 |
Streymur
|
|
2026-06-28 |
Streymur
|
2 - 2 |
B36 Torshavn
|
|
2026-06-20 |
Streymur
|
1 - 1 |
Skala IF
|
|
2026-06-14 |
Streymur
|
2 - 0 |
B68 Toftir
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
12 |
9 |
4 |
| 42% |
17% |
42% |
|
100% |
75% |
33% |
HB Torshavn son 12 maçlar
|
2026-10-11 |
HB Torshavn
|
0 - 3 |
Klaksvik
|
|
2026-09-19 |
HB Torshavn
|
4 - 1 |
AB Argir
|
|
2026-09-13 |
Skala IF
|
2 - 2 |
HB Torshavn
|
|
2026-08-28 |
Vikingur
|
1 - 3 |
HB Torshavn
|
|
2026-08-23 |
HB Torshavn
|
0 - 0 |
07 Vestur
|
|
2026-08-16 |
HB Torshavn
|
2 - 0 |
B68 Toftir
|
|
2026-08-10 |
Klaksvik
|
0 - 2 |
HB Torshavn
|
|
2026-08-03 |
HB Torshavn
|
3 - 1 |
Runavik
|
|
2026-07-30 |
HB Torshavn
|
0 - 3 |
Motherwell
|
|
2026-07-23 |
Motherwell
|
2 - 0 |
HB Torshavn
|
|
2026-07-05 |
07 Vestur
|
1 - 4 |
HB Torshavn
|
|
2026-06-29 |
HB Torshavn
|
4 - 1 |
Skala IF
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
11 |
8 |
6 |
| 58% |
17% |
25% |
|
92% |
67% |
50% |
Puan Durumu Premier Lig
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Runavik |
24 |
15 |
6 |
3 |
49 |
27 |
+22 |
51 |
| 2 |
Klaksvik |
24 |
13 |
9 |
2 |
48 |
21 |
+27 |
48 |
| 3 |
HB Torshavn |
24 |
12 |
5 |
7 |
44 |
31 |
+13 |
41 |
| 4 |
Vikingur |
24 |
9 |
11 |
4 |
36 |
28 |
+8 |
38 |
| 5 |
B36 Torshavn |
24 |
10 |
8 |
6 |
35 |
29 |
+6 |
38 |
| 6 |
Streymur |
24 |
7 |
5 |
12 |
30 |
41 |
-11 |
26 |
| 7 |
AB Argir |
24 |
7 |
3 |
14 |
32 |
44 |
-12 |
24 |
| 8 |
Skala IF |
24 |
5 |
8 |
11 |
26 |
39 |
-13 |
23 |
| 9 |
07 Vestur |
24 |
6 |
4 |
14 |
24 |
41 |
-17 |
22 |
| 10 |
B68 Toftir |
24 |
4 |
5 |
15 |
25 |
48 |
-23 |
17 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Streymur |
|
| HB Torshavn |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Streymur |
HB Torshavn |
| 1 |
Runavik |
0 - 1 |
2 - 1 |
| 2 |
Klaksvik |
0 - 0 |
0 - 2 |
| 3 |
HB Torshavn |
1 - 2 |
- |
| 4 |
Vikingur |
1 - 2 |
1 - 3 |
| 5 |
B36 Torshavn |
2 - 1 |
0 - 3 |
| 6 |
Streymur |
- |
1 - 2 |
| 7 |
AB Argir |
2 - 0 |
3 - 1 |
| 8 |
Skala IF |
1 - 1 |
2 - 2 |
| 9 |
07 Vestur |
0 - 2 |
1 - 4 |
| 10 |
B68 Toftir |
2 - 0 |
0 - 1 |
Takım istatistikleri
| |
Streymur |
HB Torshavn |
| Galibiyet |
7 |
12 |
| Beraberlik |
5 |
5 |
| Mağlubiyet |
12 |
7 |
| Attığı gol |
30 |
44 |
| Yediği gol |
41 |
31 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.25 |
1.83 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.71 |
1.29 |
| Oyun attığı gol |
71% |
83% |
| Oyun yediği gol |
88% |
71% |
| Karşılıklı Gol Var |
62% |
62% |
| Üst 1.5 |
88% |
88% |
| Üst 2.5 |
62% |
67% |
| Üst 3.5 |
21% |
42% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
3 |
7 |
| Beraberlik |
4 |
1 |
| Mağlubiyet |
5 |
4 |
| Attığı gol |
12 |
23 |
| Yediği gol |
15 |
16 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.00 |
1.92 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.25 |
1.33 |
| Oyun attığı gol |
67% |
100% |
| Oyun yediği gol |
75% |
75% |
| Karşılıklı Gol Var |
50% |
75% |
| Üst 1.5 |
83% |
92% |
| Üst 2.5 |
42% |
83% |
| Üst 3.5 |
8% |
42% |
Genel i̇statistikler Premier Lig
| Oyun (120) |
| Ev sahibi galibiyet |
41% |
| Beraberlik |
27% |
| Deplasman galibiyet |
32% |
| Oynadığı maç |
89% |
| Goller (349) |
| Maç başına gol |
2.91 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.55 |
| Maç başına deplasman gol |
1.36 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
79% |
| Deplasman takımı gol attı |
71% |
| Karşılıklı Gol Var |
58% |
| Üst 1.5 |
78% |
| Üst 2.5 |
57% |
| Üst 3.5 |
31% |
Streymur sonraki 2 maçlar
|
2026-10-25 |
Vikingur
|
- |
Streymur
|
|
2026-10-31 |
Streymur
|
- |
Skala IF
|
HB Torshavn sonraki 2 maçlar
|
2026-10-25 |
Runavik
|
- |
HB Torshavn
|
|
2026-10-31 |
HB Torshavn
|
- |
B36 Torshavn
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
4.71 |
4.06 |
1.52 |
| Olasılık |
28% |
23% |
49% |
|
2 @ 1.52 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
2.27 |
1.14 |
| Olasılık |
36% |
64% |
|
X2 @ 1.14 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.13 |
4.93 |
| Olasılık |
|
84% |
16% |
|
Üst 1.5 @ 1.13 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.48 |
2.49 |
| Olasılık |
|
61% |
39% |
|
Üst 2.5 @ 1.48 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.19 |
1.60 |
| Olasılık |
|
31% |
69% |
|
Alt 3.5 @ 1.60 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.54 |
2.25 |
| Olasılık |
|
61% |
39% |
|
Evt @ 1.54 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-10-18 00:02. Şu anda değişiklikler mümkündür!