Erovnuli Liga - Gürcistan
Cumartesi, 05.09.2026
15:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Gori |
| Deplasman: |
Tiflis |
| Mesafe: |
67.7 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Tengiz Burjanadze
|
| Kapasite: |
5 000 |
| Boyutlar: |
105 x 68 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
15:00 (18:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.63 |
3.60 |
4.33 |
12 |
|
|
|
1.18 |
2.10 |
| 36% |
30% |
34% |
1.24 |
|
|
|
51% |
49% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.60 |
|
|
|
1.78 |
1.90 |
|
|
|
3.00 |
1.34 |
| 71% |
29% |
|
|
|
47% |
53% |
|
|
|
18% |
82% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-05-24 |
Gagra
|
2 - 0 |
Dila Gori
|
|
2026-04-07 |
Dila Gori
|
1 - 1 |
Gagra
|
|
2025-10-21 |
Dila Gori
|
5 - 0 |
Gagra
|
|
2025-08-10 |
Gagra
|
0 - 1 |
Dila Gori
|
|
2025-04-28 |
Dila Gori
|
2 - 0 |
Gagra
|
|
2025-03-06 |
Gagra
|
0 - 0 |
Dila Gori
|
|
2024-10-06 |
Gagra
|
0 - 5 |
Dila Gori
|
|
2024-08-03 |
Dila Gori
|
0 - 0 |
Gagra
|
|
2024-04-21 |
Gagra
|
0 - 1 |
Dila Gori
|
|
2024-03-03 |
Dila Gori
|
2 - 0 |
Gagra
|
|
2023-11-24 |
Dila Gori
|
1 - 0 |
Gagra
|
|
2023-09-16 |
Gagra
|
0 - 0 |
Dila Gori
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
4 |
1 |
|
6 |
2 |
2 |
| 58% |
33% |
8% |
|
50% |
17% |
17% |
Dila Gori son 12 maçlar
|
2026-08-31 |
Din. Tbilisi
|
2 - 1 |
Dila Gori
|
|
2026-08-26 |
Dila Gori
|
1 - 1 |
Samgurali
|
|
2026-08-22 |
Dila Gori
|
2 - 2 |
Torpedo Kutaisi
|
|
2026-08-16 |
Dila Gori
|
3 - 1 |
Meshakhte Tkibuli
|
|
2026-07-28 |
Apollon
|
3 - 0 |
Dila Gori
|
|
2026-07-23 |
Dila Gori
|
0 - 4 |
Apollon
|
|
2026-07-16 |
Virtus
|
1 - 0 |
Dila Gori
|
|
2026-07-09 |
Dila Gori
|
3 - 1 |
Virtus
|
|
2026-07-01 |
Din. Tbilisi
|
0 - 0 |
Dila Gori
|
|
2026-06-27 |
Dila Gori
|
0 - 1 |
Torpedo Kutaisi
|
|
2026-06-22 |
Dila Gori
|
3 - 0 |
Rustavi
|
|
2026-06-16 |
Dila Gori
|
3 - 1 |
Spaeri
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
9 |
8 |
5 |
| 33% |
25% |
42% |
|
75% |
67% |
42% |
Gagra son 12 maçlar
|
2026-08-31 |
Gagra
|
2 - 0 |
Iberia 1999
|
|
2026-08-22 |
Rustavi
|
3 - 0 |
Gagra
|
|
2026-08-17 |
Gagra
|
1 - 1 |
Spaeri
|
|
2026-08-08 |
Dinamo Batumi
|
2 - 2 |
Gagra
|
|
2026-08-02 |
Gareji Sagarejo
|
1 - 4 |
Gagra
|
|
2026-06-24 |
Gagra
|
0 - 0 |
Samgurali
|
|
2026-06-18 |
Meshakhte Tkibuli
|
1 - 1 |
Gagra
|
|
2026-06-14 |
Gagra
|
2 - 1 |
Din. Tbilisi
|
|
2026-05-28 |
Torpedo Kutaisi
|
1 - 2 |
Gagra
|
|
2026-05-24 |
Gagra
|
2 - 0 |
Dila Gori
|
|
2026-05-20 |
Iberia 1999
|
1 - 0 |
Gagra
|
|
2026-05-16 |
Gagra
|
1 - 1 |
Rustavi
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
5 |
2 |
|
10 |
5 |
2 |
| 42% |
42% |
17% |
|
83% |
42% |
17% |
Puan Durumu Erovnuli Liga
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Rustavi |
24 |
12 |
6 |
6 |
30 |
20 |
+10 |
42 |
| 2 |
Dinamo Batumi |
24 |
11 |
7 |
6 |
39 |
32 |
+7 |
40 |
| 3 |
Din. Tbilisi |
22 |
10 |
7 |
5 |
35 |
26 |
+9 |
37 |
| 4 |
Iberia 1999 |
21 |
10 |
4 |
7 |
30 |
24 |
+6 |
34 |
| 5 |
Samgurali |
23 |
9 |
5 |
9 |
32 |
41 |
-9 |
32 |
| 6 |
Torpedo Kutaisi |
23 |
8 |
7 |
8 |
36 |
27 |
+9 |
31 |
| 7 |
Dila Gori |
22 |
9 |
3 |
10 |
27 |
24 |
+3 |
30 |
| 8 |
Gagra |
23 |
6 |
9 |
8 |
23 |
30 |
-7 |
27 |
| 9 |
Spaeri |
23 |
5 |
8 |
10 |
30 |
35 |
-5 |
23 |
| 10 |
Meshakhte Tkibuli |
23 |
2 |
8 |
13 |
17 |
40 |
-23 |
14 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Dila Gori |
|
| Gagra |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Dila Gori |
Gagra |
| 1 |
Rustavi |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 2 |
Dinamo Batumi |
1 - 0 |
2 - 2 |
| 3 |
Din. Tbilisi |
0 - 0 |
0 - 1 |
| 4 |
Iberia 1999 |
0 - 1 |
1 - 0 |
| 5 |
Samgurali |
2 - 3 |
2 - 0 |
| 6 |
Torpedo Kutaisi |
2 - 2 |
1 - 2 |
| 7 |
Dila Gori |
- |
1 - 1 |
| 8 |
Gagra |
1 - 1 |
- |
| 9 |
Spaeri |
3 - 1 |
3 - 0 |
| 10 |
Meshakhte Tkibuli |
3 - 1 |
1 - 1 |
Takım istatistikleri
| |
Dila Gori |
Gagra |
| Galibiyet |
9 |
6 |
| Beraberlik |
3 |
9 |
| Mağlubiyet |
10 |
8 |
| Attığı gol |
27 |
23 |
| Yediği gol |
24 |
30 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.23 |
1.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.09 |
1.30 |
| Oyun attığı gol |
73% |
70% |
| Oyun yediği gol |
68% |
83% |
| Karşılıklı Gol Var |
45% |
57% |
| Üst 1.5 |
59% |
83% |
| Üst 2.5 |
45% |
43% |
| Üst 3.5 |
23% |
9% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
5 |
3 |
| Beraberlik |
3 |
4 |
| Mağlubiyet |
4 |
4 |
| Attığı gol |
17 |
10 |
| Yediği gol |
12 |
16 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.42 |
0.91 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.00 |
1.45 |
| Oyun attığı gol |
75% |
64% |
| Oyun yediği gol |
67% |
91% |
| Karşılıklı Gol Var |
50% |
55% |
| Üst 1.5 |
58% |
82% |
| Üst 2.5 |
50% |
45% |
| Üst 3.5 |
33% |
9% |
Genel i̇statistikler Erovnuli Liga
| Oyun (114) |
| Ev sahibi galibiyet |
40% |
| Beraberlik |
28% |
| Deplasman galibiyet |
32% |
| Oynadığı maç |
63% |
| Goller (299) |
| Maç başına gol |
2.62 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.39 |
| Maç başına deplasman gol |
1.24 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
75% |
| Deplasman takımı gol attı |
71% |
| Karşılıklı Gol Var |
56% |
| Üst 1.5 |
72% |
| Üst 2.5 |
54% |
| Üst 3.5 |
23% |
Dila Gori sonraki 6 maçlar
|
2026-09-05 |
Dila Gori
|
- |
Gagra
|
|
2026-09-09 |
Samgurali
|
- |
Dila Gori
|
|
2026-09-13 |
Dila Gori
|
- |
Dinamo Batumi
|
|
2026-09-17 |
Iberia 1999
|
- |
Dila Gori
|
|
2026-09-20 |
Spaeri
|
- |
Dila Gori
|
|
2026-10-10 |
Rustavi
|
- |
Dila Gori
|
Gagra sonraki 6 maçlar
|
2026-09-05 |
Dila Gori
|
- |
Gagra
|
|
2026-09-10 |
Gagra
|
- |
Torpedo Kutaisi
|
|
2026-09-14 |
Din. Tbilisi
|
- |
Gagra
|
|
2026-09-19 |
Gagra
|
- |
Meshakhte Tkibuli
|
|
2026-10-10 |
Samgurali
|
- |
Gagra
|
|
2026-10-17 |
Gagra
|
- |
Dinamo Batumi
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.63 |
3.60 |
4.33 |
| Olasılık |
36% |
30% |
34% |
|
12 @ 1.24 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.18 |
2.10 |
| Olasılık |
51% |
49% |
|
1X @ 1.18 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.25 |
3.60 |
| Olasılık |
|
71% |
29% |
|
Üst 1.5 @ 1.25 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.78 |
1.90 |
| Olasılık |
|
47% |
53% |
|
Alt 2.5 @ 1.90 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.00 |
1.34 |
| Olasılık |
|
18% |
82% |
|
Alt 3.5 @ 1.34 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.80 |
1.88 |
| Olasılık |
|
52% |
48% |
|
Evt @ 1.80 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-09-05 04:06. Şu anda değişiklikler mümkündür!