Primera División - Şili
Salı, 08.09.2026
00:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Limache |
| Deplasman: |
El Salvador |
| Mesafe: |
768.4 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
00:00 (20:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.62 |
3.90 |
4.33 |
1 |
|
|
|
1.20 |
2.15 |
| 61% |
16% |
23% |
1.62 |
|
|
|
72% |
28% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
5.00 |
|
|
|
1.53 |
2.40 |
|
|
|
2.25 |
1.57 |
| 79% |
21% |
|
|
|
62% |
38% |
|
|
|
43% |
57% |
Son 3 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-03-15 |
Cobresal
|
2 - 5 |
Dep. Limache
|
|
2025-10-18 |
Dep. Limache
|
2 - 0 |
Cobresal
|
|
2025-04-26 |
Cobresal
|
3 - 1 |
Dep. Limache
|
Dep. Limache son 12 maçlar
|
2026-09-03 |
Dep. Limache
|
2 - 0 |
Nublense
|
|
2026-08-29 |
Dep. Limache
|
0 - 3 |
Everton
|
|
2026-08-22 |
Huachipato
|
1 - 3 |
Dep. Limache
|
|
2026-08-15 |
Dep. Limache
|
1 - 3 |
U. De Chile
|
|
2026-08-09 |
O'Higgins
|
1 - 3 |
Dep. Limache
|
|
2026-08-06 |
Deportes Iquique
|
3 - 1 |
Dep. Limache
|
|
2026-07-25 |
Colo Colo
|
3 - 1 |
Dep. Limache
|
|
2026-07-06 |
Dep. Limache
|
4 - 1 |
San Marcos de Arica
|
|
2026-07-01 |
Dep. Limache
|
1 - 1 |
Coquimbo Unido
|
|
2026-06-27 |
Dep. Limache
|
1 - 4 |
Deportes Iquique
|
|
2026-06-23 |
Coquimbo Unido
|
1 - 1 |
Dep. Limache
|
|
2026-06-20 |
San Marcos de Arica
|
1 - 3 |
Dep. Limache
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
12 |
9 |
8 |
| 42% |
17% |
42% |
|
100% |
75% |
67% |
Cobresal son 12 maçlar
|
2026-08-28 |
Cobresal
|
2 - 0 |
Palestino
|
|
2026-08-23 |
Dep. La Serena
|
3 - 3 |
Cobresal
|
|
2026-08-16 |
Cobresal
|
0 - 2 |
Dep. Concepcion
|
|
2026-08-08 |
U. Catolica
|
2 - 0 |
Cobresal
|
|
2026-08-01 |
Cobresal
|
4 - 0 |
U. Calera
|
|
2026-07-25 |
Huachipato
|
3 - 3 |
Cobresal
|
|
2026-07-12 |
Antofagasta
|
1 - 0 |
Cobresal
|
|
2026-07-05 |
Cobresal
|
2 - 2 |
Cobreloa Calama
|
|
2026-07-01 |
Cobresal
|
0 - 1 |
Dep. La Serena
|
|
2026-06-28 |
Cobresal
|
0 - 1 |
Antofagasta
|
|
2026-06-24 |
Dep. La Serena
|
0 - 0 |
Cobresal
|
|
2026-06-20 |
Cobreloa Calama
|
2 - 0 |
Cobresal
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
8 |
4 |
4 |
| 17% |
33% |
50% |
|
67% |
33% |
33% |
Puan Durumu Primera División
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Colo Colo |
21 |
17 |
1 |
3 |
47 |
21 |
+26 |
52 |
| 2 |
U. Catolica |
22 |
12 |
3 |
7 |
47 |
31 |
+16 |
39 |
| 3 |
U. De Chile |
22 |
11 |
6 |
5 |
32 |
19 |
+13 |
39 |
| 4 |
Everton |
22 |
9 |
6 |
7 |
34 |
24 |
+10 |
33 |
| 5 |
Palestino |
21 |
10 |
3 |
8 |
32 |
29 |
+3 |
33 |
| 6 |
Nublense |
21 |
8 |
8 |
5 |
26 |
26 |
0 |
32 |
| 7 |
Dep. Limache |
21 |
9 |
3 |
9 |
40 |
34 |
+6 |
30 |
| 8 |
Dep. Concepcion |
22 |
9 |
3 |
10 |
24 |
25 |
-1 |
30 |
| 9 |
Coquimbo Unido |
21 |
8 |
5 |
8 |
29 |
28 |
+1 |
29 |
| 10 |
Dep. La Serena |
21 |
6 |
9 |
6 |
32 |
34 |
-2 |
27 |
| 11 |
A. Italiano |
22 |
6 |
7 |
9 |
25 |
31 |
-6 |
25 |
| 12 |
O'Higgins |
21 |
7 |
3 |
11 |
26 |
34 |
-8 |
24 |
| 13 |
Huachipato |
20 |
7 |
3 |
10 |
29 |
39 |
-10 |
24 |
| 14 |
U. De Concepcion |
21 |
6 |
4 |
11 |
16 |
35 |
-19 |
22 |
| 15 |
Cobresal |
21 |
6 |
3 |
12 |
31 |
39 |
-8 |
21 |
| 16 |
U. Calera |
21 |
3 |
5 |
13 |
17 |
38 |
-21 |
14 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Dep. Limache |
|
| Cobresal |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Dep. Limache |
Cobresal |
| 1 |
Colo Colo |
3 - 1 |
3 - 0 |
| 2 |
U. Catolica |
0 - 2 |
2 - 0 |
| 3 |
U. De Chile |
1 - 3 |
|
| 4 |
Everton |
0 - 3 |
3 - 1 |
| 5 |
Palestino |
|
4 - 2 |
| 6 |
Nublense |
2 - 0 |
|
| 7 |
Dep. Limache |
- |
|
| 8 |
Dep. Concepcion |
|
1 - 1 |
| 9 |
Coquimbo Unido |
2 - 3 |
3 - 2 |
| 10 |
Dep. La Serena |
|
3 - 3 |
| 11 |
A. Italiano |
|
2 - 1 |
| 12 |
O'Higgins |
2 - 1 |
|
| 13 |
Huachipato |
3 - 0 |
3 - 3 |
| 14 |
U. De Concepcion |
3 - 0 |
1 - 0 |
| 15 |
Cobresal |
|
- |
| 16 |
U. Calera |
4 - 0 |
0 - 3* |
Takım istatistikleri
| |
Dep. Limache |
Cobresal |
| Galibiyet |
9 |
6 |
| Beraberlik |
3 |
3 |
| Mağlubiyet |
9 |
12 |
| Attığı gol |
40 |
31 |
| Yediği gol |
34 |
39 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.90 |
1.48 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.62 |
1.86 |
| Oyun attığı gol |
81% |
71% |
| Oyun yediği gol |
81% |
76% |
| Karşılıklı Gol Var |
62% |
48% |
| Üst 1.5 |
90% |
76% |
| Üst 2.5 |
76% |
57% |
| Üst 3.5 |
57% |
43% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
6 |
1 |
| Beraberlik |
0 |
3 |
| Mağlubiyet |
4 |
7 |
| Attığı gol |
20 |
16 |
| Yediği gol |
13 |
25 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
2.00 |
1.45 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.30 |
2.27 |
| Oyun attığı gol |
80% |
73% |
| Oyun yediği gol |
60% |
91% |
| Karşılıklı Gol Var |
40% |
64% |
| Üst 1.5 |
100% |
91% |
| Üst 2.5 |
80% |
73% |
| Üst 3.5 |
40% |
45% |
Genel i̇statistikler Primera División
| Oyun (170) |
| Ev sahibi galibiyet |
46% |
| Beraberlik |
21% |
| Deplasman galibiyet |
33% |
| Oynadığı maç |
71% |
| Goller (487) |
| Maç başına gol |
2.86 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.64 |
| Maç başına deplasman gol |
1.22 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
76% |
| Deplasman takımı gol attı |
70% |
| Karşılıklı Gol Var |
52% |
| Üst 1.5 |
73% |
| Üst 2.5 |
55% |
| Üst 3.5 |
32% |
Dep. Limache sonraki 6 maçlar
|
2026-09-15 |
U. Calera
|
- |
Dep. Limache
|
|
2026-10-12 |
Dep. Limache
|
- |
Palestino
|
|
2026-10-25 |
U. De Concepcion
|
- |
Dep. Limache
|
|
2026-11-01 |
Dep. Limache
|
- |
A. Italiano
|
|
2026-11-08 |
U. Catolica
|
- |
Dep. Limache
|
|
2026-11-22 |
Dep. Limache
|
- |
Dep. La Serena
|
Cobresal sonraki 6 maçlar
|
2026-09-12 |
Cobresal
|
- |
Coquimbo Unido
|
|
2026-10-10 |
Cobresal
|
- |
U. De Concepcion
|
|
2026-10-25 |
O'Higgins
|
- |
Cobresal
|
|
2026-11-01 |
Cobresal
|
- |
Everton
|
|
2026-11-08 |
U. De Chile
|
- |
Cobresal
|
|
2026-11-22 |
Cobresal
|
- |
A. Italiano
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.62 |
3.90 |
4.33 |
| Olasılık |
61% |
16% |
23% |
|
1 @ 1.62 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.20 |
2.15 |
| Olasılık |
72% |
28% |
|
1X @ 1.20 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.17 |
5.00 |
| Olasılık |
|
79% |
21% |
|
Üst 1.5 @ 1.17 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.53 |
2.40 |
| Olasılık |
|
62% |
38% |
|
Üst 2.5 @ 1.53 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.25 |
1.57 |
| Olasılık |
|
43% |
57% |
|
Alt 3.5 @ 1.57 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.57 |
2.25 |
| Olasılık |
|
53% |
47% |
|
Evt @ 1.57 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-09-06 12:00. Şu anda değişiklikler mümkündür!