Serie A - Ekvador
Salı, 01.09.2026
22:30
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Manta |
| Deplasman: |
Ambato |
| Mesafe: |
235.2 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Jocay
|
| Kapasite: |
15 000 |
| Boyutlar: |
105 x 68 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
22:30 (16:30 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.01 |
3.10 |
3.70 |
X2 |
|
|
|
1.29 |
1.73 |
| 37% |
18% |
45% |
1.73 |
|
|
|
45% |
55% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.44 |
2.63 |
|
|
|
2.35 |
1.57 |
|
|
|
4.33 |
1.20 |
| 56% |
44% |
|
|
|
38% |
62% |
|
|
|
14% |
86% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-05-09 |
Tecnico U.
|
4 - 0 |
Delfin
|
|
2025-09-20 |
Delfin
|
0 - 1 |
Tecnico U.
|
|
2025-05-25 |
Tecnico U.
|
1 - 2 |
Delfin
|
|
2024-08-20 |
Tecnico U.
|
0 - 1 |
Delfin
|
|
2024-03-17 |
Delfin
|
2 - 0 |
Tecnico U.
|
|
2023-12-03 |
Delfin
|
2 - 2 |
Tecnico U.
|
|
2023-06-20 |
Tecnico U.
|
3 - 0 |
Delfin
|
|
2022-09-06 |
Delfin
|
0 - 0 |
Tecnico U.
|
|
2022-04-20 |
Tecnico U.
|
1 - 1 |
Delfin
|
|
2021-07-27 |
Delfin
|
1 - 1 |
Tecnico U.
|
|
2021-02-21 |
Tecnico U.
|
0 - 1 |
Delfin
|
|
2020-10-25 |
Tecnico U.
|
1 - 1 |
Delfin
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
8 |
4 |
2 |
| 33% |
42% |
25% |
|
67% |
33% |
17% |
Delfin son 12 maçlar
|
2026-08-28 |
Mushuc Runa
|
1 - 0 |
Delfin
|
|
2026-08-23 |
Delfin
|
0 - 1 |
Aucas
|
|
2026-08-15 |
Ind. del Valle
|
3 - 2 |
Delfin
|
|
2026-08-09 |
Delfin
|
1 - 1 |
Orense SC
|
|
2026-08-04 |
LDU Quito
|
2 - 1 |
Delfin
|
|
2026-07-26 |
Delfin
|
0 - 1 |
Leones Atuntaqui
|
|
2026-07-21 |
Libertad Loja
|
1 - 0 |
Delfin
|
|
2026-07-18 |
Delfin
|
2 - 1 |
Macara
|
|
2026-07-15 |
Manta FC
|
0 - 1 |
Delfin
|
|
2026-07-12 |
Guayaquil City
|
2 - 1 |
Delfin
|
|
2026-07-05 |
Delfin
|
1 - 1 |
Emelec
|
|
2026-05-31 |
Dep. Cuenca
|
1 - 0 |
Delfin
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
6 |
4 |
1 |
| 17% |
17% |
67% |
|
50% |
33% |
8% |
Tecnico U. son 12 maçlar
|
2026-08-29 |
Tecnico U.
|
3 - 1 |
Dep. Cuenca
|
|
2026-08-22 |
Tecnico U.
|
2 - 3 |
Guayaquil City
|
|
2026-08-16 |
Emelec
|
2 - 1 |
Tecnico U.
|
|
2026-08-10 |
Tecnico U.
|
0 - 3 |
Mushuc Runa
|
|
2026-08-01 |
U. Catolica
|
5 - 0 |
Tecnico U.
|
|
2026-07-26 |
Tecnico U.
|
1 - 0 |
Manta FC
|
|
2026-07-22 |
Ind. del Valle
|
3 - 0 |
Tecnico U.
|
|
2026-07-19 |
Tecnico U.
|
0 - 1 |
Aucas
|
|
2026-07-15 |
Libertad Loja
|
1 - 0 |
Tecnico U.
|
|
2026-07-11 |
Tecnico U.
|
0 - 2 |
Macara
|
|
2026-07-07 |
Orense SC
|
1 - 2 |
Tecnico U.
|
|
2026-06-02 |
Tecnico U.
|
1 - 0 |
Barcelona SC
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
0 |
8 |
|
8 |
7 |
3 |
| 33% |
0% |
67% |
|
67% |
58% |
25% |
Puan Durumu Serie A
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Ind. del Valle |
27 |
22 |
2 |
3 |
66 |
28 |
+38 |
68 |
| 2 |
Aucas |
27 |
14 |
5 |
8 |
31 |
26 |
+5 |
47 |
| 3 |
Macara |
27 |
13 |
6 |
8 |
35 |
27 |
+8 |
45 |
| 4 |
U. Catolica |
27 |
12 |
8 |
7 |
47 |
25 |
+22 |
44 |
| 5 |
LDU Quito |
27 |
12 |
5 |
10 |
27 |
22 |
+5 |
41 |
| 6 |
Barcelona SC |
27 |
10 |
9 |
8 |
28 |
22 |
+6 |
39 |
| 7 |
Libertad Loja |
27 |
10 |
7 |
10 |
29 |
30 |
-1 |
37 |
| 8 |
Mushuc Runa |
27 |
9 |
9 |
9 |
33 |
34 |
-1 |
36 |
| 9 |
Guayaquil City |
27 |
9 |
9 |
9 |
27 |
30 |
-3 |
36 |
| 10 |
Leones Atuntaqui |
27 |
9 |
8 |
10 |
29 |
30 |
-1 |
35 |
| 11 |
Emelec |
27 |
9 |
8 |
10 |
23 |
32 |
-9 |
35 |
| 12 |
Dep. Cuenca |
27 |
9 |
5 |
13 |
23 |
35 |
-12 |
32 |
| 13 |
Orense SC |
27 |
8 |
6 |
13 |
31 |
41 |
-10 |
30 |
| 14 |
Tecnico U. |
27 |
9 |
2 |
16 |
26 |
38 |
-12 |
29 |
| 15 |
Delfin |
27 |
6 |
6 |
15 |
17 |
29 |
-12 |
24 |
| 16 |
Manta FC |
27 |
5 |
5 |
17 |
14 |
37 |
-23 |
20 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Delfin |
|
| Tecnico U. |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Delfin |
Tecnico U. |
| 1 |
Ind. del Valle |
0 - 1 |
3 - 0 |
| 2 |
Aucas |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 3 |
Macara |
2 - 1 |
1 - 1 |
| 4 |
U. Catolica |
|
5 - 0 |
| 5 |
LDU Quito |
1 - 0 |
2 - 1 |
| 6 |
Barcelona SC |
1 - 2 |
1 - 0 |
| 7 |
Libertad Loja |
0 - 0 |
1 - 0 |
| 8 |
Mushuc Runa |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 9 |
Guayaquil City |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 10 |
Leones Atuntaqui |
0 - 1 |
|
| 11 |
Emelec |
1 - 1 |
2 - 1 |
| 12 |
Dep. Cuenca |
1 - 0 |
2 - 1 |
| 13 |
Orense SC |
1 - 1 |
1 - 2 |
| 14 |
Tecnico U. |
|
- |
| 15 |
Delfin |
- |
|
| 16 |
Manta FC |
0 - 1 |
0 - 2 |
Takım istatistikleri
| |
Delfin |
Tecnico U. |
| Galibiyet |
6 |
9 |
| Beraberlik |
6 |
2 |
| Mağlubiyet |
15 |
16 |
| Attığı gol |
17 |
26 |
| Yediği gol |
29 |
38 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.63 |
0.96 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.07 |
1.41 |
| Oyun attığı gol |
52% |
59% |
| Oyun yediği gol |
74% |
81% |
| Karşılıklı Gol Var |
33% |
41% |
| Üst 1.5 |
37% |
67% |
| Üst 2.5 |
26% |
48% |
| Üst 3.5 |
11% |
15% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
5 |
3 |
| Beraberlik |
3 |
1 |
| Mağlubiyet |
5 |
9 |
| Attığı gol |
9 |
9 |
| Yediği gol |
9 |
20 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.69 |
0.69 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.69 |
1.54 |
| Oyun attığı gol |
62% |
54% |
| Oyun yediği gol |
62% |
85% |
| Karşılıklı Gol Var |
31% |
38% |
| Üst 1.5 |
31% |
62% |
| Üst 2.5 |
15% |
46% |
| Üst 3.5 |
0% |
8% |
Genel i̇statistikler Serie A
| Oyun (216) |
| Ev sahibi galibiyet |
47% |
| Beraberlik |
23% |
| Deplasman galibiyet |
30% |
| Oynadığı maç |
90% |
| Goller (486) |
| Maç başına gol |
2.25 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.29 |
| Maç başına deplasman gol |
0.96 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
73% |
| Deplasman takımı gol attı |
63% |
| Karşılıklı Gol Var |
44% |
| Üst 1.5 |
65% |
| Üst 2.5 |
40% |
| Üst 3.5 |
17% |
Delfin sonraki 2 maçlar
|
2026-09-06 |
Delfin
|
- |
U. Catolica
|
|
2026-09-13 |
Barcelona SC
|
- |
Delfin
|
Tecnico U. sonraki 2 maçlar
|
2026-09-06 |
Tecnico U.
|
- |
LDU Quito
|
|
2026-09-13 |
Leones Atuntaqui
|
- |
Tecnico U.
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.01 |
3.10 |
3.70 |
| Olasılık |
37% |
18% |
45% |
|
X2 @ 1.73 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.29 |
1.73 |
| Olasılık |
45% |
55% |
|
X2 @ 1.73 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.44 |
2.63 |
| Olasılık |
|
56% |
44% |
|
Üst 1.5 @ 1.44 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.35 |
1.57 |
| Olasılık |
|
38% |
62% |
|
Alt 2.5 @ 1.57 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
4.33 |
1.20 |
| Olasılık |
|
14% |
86% |
|
Alt 3.5 @ 1.20 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
2.10 |
1.67 |
| Olasılık |
|
39% |
61% |
|
Hay @ 1.67 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-08-31 04:04. Şu anda değişiklikler mümkündür!