Primera División - Uruguay
Pazar, 18.10.2026
19:00
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.95 |
3.10 |
3.80 |
1 |
|
|
|
1.22 |
1.73 |
| 48% |
32% |
20% |
1.95 |
|
|
|
70% |
30% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.36 |
3.00 |
|
|
|
2.25 |
1.62 |
|
|
|
4.00 |
1.22 |
| 55% |
45% |
|
|
|
36% |
64% |
|
|
|
14% |
86% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-04-12 |
Central Espanol
|
2 - 2 |
Danubio
|
|
2013-05-04 |
Danubio
|
0 - 2 |
Central Espanol
|
|
2012-11-10 |
Central Espanol
|
1 - 0 |
Danubio
|
|
2011-06-05 |
Central Espanol
|
1 - 0 |
Danubio
|
|
2010-12-04 |
Danubio
|
4 - 2 |
Central Espanol
|
|
2010-04-17 |
Central Espanol
|
2 - 0 |
Danubio
|
|
2009-12-05 |
Danubio
|
2 - 0 |
Central Espanol
|
|
2009-05-30 |
Danubio
|
1 - 1 |
Central Espanol
|
|
2008-12-17 |
Central Espanol
|
2 - 2 |
Danubio
|
|
2008-03-23 |
Central Espanol
|
2 - 0 |
Danubio
|
|
2007-09-22 |
Danubio
|
3 - 1 |
Central Espanol
|
|
2007-03-03 |
Central Espanol
|
0 - 1 |
Danubio
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
9 |
4 |
4 |
| 33% |
25% |
42% |
|
75% |
33% |
33% |
Danubio son 12 maçlar
|
2026-10-09 |
Mont. City Torque
|
1 - 0 |
Danubio
|
|
2026-10-04 |
Danubio
|
2 - 1 |
Cerro Largo Melo
|
|
2026-09-27 |
Defensor Sp.
|
1 - 0 |
Danubio
|
|
2026-09-24 |
Danubio
|
1 - 1 |
Penarol
|
|
2026-09-20 |
Danubio
|
1 - 1 |
Wanderers
|
|
2026-09-13 |
Juventud de LP
|
1 - 1 |
Danubio
|
|
2026-09-05 |
Danubio
|
0 - 4 |
Penarol
|
|
2026-09-02 |
Mont. City Torque
|
2 - 0 |
Danubio
|
|
2026-08-29 |
Progreso
|
1 - 0 |
Danubio
|
|
2026-08-26 |
Danubio
|
3 - 2 |
Atenas
|
|
2026-08-23 |
Danubio
|
0 - 0 |
Racing M.
|
|
2026-08-14 |
Boston River
|
0 - 0 |
Danubio
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
5 |
5 |
|
7 |
3 |
2 |
| 17% |
42% |
42% |
|
58% |
25% |
17% |
Central Espanol son 12 maçlar
|
2026-10-11 |
Central Espanol
|
0 - 1 |
Nacional M.
|
|
2026-10-03 |
Dep. Maldonado
|
3 - 0 |
Central Espanol
|
|
2026-09-27 |
Central Espanol
|
1 - 2 |
Liverpool M.
|
|
2026-09-21 |
Central Espanol
|
1 - 4 |
Mont. City Torque
|
|
2026-09-13 |
Cerro Largo Melo
|
0 - 0 |
Central Espanol
|
|
2026-09-09 |
Racing M.
|
2 - 4 |
Central Espanol
|
|
2026-09-06 |
Central Espanol
|
1 - 1 |
Defensor Sp.
|
|
2026-09-02 |
Central Espanol
|
3 - 0 |
Juventud de LP
|
|
2026-08-28 |
Wanderers
|
3 - 0 |
Central Espanol
|
|
2026-08-22 |
Central Espanol
|
0 - 1 |
Juventud de LP
|
|
2026-08-16 |
Penarol
|
2 - 1 |
Central Espanol
|
|
2026-08-08 |
Central Espanol
|
1 - 0 |
Progreso
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
8 |
7 |
2 |
| 25% |
17% |
58% |
|
67% |
58% |
17% |
Puan Durumu Primera División
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Mont. City Torque |
10 |
7 |
1 |
2 |
20 |
10 |
+10 |
22 |
| 2 |
Liverpool M. |
10 |
6 |
3 |
1 |
18 |
8 |
+10 |
21 |
| 3 |
Penarol |
10 |
6 |
3 |
1 |
16 |
7 |
+9 |
20 |
| 4 |
Nacional M. |
10 |
6 |
2 |
2 |
14 |
9 |
+5 |
20 |
| 5 |
Dep. Maldonado |
10 |
5 |
3 |
2 |
14 |
6 |
+8 |
18 |
| 6 |
Juventud de LP |
10 |
4 |
5 |
1 |
12 |
6 |
+6 |
17 |
| 7 |
Cerro CA |
10 |
5 |
2 |
3 |
12 |
13 |
-1 |
17 |
| 8 |
Wanderers |
10 |
4 |
3 |
3 |
13 |
14 |
-1 |
15 |
| 9 |
Progreso |
10 |
4 |
1 |
5 |
10 |
13 |
-3 |
13 |
| 10 |
Boston River |
10 |
3 |
3 |
4 |
13 |
13 |
0 |
12 |
| 11 |
Racing M. |
10 |
3 |
3 |
4 |
9 |
10 |
-1 |
12 |
| 12 |
Defensor Sp. |
10 |
2 |
2 |
6 |
11 |
19 |
-8 |
8 |
| 13 |
Danubio |
10 |
1 |
4 |
5 |
4 |
11 |
-7 |
7 |
| 14 |
Albion |
10 |
2 |
0 |
8 |
10 |
18 |
-8 |
6 |
| 15 |
Cerro Largo Melo |
10 |
0 |
5 |
5 |
6 |
13 |
-7 |
5 |
| 16 |
Central Espanol |
10 |
1 |
2 |
7 |
5 |
17 |
-12 |
5 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Danubio |
|
| Central Espanol |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Danubio |
Central Espanol |
| 1 |
Mont. City Torque |
|
|
| 2 |
Liverpool M. |
|
|
| 3 |
Penarol |
0 - 4 |
2 - 1 |
| 4 |
Nacional M. |
|
|
| 5 |
Dep. Maldonado |
|
3 - 0 |
| 6 |
Juventud de LP |
|
|
| 7 |
Cerro CA |
0 - 1 |
|
| 8 |
Wanderers |
1 - 1 |
3 - 0 |
| 9 |
Progreso |
|
|
| 10 |
Boston River |
|
|
| 11 |
Racing M. |
0 - 0 |
|
| 12 |
Defensor Sp. |
|
|
| 13 |
Danubio |
- |
|
| 14 |
Albion |
|
|
| 15 |
Cerro Largo Melo |
2 - 1 |
0 - 0 |
| 16 |
Central Espanol |
|
- |
Takım istatistikleri
| |
Danubio |
Central Espanol |
| Galibiyet |
1 |
1 |
| Beraberlik |
4 |
2 |
| Mağlubiyet |
5 |
7 |
| Attığı gol |
4 |
5 |
| Yediği gol |
11 |
17 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.40 |
0.50 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.10 |
1.70 |
| Oyun attığı gol |
30% |
50% |
| Oyun yediği gol |
80% |
80% |
| Karşılıklı Gol Var |
30% |
40% |
| Üst 1.5 |
40% |
60% |
| Üst 2.5 |
20% |
50% |
| Üst 3.5 |
10% |
10% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
1 |
0 |
| Beraberlik |
2 |
1 |
| Mağlubiyet |
2 |
3 |
| Attığı gol |
3 |
1 |
| Yediği gol |
7 |
8 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.60 |
0.25 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.40 |
2.00 |
| Oyun attığı gol |
40% |
25% |
| Oyun yediği gol |
80% |
75% |
| Karşılıklı Gol Var |
40% |
25% |
| Üst 1.5 |
60% |
75% |
| Üst 2.5 |
40% |
75% |
| Üst 3.5 |
20% |
0% |
Genel i̇statistikler Primera División
| Oyun (80) |
| Ev sahibi galibiyet |
41% |
| Beraberlik |
26% |
| Deplasman galibiyet |
32% |
| Oynadığı maç |
67% |
| Goller (187) |
| Maç başına gol |
2.34 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.23 |
| Maç başına deplasman gol |
1.11 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
72% |
| Deplasman takımı gol attı |
68% |
| Karşılıklı Gol Var |
49% |
| Üst 1.5 |
68% |
| Üst 2.5 |
40% |
| Üst 3.5 |
24% |
Danubio sonraki 1 maçlar
|
2026-10-24 |
Dep. Maldonado
|
- |
Danubio
|
Central Espanol sonraki 1 maçlar
|
2026-10-24 |
Central Espanol
|
- |
Albion
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.95 |
3.10 |
3.80 |
| Olasılık |
48% |
32% |
20% |
|
1 @ 1.95 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.22 |
1.73 |
| Olasılık |
70% |
30% |
|
1X @ 1.22 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.36 |
3.00 |
| Olasılık |
|
55% |
45% |
|
Üst 1.5 @ 1.36 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.25 |
1.62 |
| Olasılık |
|
36% |
64% |
|
Alt 2.5 @ 1.62 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
4.00 |
1.22 |
| Olasılık |
|
14% |
86% |
|
Alt 3.5 @ 1.22 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
2.00 |
1.73 |
| Olasılık |
|
39% |
61% |
|
Hay @ 1.73 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-10-15 04:01. Şu anda değişiklikler mümkündür!