Europa Turnuvaları Grubu - Bulgaristan
Cuma, 13.05.2022
15:30
15:30

CSKA 1948

Arda Kardzhali
5 - 1
(5 - 1, 0 - 0)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Sofya |
| Deplasman: | Kırcaali |
| Mesafe: | 206.0 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | Bistritsa |
| Kapasite: | 2 000 |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Antrenör | |
| Ev sahibi: | Aleksandar Aleksandrov (Bul) |
| Deplasman: | Aleksandar Tunchev (Bul) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 15:30 (17:30 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 3.80 | 6.00 | 1 | 1.12 | 2.25 | |||
| 41% | 33% | 26% | 1.57 | 74% | 26% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 74% | 26% | 51% | 49% | 30% | 70% |
Son 10 doğrudan karşılaşmaları
| 2022-04-22 | Arda Kardzhali | 3 - 6 | CSKA 1948 |
| 2022-04-10 | Arda Kardzhali | 0 - 0 | CSKA 1948 |
| 2021-11-01 | CSKA 1948 | 2 - 3 | Arda Kardzhali |
| 2021-07-07 | Arda Kardzhali | 1 - 0 | CSKA 1948 |
| 2021-05-12 | Arda Kardzhali | 0 - 0 | CSKA 1948 |
| 2021-03-17 | CSKA 1948 | 0 - 1 | Arda Kardzhali |
| 2020-12-11 | Arda Kardzhali | 1 - 1 | CSKA 1948 |
| 2020-08-24 | CSKA 1948 | 0 - 2 | Arda Kardzhali |
| 2019-05-19 | Arda Kardzhali | 1 - 0 | CSKA 1948 |
| 2018-11-12 | CSKA 1948 | 0 - 0 | Arda Kardzhali |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 5 | 4 | 2 | 2 | |
| 10% | 40% | 50% | 40% | 20% | 20% |
CSKA 1948 son 12 maçlar
| 2022-05-07 | CSKA 1948 | 2 - 2 | Beroe |
| 2022-04-29 | CSKA 1948 | 1 - 0 | Lok. Plovdiv |
| 2022-04-22 | Arda Kardzhali | 3 - 6 | CSKA 1948 |
| 2022-04-15 | Beroe | 1 - 0 | CSKA 1948 |
| 2022-04-10 | Arda Kardzhali | 0 - 0 | CSKA 1948 |
| 2022-04-03 | CSKA 1948 | 4 - 0 | Lok. Plovdiv |
| 2022-03-19 | Beroe | 1 - 0 | CSKA 1948 |
| 2022-03-11 | CSKA 1948 | 2 - 2 | Botev Plovdiv |
| 2022-03-04 | Tsarsko Selo | 0 - 2 | CSKA 1948 |
| 2022-02-26 | CSKA 1948 | 0 - 2 | Levski |
| 2022-02-19 | Botev Vratsa | 0 - 4 | CSKA 1948 |
| 2022-02-05 | CSKA 1948 | 2 - 1 | Legnica |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 8 | 6 | 5 | |
| 50% | 25% | 25% | 67% | 50% | 42% |
Arda Kardzhali son 12 maçlar
| 2022-05-07 | Arda Kardzhali | 4 - 4 | Lok. Plovdiv |
| 2022-04-29 | Beroe | 2 - 2 | Arda Kardzhali |
| 2022-04-22 | Arda Kardzhali | 3 - 6 | CSKA 1948 |
| 2022-04-15 | Lok. Plovdiv | 0 - 0 | Arda Kardzhali |
| 2022-04-10 | Arda Kardzhali | 0 - 0 | CSKA 1948 |
| 2022-04-02 | Slavia Sofia | 1 - 0 | Arda Kardzhali |
| 2022-03-18 | Arda Kardzhali | 5 - 1 | Lok. Plovdiv |
| 2022-03-12 | Cherno More | 2 - 0 | Arda Kardzhali |
| 2022-03-07 | Arda Kardzhali | 1 - 0 | Beroe |
| 2022-02-28 | Pirin Bl. | 1 - 0 | Arda Kardzhali |
| 2022-02-23 | Hebar | 1 - 2 | Arda Kardzhali |
| 2022-02-18 | Arda Kardzhali | 0 - 2 | Botev Plovdiv |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 7 | 5 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 58% | 42% | 33% |
Puan Durumu Europa Turnuvaları Grubu
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Beroe | 34 | -24 | 38 |
| 2 | CSKA 1948 | 34 | +22 | 37 |
| 3 | Lok. Plovdiv | 34 | -4 | 37 |
| 4 | Arda Kardzhali | 34 | +3 | 32 |
Lig maçlarının kronolojisi
| CSKA 1948 | |
| Arda Kardzhali | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | CSKA 1948 | Arda Kardzhali |
|---|---|---|---|
| 1 | Beroe | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 2 | CSKA 1948 | - | |
| 3 | Lok. Plovdiv | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 4 | Arda Kardzhali | - |
Lig sıralaması
| CSKA 1948 | Arda Kardzhali | |
| Pozisyon | 2 | 4 |
| Puan | 37 | 32 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 1 | 3 |
| Puan | 4 | 2 |
Lig form
| CSKA 1948 | Arda Kardzhali | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
2
1 1 |
0
3 1 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
1
1 0 |
0
2 0 |
Lig Golleri
| CSKA 1948 | Arda Kardzhali | |
|
Attığı gol Yediği gol |
9
6 |
9
12 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
3
2 |
2
2 |
Genel i̇statistikler Europa Turnuvaları Grubu
| Oyun (8) | |
| Ev sahibi galibiyet | 25% |
| Beraberlik | 62% |
| Deplasman galibiyet | 12% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (29) | |
| Maç başına gol | 3.62 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.75 |
| Maç başına deplasman gol | 1.88 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 88% |
| Deplasman takımı gol attı | 62% |
| Karşılıklı Gol Var | 62% |
| Üst 1.5 | 62% |
| Üst 2.5 | 50% |
| Üst 3.5 | 50% |
CSKA 1948 sonraki 6 maçlar
| 2022-05-20 | Lok. Plovdiv | - | CSKA 1948 |
| 2022-06-18 | Pirin Bl. | - | CSKA 1948 |
| 2022-06-21 | CSKA 1948 | - | Lok. Plovdiv |
| 2022-06-29 | CSKA 1948 | - | AP Brera |
| 2022-07-02 | CSKA 1948 | - | APOEL |
| 2022-07-09 | CSKA 1948 | - | Levski |
Arda Kardzhali sonraki 6 maçlar
| 2022-05-20 | Arda Kardzhali | - | Beroe |
| 2022-06-27 | Slavia Sofia | - | Arda Kardzhali |
| 2022-07-10 | CSKA Sofia | - | Arda Kardzhali |
| 2022-07-18 | Arda Kardzhali | - | Beroe |
| 2022-07-23 | Botev Plovdiv | - | Arda Kardzhali |
| 2022-08-01 | Arda Kardzhali | - | Septemvri Sofia |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.57 | 3.80 | 6.00 |
| Olasılık | 41% | 33% | 26% |
| 1 @ 1.57 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.12 | 2.25 |
| Olasılık | 74% | 26% |
| 1X @ 1.12 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.25 | 3.75 | |
| Olasılık | 74% | 26% | |
| Üst 1.5 @ 1.25 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.85 | 2.00 | |
| Olasılık | 51% | 49% | |
| Üst 2.5 @ 1.85 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 3.00 | 1.36 | |
| Olasılık | 30% | 70% | |
| Alt 3.5 @ 1.36 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.83 | 1.83 | |
| Olasılık | 52% | 48% | |
| Evt @ 1.83 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2022-05-13 12:04. Şu anda değişiklikler mümkündür!
