Düşme Grubu - Romanya
Cumartesi, 16.05.2026
16:30
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Miercurea Ciuc |
| Deplasman: |
Botosani |
| Mesafe: |
167.9 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
16:30 (18:30 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.63 |
3.10 |
2.38 |
1X |
|
|
|
1.50 |
1.40 |
| 33% |
35% |
32% |
1.50 |
|
|
|
50% |
50% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.28 |
3.37 |
|
|
|
1.95 |
1.85 |
|
|
|
3.23 |
1.31 |
| 73% |
27% |
|
|
|
44% |
56% |
|
|
|
37% |
63% |
Son 2 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-01-18 |
Csikszereda
|
1 - 0 |
Botosani
|
|
2025-08-23 |
Botosani
|
3 - 1 |
Csikszereda
|
Csikszereda son 12 maçlar
|
2026-05-08 |
UTA Arad
|
1 - 0 |
Csikszereda
|
|
2026-05-01 |
Csikszereda
|
1 - 0 |
FCSB
|
|
2026-04-24 |
Hermannstadt
|
0 - 0 |
Csikszereda
|
|
2026-04-18 |
Csikszereda
|
3 - 2 |
Unirea Slobozia
|
|
2026-04-13 |
Metaloglobus
|
0 - 1 |
Csikszereda
|
|
2026-04-06 |
Petrolul
|
2 - 0 |
Csikszereda
|
|
2026-03-28 |
Sepsi
|
1 - 1 |
Csikszereda
|
|
2026-03-21 |
Csikszereda
|
1 - 1 |
Farul Constanta
|
|
2026-03-14 |
Otelul Galati
|
2 - 3 |
Csikszereda
|
|
2026-03-06 |
Csikszereda
|
1 - 0 |
Farul Constanta
|
|
2026-03-01 |
Petrolul
|
1 - 1 |
Csikszereda
|
|
2026-02-23 |
Csikszereda
|
2 - 1 |
Hermannstadt
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
7 |
3 |
2 |
| 50% |
33% |
17% |
|
58% |
25% |
17% |
Botosani son 12 maçlar
|
2026-05-10 |
Botosani
|
1 - 1 |
Petrolul
|
|
2026-05-02 |
Farul Constanta
|
1 - 1 |
Botosani
|
|
2026-04-25 |
Botosani
|
1 - 1 |
Otelul Galati
|
|
2026-04-20 |
Botosani
|
3 - 2 |
Metaloglobus
|
|
2026-04-11 |
UTA Arad
|
3 - 1 |
Botosani
|
|
2026-04-03 |
Botosani
|
3 - 2 |
FCSB
|
|
2026-03-22 |
Hermannstadt
|
3 - 0 |
Botosani
|
|
2026-03-16 |
Botosani
|
3 - 2 |
Unirea Slobozia
|
|
2026-03-07 |
Botosani
|
0 - 1 |
Petrolul
|
|
2026-02-27 |
Hermannstadt
|
3 - 1 |
Botosani
|
|
2026-02-20 |
Botosani
|
1 - 3 |
U Cluj
|
|
2026-02-15 |
UTA Arad
|
2 - 1 |
Botosani
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
11 |
8 |
6 |
| 25% |
25% |
50% |
|
92% |
67% |
50% |
Puan Durumu Düşme Grubu
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
FCSB |
8 |
4 |
2 |
2 |
13 |
7 |
+6 |
37 |
| 2 |
UTA Arad |
8 |
4 |
2 |
2 |
13 |
7 |
+6 |
36 |
| 3 |
Botosani |
8 |
3 |
3 |
2 |
13 |
15 |
-2 |
33 |
| 4 |
Otelul Galati |
8 |
3 |
2 |
3 |
12 |
14 |
-2 |
32 |
| 5 |
Csikszereda |
8 |
4 |
2 |
2 |
9 |
8 |
+1 |
30 |
| 6 |
Farul Constanta |
8 |
1 |
3 |
4 |
8 |
10 |
-2 |
25 |
| 7 |
Petrolul |
8 |
2 |
3 |
3 |
8 |
10 |
-2 |
25 |
| 8 |
Hermannstadt |
8 |
2 |
4 |
2 |
11 |
10 |
+1 |
22 |
| 9 |
Unirea Slobozia |
8 |
2 |
3 |
3 |
11 |
12 |
-1 |
22 |
| 10 |
Metaloglobus |
8 |
1 |
4 |
3 |
9 |
14 |
-5 |
13 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Csikszereda |
|
| Botosani |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Csikszereda |
Botosani |
| 1 |
FCSB |
1 - 0 |
|
| 2 |
UTA Arad |
|
3 - 1 |
| 3 |
Botosani |
|
- |
| 4 |
Otelul Galati |
|
|
| 5 |
Csikszereda |
- |
|
| 6 |
Farul Constanta |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 7 |
Petrolul |
|
|
| 8 |
Hermannstadt |
|
3 - 0 |
| 9 |
Unirea Slobozia |
3 - 2 |
|
| 10 |
Metaloglobus |
|
|
Takım istatistikleri
| |
Csikszereda |
Botosani |
| Galibiyet |
12 |
14 |
| Beraberlik |
10 |
12 |
| Mağlubiyet |
16 |
12 |
| Attığı gol |
39 |
50 |
| Yediği gol |
66 |
44 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.03 |
1.32 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.74 |
1.16 |
| Oyun attığı gol |
71% |
71% |
| Oyun yediği gol |
76% |
68% |
| Karşılıklı Gol Var |
53% |
53% |
| Üst 1.5 |
76% |
74% |
| Üst 2.5 |
50% |
45% |
| Üst 3.5 |
34% |
29% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
8 |
4 |
| Beraberlik |
7 |
5 |
| Mağlubiyet |
3 |
9 |
| Attığı gol |
25 |
15 |
| Yediği gol |
21 |
24 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.39 |
0.83 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.17 |
1.33 |
| Oyun attığı gol |
89% |
61% |
| Oyun yediği gol |
78% |
61% |
| Karşılıklı Gol Var |
67% |
39% |
| Üst 1.5 |
83% |
67% |
| Üst 2.5 |
44% |
39% |
| Üst 3.5 |
22% |
17% |
Genel i̇statistikler Düşme Grubu
| Oyun (40) |
| Ev sahibi galibiyet |
52% |
| Beraberlik |
35% |
| Deplasman galibiyet |
12% |
| Oynadığı maç |
89% |
| Goller (107) |
| Maç başına gol |
2.67 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.70 |
| Maç başına deplasman gol |
0.98 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
85% |
| Deplasman takımı gol attı |
62% |
| Karşılıklı Gol Var |
58% |
| Üst 1.5 |
70% |
| Üst 2.5 |
45% |
| Üst 3.5 |
38% |
Csikszereda sonraki maçlar
Sistemde veri yok
Botosani sonraki maçlar
Sistemde veri yok
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.63 |
3.10 |
2.38 |
| Olasılık |
33% |
35% |
32% |
|
1X @ 1.50 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.50 |
1.40 |
| Olasılık |
50% |
50% |
|
X2 @ 1.40 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.28 |
3.37 |
| Olasılık |
|
73% |
27% |
|
Üst 1.5 @ 1.28 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.95 |
1.85 |
| Olasılık |
|
44% |
56% |
|
Alt 2.5 @ 1.85 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.23 |
1.31 |
| Olasılık |
|
37% |
63% |
|
Alt 3.5 @ 1.31 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.68 |
2.04 |
| Olasılık |
|
60% |
40% |
|
Evt @ 1.68 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-05-15 12:04. Şu anda değişiklikler mümkündür!