Super Liga - Sırbistan
Pazar, 06.09.2026
18:00
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.30 |
5.50 |
8.50 |
1 |
|
|
|
1.05 |
3.40 |
| 69% |
16% |
15% |
1.30 |
|
|
|
81% |
19% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.11 |
6.00 |
|
|
|
1.40 |
2.75 |
|
|
|
1.91 |
1.80 |
| 84% |
16% |
|
|
|
63% |
37% |
|
|
|
52% |
48% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-04-26 |
Crvena zvezda
|
3 - 0 |
Partizan
|
|
2026-02-22 |
Crvena zvezda
|
3 - 0 |
Partizan
|
|
2025-09-20 |
Partizan
|
1 - 2 |
Crvena zvezda
|
|
2025-04-12 |
Crvena zvezda
|
2 - 1 |
Partizan
|
|
2025-02-22 |
Crvena zvezda
|
3 - 3 |
Partizan
|
|
2024-09-23 |
Partizan
|
0 - 4 |
Crvena zvezda
|
|
2024-04-24 |
Crvena zvezda
|
2 - 0 |
Partizan
|
|
2024-04-20 |
Crvena zvezda
|
3 - 2 |
Partizan
|
|
2024-03-09 |
Crvena zvezda
|
2 - 2 |
Partizan
|
|
2023-12-20 |
Partizan
|
2 - 1 |
Crvena zvezda
|
|
2023-04-26 |
Partizan
|
0 - 0 |
Crvena zvezda
|
|
2023-03-03 |
Crvena zvezda
|
1 - 0 |
Partizan
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
3 |
1 |
|
10 |
9 |
4 |
| 67% |
25% |
8% |
|
83% |
75% |
33% |
Crvena zvezda son 12 maçlar
|
2026-08-30 |
Zemun
|
0 - 2 |
Crvena zvezda
|
|
2026-08-27 |
Plzen
|
4 - 1 |
Crvena zvezda
|
|
2026-08-23 |
Crvena zvezda
|
4 - 0 |
Cukaricki
|
|
2026-08-20 |
Crvena zvezda
|
3 - 0 |
Plzen
|
|
2026-08-11 |
Crvena zvezda
|
0 - 2 |
H. Beer Sheva
|
|
2026-08-08 |
Crvena zvezda
|
2 - 0 |
Novi Pazar
|
|
2026-08-04 |
H. Beer Sheva
|
1 - 0 |
Crvena zvezda
|
|
2026-07-29 |
Crvena zvezda
|
5 - 0 |
Larne
|
|
2026-07-26 |
Crvena zvezda
|
3 - 1 |
Vojvodina
|
|
2026-07-21 |
Larne
|
0 - 4 |
Crvena zvezda
|
|
2026-07-17 |
Crvena zvezda
|
5 - 0 |
Macva
|
|
2026-07-12 |
Zenit Petersburg
|
3 - 1 |
Crvena zvezda
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
0 |
4 |
|
11 |
8 |
7 |
| 67% |
0% |
33% |
|
92% |
67% |
58% |
Partizan son 12 maçlar
|
2026-08-31 |
Partizan
|
3 - 1 |
OFK Belgrade
|
|
2026-08-27 |
Partizan
|
2 - 1 |
Getafe
|
|
2026-08-23 |
Mladost
|
3 - 1 |
Partizan
|
|
2026-08-20 |
Getafe
|
3 - 1 |
Partizan
|
|
2026-08-16 |
Partizan
|
0 - 1 |
Radnicki 1923
|
|
2026-08-13 |
Tobol
|
1 - 2 |
Partizan
|
|
2026-08-06 |
Partizan
|
3 - 0 |
Tobol
|
|
2026-08-02 |
Partizan
|
1 - 2 |
IMT New Belgrade
|
|
2026-07-30 |
UNA Strassen
|
0 - 1 |
Partizan
|
|
2026-07-26 |
Macva
|
1 - 3 |
Partizan
|
|
2026-07-23 |
Partizan
|
4 - 0 |
UNA Strassen
|
|
2026-07-18 |
Zemun
|
2 - 2 |
Partizan
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
1 |
4 |
|
10 |
10 |
6 |
| 58% |
8% |
33% |
|
83% |
83% |
50% |
Puan Durumu Super Liga
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Crvena zvezda |
5 |
5 |
0 |
0 |
16 |
1 |
+15 |
15 |
| 2 |
Vojvodina |
7 |
5 |
0 |
2 |
15 |
6 |
+9 |
15 |
| 3 |
IMT New Belgrade |
7 |
4 |
1 |
2 |
10 |
4 |
+6 |
13 |
| 4 |
Radnicki 1923 |
6 |
3 |
1 |
2 |
7 |
6 |
+1 |
10 |
| 5 |
Mladost |
7 |
2 |
4 |
1 |
7 |
6 |
+1 |
10 |
| 6 |
Cukaricki |
7 |
3 |
1 |
3 |
9 |
12 |
-3 |
10 |
| 7 |
Zelezn. Pancevo |
5 |
2 |
2 |
1 |
9 |
5 |
+4 |
8 |
| 8 |
Radnik |
6 |
2 |
2 |
2 |
6 |
9 |
-3 |
8 |
| 9 |
Novi Pazar |
7 |
2 |
2 |
3 |
5 |
8 |
-3 |
8 |
| 10 |
OFK Belgrade |
7 |
2 |
2 |
3 |
8 |
12 |
-4 |
8 |
| 11 |
Partizan |
6 |
2 |
1 |
3 |
10 |
10 |
0 |
7 |
| 12 |
Macva |
7 |
2 |
1 |
4 |
5 |
13 |
-8 |
7 |
| 13 |
Radnicki Nis |
6 |
1 |
2 |
3 |
3 |
6 |
-3 |
5 |
| 14 |
Zemun |
7 |
0 |
1 |
6 |
2 |
14 |
-12 |
1 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Crvena zvezda |
|
| Partizan |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Crvena zvezda |
Partizan |
| 1 |
Crvena zvezda |
- |
|
| 2 |
Vojvodina |
3 - 1 |
|
| 3 |
IMT New Belgrade |
|
|
| 4 |
Radnicki 1923 |
|
|
| 5 |
Mladost |
|
3 - 1 |
| 6 |
Cukaricki |
4 - 0 |
|
| 7 |
Zelezn. Pancevo |
|
|
| 8 |
Radnik |
|
|
| 9 |
Novi Pazar |
2 - 0 |
|
| 10 |
OFK Belgrade |
|
|
| 11 |
Partizan |
|
- |
| 12 |
Macva |
5 - 0 |
1 - 3 |
| 13 |
Radnicki Nis |
|
|
| 14 |
Zemun |
|
2 - 2 |
Takım istatistikleri
| |
Crvena zvezda |
Partizan |
| Galibiyet |
5 |
2 |
| Beraberlik |
0 |
1 |
| Mağlubiyet |
0 |
3 |
| Attığı gol |
16 |
10 |
| Yediği gol |
1 |
10 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
3.20 |
1.67 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.20 |
1.67 |
| Oyun attığı gol |
100% |
83% |
| Oyun yediği gol |
20% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
20% |
83% |
| Üst 1.5 |
100% |
83% |
| Üst 2.5 |
60% |
83% |
| Üst 3.5 |
60% |
67% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
4 |
1 |
| Beraberlik |
0 |
1 |
| Mağlubiyet |
0 |
1 |
| Attığı gol |
14 |
6 |
| Yediği gol |
1 |
6 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
3.50 |
2.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.25 |
2.00 |
| Oyun attığı gol |
100% |
100% |
| Oyun yediği gol |
25% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
25% |
100% |
| Üst 1.5 |
100% |
100% |
| Üst 2.5 |
75% |
100% |
| Üst 3.5 |
75% |
100% |
Genel i̇statistikler Super Liga
| Oyun (45) |
| Ev sahibi galibiyet |
56% |
| Beraberlik |
22% |
| Deplasman galibiyet |
22% |
| Oynadığı maç |
25% |
| Goller (112) |
| Maç başına gol |
2.49 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.62 |
| Maç başına deplasman gol |
0.87 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
76% |
| Deplasman takımı gol attı |
53% |
| Karşılıklı Gol Var |
38% |
| Üst 1.5 |
69% |
| Üst 2.5 |
47% |
| Üst 3.5 |
31% |
Crvena zvezda sonraki 6 maçlar
|
2026-09-12 |
IMT New Belgrade
|
- |
Crvena zvezda
|
|
2026-09-19 |
Crvena zvezda
|
- |
Radnicki Nis
|
|
2026-10-10 |
Radnicki 1923
|
- |
Crvena zvezda
|
|
2026-10-17 |
Crvena zvezda
|
- |
Mladost
|
|
2026-10-24 |
OFK Belgrade
|
- |
Crvena zvezda
|
|
2026-11-01 |
Macva
|
- |
Crvena zvezda
|
Partizan sonraki 6 maçlar
|
2026-09-12 |
Partizan
|
- |
Vojvodina
|
|
2026-09-19 |
Radnik
|
- |
Partizan
|
|
2026-10-10 |
Partizan
|
- |
Novi Pazar
|
|
2026-10-17 |
Zelezn. Pancevo
|
- |
Partizan
|
|
2026-10-24 |
Partizan
|
- |
Cukaricki
|
|
2026-11-01 |
Partizan
|
- |
Zemun
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.30 |
5.50 |
8.50 |
| Olasılık |
69% |
16% |
15% |
|
1 @ 1.30 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.05 |
3.40 |
| Olasılık |
81% |
19% |
|
1X @ 1.05 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.11 |
6.00 |
| Olasılık |
|
84% |
16% |
|
Üst 1.5 @ 1.11 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.40 |
2.75 |
| Olasılık |
|
63% |
37% |
|
Üst 2.5 @ 1.40 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.91 |
1.80 |
| Olasılık |
|
52% |
48% |
|
Üst 3.5 @ 1.91 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.73 |
2.00 |
| Olasılık |
|
47% |
53% |
|
Hay @ 2.00 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-09-03 04:05. Şu anda değişiklikler mümkündür!