League Two - İngiltere
Cumartesi, 05.09.2026
15:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Crewe |
| Deplasman: |
York |
| Mesafe: |
131.2 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Alexandra Stadyumu
|
| Kapasite: |
10 153 |
| Boyutlar: |
91 x 60 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
15:00 (15:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.75 |
3.30 |
2.25 |
1X |
|
|
|
1.57 |
1.40 |
| 30% |
47% |
23% |
1.57 |
|
|
|
56% |
44% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.75 |
|
|
|
1.85 |
1.95 |
|
|
|
3.25 |
1.33 |
| 67% |
33% |
|
|
|
50% |
50% |
|
|
|
34% |
66% |
Son 1 doğrudan karşılaşmaları
|
2009-11-07 |
York City
|
3 - 2 |
Crewe
|
Crewe son 12 maçlar
|
2026-09-01 |
Crewe
|
2 - 2 |
Walsall
|
|
2026-08-29 |
Port Vale
|
0 - 0 |
Crewe
|
|
2026-08-25 |
Barnsley
|
3 - 2 |
Crewe
|
|
2026-08-22 |
Crewe
|
1 - 0 |
Northampton
|
|
2026-08-15 |
Crawley Town
|
0 - 1 |
Crewe
|
|
2026-08-08 |
Crewe
|
2 - 1 |
Accrington
|
|
2026-08-01 |
Chester
|
0 - 0 |
Crewe
|
|
2026-07-25 |
Crewe
|
1 - 2 |
Birmingham
|
|
2026-07-21 |
Telford United
|
0 - 3 |
Crewe
|
|
2026-07-18 |
Crewe
|
1 - 1 |
Stoke
|
|
2026-05-02 |
Crewe
|
0 - 0 |
Cambridge Utd
|
|
2026-04-25 |
Chesterfield
|
2 - 0 |
Crewe
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
7 |
5 |
2 |
| 33% |
42% |
25% |
|
58% |
42% |
17% |
York City son 12 maçlar
|
2026-09-01 |
Cheltenham
|
3 - 2 |
York City
|
|
2026-08-29 |
York City
|
2 - 1 |
Exeter
|
|
2026-08-22 |
Rotherham
|
1 - 1 |
York City
|
|
2026-08-15 |
York City
|
3 - 2 |
Bristol Rovers
|
|
2026-08-03 |
York City
|
0 - 2 |
Crawley Town
|
|
2026-07-28 |
York City
|
1 - 2 |
Peterborough
|
|
2026-07-24 |
York City
|
2 - 2 |
Al-Ettifaq
|
|
2026-07-18 |
York City
|
1 - 5 |
Sunderland
|
|
2026-07-11 |
York City
|
2 - 1 |
Barnsley
|
|
2026-04-25 |
Rochdale
|
1 - 1 |
York City
|
|
2026-04-18 |
York City
|
3 - 0 |
Yeovil
|
|
2026-04-11 |
Tamworth
|
0 - 1 |
York City
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
11 |
8 |
4 |
| 42% |
25% |
33% |
|
92% |
67% |
33% |
Puan Durumu League Two
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Bristol Rovers |
4 |
3 |
0 |
1 |
11 |
6 |
+5 |
9 |
| 2 |
Barnet |
4 |
2 |
2 |
0 |
9 |
5 |
+4 |
8 |
| 3 |
Walsall |
4 |
2 |
2 |
0 |
8 |
4 |
+4 |
8 |
| 4 |
Crewe |
4 |
2 |
2 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
8 |
| 5 |
Oldham |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
3 |
+4 |
7 |
| 6 |
York City |
4 |
2 |
1 |
1 |
8 |
7 |
+1 |
7 |
| 6 |
Cheltenham |
4 |
2 |
1 |
1 |
8 |
7 |
+1 |
7 |
| 8 |
Colchester |
4 |
2 |
1 |
1 |
5 |
5 |
0 |
7 |
| 8 |
Swindon |
4 |
2 |
1 |
1 |
5 |
5 |
0 |
7 |
| 10 |
Tranmere |
4 |
1 |
3 |
0 |
7 |
5 |
+2 |
6 |
| 11 |
Grimsby Town |
4 |
1 |
3 |
0 |
5 |
4 |
+1 |
6 |
| 12 |
Fleetwood |
4 |
1 |
3 |
0 |
4 |
3 |
+1 |
6 |
| 13 |
Rotherham |
4 |
1 |
2 |
1 |
6 |
6 |
0 |
5 |
| 14 |
Newport |
4 |
1 |
1 |
2 |
9 |
9 |
0 |
4 |
| 15 |
Exeter |
4 |
1 |
1 |
2 |
4 |
4 |
0 |
4 |
| 16 |
Chesterfield |
4 |
1 |
1 |
2 |
3 |
4 |
-1 |
4 |
| 17 |
Crawley Town |
4 |
1 |
1 |
2 |
3 |
5 |
-2 |
4 |
| 18 |
Northampton |
4 |
0 |
3 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
3 |
| 19 |
Rochdale |
4 |
1 |
0 |
3 |
4 |
6 |
-2 |
3 |
| 20 |
Salford City |
4 |
1 |
0 |
3 |
3 |
6 |
-3 |
3 |
| 21 |
Gillingham FC |
4 |
0 |
3 |
1 |
2 |
5 |
-3 |
3 |
| 22 |
Shrewsbury |
4 |
1 |
0 |
3 |
2 |
8 |
-6 |
3 |
| 23 |
Accrington |
4 |
0 |
2 |
2 |
6 |
9 |
-3 |
2 |
| 24 |
Port Vale |
4 |
0 |
2 |
2 |
2 |
6 |
-4 |
2 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Crewe |
|
| York City |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Crewe |
York City |
| 1 |
Bristol Rovers |
|
|
| 2 |
Barnet |
|
|
| 3 |
Walsall |
2 - 2 |
|
| 4 |
Crewe |
- |
|
| 5 |
Oldham |
|
|
| 6 |
York City |
|
- |
| 6 |
Cheltenham |
|
3 - 2 |
| 8 |
Colchester |
|
|
| 8 |
Swindon |
|
|
| 10 |
Tranmere |
|
|
| 11 |
Grimsby Town |
|
|
| 12 |
Fleetwood |
|
|
| 13 |
Rotherham |
|
1 - 1 |
| 14 |
Newport |
|
|
| 15 |
Exeter |
|
|
| 16 |
Chesterfield |
|
|
| 17 |
Crawley Town |
|
|
| 18 |
Northampton |
1 - 0 |
|
| 19 |
Rochdale |
|
|
| 20 |
Salford City |
|
|
| 21 |
Gillingham FC |
|
|
| 22 |
Shrewsbury |
|
|
| 23 |
Accrington |
|
|
| 24 |
Port Vale |
|
|
Takım istatistikleri
| |
Crewe |
York City |
| Galibiyet |
2 |
2 |
| Beraberlik |
2 |
1 |
| Mağlubiyet |
0 |
1 |
| Attığı gol |
4 |
8 |
| Yediği gol |
2 |
7 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.00 |
2.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.50 |
1.75 |
| Oyun attığı gol |
75% |
100% |
| Oyun yediği gol |
25% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
25% |
100% |
| Üst 1.5 |
25% |
100% |
| Üst 2.5 |
25% |
75% |
| Üst 3.5 |
25% |
50% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
1 |
0 |
| Beraberlik |
1 |
1 |
| Mağlubiyet |
0 |
1 |
| Attığı gol |
3 |
3 |
| Yediği gol |
2 |
4 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.50 |
1.50 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.00 |
2.00 |
| Oyun attığı gol |
100% |
100% |
| Oyun yediği gol |
50% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
50% |
100% |
| Üst 1.5 |
50% |
100% |
| Üst 2.5 |
50% |
50% |
| Üst 3.5 |
50% |
50% |
Genel i̇statistikler League Two
| Oyun (48) |
| Ev sahibi galibiyet |
48% |
| Beraberlik |
38% |
| Deplasman galibiyet |
15% |
| Oynadığı maç |
9% |
| Goller (127) |
| Maç başına gol |
2.65 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.58 |
| Maç başına deplasman gol |
1.06 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
81% |
| Deplasman takımı gol attı |
69% |
| Karşılıklı Gol Var |
58% |
| Üst 1.5 |
77% |
| Üst 2.5 |
52% |
| Üst 3.5 |
29% |
Crewe sonraki 6 maçlar
|
2026-09-12 |
Colchester
|
- |
Crewe
|
|
2026-09-19 |
Crewe
|
- |
Shrewsbury
|
|
2026-09-26 |
Rotherham
|
- |
Crewe
|
|
2026-10-03 |
Crewe
|
- |
Bristol Rovers
|
|
2026-10-10 |
Swindon
|
- |
Crewe
|
|
2026-10-17 |
Crewe
|
- |
Rochdale
|
York City sonraki 6 maçlar
|
2026-09-12 |
York City
|
- |
Swindon
|
|
2026-09-19 |
Chesterfield
|
- |
York City
|
|
2026-09-26 |
York City
|
- |
Gillingham FC
|
|
2026-10-03 |
Barnet
|
- |
York City
|
|
2026-10-10 |
York City
|
- |
Northampton
|
|
2026-10-17 |
Newport
|
- |
York City
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.75 |
3.30 |
2.25 |
| Olasılık |
30% |
47% |
23% |
|
1X @ 1.57 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.57 |
1.40 |
| Olasılık |
56% |
44% |
|
1X @ 1.57 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.25 |
3.75 |
| Olasılık |
|
67% |
33% |
|
Üst 1.5 @ 1.25 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.85 |
1.95 |
| Olasılık |
|
50% |
50% |
|
Üst 2.5 @ 1.85 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.25 |
1.33 |
| Olasılık |
|
34% |
66% |
|
Alt 3.5 @ 1.33 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.67 |
2.10 |
| Olasılık |
|
61% |
39% |
|
Evt @ 1.67 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-09-03 04:05. Şu anda değişiklikler mümkündür!