Super Ligi - Malavi
Pazar, 06.09.2026
13:30
Chitipa United
Creck Sporting
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Chitipa |
| Deplasman: |
Lilongwe |
| Mesafe: |
479.3 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
13:30 (14:30 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.00 |
2.90 |
3.50 |
1 |
|
|
|
1.26 |
1.70 |
| 50% |
27% |
23% |
2.00 |
|
|
|
68% |
32% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.46 |
2.50 |
|
|
|
2.45 |
1.47 |
|
|
|
4.80 |
1.15 |
| 58% |
42% |
|
|
|
32% |
68% |
|
|
|
17% |
83% |
Son 4 doğrudan karşılaşmaları
|
2025-10-05 |
Creck Sporting
|
0 - 0 |
Chitipa United
|
|
2025-07-20 |
Chitipa United
|
0 - 0 |
Creck Sporting
|
|
2024-11-17 |
Creck Sporting
|
1 - 1 |
Chitipa United
|
|
2024-06-30 |
Chitipa United
|
1 - 1 |
Creck Sporting
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
4 |
0 |
|
2 |
0 |
0 |
| 0% |
100% |
0% |
|
50% |
0% |
0% |
Chitipa United son 12 maçlar
|
2026-08-23 |
Karonga United
|
1 - 1 |
Chitipa United
|
|
2026-08-15 |
Chitipa United
|
1 - 0 |
Luanar Mitundu
|
|
2026-08-09 |
Big Bullets
|
2 - 0 |
Chitipa United
|
|
2026-07-25 |
Chitipa United
|
1 - 0 |
Ekhaya FC
|
|
2026-07-19 |
Dedza Dynamos
|
1 - 2 |
Chitipa United
|
|
2026-07-05 |
Chitipa United
|
0 - 0 |
Silver Strikers
|
|
2026-06-27 |
Chitipa United
|
2 - 1 |
Kamuzu Barracks
|
|
2026-06-21 |
Red Lions
|
1 - 0 |
Chitipa United
|
|
2026-05-31 |
Chitipa United
|
0 - 4 |
Mighty Wanderers
|
|
2026-05-24 |
MAFCO Salima
|
2 - 0 |
Chitipa United
|
|
2026-05-16 |
Chitipa United
|
1 - 0 |
CIVO United
|
|
2026-05-09 |
Moyale Barracks
|
3 - 2 |
Chitipa United
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
7 |
4 |
2 |
| 42% |
17% |
42% |
|
58% |
33% |
17% |
Creck Sporting son 12 maçlar
|
2026-08-22 |
Creck Sporting
|
3 - 2 |
Ekhaya FC
|
|
2026-08-16 |
Dedza Dynamos
|
1 - 1 |
Creck Sporting
|
|
2026-08-08 |
Creck Sporting
|
0 - 1 |
Silver Strikers
|
|
2026-07-26 |
Karonga United
|
2 - 1 |
Creck Sporting
|
|
2026-07-18 |
Creck Sporting
|
0 - 1 |
Luanar Mitundu
|
|
2026-07-04 |
Big Bullets
|
2 - 0 |
Creck Sporting
|
|
2026-06-28 |
Creck Sporting
|
0 - 1 |
CIVO United
|
|
2026-06-21 |
Masters FC
|
1 - 3 |
Creck Sporting
|
|
2026-05-30 |
Creck Sporting
|
0 - 2 |
Blue Eagles
|
|
2026-05-23 |
Moyale Barracks
|
1 - 0 |
Creck Sporting
|
|
2026-05-16 |
Creck Sporting
|
1 - 3 |
Kamuzu Barracks
|
|
2026-05-09 |
MAFCO Salima
|
0 - 0 |
Creck Sporting
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
7 |
4 |
3 |
| 17% |
17% |
67% |
|
58% |
33% |
25% |
Puan Durumu Super Ligi
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Big Bullets |
15 |
8 |
6 |
1 |
20 |
7 |
+13 |
30 |
| 2 |
Mighty Wanderers |
14 |
8 |
5 |
1 |
26 |
9 |
+17 |
29 |
| 3 |
Silver Strikers |
15 |
8 |
5 |
2 |
23 |
10 |
+13 |
29 |
| 4 |
Blue Eagles |
14 |
9 |
1 |
4 |
22 |
15 |
+7 |
28 |
| 5 |
Masters FC |
15 |
6 |
4 |
5 |
17 |
16 |
+1 |
22 |
| 6 |
Moyale Barracks |
15 |
5 |
6 |
4 |
16 |
17 |
-1 |
21 |
| 7 |
Red Lions |
15 |
5 |
5 |
5 |
12 |
13 |
-1 |
20 |
| 8 |
CIVO United |
15 |
6 |
2 |
7 |
10 |
14 |
-4 |
20 |
| 9 |
Chitipa United |
14 |
6 |
2 |
6 |
11 |
16 |
-5 |
20 |
| 10 |
Luanar Mitundu |
14 |
5 |
4 |
5 |
12 |
13 |
-1 |
19 |
| 11 |
Ekhaya FC |
14 |
4 |
5 |
5 |
15 |
14 |
+1 |
17 |
| 12 |
Dedza Dynamos |
14 |
3 |
5 |
6 |
9 |
19 |
-10 |
14 |
| 13 |
MAFCO Salima |
15 |
3 |
4 |
8 |
12 |
17 |
-5 |
13 |
| 14 |
Karonga United |
14 |
3 |
4 |
7 |
14 |
23 |
-9 |
13 |
| 15 |
Kamuzu Barracks |
15 |
3 |
3 |
9 |
15 |
22 |
-7 |
12 |
| 16 |
Creck Sporting |
14 |
2 |
3 |
9 |
11 |
20 |
-9 |
9 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Chitipa United |
|
| Creck Sporting |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Chitipa United |
Creck Sporting |
| 1 |
Big Bullets |
|
2 - 0 |
| 2 |
Mighty Wanderers |
0 - 4 |
|
| 3 |
Silver Strikers |
0 - 0 |
|
| 4 |
Blue Eagles |
1 - 0 |
|
| 5 |
Masters FC |
|
1 - 3 |
| 6 |
Moyale Barracks |
|
1 - 0 |
| 7 |
Red Lions |
|
1 - 1 |
| 8 |
CIVO United |
1 - 0 |
|
| 9 |
Chitipa United |
- |
|
| 10 |
Luanar Mitundu |
1 - 0 |
|
| 11 |
Ekhaya FC |
1 - 0 |
|
| 12 |
Dedza Dynamos |
|
1 - 1 |
| 13 |
MAFCO Salima |
|
0 - 0 |
| 14 |
Karonga United |
|
2 - 1 |
| 15 |
Kamuzu Barracks |
2 - 1 |
|
| 16 |
Creck Sporting |
|
- |
Takım istatistikleri
| |
Chitipa United |
Creck Sporting |
| Galibiyet |
6 |
2 |
| Beraberlik |
2 |
3 |
| Mağlubiyet |
6 |
9 |
| Attığı gol |
11 |
11 |
| Yediği gol |
16 |
20 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.79 |
0.79 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.14 |
1.43 |
| Oyun attığı gol |
57% |
50% |
| Oyun yediği gol |
64% |
93% |
| Karşılıklı Gol Var |
29% |
50% |
| Üst 1.5 |
50% |
64% |
| Üst 2.5 |
29% |
36% |
| Üst 3.5 |
14% |
21% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
5 |
1 |
| Beraberlik |
1 |
3 |
| Mağlubiyet |
1 |
3 |
| Attığı gol |
6 |
6 |
| Yediği gol |
5 |
8 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.86 |
0.86 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.71 |
1.14 |
| Oyun attığı gol |
71% |
57% |
| Oyun yediği gol |
29% |
86% |
| Karşılıklı Gol Var |
14% |
57% |
| Üst 1.5 |
29% |
71% |
| Üst 2.5 |
29% |
29% |
| Üst 3.5 |
14% |
14% |
Genel i̇statistikler Super Ligi
| Oyun (116) |
| Ev sahibi galibiyet |
48% |
| Beraberlik |
28% |
| Deplasman galibiyet |
24% |
| Oynadığı maç |
48% |
| Goller (245) |
| Maç başına gol |
2.11 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.28 |
| Maç başına deplasman gol |
0.84 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
76% |
| Deplasman takımı gol attı |
54% |
| Karşılıklı Gol Var |
41% |
| Üst 1.5 |
61% |
| Üst 2.5 |
34% |
| Üst 3.5 |
16% |
Chitipa United sonraki 6 maçlar
|
2026-10-11 |
Chitipa United
|
- |
MAFCO Salima
|
|
2026-10-18 |
Blue Eagles
|
- |
Chitipa United
|
|
2026-10-24 |
Chitipa United
|
- |
Masters FC
|
|
2026-10-31 |
Kamuzu Barracks
|
- |
Chitipa United
|
|
2026-11-21 |
Chitipa United
|
- |
Moyale Barracks
|
|
2026-11-29 |
Mighty Wanderers
|
- |
Chitipa United
|
Creck Sporting sonraki 6 maçlar
|
2026-10-11 |
Creck Sporting
|
- |
Moyale Barracks
|
|
2026-10-17 |
Mighty Wanderers
|
- |
Creck Sporting
|
|
2026-10-25 |
Creck Sporting
|
- |
Red Lions
|
|
2026-10-31 |
CIVO United
|
- |
Creck Sporting
|
|
2026-11-21 |
Creck Sporting
|
- |
MAFCO Salima
|
|
2026-11-28 |
Blue Eagles
|
- |
Creck Sporting
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.00 |
2.90 |
3.50 |
| Olasılık |
50% |
27% |
23% |
|
1 @ 2.00 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.26 |
1.70 |
| Olasılık |
68% |
32% |
|
1X @ 1.26 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.46 |
2.50 |
| Olasılık |
|
58% |
42% |
|
Üst 1.5 @ 1.46 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.45 |
1.47 |
| Olasılık |
|
32% |
68% |
|
Alt 2.5 @ 1.47 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
4.80 |
1.15 |
| Olasılık |
|
17% |
83% |
|
Alt 3.5 @ 1.15 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.98 |
1.59 |
| Olasılık |
|
39% |
61% |
|
Hay @ 1.59 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-09-06 08:02. Şu anda değişiklikler mümkündür!