Kupası - Rusya
Çarşamba, 09.09.2026
17:00
Chertanovo M.
Neftekhimik
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Moskova |
| Deplasman: |
Nizhnekamsk |
| Mesafe: |
889.0 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
17:00 (19:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 5.64 |
4.42 |
1.57 |
2 |
|
|
|
2.45 |
1.15 |
| 25% |
32% |
43% |
1.57 |
|
|
|
21% |
79% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.15 |
4.25 |
|
|
|
1.68 |
2.24 |
|
|
|
2.52 |
1.41 |
| 78% |
22% |
|
|
|
57% |
43% |
|
|
|
35% |
65% |
Son 4 doğrudan karşılaşmaları
|
2022-07-01 |
Neftekhimik
|
5 - 1 |
Chertanovo M.
|
|
2020-11-29 |
Chertanovo M.
|
1 - 0 |
Neftekhimik
|
|
2020-08-22 |
Neftekhimik
|
3 - 0 |
Chertanovo M.
|
|
2019-09-07 |
Chertanovo M.
|
2 - 2 |
Neftekhimik
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
1 |
2 |
|
3 |
3 |
2 |
| 25% |
25% |
50% |
|
75% |
75% |
50% |
Chertanovo M. son 12 maçlar
|
2025-08-20 |
Volgar-Astrakhan
|
2 - 1 |
Chertanovo M.
|
|
2022-07-01 |
Neftekhimik
|
5 - 1 |
Chertanovo M.
|
|
2021-05-15 |
Sp. Moscow 2
|
4 - 3 |
Chertanovo M.
|
|
2021-05-08 |
Chertanovo M.
|
1 - 3 |
Nizhny Novgorod
|
|
2021-05-02 |
Yenisey
|
1 - 1 |
Chertanovo M.
|
|
2021-04-28 |
Chertanovo M.
|
2 - 3 |
Orenburg
|
|
2021-04-24 |
Chayka Pesch.
|
1 - 1 |
Chertanovo M.
|
|
2021-04-17 |
Chertanovo M.
|
0 - 4 |
SKA Khabarovsk
|
|
2021-04-11 |
Chertanovo M.
|
2 - 4 |
Veles Moscow
|
|
2021-04-07 |
Chertanovo M.
|
1 - 2 |
Baltika
|
|
2021-04-02 |
Krasnodar 2
|
1 - 0 |
Chertanovo M.
|
|
2021-03-28 |
Chertanovo M.
|
0 - 1 |
Akron Tolyatti
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
2 |
10 |
|
10 |
8 |
6 |
| 0% |
17% |
83% |
|
83% |
67% |
50% |
Neftekhimik son 12 maçlar
|
2026-09-05 |
Yenisey
|
0 - 2 |
Neftekhimik
|
|
2026-08-28 |
Neftekhimik
|
0 - 1 |
Ufa
|
|
2026-08-24 |
R. Volgograd
|
0 - 1 |
Neftekhimik
|
|
2026-08-20 |
Neftekhimik
|
1 - 2 |
Sochi
|
|
2026-08-14 |
Neftekhimik
|
0 - 2 |
Yaroslavl
|
|
2026-08-08 |
Nizhny Novgorod
|
5 - 1 |
Neftekhimik
|
|
2026-08-01 |
Neftekhimik
|
1 - 0 |
Tekstilshchik
|
|
2026-07-25 |
Volga Ulyanovsk
|
2 - 0 |
Neftekhimik
|
|
2026-07-19 |
Arsenal Tula
|
0 - 1 |
Neftekhimik
|
|
2026-07-11 |
Neftekhimik
|
0 - 1 |
Veles Moscow
|
|
2026-07-01 |
KAMAZ
|
2 - 3 |
Neftekhimik
|
|
2026-06-28 |
Samara
|
1 - 1 |
Neftekhimik
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
6 |
|
7 |
3 |
2 |
| 42% |
8% |
50% |
|
58% |
25% |
17% |
Puan Durumu Chertanovo M.
Sistemde veri yok
Puan Durumu 1. Ligi
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Nizhny Novgorod |
10 |
8 |
1 |
1 |
28 |
13 |
+15 |
25 |
| 2 |
Veles Moscow |
10 |
7 |
1 |
2 |
14 |
11 |
+3 |
22 |
| 3 |
Torpedo Moscow |
9 |
6 |
1 |
2 |
19 |
6 |
+13 |
19 |
| 4 |
Sochi |
10 |
6 |
1 |
3 |
18 |
12 |
+6 |
19 |
| 5 |
Spartak Kostroma |
9 |
5 |
3 |
1 |
13 |
8 |
+5 |
18 |
| 6 |
Ufa |
9 |
4 |
4 |
1 |
13 |
9 |
+4 |
16 |
| 7 |
Ural |
8 |
4 |
3 |
1 |
14 |
4 |
+10 |
15 |
| 8 |
Yaroslavl |
9 |
3 |
5 |
1 |
14 |
11 |
+3 |
14 |
| 9 |
Neftekhimik |
10 |
4 |
0 |
6 |
7 |
13 |
-6 |
12 |
| 10 |
Arsenal Tula |
10 |
3 |
3 |
4 |
9 |
17 |
-8 |
12 |
| 11 |
R. Volgograd |
10 |
3 |
2 |
5 |
14 |
14 |
0 |
11 |
| 12 |
Volga Ulyanovsk |
9 |
3 |
1 |
5 |
12 |
14 |
-2 |
10 |
| 13 |
Yenisey |
9 |
2 |
4 |
3 |
11 |
14 |
-3 |
10 |
| 14 |
Leningradets |
9 |
2 |
3 |
4 |
7 |
12 |
-5 |
9 |
| 15 |
FC Chelyabinsk |
9 |
2 |
1 |
6 |
9 |
16 |
-7 |
7 |
| 16 |
Tekstilshchik |
10 |
1 |
3 |
6 |
6 |
15 |
-9 |
6 |
| 17 |
KAMAZ |
9 |
1 |
2 |
6 |
9 |
16 |
-7 |
5 |
| 18 |
SKA Khabarovsk |
9 |
1 |
0 |
8 |
8 |
20 |
-12 |
3 |
Chertanovo M. sonraki maçlar
Sistemde veri yok
Neftekhimik sonraki maçlar
Sistemde veri yok
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
5.64 |
4.42 |
1.57 |
| Olasılık |
25% |
32% |
43% |
|
2 @ 1.57 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
2.45 |
1.15 |
| Olasılık |
21% |
79% |
|
X2 @ 1.15 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.15 |
4.25 |
| Olasılık |
|
78% |
22% |
|
Üst 1.5 @ 1.15 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.68 |
2.24 |
| Olasılık |
|
57% |
43% |
|
Üst 2.5 @ 1.68 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.52 |
1.41 |
| Olasılık |
|
35% |
65% |
|
Alt 3.5 @ 1.41 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.70 |
2.01 |
| Olasılık |
|
54% |
46% |
|
Evt @ 1.70 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-09-06 12:00. Şu anda değişiklikler mümkündür!