Şampiyona Grubu - Bulgaristan
Cuma, 06.05.2022
15:30
15:30

Cherno More

Levski
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Varna |
| Deplasman: | Sofya |
| Mesafe: | 378.1 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | Ticha |
| Kapasite: | 12 500 |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Antrenör | |
| Ev sahibi: | Ilian Iliev (Bul) |
| Deplasman: | Julio Velazquez (Isp) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 15:30 (17:30 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.20 | 2.45 | X2 | 1.53 | 1.36 | |||
| 32% | 33% | 35% | 1.36 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.60 | 1.47 | 5.50 | 1.14 | ||||||
| 62% | 38% | 36% | 64% | 18% | 82% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
| 2022-04-09 | Levski | 2 - 0 | Cherno More |
| 2021-10-30 | Cherno More | 1 - 0 | Levski |
| 2021-05-23 | Cherno More | 1 - 2 | Levski |
| 2021-05-13 | Levski | 2 - 1 | Cherno More |
| 2021-04-11 | Cherno More | 0 - 0 | Levski |
| 2020-10-24 | Levski | 1 - 2 | Cherno More |
| 2020-02-22 | Cherno More | 2 - 2 | Levski |
| 2019-12-04 | Levski | 1 - 0 | Cherno More |
| 2019-09-15 | Levski | 3 - 0 | Cherno More |
| 2019-05-12 | Levski | 5 - 1 | Cherno More |
| 2019-04-07 | Cherno More | 0 - 1 | Levski |
| 2018-11-10 | Cherno More | 1 - 0 | Levski |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 7 | 6 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 58% | 50% | 17% |
Cherno More son 12 maçlar
| 2022-05-01 | Slavia Sofia | 1 - 1 | Cherno More |
| 2022-04-19 | Cherno More | 0 - 1 | Dobrudzha |
| 2022-04-16 | Botev Plovdiv | 1 - 0 | Cherno More |
| 2022-04-09 | Levski | 2 - 0 | Cherno More |
| 2022-04-04 | Cherno More | 5 - 0 | Botev Vratsa |
| 2022-03-25 | Farul Constanta | 2 - 0 | Cherno More |
| 2022-03-20 | Slavia Sofia | 0 - 1 | Cherno More |
| 2022-03-12 | Cherno More | 2 - 0 | Arda Kardzhali |
| 2022-03-05 | Cherno More | 1 - 1 | Pirin Bl. |
| 2022-02-27 | Lok. Sofia | 0 - 3 | Cherno More |
| 2022-02-20 | Cherno More | 1 - 2 | Ludogorets |
| 2022-02-09 | Cherno More | 4 - 1 | Dunav Ruse |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 4 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 33% | 17% |
Levski son 12 maçlar
| 2022-04-30 | Levski | 2 - 0 | Botev Plovdiv |
| 2022-04-22 | Levski | 1 - 0 | Ludogorets |
| 2022-04-17 | CSKA Sofia | 0 - 0 | Levski |
| 2022-04-13 | Ludogorets | 2 - 3 | Levski |
| 2022-04-09 | Levski | 2 - 0 | Cherno More |
| 2022-04-03 | Pirin Bl. | 0 - 3 | Levski |
| 2022-03-26 | Levski | 1 - 1 | Sozopol |
| 2022-03-19 | Levski | 1 - 0 | Lok. Sofia |
| 2022-03-13 | Ludogorets | 2 - 1 | Levski |
| 2022-03-06 | Levski | 0 - 0 | CSKA Sofia |
| 2022-03-02 | Septemvri Sofia | 0 - 2 | Levski |
| 2022-02-26 | CSKA 1948 | 0 - 2 | Levski |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 8 | 3 | 1 | |
| 67% | 25% | 8% | 67% | 25% | 8% |
Puan Durumu Şampiyona Grubu
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ludogorets | 32 | +45 | 70 |
| 2 | CSKA Sofia | 32 | +15 | 53 |
| 3 | Botev Plovdiv | 32 | +2 | 49 |
| 4 | Levski | 32 | +44 | 46 |
| 5 | Cherno More | 32 | +6 | 46 |
| 6 | Slavia Sofia | 32 | 0 | 37 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Cherno More | |
| Levski | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Cherno More | Levski |
|---|---|---|---|
| 1 | Ludogorets | ||
| 2 | CSKA Sofia | 0 - 0 | |
| 3 | Botev Plovdiv | ||
| 4 | Levski | - | |
| 5 | Cherno More | - | |
| 6 | Slavia Sofia |
Lig sıralaması
| Cherno More | Levski | |
| Pozisyon | 5 | 4 |
| Puan | 46 | 46 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 6 | 1 |
| Puan | 0 | 1 |
Lig form
| Cherno More | Levski | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
0
1 1 |
1
1 0 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
0
0 0 |
0
1 0 |
Lig Golleri
| Cherno More | Levski | |
|
Attığı gol Yediği gol |
1
2 |
2
0 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
0
0 |
0
0 |
Genel i̇statistikler Şampiyona Grubu
| Oyun (6) | |
| Ev sahibi galibiyet | 67% |
| Beraberlik | 33% |
| Deplasman galibiyet | 0% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (15) | |
| Maç başına gol | 2.50 |
| Maç başına ev sahibi gol | 2.17 |
| Maç başına deplasman gol | 0.33 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 83% |
| Deplasman takımı gol attı | 33% |
| Karşılıklı Gol Var | 33% |
| Üst 1.5 | 67% |
| Üst 2.5 | 33% |
| Üst 3.5 | 33% |
Cherno More sonraki 6 maçlar
| 2022-05-14 | Ludogorets | - | Cherno More |
| 2022-05-22 | Cherno More | - | CSKA Sofia |
| 2022-06-15 | Cherno More | - | Lok. Plovdiv |
| 2022-06-21 | Cherno More | - | AP Brera |
| 2022-06-29 | Cherno More | - | Sozopol |
| 2022-06-29 | Cherno More | - | Etar |
Levski sonraki 6 maçlar
| 2022-05-15 | CSKA Sofia | - | Levski |
| 2022-05-19 | Slavia Sofia | - | Levski |
| 2022-05-22 | Levski | - | Ludogorets |
| 2022-06-18 | Levski | - | Septemvri Sofia |
| 2022-06-22 | Levski | - | Pirin Bl. |
| 2022-06-25 | Levski | - | AP Brera |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 3.00 | 3.20 | 2.45 |
| Olasılık | 32% | 33% | 35% |
| X2 @ 1.36 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.53 | 1.36 |
| Olasılık | 46% | 54% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.50 | 2.50 | |
| Olasılık | 62% | 38% | |
| Üst 1.5 @ 1.50 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.60 | 1.47 | |
| Olasılık | 36% | 64% | |
| Alt 2.5 @ 1.47 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 5.50 | 1.14 | |
| Olasılık | 18% | 82% | |
| Alt 3.5 @ 1.14 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.20 | 1.61 | |
| Olasılık | 44% | 56% | |
| Hay @ 1.61 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2022-05-06 12:00. Şu anda değişiklikler mümkündür!
