EFL Cup - İngiltere
Çarşamba, 09.09.2026
20:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Londra |
| Deplasman: |
Leeds |
| Mesafe: |
271.9 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Stamford Bridge
|
| Kapasite: |
41 837 |
| Boyutlar: |
105 x 68 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Antrenör |
| Ev sahibi: |
Xabi Alonso (Isp) |
| Deplasman: |
Daniel Farke (Alm) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
20:00 (20:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.61 |
3.90 |
4.20 |
1 |
|
|
|
1.20 |
2.10 |
| 41% |
32% |
27% |
1.61 |
|
|
|
73% |
27% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.33 |
|
|
|
1.65 |
2.20 |
|
|
|
2.63 |
1.44 |
| 78% |
22% |
|
|
|
56% |
44% |
|
|
|
35% |
65% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-04-26 |
Chelsea
|
1 - 0 |
Leeds
|
|
2026-02-10 |
Chelsea
|
2 - 2 |
Leeds
|
|
2025-12-03 |
Leeds
|
3 - 1 |
Chelsea
|
|
2024-02-28 |
Chelsea
|
3 - 2 |
Leeds
|
|
2023-03-04 |
Chelsea
|
1 - 0 |
Leeds
|
|
2022-08-21 |
Leeds
|
3 - 0 |
Chelsea
|
|
2022-05-11 |
Leeds
|
0 - 3 |
Chelsea
|
|
2021-12-11 |
Chelsea
|
3 - 2 |
Leeds
|
|
2021-03-13 |
Leeds
|
0 - 0 |
Chelsea
|
|
2020-12-05 |
Chelsea
|
3 - 1 |
Leeds
|
|
2012-12-19 |
Leeds
|
1 - 5 |
Chelsea
|
|
2004-05-15 |
Chelsea
|
1 - 0 |
Leeds
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
2 |
2 |
|
8 |
8 |
6 |
| 67% |
17% |
17% |
|
67% |
67% |
50% |
Chelsea son 12 maçlar
|
2026-08-30 |
Chelsea
|
4 - 3 |
Brighton
|
|
2026-08-27 |
Chelsea
|
2 - 0 |
Luton
|
|
2026-08-24 |
Fulham
|
2 - 3 |
Chelsea
|
|
2026-08-15 |
Chelsea
|
3 - 1 |
Real Sociedad
|
|
2026-08-09 |
Johor DT
|
3 - 3 |
Chelsea
|
|
2026-08-08 |
Chelsea
|
3 - 0 |
AC Milan
|
|
2026-08-05 |
Chelsea
|
0 - 1 |
Juventus
|
|
2026-08-01 |
Chelsea
|
1 - 2 |
Tottenham
|
|
2026-07-28 |
Chelsea
|
6 - 4 |
WS Wanderers
|
|
2026-05-24 |
Sunderland
|
2 - 1 |
Chelsea
|
|
2026-05-19 |
Chelsea
|
2 - 1 |
Tottenham
|
|
2026-05-16 |
Chelsea
|
0 - 1 |
Manchester City
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
1 |
4 |
|
10 |
9 |
5 |
| 58% |
8% |
33% |
|
83% |
75% |
42% |
Leeds son 12 maçlar
|
2026-09-05 |
Brighton
|
1 - 1 |
Leeds
|
|
2026-08-30 |
Leeds
|
1 - 1 |
Brentford
|
|
2026-08-25 |
Nottingham
|
0 - 2 |
Leeds
|
|
2026-08-22 |
Nottingham
|
0 - 1 |
Leeds
|
|
2026-08-15 |
Leeds
|
4 - 0 |
Augsburg
|
|
2026-08-12 |
Manchester Utd
|
1 - 1 |
Leeds
|
|
2026-08-08 |
Leeds
|
2 - 0 |
RB Leipzig
|
|
2026-08-02 |
Liverpool
|
2 - 4 |
Leeds
|
|
2026-07-31 |
Sunderland
|
0 - 1 |
Leeds
|
|
2026-07-26 |
Wrexham
|
3 - 2 |
Leeds
|
|
2026-05-24 |
West Ham
|
3 - 0 |
Leeds
|
|
2026-05-17 |
Leeds
|
1 - 0 |
Brighton
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
9 |
4 |
3 |
| 58% |
25% |
17% |
|
75% |
33% |
25% |
Puan Durumu Premier League
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Manchester City |
3 |
3 |
0 |
0 |
7 |
2 |
+5 |
9 |
| 2 |
Hull |
3 |
2 |
1 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
7 |
| 3 |
Arsenal |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
0 |
+4 |
6 |
| 4 |
Chelsea |
2 |
2 |
0 |
0 |
7 |
5 |
+2 |
6 |
| 5 |
Brentford |
3 |
1 |
2 |
0 |
5 |
2 |
+3 |
5 |
| 6 |
Liverpool |
3 |
1 |
2 |
0 |
6 |
4 |
+2 |
5 |
| 6 |
Newcastle |
3 |
1 |
2 |
0 |
6 |
4 |
+2 |
5 |
| 8 |
Leeds |
3 |
1 |
2 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
5 |
| 9 |
Brighton |
3 |
1 |
1 |
1 |
8 |
5 |
+3 |
4 |
| 10 |
Everton |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
4 |
| 11 |
Sunderland |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
3 |
0 |
4 |
| 12 |
Manchester Utd |
2 |
1 |
0 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
3 |
| 13 |
Ipswich |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 |
8 |
-4 |
3 |
| 13 |
Crystal Palace |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 |
8 |
-4 |
3 |
| 15 |
Bournemouth |
3 |
0 |
2 |
1 |
4 |
5 |
-1 |
2 |
| 16 |
Nottingham |
3 |
0 |
2 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
2 |
| 17 |
Aston Villa |
3 |
0 |
1 |
2 |
0 |
5 |
-5 |
1 |
| 17 |
Tottenham |
3 |
0 |
1 |
2 |
0 |
5 |
-5 |
1 |
| 19 |
Fulham |
3 |
0 |
0 |
3 |
4 |
7 |
-3 |
0 |
| 20 |
Coventry |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
5 |
-5 |
0 |
Chelsea sonraki 6 maçlar
|
2026-09-12 |
Chelsea
|
- |
Hull
|
|
2026-09-18 |
Brentford
|
- |
Chelsea
|
|
2026-10-10 |
Chelsea
|
- |
Bournemouth
|
|
2026-10-17 |
Everton
|
- |
Chelsea
|
|
2026-10-24 |
Chelsea
|
- |
Tottenham
|
|
2026-10-31 |
Chelsea
|
- |
Manchester Utd
|
Leeds sonraki 6 maçlar
|
2026-09-14 |
Leeds
|
- |
Newcastle
|
|
2026-09-19 |
Leeds
|
- |
Crystal Palace
|
|
2026-10-10 |
Arsenal
|
- |
Leeds
|
|
2026-10-17 |
Leeds
|
- |
Manchester Utd
|
|
2026-10-24 |
Sunderland
|
- |
Leeds
|
|
2026-10-31 |
Bournemouth
|
- |
Leeds
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.61 |
3.90 |
4.20 |
| Olasılık |
41% |
32% |
27% |
|
1 @ 1.61 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.20 |
2.10 |
| Olasılık |
73% |
27% |
|
1X @ 1.20 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.20 |
4.33 |
| Olasılık |
|
78% |
22% |
|
Üst 1.5 @ 1.20 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.65 |
2.20 |
| Olasılık |
|
56% |
44% |
|
Üst 2.5 @ 1.65 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.63 |
1.44 |
| Olasılık |
|
35% |
65% |
|
Alt 3.5 @ 1.44 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.62 |
2.20 |
| Olasılık |
|
56% |
44% |
|
Evt @ 1.62 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-09-06 12:00. Şu anda değişiklikler mümkündür!