Serie C - Grup C - İtalya
Pazar, 18.10.2026
13:30
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Cava de' Tirreni |
| Deplasman: |
Casarano |
| Mesafe: |
303.4 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
13:30 (14:30 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.25 |
3.20 |
2.70 |
1 |
|
|
|
1.40 |
1.55 |
| 49% |
18% |
33% |
2.25 |
|
|
|
59% |
41% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.27 |
3.40 |
|
|
|
1.87 |
1.80 |
|
|
|
3.20 |
1.30 |
| 73% |
27% |
|
|
|
47% |
53% |
|
|
|
36% |
64% |
Son 2 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-01-31 |
Cavese 1919
|
1 - 1 |
Casarano
|
|
2025-09-21 |
Casarano
|
3 - 0 |
Cavese 1919
|
Cavese 1919 son 12 maçlar
|
2026-10-12 |
Barletta
|
1 - 1 |
Cavese 1919
|
|
2026-10-03 |
Cavese 1919
|
2 - 0 |
Casertana
|
|
2026-09-26 |
Cavese 1919
|
4 - 2 |
Savoia
|
|
2026-09-20 |
Potenza
|
4 - 2 |
Cavese 1919
|
|
2026-09-15 |
Cavese 1919
|
2 - 3 |
Sorrento
|
|
2026-09-12 |
Cosenza
|
0 - 0 |
Cavese 1919
|
|
2026-09-06 |
Salernitana
|
1 - 1 |
Cavese 1919
|
|
2026-08-28 |
Cavese 1919
|
3 - 1 |
Audace Cerignola
|
|
2026-08-21 |
Bari
|
3 - 0 |
Cavese 1919
|
|
2026-08-15 |
Campobasso
|
2 - 0 |
Cavese 1919
|
|
2026-08-06 |
Cavese 1919
|
0 - 1 |
Juve Stabia
|
|
2026-04-26 |
Cavese 1919
|
1 - 1 |
Cosenza
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
10 |
5 |
4 |
| 25% |
33% |
42% |
|
83% |
42% |
33% |
Casarano son 12 maçlar
|
2026-10-11 |
Casarano
|
0 - 0 |
Salernitana
|
|
2026-10-03 |
Sorrento
|
2 - 0 |
Casarano
|
|
2026-09-27 |
Casarano
|
0 - 1 |
Monopoli
|
|
2026-09-19 |
Savoia
|
1 - 1 |
Casarano
|
|
2026-09-15 |
Casarano
|
1 - 0 |
Audace Cerignola
|
|
2026-09-11 |
Casarano
|
3 - 1 |
Barletta
|
|
2026-09-05 |
Bari
|
1 - 0 |
Casarano
|
|
2026-08-28 |
Casarano
|
4 - 3 |
Giugliano
|
|
2026-08-21 |
Potenza
|
4 - 1 |
Casarano
|
|
2026-08-16 |
Bari
|
1 - 0 |
Casarano
|
|
2026-05-20 |
Union Brescia
|
0 - 0 |
Casarano
|
|
2026-05-17 |
Casarano
|
0 - 3 |
Union Brescia
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
6 |
4 |
3 |
| 25% |
25% |
50% |
|
50% |
33% |
25% |
Puan Durumu Serie C - Grup C
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Potenza |
9 |
7 |
1 |
1 |
24 |
12 |
+12 |
22 |
| 2 |
Bari |
9 |
6 |
1 |
2 |
13 |
6 |
+7 |
19 |
| 3 |
Sorrento |
9 |
6 |
0 |
3 |
14 |
10 |
+4 |
18 |
| 4 |
Catania |
9 |
5 |
1 |
3 |
17 |
10 |
+7 |
16 |
| 5 |
Casertana |
9 |
4 |
3 |
2 |
15 |
13 |
+2 |
15 |
| 6 |
Audace Cerignola |
9 |
4 |
2 |
3 |
14 |
9 |
+5 |
14 |
| 7 |
Inter U23 |
8 |
4 |
1 |
3 |
16 |
13 |
+3 |
13 |
| 8 |
Scafatese |
8 |
3 |
4 |
1 |
13 |
11 |
+2 |
13 |
| 9 |
Salernitana |
9 |
3 |
4 |
2 |
12 |
10 |
+2 |
13 |
| 10 |
Picerno |
9 |
4 |
0 |
5 |
17 |
17 |
0 |
12 |
| 11 |
Cavese 1919 |
9 |
3 |
3 |
3 |
15 |
15 |
0 |
12 |
| 12 |
Monopoli |
9 |
3 |
3 |
3 |
7 |
7 |
0 |
12 |
| 13 |
Foggia |
9 |
3 |
2 |
4 |
9 |
10 |
-1 |
11 |
| 14 |
Casarano |
9 |
3 |
2 |
4 |
10 |
13 |
-3 |
11 |
| 15 |
Savoia |
9 |
2 |
4 |
3 |
11 |
12 |
-1 |
10 |
| 16 |
Barletta |
9 |
1 |
5 |
3 |
12 |
15 |
-3 |
8 |
| 17 |
Team Altamura |
9 |
2 |
2 |
5 |
4 |
13 |
-9 |
8 |
| 18 |
Giugliano |
9 |
2 |
1 |
6 |
12 |
22 |
-10 |
7 |
| 19 |
Cosenza |
9 |
1 |
2 |
6 |
7 |
19 |
-12 |
5 |
| 20 |
Crotone |
9 |
1 |
3 |
5 |
10 |
15 |
-5 |
0 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Cavese 1919 |
|
| Casarano |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Cavese 1919 |
Casarano |
| 1 |
Potenza |
|
4 - 1 |
| 2 |
Bari |
|
1 - 0 |
| 3 |
Sorrento |
2 - 3 |
2 - 0 |
| 4 |
Catania |
|
|
| 5 |
Casertana |
2 - 0 |
|
| 6 |
Audace Cerignola |
3 - 1 |
|
| 7 |
Inter U23 |
|
|
| 8 |
Scafatese |
|
|
| 9 |
Salernitana |
|
|
| 10 |
Picerno |
|
|
| 11 |
Cavese 1919 |
- |
|
| 12 |
Monopoli |
|
|
| 13 |
Foggia |
|
|
| 14 |
Casarano |
|
- |
| 15 |
Savoia |
4 - 2 |
1 - 1 |
| 16 |
Barletta |
|
|
| 17 |
Team Altamura |
|
|
| 18 |
Giugliano |
|
|
| 19 |
Cosenza |
|
|
| 20 |
Crotone |
|
|
Takım istatistikleri
| |
Cavese 1919 |
Casarano |
| Galibiyet |
3 |
3 |
| Beraberlik |
3 |
2 |
| Mağlubiyet |
3 |
4 |
| Attığı gol |
15 |
10 |
| Yediği gol |
15 |
13 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.67 |
1.11 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.67 |
1.44 |
| Oyun attığı gol |
78% |
56% |
| Oyun yediği gol |
78% |
78% |
| Karşılıklı Gol Var |
67% |
44% |
| Üst 1.5 |
89% |
56% |
| Üst 2.5 |
56% |
33% |
| Üst 3.5 |
44% |
33% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
3 |
0 |
| Beraberlik |
0 |
1 |
| Mağlubiyet |
1 |
3 |
| Attığı gol |
11 |
2 |
| Yediği gol |
6 |
8 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
2.75 |
0.50 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.50 |
2.00 |
| Oyun attığı gol |
100% |
50% |
| Oyun yediği gol |
75% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
75% |
50% |
| Üst 1.5 |
100% |
75% |
| Üst 2.5 |
75% |
25% |
| Üst 3.5 |
75% |
25% |
Genel i̇statistikler Serie C - Grup C
| Oyun (89) |
| Ev sahibi galibiyet |
47% |
| Beraberlik |
25% |
| Deplasman galibiyet |
28% |
| Oynadığı maç |
23% |
| Goller (252) |
| Maç başına gol |
2.83 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.58 |
| Maç başına deplasman gol |
1.25 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
78% |
| Deplasman takımı gol attı |
66% |
| Karşılıklı Gol Var |
54% |
| Üst 1.5 |
75% |
| Üst 2.5 |
53% |
| Üst 3.5 |
33% |
Cavese 1919 sonraki 6 maçlar
|
2026-10-25 |
Foggia
|
- |
Cavese 1919
|
|
2026-10-31 |
Cavese 1919
|
- |
Picerno
|
|
2026-11-09 |
Team Altamura
|
- |
Cavese 1919
|
|
2026-11-15 |
Cavese 1919
|
- |
Crotone
|
|
2026-11-21 |
Monopoli
|
- |
Cavese 1919
|
|
2026-11-27 |
Cavese 1919
|
- |
Scafatese
|
Casarano sonraki 6 maçlar
|
2026-10-26 |
Crotone
|
- |
Casarano
|
|
2026-11-02 |
Casarano
|
- |
Foggia
|
|
2026-11-07 |
Casertana
|
- |
Casarano
|
|
2026-11-14 |
Casarano
|
- |
Picerno
|
|
2026-11-22 |
Team Altamura
|
- |
Casarano
|
|
2026-11-29 |
Casarano
|
- |
Catania
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.25 |
3.20 |
2.70 |
| Olasılık |
49% |
18% |
33% |
|
1 @ 2.25 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.40 |
1.55 |
| Olasılık |
59% |
41% |
|
1X @ 1.40 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.27 |
3.40 |
| Olasılık |
|
73% |
27% |
|
Üst 1.5 @ 1.27 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.87 |
1.80 |
| Olasılık |
|
47% |
53% |
|
Alt 2.5 @ 1.80 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.20 |
1.30 |
| Olasılık |
|
36% |
64% |
|
Alt 3.5 @ 1.30 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.70 |
2.00 |
| Olasılık |
|
55% |
45% |
|
Evt @ 1.70 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-10-15 04:01. Şu anda değişiklikler mümkündür!