İtalya Kupası Serie C
Salı, 01.09.2026
19:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Campobasso |
| Deplasman: |
Scafati |
| Mesafe: |
90.5 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
19:00 (20:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.79 |
3.21 |
3.79 |
1 |
|
|
|
1.20 |
1.81 |
| 39% |
33% |
28% |
1.79 |
|
|
|
67% |
33% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.27 |
2.94 |
|
|
|
1.91 |
1.70 |
|
|
|
3.17 |
1.24 |
| 69% |
31% |
|
|
|
46% |
54% |
|
|
|
28% |
72% |
Doğrudan karşılaşmaları
Sistemde veri yok
Campobasso son 12 maçlar
|
2026-08-29 |
Spezia
|
1 - 0 |
Campobasso
|
|
2026-08-23 |
Campobasso
|
2 - 0 |
Pianese
|
|
2026-08-15 |
Campobasso
|
2 - 0 |
Cavese 1919
|
|
2026-08-09 |
Juve Stabia
|
0 - 2 |
Campobasso
|
|
2026-05-13 |
Potenza
|
3 - 1 |
Campobasso
|
|
2026-05-10 |
Campobasso
|
0 - 3 |
Potenza
|
|
2026-05-06 |
Campobasso
|
1 - 1 |
Pineto
|
|
2026-04-26 |
Campobasso
|
1 - 0 |
Ascoli
|
|
2026-04-18 |
Perugia
|
0 - 1 |
Campobasso
|
|
2026-04-11 |
Campobasso
|
0 - 0 |
Bra
|
|
2026-04-04 |
Pianese
|
0 - 2 |
Campobasso
|
|
2026-03-29 |
Campobasso
|
2 - 2 |
Guidonia
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
8 |
3 |
2 |
| 50% |
25% |
25% |
|
67% |
25% |
17% |
Scafatese son 3 maçlar
|
2026-08-28 |
Scafatese
|
0 - 2 |
Picerno
|
|
2026-08-21 |
Giugliano
|
3 - 3 |
Scafatese
|
|
2026-08-15 |
Salernitana
|
1 - 2 |
Scafatese
|
Puan Durumu Serie C - Grup B
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Forli |
2 |
1 |
1 |
0 |
8 |
5 |
+3 |
4 |
| 2 |
Ravenna |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
4 |
| 3 |
Vado |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
4 |
| 4 |
Grosseto |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 4 |
Perugia |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 4 |
Reggiana 1919 |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 7 |
Livorno |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 7 |
Spezia |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 9 |
Guidonia |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
2 |
+2 |
3 |
| 10 |
Campobasso |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 11 |
Torres |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
3 |
| 12 |
Pescara |
2 |
1 |
0 |
1 |
5 |
6 |
-1 |
3 |
| 13 |
Atalanta U23 |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
3 |
| 14 |
Pineto |
2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
| 15 |
Sambenedettese |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 16 |
Vis Pesaro 1898 |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
1 |
| 17 |
Latina |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
1 |
| 18 |
Pianese |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
1 |
| 19 |
Ostia Mare Lido |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 20 |
Gubbio |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
5 |
-4 |
0 |
Puan Durumu Serie C - Grup C
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Potenza |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
2 |
+4 |
6 |
| 2 |
Picerno |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
2 |
+3 |
6 |
| 3 |
Sorrento |
2 |
2 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
6 |
| 4 |
Barletta |
2 |
1 |
1 |
0 |
6 |
3 |
+3 |
4 |
| 5 |
Casertana |
2 |
1 |
1 |
0 |
5 |
4 |
+1 |
4 |
| 6 |
Inter U23 |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 7 |
Team Altamura |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 7 |
Foggia |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 9 |
Monopoli |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 10 |
Audace Cerignola |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
4 |
0 |
3 |
| 11 |
Bari |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
3 |
0 |
3 |
| 12 |
Cavese 1919 |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
4 |
-1 |
3 |
| 13 |
Casarano |
2 |
1 |
0 |
1 |
5 |
7 |
-2 |
3 |
| 14 |
Giugliano |
2 |
0 |
1 |
1 |
6 |
7 |
-1 |
1 |
| 15 |
Salernitana |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 16 |
Scafatese |
2 |
0 |
1 |
1 |
3 |
5 |
-2 |
1 |
| 17 |
Savoia |
2 |
0 |
0 |
2 |
3 |
5 |
-2 |
0 |
| 18 |
Cosenza |
2 |
0 |
0 |
2 |
2 |
5 |
-3 |
0 |
| 19 |
Catania |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
0 |
| 20 |
Crotone |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
2 |
-2 |
-6 |
Campobasso sonraki 6 maçlar
|
2026-09-05 |
Campobasso
|
- |
Gubbio
|
|
2026-09-12 |
Vado
|
- |
Campobasso
|
|
2026-09-16 |
Grosseto
|
- |
Campobasso
|
|
2026-09-20 |
Campobasso
|
- |
Pineto
|
|
2026-09-26 |
Sambenedettese
|
- |
Campobasso
|
|
2026-10-04 |
Campobasso
|
- |
Torres
|
Scafatese sonraki 6 maçlar
|
2026-09-06 |
Casertana
|
- |
Scafatese
|
|
2026-09-12 |
Catania
|
- |
Scafatese
|
|
2026-09-15 |
Scafatese
|
- |
Monopoli
|
|
2026-09-19 |
Cosenza
|
- |
Scafatese
|
|
2026-09-27 |
Scafatese
|
- |
Team Altamura
|
|
2026-10-03 |
Inter U23
|
- |
Scafatese
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.79 |
3.21 |
3.79 |
| Olasılık |
39% |
33% |
28% |
|
1 @ 1.79 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.20 |
1.81 |
| Olasılık |
67% |
33% |
|
1X @ 1.20 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.27 |
2.94 |
| Olasılık |
|
69% |
31% |
|
Üst 1.5 @ 1.27 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.91 |
1.70 |
| Olasılık |
|
46% |
54% |
|
Alt 2.5 @ 1.70 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.17 |
1.24 |
| Olasılık |
|
28% |
72% |
|
Alt 3.5 @ 1.24 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.77 |
1.82 |
| Olasılık |
|
50% |
50% |
|
Evt @ 1.77 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-09-01 04:04. Şu anda değişiklikler mümkündür!