Primera RFEF - Grup 1 - İspanya
Cuma, 06.11.2026
18:00
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.35 |
3.10 |
2.70 |
X2 |
|
|
|
1.36 |
1.50 |
| 32% |
21% |
47% |
1.50 |
|
|
|
40% |
60% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.33 |
3.25 |
|
|
|
2.08 |
1.73 |
|
|
|
3.75 |
1.25 |
| 62% |
38% |
|
|
|
45% |
55% |
|
|
|
22% |
78% |
Son 2 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-03-29 |
Cacereno
|
1 - 2 |
Lugo
|
|
2025-10-04 |
Lugo
|
1 - 0 |
Cacereno
|
Cacereno son 12 maçlar
|
2026-10-31 |
Ath. Bilbao B
|
3 - 1 |
Cacereno
|
|
2026-10-24 |
Cacereno
|
1 - 0 |
Zamora CF
|
|
2026-10-18 |
Pontevedra
|
1 - 0 |
Cacereno
|
|
2026-10-10 |
Cacereno
|
1 - 1 |
Unionistas
|
|
2026-10-04 |
Merida AD
|
2 - 0 |
Cacereno
|
|
2026-09-27 |
UD Ourense
|
0 - 0 |
Cacereno
|
|
2026-09-20 |
Cacereno
|
3 - 0 |
Arenas Club
|
|
2026-09-16 |
Huelva
|
2 - 1 |
Cacereno
|
|
2026-09-13 |
Cacereno
|
1 - 0 |
Leonesa
|
|
2026-09-06 |
La Coruna B
|
1 - 1 |
Cacereno
|
|
2026-08-28 |
Cacereno
|
1 - 0 |
Mirandes
|
|
2026-08-21 |
Unionistas
|
1 - 0 |
Cacereno
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
6 |
3 |
1 |
| 33% |
25% |
42% |
|
50% |
25% |
8% |
Lugo son 12 maçlar
|
2026-11-01 |
Lugo
|
2 - 1 |
Merida AD
|
|
2026-10-23 |
R. Union
|
4 - 1 |
Lugo
|
|
2026-10-17 |
Lugo
|
3 - 0 |
La Coruna B
|
|
2026-10-12 |
Lugo
|
3 - 1 |
UD Logrones
|
|
2026-10-02 |
Real Aviles
|
1 - 2 |
Lugo
|
|
2026-09-26 |
Lugo
|
1 - 0 |
Ferrol
|
|
2026-09-20 |
Zamora CF
|
1 - 2 |
Lugo
|
|
2026-09-13 |
Lugo
|
1 - 0 |
Coria
|
|
2026-09-04 |
Ponferradina
|
0 - 0 |
Lugo
|
|
2026-08-30 |
Unionistas
|
1 - 3 |
Lugo
|
|
2026-08-21 |
Lugo
|
1 - 0 |
Ourense
|
|
2026-07-29 |
La Coruna
|
1 - 0 |
Lugo
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
1 |
2 |
|
7 |
7 |
3 |
| 75% |
8% |
17% |
|
58% |
58% |
25% |
Puan Durumu Primera RFEF - Grup 1
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Lugo |
10 |
8 |
1 |
1 |
18 |
9 |
+9 |
25 |
| 2 |
UD Logrones |
10 |
6 |
2 |
2 |
20 |
13 |
+7 |
20 |
| 3 |
Mirandes |
10 |
5 |
2 |
3 |
13 |
10 |
+3 |
17 |
| 4 |
Ferrol |
10 |
5 |
2 |
3 |
9 |
7 |
+2 |
17 |
| 5 |
Extremadura UD |
10 |
5 |
1 |
4 |
19 |
10 |
+9 |
16 |
| 6 |
Ath. Bilbao B |
10 |
4 |
3 |
3 |
17 |
13 |
+4 |
15 |
| 7 |
Pontevedra |
10 |
4 |
3 |
3 |
12 |
11 |
+1 |
15 |
| 8 |
Cacereno |
10 |
4 |
3 |
3 |
9 |
8 |
+1 |
15 |
| 9 |
Real Aviles |
10 |
4 |
2 |
4 |
18 |
13 |
+5 |
14 |
| 10 |
Ponferradina |
10 |
3 |
5 |
2 |
6 |
6 |
0 |
14 |
| 11 |
R. Union |
10 |
3 |
4 |
3 |
19 |
17 |
+2 |
13 |
| 12 |
Merida AD |
10 |
4 |
1 |
5 |
16 |
14 |
+2 |
13 |
| 13 |
Leonesa |
10 |
3 |
3 |
4 |
10 |
10 |
0 |
12 |
| 14 |
Zamora CF |
10 |
3 |
3 |
4 |
11 |
12 |
-1 |
12 |
| 15 |
Barakaldo |
10 |
2 |
5 |
3 |
8 |
10 |
-2 |
11 |
| 16 |
La Coruna B |
10 |
3 |
2 |
5 |
11 |
17 |
-6 |
11 |
| 17 |
Unionistas |
10 |
3 |
1 |
6 |
12 |
18 |
-6 |
10 |
| 18 |
Coria |
10 |
2 |
3 |
5 |
12 |
17 |
-5 |
9 |
| 19 |
UD Ourense |
10 |
2 |
2 |
6 |
4 |
15 |
-11 |
8 |
| 20 |
Arenas Club |
10 |
2 |
2 |
6 |
8 |
22 |
-14 |
8 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Cacereno |
|
| Lugo |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Cacereno |
Lugo |
| 1 |
Lugo |
|
- |
| 2 |
UD Logrones |
|
|
| 3 |
Mirandes |
1 - 0 |
|
| 4 |
Ferrol |
|
|
| 5 |
Extremadura UD |
|
|
| 6 |
Ath. Bilbao B |
|
|
| 7 |
Pontevedra |
|
|
| 8 |
Cacereno |
- |
|
| 9 |
Real Aviles |
|
1 - 2 |
| 10 |
Ponferradina |
|
0 - 0 |
| 11 |
R. Union |
|
4 - 1 |
| 12 |
Merida AD |
|
|
| 13 |
Leonesa |
1 - 0 |
|
| 14 |
Zamora CF |
1 - 0 |
1 - 2 |
| 15 |
Barakaldo |
|
|
| 16 |
La Coruna B |
|
|
| 17 |
Unionistas |
1 - 1 |
1 - 3 |
| 18 |
Coria |
|
|
| 19 |
UD Ourense |
|
|
| 20 |
Arenas Club |
3 - 0 |
|
Takım istatistikleri
| |
Cacereno |
Lugo |
| Galibiyet |
4 |
8 |
| Beraberlik |
3 |
1 |
| Mağlubiyet |
3 |
1 |
| Attığı gol |
9 |
18 |
| Yediği gol |
8 |
9 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.90 |
1.80 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.80 |
0.90 |
| Oyun attığı gol |
70% |
90% |
| Oyun yediği gol |
50% |
60% |
| Karşılıklı Gol Var |
30% |
60% |
| Üst 1.5 |
50% |
70% |
| Üst 2.5 |
20% |
70% |
| Üst 3.5 |
10% |
30% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
4 |
3 |
| Beraberlik |
1 |
1 |
| Mağlubiyet |
0 |
1 |
| Attığı gol |
7 |
8 |
| Yediği gol |
1 |
7 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.40 |
1.60 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.20 |
1.40 |
| Oyun attığı gol |
100% |
80% |
| Oyun yediği gol |
20% |
80% |
| Karşılıklı Gol Var |
20% |
80% |
| Üst 1.5 |
40% |
80% |
| Üst 2.5 |
20% |
80% |
| Üst 3.5 |
0% |
40% |
Genel i̇statistikler Primera RFEF - Grup 1
| Oyun (100) |
| Ev sahibi galibiyet |
47% |
| Beraberlik |
25% |
| Deplasman galibiyet |
28% |
| Oynadığı maç |
26% |
| Goller (252) |
| Maç başına gol |
2.52 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.40 |
| Maç başına deplasman gol |
1.12 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
79% |
| Deplasman takımı gol attı |
62% |
| Karşılıklı Gol Var |
49% |
| Üst 1.5 |
68% |
| Üst 2.5 |
46% |
| Üst 3.5 |
26% |
Cacereno sonraki 6 maçlar
|
2026-11-13 |
Ponferradina
|
- |
Cacereno
|
|
2026-11-22 |
Cacereno
|
- |
UD Logrones
|
|
2026-11-29 |
Extremadura UD
|
- |
Cacereno
|
|
2026-12-06 |
Cacereno
|
- |
R. Union
|
|
2026-12-13 |
Ferrol
|
- |
Cacereno
|
|
2026-12-20 |
Cacereno
|
- |
Coria
|
Lugo sonraki 6 maçlar
|
2026-11-15 |
Lugo
|
- |
Mirandes
|
|
2026-11-21 |
Pontevedra
|
- |
Lugo
|
|
2026-11-29 |
Lugo
|
- |
UD Ourense
|
|
2026-12-06 |
Arenas Club
|
- |
Lugo
|
|
2026-12-13 |
Lugo
|
- |
Leonesa
|
|
2026-12-20 |
Lugo
|
- |
Barakaldo
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.35 |
3.10 |
2.70 |
| Olasılık |
32% |
21% |
47% |
|
X2 @ 1.50 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.36 |
1.50 |
| Olasılık |
40% |
60% |
|
X2 @ 1.50 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.33 |
3.25 |
| Olasılık |
|
62% |
38% |
|
Üst 1.5 @ 1.33 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.08 |
1.73 |
| Olasılık |
|
45% |
55% |
|
Alt 2.5 @ 1.73 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.75 |
1.25 |
| Olasılık |
|
22% |
78% |
|
Alt 3.5 @ 1.25 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.83 |
1.83 |
| Olasılık |
|
46% |
54% |
|
Hay @ 1.83 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-11-03 16:00. Şu anda değişiklikler mümkündür!