Prva Liga - Karadağ
Cumartesi, 07.11.2026
13:00
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.17 |
3.03 |
3.08 |
12 |
|
|
|
1.28 |
1.55 |
| 39% |
24% |
37% |
1.29 |
|
|
|
51% |
49% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.29 |
3.06 |
|
|
|
1.99 |
1.71 |
|
|
|
3.39 |
1.24 |
| 67% |
33% |
|
|
|
46% |
54% |
|
|
|
26% |
74% |
Son 5 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-09-05 |
Otrant-Olympic
|
2 - 0 |
Buducnost
|
|
2025-05-10 |
Otrant-Olympic
|
0 - 1 |
Buducnost
|
|
2025-03-12 |
Buducnost
|
5 - 1 |
Otrant-Olympic
|
|
2024-11-02 |
Otrant-Olympic
|
0 - 3 |
Buducnost
|
|
2024-08-31 |
Buducnost
|
1 - 1 |
Otrant-Olympic
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
1 |
|
4 |
2 |
1 |
| 60% |
20% |
20% |
|
80% |
40% |
20% |
Buducnost son 12 maçlar
|
2026-11-02 |
Bokelj Kotor
|
0 - 1 |
Buducnost
|
|
2026-10-27 |
Buducnost
|
3 - 2 |
Mornar Bar
|
|
2026-10-22 |
Buducnost
|
3 - 3 |
Arsenal Tivat
|
|
2026-10-18 |
Decic
|
0 - 1 |
Buducnost
|
|
2026-10-14 |
Bokelj Kotor
|
1 - 1 |
Buducnost
|
|
2026-10-10 |
Buducnost
|
0 - 0 |
Sutjeska
|
|
2026-09-18 |
Buducnost
|
4 - 1 |
OFK Petrovac
|
|
2026-09-14 |
Mladost DG
|
0 - 2 |
Buducnost
|
|
2026-09-10 |
Buducnost
|
3 - 0 |
Jezero Plav
|
|
2026-09-05 |
Otrant-Olympic
|
2 - 0 |
Buducnost
|
|
2026-08-30 |
Buducnost
|
0 - 0 |
Bokelj Kotor
|
|
2026-08-21 |
Mornar Bar
|
2 - 1 |
Buducnost
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
8 |
5 |
3 |
| 50% |
33% |
17% |
|
67% |
42% |
25% |
Otrant-Olympic son 12 maçlar
|
2026-11-03 |
Otrant-Olympic
|
3 - 1 |
Arsenal Tivat
|
|
2026-10-29 |
Decic
|
2 - 0 |
Otrant-Olympic
|
|
2026-10-24 |
Otrant-Olympic
|
1 - 1 |
Sutjeska
|
|
2026-10-19 |
OFK Petrovac
|
2 - 3 |
Otrant-Olympic
|
|
2026-10-13 |
Otrant-Olympic
|
0 - 3 |
Mornar Bar
|
|
2026-10-08 |
Otrant-Olympic
|
2 - 2 |
Mladost DG
|
|
2026-09-26 |
Dinamo City
|
4 - 1 |
Otrant-Olympic
|
|
2026-09-20 |
Otrant-Olympic
|
4 - 1 |
Jezero Plav
|
|
2026-09-14 |
Mornar Bar
|
0 - 1 |
Otrant-Olympic
|
|
2026-09-10 |
Bokelj Kotor
|
2 - 1 |
Otrant-Olympic
|
|
2026-09-05 |
Otrant-Olympic
|
2 - 0 |
Buducnost
|
|
2026-08-30 |
Arsenal Tivat
|
1 - 2 |
Otrant-Olympic
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
11 |
8 |
5 |
| 50% |
17% |
33% |
|
92% |
67% |
42% |
Puan Durumu Prva Liga
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Buducnost |
14 |
7 |
4 |
3 |
19 |
12 |
+7 |
25 |
| 2 |
Otrant-Olympic |
14 |
7 |
3 |
4 |
24 |
18 |
+6 |
24 |
| 3 |
Sutjeska |
14 |
6 |
5 |
3 |
19 |
10 |
+9 |
23 |
| 4 |
Mornar Bar |
14 |
5 |
6 |
3 |
20 |
15 |
+5 |
21 |
| 5 |
Bokelj Kotor |
13 |
5 |
4 |
4 |
10 |
10 |
0 |
19 |
| 6 |
Decic |
13 |
5 |
3 |
5 |
12 |
11 |
+1 |
18 |
| 7 |
OFK Petrovac |
13 |
3 |
6 |
4 |
12 |
13 |
-1 |
15 |
| 8 |
Jezero Plav |
14 |
3 |
6 |
5 |
16 |
22 |
-6 |
15 |
| 9 |
Mladost DG |
14 |
3 |
3 |
8 |
11 |
23 |
-12 |
12 |
| 10 |
Arsenal Tivat |
13 |
1 |
6 |
6 |
10 |
19 |
-9 |
9 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Buducnost |
|
| Otrant-Olympic |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Buducnost |
Otrant-Olympic |
| 1 |
Buducnost |
- |
|
| 2 |
Otrant-Olympic |
|
- |
| 3 |
Sutjeska |
0 - 0 |
1 - 4 |
| 4 |
Mornar Bar |
3 - 2 |
0 - 1 |
| 5 |
Bokelj Kotor |
0 - 0 |
2 - 1 |
| 6 |
Decic |
0 - 2 |
2 - 0 |
| 7 |
OFK Petrovac |
4 - 1 |
2 - 3 |
| 8 |
Jezero Plav |
3 - 0 |
|
| 9 |
Mladost DG |
|
2 - 1 |
| 10 |
Arsenal Tivat |
3 - 3 |
1 - 2 |
Takım istatistikleri
| |
Buducnost |
Otrant-Olympic |
| Galibiyet |
7 |
7 |
| Beraberlik |
4 |
3 |
| Mağlubiyet |
3 |
4 |
| Attığı gol |
19 |
24 |
| Yediği gol |
12 |
18 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.36 |
1.71 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.86 |
1.29 |
| Oyun attığı gol |
64% |
79% |
| Oyun yediği gol |
43% |
79% |
| Karşılıklı Gol Var |
29% |
64% |
| Üst 1.5 |
57% |
86% |
| Üst 2.5 |
36% |
64% |
| Üst 3.5 |
21% |
36% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
3 |
4 |
| Beraberlik |
3 |
0 |
| Mağlubiyet |
1 |
3 |
| Attığı gol |
13 |
12 |
| Yediği gol |
8 |
10 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.86 |
1.71 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.14 |
1.43 |
| Oyun attığı gol |
57% |
86% |
| Oyun yediği gol |
57% |
86% |
| Karşılıklı Gol Var |
43% |
71% |
| Üst 1.5 |
71% |
86% |
| Üst 2.5 |
57% |
71% |
| Üst 3.5 |
43% |
29% |
Genel i̇statistikler Prva Liga
| Oyun (68) |
| Ev sahibi galibiyet |
40% |
| Beraberlik |
34% |
| Deplasman galibiyet |
26% |
| Oynadığı maç |
38% |
| Goller (153) |
| Maç başına gol |
2.25 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.34 |
| Maç başına deplasman gol |
0.91 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
63% |
| Deplasman takımı gol attı |
56% |
| Karşılıklı Gol Var |
40% |
| Üst 1.5 |
60% |
| Üst 2.5 |
40% |
| Üst 3.5 |
22% |
Buducnost sonraki 5 maçlar
|
2026-11-07 |
Buducnost
|
- |
Otrant-Olympic
|
|
2026-11-21 |
Jezero Plav
|
- |
Buducnost
|
|
2026-11-29 |
Buducnost
|
- |
Mladost DG
|
|
2026-12-05 |
OFK Petrovac
|
- |
Buducnost
|
|
2026-12-09 |
Sutjeska
|
- |
Buducnost
|
Otrant-Olympic sonraki 5 maçlar
|
2026-11-07 |
Buducnost
|
- |
Otrant-Olympic
|
|
2026-11-21 |
Otrant-Olympic
|
- |
Bokelj Kotor
|
|
2026-11-29 |
Otrant-Olympic
|
- |
Mornar Bar
|
|
2026-12-05 |
Jezero Plav
|
- |
Otrant-Olympic
|
|
2026-12-09 |
Mladost DG
|
- |
Otrant-Olympic
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.17 |
3.03 |
3.08 |
| Olasılık |
39% |
24% |
37% |
|
12 @ 1.29 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.28 |
1.55 |
| Olasılık |
51% |
49% |
|
1X @ 1.28 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.29 |
3.06 |
| Olasılık |
|
67% |
33% |
|
Üst 1.5 @ 1.29 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.99 |
1.71 |
| Olasılık |
|
46% |
54% |
|
Alt 2.5 @ 1.71 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.39 |
1.24 |
| Olasılık |
|
26% |
74% |
|
Alt 3.5 @ 1.24 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.75 |
1.92 |
| Olasılık |
|
44% |
56% |
|
Hay @ 1.92 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-11-06 16:03. Şu anda değişiklikler mümkündür!