Division 2 - Grup 1 - Norveç
Pazar, 06.09.2026
16:30
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Bergen |
| Deplasman: |
Arendal |
| Mesafe: |
289.7 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
16:30 (17:30 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.73 |
3.80 |
3.50 |
1 |
|
|
|
1.26 |
1.95 |
| 50% |
20% |
30% |
1.73 |
|
|
|
61% |
39% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.13 |
5.08 |
|
|
|
1.50 |
2.40 |
|
|
|
2.25 |
1.57 |
| 80% |
20% |
|
|
|
60% |
40% |
|
|
|
40% |
60% |
Son 1 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-04-12 |
Arendal
|
0 - 2 |
Bjarg
|
Bjarg son 12 maçlar
|
2026-08-30 |
Bjarg
|
1 - 0 |
Mjondalen
|
|
2026-08-22 |
Fana
|
1 - 3 |
Bjarg
|
|
2026-08-16 |
Pors Grenland
|
1 - 1 |
Bjarg
|
|
2026-08-08 |
Bjarg
|
1 - 3 |
Sotra SK
|
|
2026-08-01 |
Lysekloster IL
|
0 - 3 |
Bjarg
|
|
2026-07-25 |
Bjarg
|
0 - 1 |
Pors Grenland
|
|
2026-06-27 |
Mjondalen
|
1 - 0 |
Bjarg
|
|
2026-06-20 |
Bjarg
|
3 - 1 |
Vidar
|
|
2026-06-14 |
Traeff
|
2 - 3 |
Bjarg
|
|
2026-05-30 |
Bjarg
|
2 - 0 |
Eik Tonsberg
|
|
2026-05-25 |
Sotra SK
|
1 - 2 |
Bjarg
|
|
2026-05-14 |
Bjarg
|
2 - 6 |
Brattvåg
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
1 |
4 |
|
9 |
7 |
5 |
| 58% |
8% |
33% |
|
75% |
58% |
42% |
Arendal son 12 maçlar
|
2026-08-30 |
Arendal
|
2 - 1 |
Lysekloster IL
|
|
2026-08-15 |
Vidar
|
1 - 3 |
Arendal
|
|
2026-08-08 |
Arendal
|
2 - 1 |
Pors Grenland
|
|
2026-08-02 |
Sotra SK
|
3 - 0 |
Arendal
|
|
2026-07-25 |
Arendal
|
4 - 0 |
Vidar
|
|
2026-06-27 |
Pors Grenland
|
2 - 4 |
Arendal
|
|
2026-06-21 |
Arendal
|
3 - 1 |
Traeff
|
|
2026-06-13 |
Eik Tonsberg
|
0 - 0 |
Arendal
|
|
2026-05-31 |
Arendal
|
1 - 1 |
Sotra SK
|
|
2026-05-25 |
Lysekloster IL
|
1 - 1 |
Arendal
|
|
2026-05-16 |
Arendal
|
1 - 2 |
Jerv
|
|
2026-05-10 |
Brattvåg
|
2 - 0 |
Arendal
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
11 |
8 |
4 |
| 50% |
25% |
25% |
|
92% |
67% |
33% |
Puan Durumu Division 2 - Grup 1
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Jerv |
18 |
13 |
3 |
2 |
38 |
17 |
+21 |
42 |
| 2 |
Brattvåg |
18 |
11 |
3 |
4 |
37 |
20 |
+17 |
36 |
| 3 |
Sotra SK |
18 |
10 |
3 |
5 |
38 |
17 |
+21 |
33 |
| 4 |
Mjondalen |
18 |
10 |
2 |
6 |
30 |
24 |
+6 |
32 |
| 5 |
Kvik Halden |
18 |
9 |
4 |
5 |
28 |
20 |
+8 |
31 |
| 6 |
Bjarg |
17 |
9 |
2 |
6 |
28 |
24 |
+4 |
29 |
| 7 |
Notodden |
17 |
8 |
4 |
5 |
22 |
14 |
+8 |
28 |
| 8 |
Traeff |
17 |
7 |
5 |
5 |
31 |
27 |
+4 |
26 |
| 9 |
Arendal |
17 |
6 |
5 |
6 |
25 |
26 |
-1 |
23 |
| 10 |
Pors Grenland |
17 |
5 |
5 |
7 |
18 |
22 |
-4 |
20 |
| 11 |
IL Sandviken |
18 |
5 |
4 |
9 |
29 |
39 |
-10 |
19 |
| 12 |
Lysekloster IL |
17 |
3 |
5 |
9 |
19 |
34 |
-15 |
14 |
| 13 |
Vidar |
18 |
1 |
4 |
13 |
16 |
49 |
-33 |
7 |
| 14 |
Eik Tonsberg |
18 |
1 |
1 |
16 |
18 |
44 |
-26 |
4 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Bjarg |
|
| Arendal |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Bjarg |
Arendal |
| 1 |
Jerv |
|
|
| 2 |
Brattvåg |
2 - 6 |
2 - 0 |
| 3 |
Sotra SK |
1 - 3 |
3 - 0 |
| 4 |
Mjondalen |
1 - 0 |
4 - 1 |
| 5 |
Kvik Halden |
1 - 2 |
3 - 1 |
| 6 |
Bjarg |
- |
|
| 7 |
Notodden |
|
|
| 8 |
Traeff |
|
|
| 9 |
Arendal |
|
- |
| 10 |
Pors Grenland |
0 - 1 |
2 - 4 |
| 11 |
IL Sandviken |
3 - 1 |
|
| 12 |
Lysekloster IL |
2 - 2 |
1 - 1 |
| 13 |
Vidar |
3 - 1 |
1 - 3 |
| 14 |
Eik Tonsberg |
2 - 0 |
0 - 0 |
Takım istatistikleri
| |
Bjarg |
Arendal |
| Galibiyet |
9 |
6 |
| Beraberlik |
2 |
5 |
| Mağlubiyet |
6 |
6 |
| Attığı gol |
28 |
25 |
| Yediği gol |
24 |
26 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.65 |
1.47 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.41 |
1.53 |
| Oyun attığı gol |
88% |
71% |
| Oyun yediği gol |
71% |
82% |
| Karşılıklı Gol Var |
59% |
65% |
| Üst 1.5 |
76% |
88% |
| Üst 2.5 |
59% |
65% |
| Üst 3.5 |
41% |
41% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
4 |
2 |
| Beraberlik |
1 |
2 |
| Mağlubiyet |
4 |
4 |
| Attığı gol |
15 |
10 |
| Yediği gol |
16 |
16 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.67 |
1.25 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.78 |
2.00 |
| Oyun attığı gol |
89% |
62% |
| Oyun yediği gol |
78% |
88% |
| Karşılıklı Gol Var |
67% |
62% |
| Üst 1.5 |
78% |
88% |
| Üst 2.5 |
67% |
62% |
| Üst 3.5 |
56% |
50% |
Genel i̇statistikler Division 2 - Grup 1
| Oyun (123) |
| Ev sahibi galibiyet |
40% |
| Beraberlik |
20% |
| Deplasman galibiyet |
40% |
| Oynadığı maç |
68% |
| Goller (377) |
| Maç başına gol |
3.07 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.59 |
| Maç başına deplasman gol |
1.47 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
76% |
| Deplasman takımı gol attı |
73% |
| Karşılıklı Gol Var |
54% |
| Üst 1.5 |
77% |
| Üst 2.5 |
59% |
| Üst 3.5 |
38% |
Bjarg sonraki 6 maçlar
|
2026-09-12 |
Vidar
|
- |
Bjarg
|
|
2026-09-20 |
Bjarg
|
- |
Traeff
|
|
2026-09-27 |
Eik Tonsberg
|
- |
Bjarg
|
|
2026-10-03 |
Kvik Halden
|
- |
Bjarg
|
|
2026-10-11 |
Bjarg
|
- |
Notodden
|
|
2026-10-18 |
Brattvåg
|
- |
Bjarg
|
Arendal sonraki 6 maçlar
|
2026-09-12 |
Arendal
|
- |
Kvik Halden
|
|
2026-09-20 |
Notodden
|
- |
Arendal
|
|
2026-09-27 |
Arendal
|
- |
Brattvåg
|
|
2026-10-04 |
IL Sandviken
|
- |
Arendal
|
|
2026-10-10 |
Jerv
|
- |
Arendal
|
|
2026-10-17 |
Arendal
|
- |
Eik Tonsberg
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.73 |
3.80 |
3.50 |
| Olasılık |
50% |
20% |
30% |
|
1 @ 1.73 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.26 |
1.95 |
| Olasılık |
61% |
39% |
|
1X @ 1.26 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.13 |
5.08 |
| Olasılık |
|
80% |
20% |
|
Üst 1.5 @ 1.13 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.50 |
2.40 |
| Olasılık |
|
60% |
40% |
|
Üst 2.5 @ 1.50 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.25 |
1.57 |
| Olasılık |
|
40% |
60% |
|
Alt 3.5 @ 1.57 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.51 |
2.37 |
| Olasılık |
|
59% |
41% |
|
Evt @ 1.51 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-09-06 08:02. Şu anda değişiklikler mümkündür!