Şampiyona Grubu - Çek Cumhuriyeti
Cumartesi, 07.05.2022
18:00
18:00

Ostrava

Hradec Kralove
3 - 1
(1 - 1, 2 - 0)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Ostrava |
| Deplasman: | Hradec Kralove |
| Mesafe: | 179.9 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | Mestsky stadion Ostrava |
| Kapasite: | 15 123 |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 18:00 (19:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.50 | 3.60 | 1X | 1.28 | 1.72 | |||
| 38% | 32% | 30% | 1.28 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.98 | 1.88 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 70% | 30% | 45% | 55% | 25% | 75% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
| 2022-04-10 | Ostrava | 0 - 0 | Hradec Kralove |
| 2021-11-06 | Hradec Kralove | 1 - 1 | Ostrava |
| 2021-10-27 | Ostrava | 1 - 2 | Hradec Kralove |
| 2019-09-25 | Ostrava | 2 - 0 | Hradec Kralove |
| 2015-05-09 | Hradec Kralove | 1 - 0 | Ostrava |
| 2014-11-01 | Ostrava | 2 - 1 | Hradec Kralove |
| 2013-03-09 | Ostrava | 3 - 0 | Hradec Kralove |
| 2012-08-26 | Hradec Kralove | 1 - 1 | Ostrava |
| 2012-04-08 | Hradec Kralove | 0 - 1 | Ostrava |
| 2011-10-15 | Ostrava | 1 - 0 | Hradec Kralove |
| 2011-04-10 | Hradec Kralove | 2 - 1 | Ostrava |
| 2010-09-18 | Ostrava | 1 - 0 | Hradec Kralove |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 7 | 4 | 0 | |
| 50% | 25% | 25% | 58% | 33% | 0% |
Ostrava son 12 maçlar
| 2022-04-30 | Slovacko | 3 - 1 | Ostrava |
| 2022-04-23 | Sparta Prag | 3 - 1 | Ostrava |
| 2022-04-20 | Ostrava | 1 - 0 | Jablonec |
| 2022-04-17 | Plzen | 2 - 1 | Ostrava |
| 2022-04-10 | Ostrava | 0 - 0 | Hradec Kralove |
| 2022-04-02 | Sparta Prag | 2 - 1 | Ostrava |
| 2022-03-19 | Ostrava | 1 - 3 | Karvina |
| 2022-03-12 | Slovacko | 0 - 0 | Ostrava |
| 2022-03-05 | Ostrava | 1 - 1 | Liberec |
| 2022-02-26 | Bohemians 1905 | 0 - 2 | Ostrava |
| 2022-02-19 | Ostrava | 1 - 0 | Sigma Olomouc |
| 2022-02-12 | Ostrava | 2 - 4 | Teplice |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 6 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 50% | 33% |
Hradec Kralove son 12 maçlar
| 2022-04-30 | Sparta Prag | 1 - 1 | Hradec Kralove |
| 2022-04-24 | Hradec Kralove | 4 - 3 | Slavia Prag |
| 2022-04-20 | Bohemians 1905 | 1 - 1 | Hradec Kralove |
| 2022-04-17 | Hradec Kralove | 3 - 0 | Sigma Olomouc |
| 2022-04-10 | Ostrava | 0 - 0 | Hradec Kralove |
| 2022-04-03 | Hradec Kralove | 2 - 2 | Mlada Boleslav |
| 2022-03-25 | Hradec Kralove | 0 - 1 | Slovacko |
| 2022-03-20 | Teplice | 1 - 2 | Hradec Kralove |
| 2022-03-12 | Hradec Kralove | 2 - 1 | Zlin |
| 2022-03-06 | Jablonec | 1 - 1 | Hradec Kralove |
| 2022-02-27 | Hradec Kralove | 1 - 5 | Slavia Prag |
| 2022-02-19 | Pardubice | 0 - 0 | Hradec Kralove |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 9 | 6 | 3 | |
| 33% | 50% | 17% | 75% | 50% | 25% |
Puan Durumu Şampiyona Grubu
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Plzen | 32 | +18 | 76 |
| 2 | Slavia Prag | 32 | +39 | 74 |
| 3 | Sparta Prag | 32 | +29 | 70 |
| 4 | Slovacko | 32 | -19 | 62 |
| 5 | Ostrava | 32 | -24 | 51 |
| 6 | Hradec Kralove | 32 | +10 | 44 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Ostrava | |
| Hradec Kralove | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Ostrava | Hradec Kralove |
|---|---|---|---|
| 1 | Plzen | ||
| 2 | Slavia Prag | ||
| 3 | Sparta Prag | 1 - 1 | |
| 4 | Slovacko | ||
| 5 | Ostrava | - | |
| 6 | Hradec Kralove | - |
Lig sıralaması
| Ostrava | Hradec Kralove | |
| Pozisyon | 5 | 6 |
| Puan | 51 | 44 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 6 | 1 |
| Puan | 0 | 1 |
Lig form
| Ostrava | Hradec Kralove | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
0
0 2 |
1
1 0 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
0
0 0 |
0
1 0 |
Lig Golleri
| Ostrava | Hradec Kralove | |
|
Attığı gol Yediği gol |
2
6 |
5
4 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
0
0 |
1
1 |
Genel i̇statistikler Şampiyona Grubu
| Oyun (6) | |
| Ev sahibi galibiyet | 67% |
| Beraberlik | 33% |
| Deplasman galibiyet | 0% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (23) | |
| Maç başına gol | 3.83 |
| Maç başına ev sahibi gol | 2.50 |
| Maç başına deplasman gol | 1.33 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 100% |
| Deplasman takımı gol attı | 100% |
| Karşılıklı Gol Var | 100% |
| Üst 1.5 | 100% |
| Üst 2.5 | 67% |
| Üst 3.5 | 67% |
Ostrava sonraki 6 maçlar
| 2022-05-11 | Ostrava | - | Slavia Prag |
| 2022-05-15 | Plzen | - | Ostrava |
| 2022-06-29 | Ostrava | - | Zlin |
| 2022-07-02 | Ostrava | - | Termalica B-B. |
| 2022-07-09 | Ostrava | - | Zilina |
| 2022-07-13 | Ostrava | - | Celtic |
Hradec Kralove sonraki 6 maçlar
| 2022-05-11 | Hradec Kralove | - | Plzen |
| 2022-05-15 | Slovacko | - | Hradec Kralove |
| 2022-06-25 | Pribram | - | Hradec Kralove |
| 2022-07-02 | Hradec Kralove | - | Varnsdorf |
| 2022-07-13 | Hradec Kralove | - | Dukla Prag |
| 2022-07-16 | Hradec Kralove | - | Jihlava |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.00 | 3.50 | 3.60 |
| Olasılık | 38% | 32% | 30% |
| 1X @ 1.28 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.28 | 1.72 |
| Olasılık | 63% | 37% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.28 | 3.50 | |
| Olasılık | 70% | 30% | |
| Üst 1.5 @ 1.28 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.98 | 1.88 | |
| Olasılık | 45% | 55% | |
| Alt 2.5 @ 1.88 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 3.40 | 1.30 | |
| Olasılık | 25% | 75% | |
| Alt 3.5 @ 1.30 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.80 | 1.95 | |
| Olasılık | 50% | 50% | |
| Evt @ 1.80 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2022-05-07 16:06. Şu anda değişiklikler mümkündür!
