Premier Lig - Malta
Cumartesi, 17.10.2026
17:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Balzan |
| Deplasman: |
Zabbar |
| Mesafe: |
7.9 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Ta' Qali Ulusal Stadyumu
(Attard)
|
| Kapasite: |
16 997 |
| Boyutlar: |
105 x 68 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
17:00 (18:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.25 |
3.05 |
2.75 |
1X |
|
|
|
1.30 |
1.46 |
| 38% |
47% |
15% |
1.30 |
|
|
|
71% |
29% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.26 |
3.15 |
|
|
|
1.88 |
1.73 |
|
|
|
3.20 |
1.25 |
| 80% |
20% |
|
|
|
50% |
50% |
|
|
|
17% |
83% |
Son 4 doğrudan karşılaşmaları
|
2025-04-19 |
Zabbar
|
2 - 2 |
Balzan
|
|
2025-01-25 |
Zabbar
|
3 - 0 |
Balzan
|
|
2024-12-01 |
Balzan
|
1 - 2 |
Zabbar
|
|
2024-09-16 |
Balzan
|
0 - 2 |
Zabbar
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
1 |
3 |
|
4 |
3 |
1 |
| 0% |
25% |
75% |
|
100% |
75% |
25% |
Balzan son 12 maçlar
|
2026-10-11 |
Floriana
|
1 - 1 |
Balzan
|
|
2026-09-20 |
Balzan
|
0 - 0 |
Sliema
|
|
2026-09-13 |
Valletta
|
2 - 2 |
Balzan
|
|
2026-09-05 |
Balzan
|
3 - 0 |
Birzebbuga
|
|
2026-08-29 |
Balzan
|
2 - 1 |
Gzira
|
|
2026-08-23 |
Mosta FC
|
2 - 1 |
Balzan
|
|
2026-08-14 |
Balzan
|
1 - 1 |
Marsaxlokk
|
|
2026-08-07 |
Birkirkara
|
1 - 1 |
Balzan
|
|
2026-07-31 |
Mosta FC
|
0 - 2 |
Balzan
|
|
2026-07-11 |
Balzan
|
1 - 2 |
Valletta
|
|
2025-12-07 |
Qormi
|
1 - 4 |
Balzan
|
|
2025-05-03 |
Balzan
|
1 - 1 |
Naxxar Lions
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
6 |
2 |
|
11 |
6 |
2 |
| 33% |
50% |
17% |
|
92% |
50% |
17% |
Zabbar son 12 maçlar
|
2026-10-10 |
Marsaxlokk
|
2 - 1 |
Zabbar
|
|
2026-09-18 |
Zabbar
|
0 - 2 |
Birkirkara
|
|
2026-09-14 |
Gzira
|
0 - 0 |
Zabbar
|
|
2026-09-06 |
Zabbar
|
1 - 2 |
Hamrun
|
|
2026-08-28 |
Hibernians
|
1 - 1 |
Zabbar
|
|
2026-08-22 |
Zabbar
|
1 - 0 |
Birzebbuga
|
|
2026-08-16 |
Valletta
|
4 - 2 |
Zabbar
|
|
2026-05-10 |
Zabbar
|
0 - 0 |
Tarxien
|
|
2026-05-05 |
Zabbar
|
1 - 1 |
Tarxien
|
|
2026-04-30 |
Zabbar
|
3 - 0 |
Hibernians
|
|
2026-04-26 |
Zabbar
|
1 - 1 |
Sliema
|
|
2026-04-19 |
Tarxien
|
3 - 3 |
Zabbar
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
6 |
4 |
|
9 |
5 |
2 |
| 17% |
50% |
33% |
|
75% |
42% |
17% |
Puan Durumu Premier Lig
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Valletta |
7 |
5 |
1 |
1 |
17 |
6 |
+11 |
16 |
| 2 |
Floriana |
7 |
4 |
2 |
1 |
17 |
8 |
+9 |
14 |
| 3 |
Marsaxlokk |
7 |
4 |
2 |
1 |
13 |
10 |
+3 |
14 |
| 4 |
Mosta FC |
7 |
3 |
3 |
1 |
10 |
8 |
+2 |
12 |
| 5 |
Hamrun |
7 |
3 |
2 |
2 |
11 |
8 |
+3 |
11 |
| 6 |
Sliema |
7 |
3 |
2 |
2 |
8 |
8 |
0 |
11 |
| 7 |
Balzan |
7 |
2 |
4 |
1 |
10 |
7 |
+3 |
10 |
| 8 |
Birkirkara |
7 |
3 |
1 |
3 |
9 |
6 |
+3 |
10 |
| 9 |
Hibernians |
7 |
1 |
3 |
3 |
6 |
11 |
-5 |
6 |
| 10 |
Zabbar |
7 |
1 |
2 |
4 |
6 |
11 |
-5 |
5 |
| 11 |
Gzira |
7 |
0 |
3 |
4 |
4 |
15 |
-11 |
3 |
| 12 |
Birzebbuga |
7 |
0 |
1 |
6 |
3 |
16 |
-13 |
1 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Balzan |
|
| Zabbar |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Balzan |
Zabbar |
| 1 |
Valletta |
|
4 - 2 |
| 2 |
Floriana |
|
|
| 3 |
Marsaxlokk |
1 - 1 |
2 - 1 |
| 4 |
Mosta FC |
|
|
| 5 |
Hamrun |
|
|
| 6 |
Sliema |
0 - 0 |
|
| 7 |
Balzan |
- |
|
| 8 |
Birkirkara |
|
|
| 9 |
Hibernians |
|
1 - 1 |
| 10 |
Zabbar |
|
- |
| 11 |
Gzira |
2 - 1 |
0 - 0 |
| 12 |
Birzebbuga |
3 - 0 |
|
Takım istatistikleri
| |
Balzan |
Zabbar |
| Galibiyet |
2 |
1 |
| Beraberlik |
4 |
2 |
| Mağlubiyet |
1 |
4 |
| Attığı gol |
10 |
6 |
| Yediği gol |
7 |
11 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.43 |
0.86 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.00 |
1.57 |
| Oyun attığı gol |
86% |
71% |
| Oyun yediği gol |
71% |
71% |
| Karşılıklı Gol Var |
71% |
57% |
| Üst 1.5 |
86% |
71% |
| Üst 2.5 |
57% |
43% |
| Üst 3.5 |
14% |
14% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
2 |
0 |
| Beraberlik |
2 |
2 |
| Mağlubiyet |
0 |
2 |
| Attığı gol |
6 |
4 |
| Yediği gol |
2 |
7 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.50 |
1.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.50 |
1.75 |
| Oyun attığı gol |
75% |
75% |
| Oyun yediği gol |
50% |
75% |
| Karşılıklı Gol Var |
50% |
75% |
| Üst 1.5 |
75% |
75% |
| Üst 2.5 |
50% |
50% |
| Üst 3.5 |
0% |
25% |
Genel i̇statistikler Premier Lig
| Oyun (42) |
| Ev sahibi galibiyet |
33% |
| Beraberlik |
31% |
| Deplasman galibiyet |
36% |
| Oynadığı maç |
64% |
| Goller (114) |
| Maç başına gol |
2.71 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.26 |
| Maç başına deplasman gol |
1.45 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
71% |
| Deplasman takımı gol attı |
79% |
| Karşılıklı Gol Var |
55% |
| Üst 1.5 |
86% |
| Üst 2.5 |
50% |
| Üst 3.5 |
24% |
Balzan sonraki 3 maçlar
|
2026-10-21 |
Hamrun
|
- |
Balzan
|
|
2026-10-25 |
Balzan
|
- |
Birkirkara
|
|
2026-10-31 |
Balzan
|
- |
Hibernians
|
Zabbar sonraki 3 maçlar
|
2026-10-21 |
Zabbar
|
- |
Sliema
|
|
2026-10-26 |
Floriana
|
- |
Zabbar
|
|
2026-10-31 |
Zabbar
|
- |
Mosta FC
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.25 |
3.05 |
2.75 |
| Olasılık |
38% |
47% |
15% |
|
1X @ 1.30 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.30 |
1.46 |
| Olasılık |
71% |
29% |
|
1X @ 1.30 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.26 |
3.15 |
| Olasılık |
|
80% |
20% |
|
Üst 1.5 @ 1.26 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.88 |
1.73 |
| Olasılık |
|
50% |
50% |
|
Alt 2.5 @ 1.73 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.20 |
1.25 |
| Olasılık |
|
17% |
83% |
|
Alt 3.5 @ 1.25 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.67 |
1.94 |
| Olasılık |
|
61% |
39% |
|
Evt @ 1.67 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-10-15 04:01. Şu anda değişiklikler mümkündür!