Virslīga - Letonya
Pazar, 17.05.2026
15:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Kekava |
| Deplasman: |
Riga |
| Mesafe: |
15.4 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
15:00 (17:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.20 |
3.70 |
1.63 |
2 |
|
|
|
2.10 |
1.19 |
| 45% |
6% |
49% |
1.63 |
|
|
|
47% |
53% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.23 |
3.75 |
|
|
|
1.72 |
1.98 |
|
|
|
2.80 |
1.37 |
| 75% |
25% |
|
|
|
56% |
44% |
|
|
|
32% |
68% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-04-04 |
RFS Riga
|
0 - 1 |
Auda Kekava
|
|
2025-09-17 |
RFS Riga
|
0 - 2 |
Auda Kekava
|
|
2025-08-31 |
Auda Kekava
|
0 - 1 |
RFS Riga
|
|
2025-06-22 |
RFS Riga
|
1 - 0 |
Auda Kekava
|
|
2025-05-01 |
RFS Riga
|
1 - 0 |
Auda Kekava
|
|
2025-03-05 |
Auda Kekava
|
1 - 2 |
RFS Riga
|
|
2024-10-30 |
RFS Riga
|
2 - 2 |
Auda Kekava
|
|
2024-10-17 |
RFS Riga
|
1 - 2 |
Auda Kekava
|
|
2024-06-21 |
Auda Kekava
|
1 - 3 |
RFS Riga
|
|
2024-05-01 |
RFS Riga
|
2 - 1 |
Auda Kekava
|
|
2024-03-08 |
Auda Kekava
|
1 - 2 |
RFS Riga
|
|
2023-10-07 |
RFS Riga
|
3 - 0 |
Auda Kekava
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
8 |
|
8 |
7 |
2 |
| 25% |
8% |
67% |
|
67% |
58% |
17% |
Auda Kekava son 12 maçlar
|
2026-05-12 |
Riga FC
|
4 - 1 |
Auda Kekava
|
|
2026-05-07 |
Auda Kekava
|
7 - 0 |
FK Grobina
|
|
2026-05-01 |
Super Nova Riga
|
1 - 2 |
Auda Kekava
|
|
2026-04-26 |
Auda Kekava
|
2 - 1 |
Tukums 2000
|
|
2026-04-21 |
FS Jelgava
|
2 - 3 |
Auda Kekava
|
|
2026-04-17 |
Ogre United
|
1 - 1 |
Auda Kekava
|
|
2026-04-12 |
Auda Kekava
|
2 - 3 |
BFC Daugavpils
|
|
2026-04-08 |
Liepaja
|
1 - 2 |
Auda Kekava
|
|
2026-04-04 |
RFS Riga
|
0 - 1 |
Auda Kekava
|
|
2026-03-20 |
Auda Kekava
|
1 - 2 |
Riga FC
|
|
2026-03-14 |
FK Grobina
|
0 - 2 |
Auda Kekava
|
|
2026-03-08 |
Auda Kekava
|
2 - 1 |
Super Nova Riga
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
1 |
3 |
|
11 |
9 |
4 |
| 67% |
8% |
25% |
|
92% |
75% |
33% |
RFS Riga son 12 maçlar
|
2026-05-13 |
BFC Daugavpils
|
0 - 1 |
RFS Riga
|
|
2026-05-08 |
RFS Riga
|
5 - 0 |
Liepaja
|
|
2026-05-02 |
Ogre United
|
3 - 4 |
RFS Riga
|
|
2026-04-28 |
RFS Riga
|
3 - 3 |
Riga FC
|
|
2026-04-22 |
FK Grobina
|
0 - 1 |
RFS Riga
|
|
2026-04-18 |
RFS Riga
|
2 - 0 |
Super Nova Riga
|
|
2026-04-13 |
Tukums 2000
|
1 - 2 |
RFS Riga
|
|
2026-04-08 |
FS Jelgava
|
0 - 1 |
RFS Riga
|
|
2026-04-04 |
RFS Riga
|
0 - 1 |
Auda Kekava
|
|
2026-03-21 |
RFS Riga
|
4 - 1 |
BFC Daugavpils
|
|
2026-03-13 |
Liepaja
|
0 - 1 |
RFS Riga
|
|
2026-03-06 |
RFS Riga
|
2 - 0 |
Ogre United
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 10 |
1 |
1 |
|
7 |
5 |
4 |
| 83% |
8% |
8% |
|
58% |
42% |
33% |
Puan Durumu Virslīga
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
RFS Riga |
12 |
10 |
1 |
1 |
26 |
9 |
+17 |
31 |
| 2 |
Riga FC |
12 |
9 |
2 |
1 |
40 |
14 |
+26 |
29 |
| 3 |
Auda Kekava |
12 |
8 |
1 |
3 |
26 |
16 |
+10 |
25 |
| 4 |
Liepaja |
12 |
4 |
3 |
5 |
14 |
18 |
-4 |
15 |
| 5 |
Super Nova Riga |
12 |
4 |
2 |
6 |
12 |
17 |
-5 |
14 |
| 6 |
BFC Daugavpils |
12 |
4 |
2 |
6 |
14 |
19 |
-5 |
14 |
| 7 |
Tukums 2000 |
12 |
2 |
6 |
4 |
24 |
18 |
+6 |
12 |
| 8 |
FS Jelgava |
12 |
3 |
3 |
6 |
8 |
22 |
-14 |
12 |
| 9 |
FK Grobina |
12 |
2 |
5 |
5 |
6 |
18 |
-12 |
11 |
| 10 |
Ogre United |
12 |
0 |
3 |
9 |
10 |
29 |
-19 |
3 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Auda Kekava |
|
| RFS Riga |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Auda Kekava |
RFS Riga |
| 1 |
RFS Riga |
|
- |
| 2 |
Riga FC |
1 - 2 |
|
| 3 |
Auda Kekava |
- |
|
| 4 |
Liepaja |
|
0 - 1 |
| 5 |
Super Nova Riga |
2 - 1 |
|
| 6 |
BFC Daugavpils |
2 - 3 |
0 - 1 |
| 7 |
Tukums 2000 |
2 - 1 |
1 - 2 |
| 8 |
FS Jelgava |
|
0 - 1 |
| 9 |
FK Grobina |
7 - 0 |
0 - 1 |
| 10 |
Ogre United |
|
3 - 4 |
Takım istatistikleri
| |
Auda Kekava |
RFS Riga |
| Galibiyet |
8 |
10 |
| Beraberlik |
1 |
1 |
| Mağlubiyet |
3 |
1 |
| Attığı gol |
26 |
26 |
| Yediği gol |
16 |
9 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
2.17 |
2.17 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.33 |
0.75 |
| Oyun attığı gol |
100% |
92% |
| Oyun yediği gol |
75% |
42% |
| Karşılıklı Gol Var |
75% |
33% |
| Üst 1.5 |
92% |
58% |
| Üst 2.5 |
75% |
42% |
| Üst 3.5 |
33% |
33% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
3 |
6 |
| Beraberlik |
0 |
0 |
| Mağlubiyet |
2 |
0 |
| Attığı gol |
14 |
10 |
| Yediği gol |
7 |
4 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
2.80 |
1.67 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.40 |
0.67 |
| Oyun attığı gol |
100% |
100% |
| Oyun yediği gol |
80% |
33% |
| Karşılıklı Gol Var |
80% |
33% |
| Üst 1.5 |
100% |
33% |
| Üst 2.5 |
100% |
33% |
| Üst 3.5 |
40% |
17% |
Genel i̇statistikler Virslīga
| Oyun (60) |
| Ev sahibi galibiyet |
33% |
| Beraberlik |
23% |
| Deplasman galibiyet |
43% |
| Oynadığı maç |
33% |
| Goller (180) |
| Maç başına gol |
3.00 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.60 |
| Maç başına deplasman gol |
1.40 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
75% |
| Deplasman takımı gol attı |
82% |
| Karşılıklı Gol Var |
58% |
| Üst 1.5 |
75% |
| Üst 2.5 |
52% |
| Üst 3.5 |
30% |
Auda Kekava sonraki 6 maçlar
|
2026-05-22 |
Auda Kekava
|
- |
Liepaja
|
|
2026-05-26 |
BFC Daugavpils
|
- |
Auda Kekava
|
|
2026-05-30 |
Auda Kekava
|
- |
Ogre United
|
|
2026-06-13 |
Auda Kekava
|
- |
FS Jelgava
|
|
2026-06-17 |
Tukums 2000
|
- |
Auda Kekava
|
|
2026-06-21 |
Super Nova Riga
|
- |
Auda Kekava
|
RFS Riga sonraki 6 maçlar
|
2026-05-21 |
RFS Riga
|
- |
FS Jelgava
|
|
2026-05-25 |
RFS Riga
|
- |
Tukums 2000
|
|
2026-05-29 |
Super Nova Riga
|
- |
RFS Riga
|
|
2026-06-13 |
FK Grobina
|
- |
RFS Riga
|
|
2026-06-17 |
Riga FC
|
- |
RFS Riga
|
|
2026-06-22 |
RFS Riga
|
- |
Ogre United
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
4.20 |
3.70 |
1.63 |
| Olasılık |
45% |
6% |
49% |
|
2 @ 1.63 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
2.10 |
1.19 |
| Olasılık |
47% |
53% |
|
X2 @ 1.19 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.23 |
3.75 |
| Olasılık |
|
75% |
25% |
|
Üst 1.5 @ 1.23 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.72 |
1.98 |
| Olasılık |
|
56% |
44% |
|
Üst 2.5 @ 1.72 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.80 |
1.37 |
| Olasılık |
|
32% |
68% |
|
Alt 3.5 @ 1.37 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.77 |
1.93 |
| Olasılık |
|
55% |
45% |
|
Evt @ 1.77 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-05-15 12:04. Şu anda değişiklikler mümkündür!