National - Fransa
Cuma, 15.05.2026
18:30
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Aubagne |
| Deplasman: |
Caen |
| Mesafe: |
798.0 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
18:30 (19:30 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.20 |
3.25 |
2.01 |
X2 |
|
|
|
1.66 |
1.27 |
| 22% |
45% |
33% |
1.27 |
|
|
|
39% |
61% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
3.54 |
|
|
|
1.74 |
1.91 |
|
|
|
2.82 |
1.35 |
| 76% |
24% |
|
|
|
44% |
56% |
|
|
|
17% |
83% |
Son 1 doğrudan karşılaşmaları
|
2025-08-08 |
Caen
|
3 - 0 |
Aubagne Air Bel
|
Aubagne Air Bel son 12 maçlar
|
2026-05-09 |
Paris 13 Atl.
|
1 - 1 |
Aubagne Air Bel
|
|
2026-05-01 |
Aubagne Air Bel
|
1 - 2 |
Stade Briochin
|
|
2026-04-24 |
Rouen
|
3 - 1 |
Aubagne Air Bel
|
|
2026-04-17 |
Aubagne Air Bel
|
0 - 2 |
Orleans
|
|
2026-04-10 |
Le Puy Foot 43
|
1 - 2 |
Aubagne Air Bel
|
|
2026-04-03 |
Aubagne Air Bel
|
1 - 1 |
Chateauroux
|
|
2026-03-27 |
Valenciennes
|
0 - 0 |
Aubagne Air Bel
|
|
2026-03-20 |
Aubagne Air Bel
|
1 - 4 |
Sochaux
|
|
2026-03-13 |
Dijon
|
2 - 1 |
Aubagne Air Bel
|
|
2026-03-06 |
Aubagne Air Bel
|
1 - 2 |
Fleury 91
|
|
2026-02-27 |
Versailles 78
|
3 - 0 |
Aubagne Air Bel
|
|
2026-02-20 |
Aubagne Air Bel
|
0 - 1 |
Quevilly Rouen
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
3 |
8 |
|
10 |
7 |
2 |
| 8% |
25% |
67% |
|
83% |
58% |
17% |
Caen son 12 maçlar
|
2026-05-09 |
Caen
|
0 - 0 |
Concarneau
|
|
2026-04-24 |
Caen
|
3 - 0 |
Villefranche
|
|
2026-04-17 |
Bourg Peronnas
|
0 - 2 |
Caen
|
|
2026-04-10 |
Paris 13 Atl.
|
0 - 3 |
Caen
|
|
2026-04-03 |
Caen
|
1 - 1 |
Stade Briochin
|
|
2026-03-27 |
Rouen
|
1 - 1 |
Caen
|
|
2026-03-21 |
Caen
|
1 - 1 |
Orleans
|
|
2026-03-13 |
Le Puy Foot 43
|
1 - 0 |
Caen
|
|
2026-03-06 |
Caen
|
2 - 2 |
Chateauroux
|
|
2026-02-28 |
Valenciennes
|
2 - 1 |
Caen
|
|
2026-02-20 |
Caen
|
1 - 3 |
Sochaux
|
|
2026-02-13 |
Dijon
|
3 - 3 |
Caen
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
6 |
3 |
|
10 |
6 |
3 |
| 25% |
50% |
25% |
|
83% |
50% |
25% |
Puan Durumu National
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Dijon |
31 |
17 |
11 |
3 |
49 |
23 |
+26 |
62 |
| 2 |
Sochaux |
31 |
16 |
9 |
6 |
49 |
24 |
+25 |
57 |
| 3 |
Fleury 91 |
31 |
15 |
9 |
7 |
46 |
28 |
+18 |
54 |
| 4 |
Rouen |
31 |
13 |
13 |
5 |
41 |
28 |
+13 |
52 |
| 5 |
Versailles 78 |
31 |
15 |
7 |
9 |
44 |
32 |
+12 |
52 |
| 6 |
Orleans |
31 |
14 |
9 |
8 |
40 |
39 |
+1 |
51 |
| 7 |
Le Puy Foot 43 |
31 |
12 |
10 |
9 |
43 |
36 |
+7 |
46 |
| 8 |
Caen |
31 |
8 |
16 |
7 |
38 |
31 |
+7 |
40 |
| 9 |
Concarneau |
31 |
8 |
13 |
10 |
30 |
35 |
-5 |
37 |
| 10 |
Valenciennes |
31 |
10 |
7 |
14 |
33 |
42 |
-9 |
36 |
| 11 |
Villefranche |
31 |
10 |
6 |
15 |
32 |
43 |
-11 |
36 |
| 12 |
Aubagne Air Bel |
31 |
8 |
10 |
13 |
35 |
45 |
-10 |
34 |
| 13 |
Paris 13 Atl. |
31 |
7 |
11 |
13 |
26 |
40 |
-14 |
32 |
| 14 |
Bourg Peronnas |
32 |
8 |
7 |
17 |
25 |
44 |
-19 |
31 |
| 15 |
Quevilly Rouen |
31 |
7 |
9 |
15 |
33 |
45 |
-12 |
30 |
| 16 |
Chateauroux |
31 |
6 |
12 |
13 |
33 |
47 |
-14 |
29 |
| 17 |
Stade Briochin |
31 |
5 |
11 |
15 |
33 |
48 |
-15 |
26 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Aubagne Air Bel |
|
| Caen |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Aubagne Air Bel |
Caen |
| 1 |
Dijon |
1 - 1 |
3 - 3 |
| 2 |
Sochaux |
1 - 4 |
1 - 1 |
| 3 |
Fleury 91 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 4 |
Rouen |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 5 |
Versailles 78 |
1 - 1 |
2 - 1 |
| 6 |
Orleans |
0 - 2 |
2 - 1 |
| 7 |
Le Puy Foot 43 |
1 - 4 |
1 - 0 |
| 8 |
Caen |
|
- |
| 9 |
Concarneau |
1 - 1 |
3 - 3 |
| 10 |
Valenciennes |
1 - 1 |
2 - 1 |
| 11 |
Villefranche |
3 - 1 |
1 - 1 |
| 12 |
Aubagne Air Bel |
- |
|
| 13 |
Paris 13 Atl. |
1 - 1 |
0 - 3 |
| 14 |
Bourg Peronnas |
1 - 0 |
0 - 2 |
| 15 |
Quevilly Rouen |
0 - 1 |
1 - 1 |
| 16 |
Chateauroux |
1 - 1 |
2 - 1 |
| 17 |
Stade Briochin |
1 - 2 |
1 - 1 |
Takım istatistikleri
| |
Aubagne Air Bel |
Caen |
| Galibiyet |
8 |
8 |
| Beraberlik |
10 |
16 |
| Mağlubiyet |
13 |
7 |
| Attığı gol |
35 |
38 |
| Yediği gol |
45 |
31 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.13 |
1.23 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.45 |
1.00 |
| Oyun attığı gol |
74% |
77% |
| Oyun yediği gol |
84% |
61% |
| Karşılıklı Gol Var |
65% |
55% |
| Üst 1.5 |
84% |
74% |
| Üst 2.5 |
48% |
39% |
| Üst 3.5 |
19% |
13% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
2 |
3 |
| Beraberlik |
7 |
7 |
| Mağlubiyet |
6 |
5 |
| Attığı gol |
15 |
22 |
| Yediği gol |
23 |
21 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.00 |
1.47 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.53 |
1.40 |
| Oyun attığı gol |
87% |
93% |
| Oyun yediği gol |
93% |
87% |
| Karşılıklı Gol Var |
80% |
80% |
| Üst 1.5 |
87% |
93% |
| Üst 2.5 |
33% |
53% |
| Üst 3.5 |
20% |
13% |
Genel i̇statistikler National
| Oyun (264) |
| Ev sahibi galibiyet |
37% |
| Beraberlik |
32% |
| Deplasman galibiyet |
31% |
| Oynadığı maç |
97% |
| Goller (630) |
| Maç başına gol |
2.39 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.25 |
| Maç başına deplasman gol |
1.13 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
73% |
| Deplasman takımı gol attı |
67% |
| Karşılıklı Gol Var |
52% |
| Üst 1.5 |
72% |
| Üst 2.5 |
48% |
| Üst 3.5 |
21% |
Aubagne Air Bel sonraki maçlar
Sistemde veri yok
Caen sonraki maçlar
Sistemde veri yok
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
3.20 |
3.25 |
2.01 |
| Olasılık |
22% |
45% |
33% |
|
X2 @ 1.27 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.66 |
1.27 |
| Olasılık |
39% |
61% |
|
X2 @ 1.27 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.22 |
3.54 |
| Olasılık |
|
76% |
24% |
|
Üst 1.5 @ 1.22 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.74 |
1.91 |
| Olasılık |
|
44% |
56% |
|
Alt 2.5 @ 1.91 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.82 |
1.35 |
| Olasılık |
|
17% |
83% |
|
Alt 3.5 @ 1.35 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.61 |
2.09 |
| Olasılık |
|
57% |
43% |
|
Evt @ 1.61 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-05-12 12:05. Şu anda değişiklikler mümkündür!