Liga MX - Meksika
Pazar, 06.09.2026
00:00
Atl. San Luis
Guadalajara
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
San Luis Potosi |
| Deplasman: |
Zapopan |
| Mesafe: |
294.8 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Victor Manuel Reyna
(Tuxtla Gutierrez)
|
| Kapasite: |
31 500 |
| Boyutlar: |
105 x 68 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
00:00 (17:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.00 |
3.70 |
1.76 |
X2 |
|
|
|
1.95 |
1.22 |
| 14% |
57% |
29% |
1.22 |
|
|
|
33% |
67% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.33 |
|
|
|
1.67 |
2.15 |
|
|
|
2.63 |
1.44 |
| 76% |
24% |
|
|
|
46% |
54% |
|
|
|
32% |
68% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-01-31 |
Atl. San Luis
|
2 - 3 |
Guadalajara
|
|
2025-07-27 |
Guadalajara
|
4 - 3 |
Atl. San Luis
|
|
2025-02-27 |
Atl. San Luis
|
3 - 1 |
Guadalajara
|
|
2024-11-09 |
Guadalajara
|
0 - 1 |
Atl. San Luis
|
|
2024-02-05 |
Atl. San Luis
|
0 - 2 |
Guadalajara
|
|
2023-07-09 |
Guadalajara
|
3 - 1 |
Atl. San Luis
|
|
2023-01-14 |
Atl. San Luis
|
0 - 0 |
Guadalajara
|
|
2022-07-10 |
Guadalajara
|
0 - 1 |
Atl. San Luis
|
|
2022-03-03 |
Atl. San Luis
|
2 - 2 |
Guadalajara
|
|
2021-07-25 |
Guadalajara
|
1 - 2 |
Atl. San Luis
|
|
2021-01-22 |
Atl. San Luis
|
3 - 1 |
Guadalajara
|
|
2020-08-15 |
Guadalajara
|
2 - 1 |
Atl. San Luis
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
9 |
8 |
6 |
| 42% |
17% |
42% |
|
75% |
67% |
50% |
Atl. San Luis son 12 maçlar
|
2026-08-31 |
Monterrey
|
1 - 3 |
Atl. San Luis
|
|
2026-08-24 |
Atl. San Luis
|
1 - 1 |
Pachuca
|
|
2026-08-17 |
Club America
|
3 - 0 |
Atl. San Luis
|
|
2026-08-13 |
Orlando City
|
2 - 2 |
Atl. San Luis
|
|
2026-08-10 |
Nashville SC
|
4 - 1 |
Atl. San Luis
|
|
2026-08-06 |
Inter Miami
|
4 - 2 |
Atl. San Luis
|
|
2026-08-01 |
Atl. San Luis
|
0 - 0 |
Tijuana
|
|
2026-07-26 |
Tigres
|
2 - 2 |
Atl. San Luis
|
|
2026-07-18 |
Atl. San Luis
|
2 - 3 |
Cruz Azul
|
|
2026-07-10 |
Atl. San Luis
|
4 - 0 |
Zacatecas
|
|
2026-07-07 |
Atl. San Luis
|
4 - 0 |
Sp. San Jose
|
|
2026-07-01 |
Atlas
|
0 - 1 |
Atl. San Luis
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
10 |
9 |
8 |
| 33% |
33% |
33% |
|
83% |
75% |
67% |
Guadalajara son 12 maçlar
|
2026-08-30 |
Pachuca
|
1 - 1 |
Guadalajara
|
|
2026-08-23 |
Guadalajara
|
5 - 2 |
Tijuana
|
|
2026-08-17 |
Santos Laguna
|
0 - 1 |
Guadalajara
|
|
2026-08-13 |
Seattle Sounders
|
1 - 2 |
Guadalajara
|
|
2026-08-09 |
Guadalajara
|
0 - 1 |
FC Dallas
|
|
2026-08-06 |
Los Angeles FC
|
1 - 1 |
Guadalajara
|
|
2026-08-01 |
Puebla
|
1 - 1 |
Guadalajara
|
|
2026-07-26 |
Guadalajara
|
1 - 0 |
Juarez
|
|
2026-07-19 |
Guadalajara
|
0 - 2 |
Toluca
|
|
2026-07-04 |
Correcaminos
|
0 - 0 |
Guadalajara
|
|
2026-05-17 |
Guadalajara
|
1 - 2 |
Cruz Azul
|
|
2026-05-14 |
Cruz Azul
|
2 - 2 |
Guadalajara
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
8 |
4 |
2 |
| 33% |
42% |
25% |
|
67% |
33% |
17% |
Puan Durumu Liga MX
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Club America |
6 |
5 |
1 |
0 |
12 |
2 |
+10 |
16 |
| 2 |
Toluca |
6 |
4 |
1 |
1 |
12 |
4 |
+8 |
13 |
| 3 |
Tijuana |
6 |
4 |
1 |
1 |
10 |
7 |
+3 |
13 |
| 4 |
Atlas |
6 |
4 |
0 |
2 |
9 |
8 |
+1 |
12 |
| 5 |
Guadalajara |
6 |
3 |
2 |
1 |
9 |
6 |
+3 |
11 |
| 6 |
Queretaro |
6 |
3 |
1 |
2 |
9 |
7 |
+2 |
10 |
| 7 |
Leon |
6 |
3 |
1 |
2 |
8 |
6 |
+2 |
10 |
| 8 |
Puebla |
6 |
3 |
1 |
2 |
9 |
9 |
0 |
10 |
| 9 |
Monterrey |
6 |
3 |
0 |
3 |
13 |
10 |
+3 |
9 |
| 10 |
Cruz Azul |
6 |
3 |
0 |
3 |
11 |
11 |
0 |
9 |
| 11 |
U.N.A.M. |
6 |
2 |
2 |
2 |
8 |
8 |
0 |
8 |
| 12 |
Necaxa |
6 |
2 |
1 |
3 |
8 |
11 |
-3 |
7 |
| 13 |
Atl. San Luis |
6 |
1 |
3 |
2 |
8 |
10 |
-2 |
6 |
| 14 |
Atlante |
6 |
1 |
3 |
2 |
6 |
8 |
-2 |
6 |
| 15 |
Pachuca |
6 |
1 |
2 |
3 |
8 |
8 |
0 |
5 |
| 16 |
Tigres |
6 |
1 |
2 |
3 |
8 |
10 |
-2 |
5 |
| 17 |
Santos Laguna |
6 |
0 |
1 |
5 |
4 |
11 |
-7 |
1 |
| 18 |
Juarez |
6 |
0 |
0 |
6 |
3 |
19 |
-16 |
0 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Atl. San Luis |
|
| Guadalajara |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Atl. San Luis |
Guadalajara |
| 1 |
Club America |
|
|
| 2 |
Toluca |
|
|
| 3 |
Tijuana |
0 - 0 |
|
| 4 |
Atlas |
|
|
| 5 |
Guadalajara |
|
- |
| 6 |
Queretaro |
|
|
| 7 |
Leon |
|
|
| 8 |
Puebla |
|
1 - 1 |
| 9 |
Monterrey |
|
|
| 10 |
Cruz Azul |
2 - 3 |
|
| 11 |
U.N.A.M. |
|
|
| 12 |
Necaxa |
|
|
| 13 |
Atl. San Luis |
- |
|
| 14 |
Atlante |
|
|
| 15 |
Pachuca |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 16 |
Tigres |
|
|
| 17 |
Santos Laguna |
|
0 - 1 |
| 18 |
Juarez |
|
|
Takım istatistikleri
| |
Atl. San Luis |
Guadalajara |
| Galibiyet |
1 |
3 |
| Beraberlik |
3 |
2 |
| Mağlubiyet |
2 |
1 |
| Attığı gol |
8 |
9 |
| Yediği gol |
10 |
6 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.33 |
1.50 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.67 |
1.00 |
| Oyun attığı gol |
67% |
83% |
| Oyun yediği gol |
83% |
67% |
| Karşılıklı Gol Var |
67% |
50% |
| Üst 1.5 |
83% |
67% |
| Üst 2.5 |
67% |
17% |
| Üst 3.5 |
50% |
17% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
0 |
1 |
| Beraberlik |
2 |
2 |
| Mağlubiyet |
1 |
0 |
| Attığı gol |
3 |
3 |
| Yediği gol |
4 |
2 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.00 |
1.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.33 |
0.67 |
| Oyun attığı gol |
67% |
100% |
| Oyun yediği gol |
67% |
67% |
| Karşılıklı Gol Var |
67% |
67% |
| Üst 1.5 |
67% |
67% |
| Üst 2.5 |
33% |
0% |
| Üst 3.5 |
33% |
0% |
Genel i̇statistikler Liga MX
| Oyun (54) |
| Ev sahibi galibiyet |
41% |
| Beraberlik |
20% |
| Deplasman galibiyet |
39% |
| Oynadığı maç |
35% |
| Goller (155) |
| Maç başına gol |
2.87 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.52 |
| Maç başına deplasman gol |
1.35 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
78% |
| Deplasman takımı gol attı |
74% |
| Karşılıklı Gol Var |
59% |
| Üst 1.5 |
80% |
| Üst 2.5 |
56% |
| Üst 3.5 |
31% |
Atl. San Luis sonraki 6 maçlar
|
2026-09-13 |
Leon
|
- |
Atl. San Luis
|
|
2026-09-20 |
Atl. San Luis
|
- |
Necaxa
|
|
2026-09-27 |
U.N.A.M.
|
- |
Atl. San Luis
|
|
2026-10-12 |
Atl. San Luis
|
- |
Santos Laguna
|
|
2026-10-18 |
Toluca
|
- |
Atl. San Luis
|
|
2026-10-21 |
Atl. San Luis
|
- |
Queretaro
|
Guadalajara sonraki 6 maçlar
|
2026-09-14 |
Guadalajara
|
- |
U.N.A.M.
|
|
2026-09-20 |
Club America
|
- |
Guadalajara
|
|
2026-09-27 |
Guadalajara
|
- |
Queretaro
|
|
2026-10-11 |
Atlas
|
- |
Guadalajara
|
|
2026-10-18 |
Guadalajara
|
- |
Tigres
|
|
2026-10-21 |
Guadalajara
|
- |
Necaxa
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
4.00 |
3.70 |
1.76 |
| Olasılık |
14% |
57% |
29% |
|
X2 @ 1.22 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.95 |
1.22 |
| Olasılık |
33% |
67% |
|
X2 @ 1.22 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.20 |
4.33 |
| Olasılık |
|
76% |
24% |
|
Üst 1.5 @ 1.20 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.67 |
2.15 |
| Olasılık |
|
46% |
54% |
|
Alt 2.5 @ 2.15 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.63 |
1.44 |
| Olasılık |
|
32% |
68% |
|
Alt 3.5 @ 1.44 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.62 |
2.20 |
| Olasılık |
|
58% |
42% |
|
Evt @ 1.62 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-09-03 04:05. Şu anda değişiklikler mümkündür!