Serie A - Brezilya
Cumartesi, 17.10.2026
22:30
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Belo Horizonte |
| Deplasman: |
Curitiba |
| Mesafe: |
821.1 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Estádio Independência
|
| Kapasite: |
23 018 |
| Boyutlar: |
105 x 68 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
22:30 (18:30 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.49 |
4.00 |
6.50 |
1X |
|
|
|
1.11 |
2.38 |
| 38% |
30% |
32% |
1.11 |
|
|
|
54% |
46% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
4.00 |
|
|
|
1.75 |
2.05 |
|
|
|
3.00 |
1.40 |
| 74% |
26% |
|
|
|
51% |
49% |
|
|
|
29% |
71% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-04-19 |
Coritiba
|
2 - 0 |
Atletico-MG
|
|
2023-10-08 |
Atletico-MG
|
1 - 2 |
Coritiba
|
|
2023-05-20 |
Coritiba
|
1 - 2 |
Atletico-MG
|
|
2022-08-14 |
Coritiba
|
0 - 1 |
Atletico-MG
|
|
2022-04-24 |
Atletico-MG
|
2 - 2 |
Coritiba
|
|
2020-12-26 |
Atletico-MG
|
2 - 0 |
Coritiba
|
|
2020-09-07 |
Coritiba
|
0 - 1 |
Atletico-MG
|
|
2017-11-19 |
Atletico-MG
|
3 - 0 |
Coritiba
|
|
2017-07-30 |
Coritiba
|
0 - 2 |
Atletico-MG
|
|
2016-11-06 |
Coritiba
|
2 - 0 |
Atletico-MG
|
|
2016-07-19 |
Atletico-MG
|
2 - 1 |
Coritiba
|
|
2015-10-03 |
Coritiba
|
0 - 3 |
Atletico-MG
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
1 |
3 |
|
10 |
6 |
1 |
| 67% |
8% |
25% |
|
83% |
50% |
8% |
Atletico-MG son 12 maçlar
|
2026-10-14 |
Atletico-MG
|
3 - 0 |
Mont. City Torque
|
|
2026-10-11 |
Atletico-MG
|
2 - 1 |
Santos
|
|
2026-10-09 |
Atletico-PR
|
2 - 2 |
Atletico-MG
|
|
2026-10-03 |
Atletico-MG
|
1 - 0 |
Bragantino
|
|
2026-09-19 |
Atletico-MG
|
1 - 1 |
Chapecoense-SC
|
|
2026-09-16 |
Atletico-MG
|
4 - 2 |
Santos
|
|
2026-09-12 |
Atletico-MG
|
3 - 1 |
Fluminense
|
|
2026-09-09 |
Santos
|
2 - 0 |
Atletico-MG
|
|
2026-09-05 |
Sao Paulo
|
2 - 0 |
Atletico-MG
|
|
2026-09-02 |
Atletico-MG
|
2 - 1 |
Cruzeiro
|
|
2026-08-29 |
Atletico-MG
|
2 - 1 |
Vitoria
|
|
2026-08-26 |
Cruzeiro
|
1 - 1 |
Atletico-MG
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
11 |
7 |
3 |
| 58% |
25% |
17% |
|
92% |
58% |
25% |
Coritiba son 12 maçlar
|
2026-10-12 |
Coritiba
|
1 - 1 |
Botafogo RJ
|
|
2026-10-09 |
Fluminense
|
4 - 0 |
Coritiba
|
|
2026-09-20 |
Vasco
|
5 - 0 |
Coritiba
|
|
2026-09-12 |
Coritiba
|
3 - 3 |
Atletico-PR
|
|
2026-09-06 |
Coritiba
|
1 - 2 |
Mirassol SP
|
|
2026-09-01 |
Remo
|
2 - 3 |
Coritiba
|
|
2026-08-23 |
Coritiba
|
2 - 1 |
Corinthians
|
|
2026-08-16 |
Sao Paulo
|
1 - 1 |
Coritiba
|
|
2026-08-09 |
Coritiba
|
2 - 1 |
Chapecoense-SC
|
|
2026-07-31 |
Coritiba
|
0 - 1 |
Cruzeiro
|
|
2026-07-26 |
Bragantino
|
0 - 0 |
Coritiba
|
|
2026-07-22 |
Coritiba
|
1 - 3 |
Palmeiras
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
10 |
8 |
5 |
| 25% |
33% |
42% |
|
83% |
67% |
42% |
Puan Durumu Serie A
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Flamengo |
30 |
19 |
7 |
4 |
58 |
25 |
+33 |
64 |
| 2 |
Palmeiras |
30 |
18 |
9 |
3 |
52 |
22 |
+30 |
63 |
| 3 |
Atletico-PR |
30 |
15 |
8 |
7 |
49 |
35 |
+14 |
53 |
| 4 |
Fluminense |
30 |
14 |
9 |
7 |
48 |
37 |
+11 |
51 |
| 5 |
Bahia |
30 |
13 |
10 |
7 |
44 |
36 |
+8 |
49 |
| 6 |
Cruzeiro |
30 |
14 |
6 |
10 |
46 |
44 |
+2 |
48 |
| 7 |
Atletico-MG |
30 |
13 |
8 |
9 |
41 |
35 |
+6 |
47 |
| 8 |
Santos |
30 |
11 |
9 |
10 |
46 |
45 |
+1 |
42 |
| 9 |
Bragantino |
30 |
11 |
7 |
12 |
38 |
35 |
+3 |
40 |
| 10 |
Sao Paulo |
30 |
11 |
6 |
13 |
35 |
35 |
0 |
39 |
| 11 |
Coritiba |
30 |
10 |
9 |
11 |
38 |
48 |
-10 |
39 |
| 12 |
Vitoria |
30 |
10 |
6 |
14 |
33 |
44 |
-11 |
36 |
| 13 |
Botafogo RJ |
30 |
9 |
9 |
12 |
43 |
48 |
-5 |
36 |
| 14 |
Vasco |
29 |
9 |
8 |
12 |
36 |
42 |
-6 |
35 |
| 15 |
Mirassol SP |
30 |
8 |
9 |
13 |
34 |
44 |
-10 |
33 |
| 16 |
Corinthians |
30 |
8 |
8 |
14 |
31 |
38 |
-7 |
32 |
| 17 |
Internacional |
30 |
7 |
11 |
12 |
33 |
38 |
-5 |
32 |
| 18 |
Gremio |
30 |
7 |
10 |
13 |
32 |
40 |
-8 |
31 |
| 19 |
Remo |
30 |
5 |
10 |
15 |
33 |
48 |
-15 |
25 |
| 20 |
Chapecoense-SC |
29 |
3 |
9 |
17 |
30 |
61 |
-31 |
18 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Atletico-MG |
|
| Coritiba |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Atletico-MG |
Coritiba |
| 1 |
Flamengo |
0 - 4 |
3 - 0 |
| 2 |
Palmeiras |
2 - 2 |
|
| 3 |
Atletico-PR |
2 - 1 |
2 - 0 |
| 4 |
Fluminense |
3 - 1 |
4 - 0 |
| 5 |
Bahia |
1 - 1 |
|
| 6 |
Cruzeiro |
|
1 - 2 |
| 7 |
Atletico-MG |
- |
|
| 8 |
Santos |
2 - 1 |
0 - 3 |
| 9 |
Bragantino |
1 - 0 |
0 - 0 |
| 10 |
Sao Paulo |
1 - 0 |
1 - 1 |
| 11 |
Coritiba |
|
- |
| 12 |
Vitoria |
2 - 1 |
4 - 1 |
| 13 |
Botafogo RJ |
1 - 1 |
2 - 2 |
| 14 |
Vasco |
|
5 - 0 |
| 15 |
Mirassol SP |
3 - 1 |
0 - 1 |
| 16 |
Corinthians |
|
0 - 2 |
| 17 |
Internacional |
1 - 0 |
|
| 18 |
Gremio |
3 - 0 |
1 - 0 |
| 19 |
Remo |
3 - 3 |
2 - 3 |
| 20 |
Chapecoense-SC |
1 - 1 |
3 - 3 |
Takım istatistikleri
| |
Atletico-MG |
Coritiba |
| Galibiyet |
13 |
10 |
| Beraberlik |
8 |
9 |
| Mağlubiyet |
9 |
11 |
| Attığı gol |
41 |
38 |
| Yediği gol |
35 |
48 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.37 |
1.27 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.17 |
1.60 |
| Oyun attığı gol |
70% |
70% |
| Oyun yediği gol |
77% |
80% |
| Karşılıklı Gol Var |
50% |
53% |
| Üst 1.5 |
70% |
77% |
| Üst 2.5 |
50% |
53% |
| Üst 3.5 |
30% |
33% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
9 |
5 |
| Beraberlik |
5 |
4 |
| Mağlubiyet |
1 |
6 |
| Attığı gol |
26 |
18 |
| Yediği gol |
17 |
28 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.73 |
1.20 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.13 |
1.87 |
| Oyun attığı gol |
93% |
60% |
| Oyun yediği gol |
73% |
73% |
| Karşılıklı Gol Var |
67% |
40% |
| Üst 1.5 |
80% |
80% |
| Üst 2.5 |
60% |
60% |
| Üst 3.5 |
33% |
40% |
Genel i̇statistikler Serie A
| Oyun (299) |
| Ev sahibi galibiyet |
47% |
| Beraberlik |
28% |
| Deplasman galibiyet |
24% |
| Oynadığı maç |
79% |
| Goller (800) |
| Maç başına gol |
2.68 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.54 |
| Maç başına deplasman gol |
1.14 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
84% |
| Deplasman takımı gol attı |
71% |
| Karşılıklı Gol Var |
60% |
| Üst 1.5 |
78% |
| Üst 2.5 |
52% |
| Üst 3.5 |
26% |
Atletico-MG sonraki 6 maçlar
|
2026-10-18 |
Atletico-MG
|
- |
Coritiba
|
|
2026-10-25 |
Flamengo
|
- |
Atletico-MG
|
|
2026-10-28 |
Atletico-MG
|
- |
Cruzeiro
|
|
2026-11-04 |
Botafogo RJ
|
- |
Atletico-MG
|
|
2026-11-18 |
Mirassol SP
|
- |
Atletico-MG
|
|
2026-11-22 |
Atletico-MG
|
- |
Corinthians
|
Coritiba sonraki 6 maçlar
|
2026-10-18 |
Atletico-MG
|
- |
Coritiba
|
|
2026-10-25 |
Coritiba
|
- |
Gremio
|
|
2026-10-28 |
Coritiba
|
- |
Vitoria
|
|
2026-11-04 |
Internacional
|
- |
Coritiba
|
|
2026-11-18 |
Coritiba
|
- |
Santos
|
|
2026-11-22 |
Bahia
|
- |
Coritiba
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.49 |
4.00 |
6.50 |
| Olasılık |
38% |
30% |
32% |
|
1X @ 1.11 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.11 |
2.38 |
| Olasılık |
54% |
46% |
|
1X @ 1.11 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.25 |
4.00 |
| Olasılık |
|
74% |
26% |
|
Üst 1.5 @ 1.25 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.75 |
2.05 |
| Olasılık |
|
51% |
49% |
|
Üst 2.5 @ 1.75 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.00 |
1.40 |
| Olasılık |
|
29% |
71% |
|
Alt 3.5 @ 1.40 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.91 |
1.91 |
| Olasılık |
|
54% |
46% |
|
Evt @ 1.91 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-10-15 04:01. Şu anda değişiklikler mümkündür!