Liga de Expansion MX - Meksika
Cumartesi, 05.09.2026
04:00
Atletico La Paz
Zacatecas
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
La Paz |
| Deplasman: |
Zacatecas |
| Mesafe: |
802.9 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
04:00 (20:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.03 |
3.61 |
3.03 |
1X |
|
|
|
1.33 |
1.70 |
| 33% |
37% |
30% |
1.33 |
|
|
|
52% |
48% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.15 |
5.12 |
|
|
|
1.48 |
2.51 |
|
|
|
2.20 |
1.61 |
| 87% |
13% |
|
|
|
63% |
37% |
|
|
|
53% |
47% |
Son 9 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-01-24 |
Zacatecas
|
0 - 0 |
Atletico La Paz
|
|
2025-08-16 |
Atletico La Paz
|
1 - 2 |
Zacatecas
|
|
2025-03-08 |
Atletico La Paz
|
0 - 2 |
Zacatecas
|
|
2024-09-19 |
Zacatecas
|
4 - 0 |
Atletico La Paz
|
|
2024-04-18 |
Atletico La Paz
|
2 - 3 |
Zacatecas
|
|
2024-03-08 |
Zacatecas
|
3 - 0 |
Atletico La Paz
|
|
2023-10-16 |
Atletico La Paz
|
1 - 4 |
Zacatecas
|
|
2023-01-05 |
Atletico La Paz
|
2 - 0 |
Zacatecas
|
|
2022-08-16 |
Zacatecas
|
2 - 1 |
Atletico La Paz
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
1 |
7 |
|
8 |
6 |
3 |
| 11% |
11% |
78% |
|
89% |
67% |
33% |
Atletico La Paz son 12 maçlar
|
2026-08-28 |
Cancun
|
1 - 2 |
Atletico La Paz
|
|
2026-08-22 |
Atletico La Paz
|
1 - 1 |
Cruz Azul Hidalgo
|
|
2026-08-15 |
Atletico La Paz
|
2 - 0 |
Piratas
|
|
2026-08-08 |
Tepatitlan
|
0 - 5 |
Atletico La Paz
|
|
2026-08-01 |
Atletico La Paz
|
0 - 1 |
Alacranes Durango
|
|
2026-07-26 |
Atletico Morelia
|
4 - 2 |
Atletico La Paz
|
|
2026-04-26 |
Atletico La Paz
|
1 - 2 |
Jaiba Brava
|
|
2026-04-23 |
Jaiba Brava
|
2 - 0 |
Atletico La Paz
|
|
2026-04-18 |
Atlante
|
1 - 1 |
Atletico La Paz
|
|
2026-04-11 |
Atletico La Paz
|
1 - 1 |
Tepatitlan
|
|
2026-04-04 |
Irapuato
|
3 - 1 |
Atletico La Paz
|
|
2026-03-28 |
Atletico La Paz
|
1 - 1 |
Jaiba Brava
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
11 |
5 |
3 |
| 25% |
33% |
42% |
|
92% |
42% |
25% |
Zacatecas son 12 maçlar
|
2026-08-30 |
Zacatecas
|
2 - 0 |
Jaiba Brava
|
|
2026-08-24 |
Tapatio
|
4 - 2 |
Zacatecas
|
|
2026-08-15 |
Zacatecas
|
5 - 1 |
Venados
|
|
2026-08-07 |
Dorados
|
2 - 2 |
Zacatecas
|
|
2026-08-01 |
Zacatecas
|
3 - 1 |
Tlaxcala
|
|
2026-07-25 |
Zacatecas
|
3 - 3 |
Correcaminos
|
|
2026-07-10 |
Atl. San Luis
|
4 - 0 |
Zacatecas
|
|
2026-06-27 |
Leon
|
7 - 4 |
Zacatecas
|
|
2026-05-04 |
Tepatitlan
|
1 - 1 |
Zacatecas
|
|
2026-05-01 |
Zacatecas
|
1 - 1 |
Tepatitlan
|
|
2026-04-26 |
Atletico Morelia
|
2 - 0 |
Zacatecas
|
|
2026-04-23 |
Zacatecas
|
3 - 0 |
Atletico Morelia
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
12 |
8 |
7 |
| 33% |
33% |
33% |
|
100% |
67% |
58% |
Puan Durumu Liga de Expansion MX
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Leones Negros |
6 |
4 |
1 |
1 |
14 |
7 |
+7 |
13 |
| 2 |
Atletico Morelia |
6 |
4 |
0 |
2 |
12 |
8 |
+4 |
12 |
| 3 |
Zacatecas |
6 |
3 |
2 |
1 |
17 |
11 |
+6 |
11 |
| 4 |
Correcaminos |
6 |
3 |
2 |
1 |
14 |
9 |
+5 |
11 |
| 5 |
Tapatio |
6 |
3 |
2 |
1 |
11 |
8 |
+3 |
11 |
| 6 |
Atletico La Paz |
6 |
3 |
1 |
2 |
12 |
7 |
+5 |
10 |
| 7 |
Venados |
6 |
3 |
1 |
2 |
13 |
13 |
0 |
10 |
| 8 |
Piratas |
6 |
2 |
2 |
2 |
5 |
4 |
+1 |
8 |
| 9 |
Alebrijes Oaxaca |
6 |
2 |
1 |
3 |
5 |
8 |
-3 |
7 |
| 9 |
Jaiba Brava |
6 |
2 |
1 |
3 |
5 |
8 |
-3 |
7 |
| 11 |
Alacranes Durango |
6 |
2 |
1 |
3 |
3 |
7 |
-4 |
7 |
| 12 |
Cruz Azul Hidalgo |
6 |
1 |
3 |
2 |
9 |
7 |
+2 |
6 |
| 13 |
Cancun |
5 |
2 |
0 |
3 |
5 |
8 |
-3 |
6 |
| 14 |
Dorados |
5 |
1 |
2 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
5 |
| 15 |
Tlaxcala |
6 |
1 |
1 |
4 |
10 |
15 |
-5 |
4 |
| 16 |
Tepatitlan |
6 |
1 |
0 |
5 |
4 |
18 |
-14 |
3 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Atletico La Paz |
|
| Zacatecas |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Atletico La Paz |
Zacatecas |
| 1 |
Leones Negros |
|
|
| 2 |
Atletico Morelia |
|
|
| 3 |
Zacatecas |
|
- |
| 4 |
Correcaminos |
|
|
| 5 |
Tapatio |
|
4 - 2 |
| 6 |
Atletico La Paz |
- |
|
| 7 |
Venados |
|
|
| 8 |
Piratas |
2 - 0 |
|
| 9 |
Alebrijes Oaxaca |
|
|
| 9 |
Jaiba Brava |
|
|
| 11 |
Alacranes Durango |
0 - 1 |
|
| 12 |
Cruz Azul Hidalgo |
1 - 1 |
|
| 13 |
Cancun |
|
|
| 14 |
Dorados |
|
2 - 2 |
| 15 |
Tlaxcala |
|
|
| 16 |
Tepatitlan |
|
|
Takım istatistikleri
| |
Atletico La Paz |
Zacatecas |
| Galibiyet |
3 |
3 |
| Beraberlik |
1 |
2 |
| Mağlubiyet |
2 |
1 |
| Attığı gol |
12 |
17 |
| Yediği gol |
7 |
11 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
2.00 |
2.83 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.17 |
1.83 |
| Oyun attığı gol |
83% |
100% |
| Oyun yediği gol |
67% |
83% |
| Karşılıklı Gol Var |
50% |
83% |
| Üst 1.5 |
83% |
100% |
| Üst 2.5 |
50% |
83% |
| Üst 3.5 |
33% |
83% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
1 |
0 |
| Beraberlik |
1 |
1 |
| Mağlubiyet |
1 |
1 |
| Attığı gol |
3 |
4 |
| Yediği gol |
2 |
6 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.00 |
2.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.67 |
3.00 |
| Oyun attığı gol |
67% |
100% |
| Oyun yediği gol |
67% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
33% |
100% |
| Üst 1.5 |
67% |
100% |
| Üst 2.5 |
0% |
100% |
| Üst 3.5 |
0% |
100% |
Genel i̇statistikler Liga de Expansion MX
| Oyun (47) |
| Ev sahibi galibiyet |
45% |
| Beraberlik |
21% |
| Deplasman galibiyet |
34% |
| Oynadığı maç |
39% |
| Goller (147) |
| Maç başına gol |
3.13 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.77 |
| Maç başına deplasman gol |
1.36 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
74% |
| Deplasman takımı gol attı |
72% |
| Karşılıklı Gol Var |
53% |
| Üst 1.5 |
79% |
| Üst 2.5 |
57% |
| Üst 3.5 |
43% |
Atletico La Paz sonraki 6 maçlar
|
2026-09-13 |
Leones Negros
|
- |
Atletico La Paz
|
|
2026-09-19 |
Atletico La Paz
|
- |
Correcaminos
|
|
2026-09-25 |
Alebrijes Oaxaca
|
- |
Atletico La Paz
|
|
2026-10-03 |
Atletico La Paz
|
- |
Venados
|
|
2026-10-10 |
Tapatio
|
- |
Atletico La Paz
|
|
2026-10-17 |
Atletico La Paz
|
- |
Tlaxcala
|
Zacatecas sonraki 6 maçlar
|
2026-09-13 |
Zacatecas
|
- |
Atletico Morelia
|
|
2026-09-19 |
Tepatitlan
|
- |
Zacatecas
|
|
2026-09-25 |
Zacatecas
|
- |
Piratas
|
|
2026-10-04 |
Alacranes Durango
|
- |
Zacatecas
|
|
2026-10-11 |
Zacatecas
|
- |
Cancun
|
|
2026-10-17 |
Cruz Azul Hidalgo
|
- |
Zacatecas
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.03 |
3.61 |
3.03 |
| Olasılık |
33% |
37% |
30% |
|
1X @ 1.33 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.33 |
1.70 |
| Olasılık |
52% |
48% |
|
1X @ 1.33 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.15 |
5.12 |
| Olasılık |
|
87% |
13% |
|
Üst 1.5 @ 1.15 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.48 |
2.51 |
| Olasılık |
|
63% |
37% |
|
Üst 2.5 @ 1.48 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.20 |
1.61 |
| Olasılık |
|
53% |
47% |
|
Üst 3.5 @ 2.20 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.42 |
2.62 |
| Olasılık |
|
62% |
38% |
|
Evt @ 1.42 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-09-03 04:05. Şu anda değişiklikler mümkündür!