Serie B - Brezilya
Pazar, 17.05.2026
20:00
Athletic Club MG
Juventude
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Sao Joao del-Rei |
| Deplasman: |
Caxias do Sul |
| Mesafe: |
1 132.0 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
20:00 (16:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.50 |
3.00 |
3.00 |
1X |
|
|
|
1.36 |
1.50 |
| 35% |
33% |
32% |
1.36 |
|
|
|
54% |
46% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.53 |
2.38 |
|
|
|
2.70 |
1.44 |
|
|
|
5.50 |
1.14 |
| 58% |
42% |
|
|
|
30% |
70% |
|
|
|
15% |
85% |
Doğrudan karşılaşmaları
Sistemde veri yok
Athletic Club MG son 12 maçlar
|
2026-05-12 |
Internacional
|
3 - 2 |
Athletic Club MG
|
|
2026-05-09 |
Athletic Club MG
|
0 - 0 |
Cuiaba Esporte
|
|
2026-05-04 |
Vila Nova
|
1 - 1 |
Athletic Club MG
|
|
2026-04-27 |
Athletic Club MG
|
0 - 1 |
Nautico
|
|
2026-04-23 |
Athletic Club MG
|
1 - 2 |
Internacional
|
|
2026-04-20 |
Novorizontino SP
|
2 - 1 |
Athletic Club MG
|
|
2026-04-13 |
CRB
|
2 - 3 |
Athletic Club MG
|
|
2026-04-06 |
Athletic Club MG
|
1 - 1 |
America MG
|
|
2026-04-02 |
Criciuma
|
1 - 1 |
Athletic Club MG
|
|
2026-03-22 |
Athletic Club MG
|
2 - 1 |
Ponte Preta
|
|
2026-03-18 |
Sport Recife
|
1 - 3 |
Athletic Club MG
|
|
2026-03-11 |
Athletic Club MG
|
2 - 0 |
Ypiranga FC
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
10 |
6 |
3 |
| 33% |
33% |
33% |
|
83% |
50% |
25% |
Juventude son 12 maçlar
|
2026-05-13 |
Juventude
|
3 - 1 |
Sao Paulo
|
|
2026-05-10 |
Juventude
|
0 - 0 |
Criciuma
|
|
2026-05-07 |
Juventude
|
2 - 1 |
Tombense
|
|
2026-05-03 |
Atletico GO
|
0 - 0 |
Juventude
|
|
2026-05-01 |
Cianorte PR
|
3 - 2 |
Juventude
|
|
2026-04-26 |
Juventude
|
1 - 0 |
Londrina
|
|
2026-04-21 |
Sao Paulo
|
1 - 0 |
Juventude
|
|
2026-04-19 |
CRB
|
0 - 1 |
Juventude
|
|
2026-04-16 |
Juventude
|
0 - 0 |
Chapecoense-SC
|
|
2026-04-11 |
Juventude
|
2 - 0 |
Goias
|
|
2026-04-08 |
Caxias RS
|
1 - 0 |
Juventude
|
|
2026-04-04 |
Fortaleza
|
2 - 1 |
Juventude
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
5 |
4 |
2 |
| 42% |
25% |
33% |
|
42% |
33% |
17% |
Puan Durumu Serie B
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Sao Bernardo SP |
8 |
5 |
1 |
2 |
14 |
6 |
+8 |
16 |
| 2 |
Sport Recife |
8 |
4 |
4 |
0 |
11 |
5 |
+6 |
16 |
| 3 |
Fortaleza |
8 |
4 |
3 |
1 |
10 |
8 |
+2 |
15 |
| 4 |
Nautico |
8 |
4 |
1 |
3 |
9 |
7 |
+2 |
13 |
| 5 |
Vila Nova |
8 |
3 |
4 |
1 |
12 |
10 |
+2 |
13 |
| 6 |
Novorizontino SP |
8 |
3 |
3 |
2 |
11 |
9 |
+2 |
12 |
| 7 |
Criciuma |
8 |
3 |
3 |
2 |
9 |
7 |
+2 |
12 |
| 8 |
Operario PR |
8 |
3 |
3 |
2 |
7 |
6 |
+1 |
12 |
| 9 |
Juventude |
8 |
3 |
3 |
2 |
5 |
4 |
+1 |
12 |
| 10 |
Atletico GO |
8 |
3 |
2 |
3 |
8 |
8 |
0 |
11 |
| 11 |
Goias |
8 |
3 |
1 |
4 |
8 |
12 |
-4 |
10 |
| 12 |
Avai |
8 |
2 |
4 |
2 |
10 |
9 |
+1 |
10 |
| 13 |
Athletic Club MG |
8 |
2 |
4 |
2 |
9 |
9 |
0 |
10 |
| 14 |
Ceara |
8 |
2 |
4 |
2 |
8 |
8 |
0 |
10 |
| 15 |
Botafogo SP |
8 |
2 |
3 |
3 |
10 |
8 |
+2 |
9 |
| 16 |
Cuiaba Esporte |
8 |
1 |
6 |
1 |
4 |
4 |
0 |
9 |
| 17 |
CRB |
8 |
2 |
2 |
4 |
11 |
12 |
-1 |
8 |
| 18 |
Ponte Preta |
8 |
2 |
1 |
5 |
6 |
12 |
-6 |
7 |
| 19 |
Londrina |
8 |
1 |
2 |
5 |
8 |
14 |
-6 |
5 |
| 20 |
America MG |
8 |
0 |
2 |
6 |
4 |
16 |
-12 |
2 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Athletic Club MG |
|
| Juventude |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Athletic Club MG |
Juventude |
| 1 |
Sao Bernardo SP |
|
|
| 2 |
Sport Recife |
|
|
| 3 |
Fortaleza |
|
2 - 1 |
| 4 |
Nautico |
0 - 1 |
|
| 5 |
Vila Nova |
|
|
| 6 |
Novorizontino SP |
|
|
| 7 |
Criciuma |
|
|
| 8 |
Operario PR |
|
|
| 9 |
Juventude |
|
- |
| 10 |
Atletico GO |
|
0 - 0 |
| 11 |
Goias |
|
|
| 12 |
Avai |
|
2 - 0 |
| 13 |
Athletic Club MG |
- |
|
| 14 |
Ceara |
|
|
| 15 |
Botafogo SP |
|
|
| 16 |
Cuiaba Esporte |
0 - 0 |
|
| 17 |
CRB |
|
0 - 1 |
| 18 |
Ponte Preta |
2 - 1 |
|
| 19 |
Londrina |
|
|
| 20 |
America MG |
1 - 1 |
|
Takım istatistikleri
| |
Athletic Club MG |
Juventude |
| Galibiyet |
2 |
3 |
| Beraberlik |
4 |
3 |
| Mağlubiyet |
2 |
2 |
| Attığı gol |
9 |
5 |
| Yediği gol |
9 |
4 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.12 |
0.62 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.12 |
0.50 |
| Oyun attığı gol |
75% |
50% |
| Oyun yediği gol |
88% |
25% |
| Karşılıklı Gol Var |
75% |
12% |
| Üst 1.5 |
75% |
38% |
| Üst 2.5 |
38% |
12% |
| Üst 3.5 |
12% |
0% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
1 |
1 |
| Beraberlik |
2 |
1 |
| Mağlubiyet |
1 |
2 |
| Attığı gol |
3 |
2 |
| Yediği gol |
3 |
4 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.75 |
0.50 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.75 |
1.00 |
| Oyun attığı gol |
50% |
50% |
| Oyun yediği gol |
75% |
50% |
| Karşılıklı Gol Var |
50% |
25% |
| Üst 1.5 |
50% |
50% |
| Üst 2.5 |
25% |
25% |
| Üst 3.5 |
0% |
0% |
Genel i̇statistikler Serie B
| Oyun (80) |
| Ev sahibi galibiyet |
38% |
| Beraberlik |
35% |
| Deplasman galibiyet |
28% |
| Oynadığı maç |
21% |
| Goller (174) |
| Maç başına gol |
2.17 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.20 |
| Maç başına deplasman gol |
0.98 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
71% |
| Deplasman takımı gol attı |
61% |
| Karşılıklı Gol Var |
48% |
| Üst 1.5 |
62% |
| Üst 2.5 |
42% |
| Üst 3.5 |
19% |
Athletic Club MG sonraki 6 maçlar
|
2026-05-25 |
Botafogo SP
|
- |
Athletic Club MG
|
|
2026-05-30 |
Athletic Club MG
|
- |
Fortaleza
|
|
2026-06-09 |
Sport Recife
|
- |
Athletic Club MG
|
|
2026-06-13 |
Athletic Club MG
|
- |
Goias
|
|
2026-06-20 |
Londrina
|
- |
Athletic Club MG
|
|
2026-06-27 |
Athletic Club MG
|
- |
Avai
|
Juventude sonraki 6 maçlar
|
2026-05-24 |
Juventude
|
- |
Sport Recife
|
|
2026-05-30 |
Juventude
|
- |
America MG
|
|
2026-06-09 |
Operario PR
|
- |
Juventude
|
|
2026-06-13 |
Juventude
|
- |
Ponte Preta
|
|
2026-06-20 |
Sao Bernardo SP
|
- |
Juventude
|
|
2026-06-27 |
Juventude
|
- |
Ceara
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.50 |
3.00 |
3.00 |
| Olasılık |
35% |
33% |
32% |
|
1X @ 1.36 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.36 |
1.50 |
| Olasılık |
54% |
46% |
|
1X @ 1.36 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.53 |
2.38 |
| Olasılık |
|
58% |
42% |
|
Üst 1.5 @ 1.53 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.70 |
1.44 |
| Olasılık |
|
30% |
70% |
|
Alt 2.5 @ 1.44 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
5.50 |
1.14 |
| Olasılık |
|
15% |
85% |
|
Alt 3.5 @ 1.14 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
2.20 |
1.62 |
| Olasılık |
|
45% |
55% |
|
Hay @ 1.62 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-05-15 12:04. Şu anda değişiklikler mümkündür!