League Two - İskoçya
Cumartesi, 07.11.2026
15:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Annan |
| Deplasman: |
Kelty |
| Mesafe: |
127.5 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Galabank Park
|
| Kapasite: |
3 000 (500) |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
15:00 (15:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.38 |
3.50 |
2.50 |
2 |
|
|
|
1.44 |
1.50 |
| 41% |
3% |
56% |
2.50 |
|
|
|
42% |
58% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.33 |
|
|
|
1.67 |
2.15 |
|
|
|
2.63 |
1.44 |
| 77% |
23% |
|
|
|
60% |
40% |
|
|
|
38% |
62% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-09-05 |
Kelty Hearts
|
2 - 1 |
Annan
|
|
2025-08-12 |
Kelty Hearts
|
1 - 0 |
Annan
|
|
2025-03-29 |
Annan
|
2 - 1 |
Kelty Hearts
|
|
2025-02-01 |
Kelty Hearts
|
1 - 3 |
Annan
|
|
2024-11-16 |
Annan
|
0 - 2 |
Kelty Hearts
|
|
2024-09-28 |
Kelty Hearts
|
3 - 0 |
Annan
|
|
2024-03-23 |
Annan
|
3 - 2 |
Kelty Hearts
|
|
2024-01-13 |
Kelty Hearts
|
1 - 1 |
Annan
|
|
2023-11-04 |
Annan
|
2 - 2 |
Kelty Hearts
|
|
2023-09-02 |
Kelty Hearts
|
1 - 1 |
Annan
|
|
2022-09-23 |
Annan
|
1 - 2 |
Kelty Hearts
|
|
2022-04-30 |
Annan
|
1 - 2 |
Kelty Hearts
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
11 |
8 |
3 |
| 25% |
25% |
50% |
|
92% |
67% |
25% |
Annan son 12 maçlar
|
2026-11-03 |
Annan
|
0 - 2 |
Ayr
|
|
2026-10-31 |
The Spartans
|
3 - 2 |
Annan
|
|
2026-10-17 |
Clyde
|
4 - 1 |
Annan
|
|
2026-10-13 |
Annan
|
0 - 0 |
Alloa
|
|
2026-10-10 |
Annan
|
1 - 6 |
Stranraer
|
|
2026-10-03 |
Annan
|
0 - 1 |
Stirling
|
|
2026-09-22 |
Queen of South
|
1 - 1 |
Annan
|
|
2026-09-19 |
Forfar
|
1 - 0 |
Annan
|
|
2026-09-12 |
Annan
|
2 - 0 |
Elgin
|
|
2026-09-05 |
Kelty Hearts
|
2 - 1 |
Annan
|
|
2026-08-29 |
Annan
|
2 - 0 |
Dumbarton
|
|
2026-08-25 |
Annan
|
2 - 2 |
Berwick
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
9 |
5 |
4 |
| 17% |
25% |
58% |
|
75% |
42% |
33% |
Kelty Hearts son 12 maçlar
|
2026-11-03 |
Morton
|
0 - 1 |
Kelty Hearts
|
|
2026-10-31 |
Kelty Hearts
|
0 - 1 |
Elgin
|
|
2026-10-24 |
Edinburgh City
|
4 - 1 |
Kelty Hearts
|
|
2026-10-17 |
Kelty Hearts
|
2 - 1 |
Forfar
|
|
2026-10-13 |
East Kilbride
|
2 - 1 |
Kelty Hearts
|
|
2026-10-10 |
Stirling
|
2 - 1 |
Kelty Hearts
|
|
2026-10-03 |
The Spartans
|
0 - 2 |
Kelty Hearts
|
|
2026-09-26 |
Kelty Hearts
|
2 - 1 |
Montrose
|
|
2026-09-19 |
Kelty Hearts
|
1 - 3 |
Edinburgh City
|
|
2026-09-12 |
Clyde
|
4 - 1 |
Kelty Hearts
|
|
2026-09-05 |
Kelty Hearts
|
2 - 1 |
Annan
|
|
2026-08-29 |
Stranraer
|
2 - 0 |
Kelty Hearts
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
0 |
7 |
|
10 |
8 |
3 |
| 42% |
0% |
58% |
|
83% |
67% |
25% |
Puan Durumu League Two
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Stranraer |
12 |
7 |
3 |
2 |
25 |
9 |
+16 |
24 |
| 2 |
Clyde |
12 |
7 |
3 |
2 |
27 |
18 |
+9 |
24 |
| 3 |
Elgin |
12 |
6 |
3 |
3 |
28 |
17 |
+11 |
21 |
| 4 |
The Spartans |
12 |
5 |
3 |
4 |
25 |
22 |
+3 |
18 |
| 5 |
Kelty Hearts |
12 |
5 |
0 |
7 |
16 |
22 |
-6 |
15 |
| 6 |
Stirling |
12 |
4 |
3 |
5 |
19 |
26 |
-7 |
15 |
| 7 |
Edinburgh City |
12 |
5 |
4 |
3 |
22 |
19 |
+3 |
14 |
| 8 |
Dumbarton |
12 |
4 |
1 |
7 |
13 |
20 |
-7 |
13 |
| 9 |
Forfar |
12 |
3 |
2 |
7 |
13 |
24 |
-11 |
11 |
| 10 |
Annan |
12 |
3 |
0 |
9 |
13 |
24 |
-11 |
9 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Annan |
|
| Kelty Hearts |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Annan |
Kelty Hearts |
| 1 |
Stranraer |
1 - 6 |
2 - 0 |
| 2 |
Clyde |
1 - 2 |
4 - 1 |
| 3 |
Elgin |
2 - 0 |
4 - 1 |
| 4 |
The Spartans |
2 - 4 |
0 - 2 |
| 5 |
Kelty Hearts |
|
- |
| 6 |
Stirling |
0 - 1 |
2 - 1 |
| 7 |
Edinburgh City |
|
|
| 8 |
Dumbarton |
2 - 0 |
|
| 9 |
Forfar |
|
1 - 0 |
| 10 |
Annan |
- |
|
Takım istatistikleri
| |
Annan |
Kelty Hearts |
| Galibiyet |
3 |
5 |
| Beraberlik |
0 |
0 |
| Mağlubiyet |
9 |
7 |
| Attığı gol |
13 |
16 |
| Yediği gol |
24 |
22 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.08 |
1.33 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
2.00 |
1.83 |
| Oyun attığı gol |
75% |
75% |
| Oyun yediği gol |
75% |
92% |
| Karşılıklı Gol Var |
50% |
67% |
| Üst 1.5 |
67% |
83% |
| Üst 2.5 |
50% |
67% |
| Üst 3.5 |
33% |
42% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
2 |
1 |
| Beraberlik |
0 |
0 |
| Mağlubiyet |
4 |
5 |
| Attığı gol |
8 |
5 |
| Yediği gol |
13 |
13 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.33 |
0.83 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
2.17 |
2.17 |
| Oyun attığı gol |
83% |
67% |
| Oyun yediği gol |
67% |
83% |
| Karşılıklı Gol Var |
50% |
50% |
| Üst 1.5 |
83% |
83% |
| Üst 2.5 |
50% |
50% |
| Üst 3.5 |
33% |
33% |
Genel i̇statistikler League Two
| Oyun (60) |
| Ev sahibi galibiyet |
55% |
| Beraberlik |
18% |
| Deplasman galibiyet |
27% |
| Oynadığı maç |
33% |
| Goller (201) |
| Maç başına gol |
3.35 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.92 |
| Maç başına deplasman gol |
1.43 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
80% |
| Deplasman takımı gol attı |
73% |
| Karşılıklı Gol Var |
58% |
| Üst 1.5 |
82% |
| Üst 2.5 |
63% |
| Üst 3.5 |
40% |
Annan sonraki 6 maçlar
|
2026-11-14 |
Dumbarton
|
- |
Annan
|
|
2026-11-21 |
Annan
|
- |
Forfar
|
|
2026-12-05 |
Elgin
|
- |
Annan
|
|
2026-12-12 |
Annan
|
- |
Edinburgh City
|
|
2026-12-19 |
Stirling
|
- |
Annan
|
|
2026-12-26 |
Stranraer
|
- |
Annan
|
Kelty Hearts sonraki 6 maçlar
|
2026-11-14 |
Kelty Hearts
|
- |
Stranraer
|
|
2026-11-21 |
Edinburgh City
|
- |
Kelty Hearts
|
|
2026-12-05 |
Kelty Hearts
|
- |
The Spartans
|
|
2026-12-12 |
Dumbarton
|
- |
Kelty Hearts
|
|
2026-12-19 |
Kelty Hearts
|
- |
Clyde
|
|
2026-12-26 |
Kelty Hearts
|
- |
Stirling
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.38 |
3.50 |
2.50 |
| Olasılık |
41% |
3% |
56% |
|
2 @ 2.50 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.44 |
1.50 |
| Olasılık |
42% |
58% |
|
X2 @ 1.50 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.20 |
4.33 |
| Olasılık |
|
77% |
23% |
|
Üst 1.5 @ 1.20 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.67 |
2.15 |
| Olasılık |
|
60% |
40% |
|
Üst 2.5 @ 1.67 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.63 |
1.44 |
| Olasılık |
|
38% |
62% |
|
Alt 3.5 @ 1.44 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.57 |
2.25 |
| Olasılık |
|
58% |
42% |
|
Evt @ 1.57 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-11-06 16:03. Şu anda değişiklikler mümkündür!